Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilyen pasira vágyik egy szingli

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. március 12. 08:28
Vajon túl sokat akar a potenciális partnerétől, vagy jogosak az elvárásai?

Nők Lapja Café: Ilyen pasira vágyik egy szingli
  1. Torolt_felhasznalo_368838
    Torolt_felhasznalo_368838
    2013. március 12. 12:5326.

    Lehet, hogy a nőnek van macskája, és ezért írta. Észrevettem már, hogy sok pasi kimondottan irtózik a macskától, meg azt is, hogy a macskatartókat valamilyen gyengéd (gyenge) személyiségnek tartják, simulós, bújós, túlzottan romantikus egyénnek.. 

     

    előzmény:
    Alinee2 (24)
    2013-03-12  12:50
  2. Torolt_felhasznalo_368838
    Torolt_felhasznalo_368838
    2013. március 12. 12:5025.

    Miért mondod ezt, Bbob?

     

    Olvastad a listát?

     

    A nő egyetlen szóval nem említett külsőre vonatkozó tulajdonságokat.

    Csak azt, hogy kedves, rendes, tapintatos, megértő, szeretni tudó ember legyen, akivel tud közös programokat csinálni (gondolom, erre  vonatkozott az utazás meg az állatszeretet is).

     

    Ti nem hasonlót kerestek?

     

    Aki engedi, hogy szeressék, és képes kimutatni a saját érzéseit is,  akivel jól érzed magad a mindennapokban, tudtok beszélgetni, aki érdeklődik irántad, odafigyel rád..

     

    Szerintem mindenki ilyet akar. Külsőtől függetlenül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715549 (16)
    2013-03-12  10:52
  3. 2013. március 12. 12:5024.

    Pontosan.

    És a listáról valahogy kimaradt a kiszgárzás,az erotikus vonzerő,a férfiasság.

    Az a gond ezzel a nővel hogy pasikát keres,aki lesi minden sóhaját.Kíváncsi lennék,az a nő vajon mit tud nyújtani?

    Mert elképzelhető hogy találkozik egy szem férfivel,akiben az összes általa felsorolt tulajdonság megvan.De ott a bökkenő ha a férfinek is van egy listája,aminek viszont ez a nő nem felelne meg.

    Tehát,találkozik egy nő és egy férfi,akik valahogy nem az esendő embert látják a másikban,hanem az igényeiket kielégítő lehetséges partnert.

    Az fel sem merül a nőben,hogy a férfinek is lehetnek rossz napjai,lehet ingerült,fáradt,hisztis.És az is megeshet,hogy a nő helytelenül cselekszik,olyasmit mond esetleg ami miatt a férfi kiakad,felemeli a hangját,abszolúte nem viselkedik toleránsan,kellemesen.Viszont...férfiasan.A tesztoszteron ezt is kihozza belőlük.

    Ha egy nő vagy egy férfi párkapcsolatot szeretne,akkor talán illene megismerni az ellenkező nemet jobban.

    A macskaszeretet kihangsúlyozása éretlen személyiségre vall.Ha a nőnek van macskája,akkor azt kellett volna megjegyeznie,hogy a férfi ne legyen allergiás a macskaszőrre.Mert ha tetszik neki a nő,el fogja viselni a macskáját is.

    A családszerető ugyanez.Lehet hogy a férfi egy borzasztó családból küzdötte fel magát,nem óhajt semmilyen kapcsolatot a családjával,lehetőség szerint kerüli őket.De ha lesz saját családja,valószínűleg óvni fogja őket,ez viszont nem biztos.A nőtől is függ.Ha megfelel nőként,feleségként és anyaként,akkor a férfi is jó esetben partnere ebben.

     

    előzmény:
    arayaneya (17)
    2013-03-12  11:04
  4. Torolt_felhasznalo_463108
    Torolt_felhasznalo_463108
    2013. március 12. 12:4623.

    Hát elképzelhető, hogy a macskát afféle nő-pótlékként cirógatják...

    Több példát is tudnék hozni erre. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_139320 (21)
    2013-03-12  12:17
  5. Torolt_felhasznalo_463108
    Torolt_felhasznalo_463108
    2013. március 12. 12:4322.

    Nem olvastam a cikket, annyira nem érdekel...

     

    De ennek semmi köze ahhoz, hogy mi jogos és mi nem.

     

    Agyilag és erkölcsileg nulla nők is simán szereznek maguknak jobbnál jobb pasikat, csak mert riszálják a feneküket, meg pillognak "ártatlanul"... aztán persze meg is csalják a pasit egy másik "jópasival".

     

    Aki szerint meg nem erről szól a női lét, más az értékrendje, az manapság eláshatja magát, vagyis hiába felel meg egy rakat kritériumnak, úgysem kell senkinek! 

     

    A kevésbé "jópasiknak" sem. Mert azok is csak a riszálósakat hajtják, még ha nem is jut belőlük semmi nekik.

     

    Szerintem egyébként, ha főbb érdeklődési körök nem passzolnak, akkor az összes többi dolog hiábavaló. Továbbá ha a pasi teszetosza, az is teljes bukta. Nálam azt hiszem, ez a két fontos kritérium van.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  6. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2013. március 12. 12:1721.

    Érdekes, én pont azt figyeltem meg, hogy a macskaimádó pasik mind súlyosan defektesek.

    Egyébként meg sok sikert a nyugodt természetű, türelmes, szenvedélyes kalandvágyó megleléséhez...

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  7. 2013. március 12. 11:5320.
    Álmodj királylány :-D Kíváncsi lennék, az ilyen pasi kívánságlistájából a listát összeállító hölgy hány kritériumnak felelne meg...
  8. 2013. március 12. 11:2619.

    Én is csináltam egy listát.

    Két szó volt mindössze.

    De, eldobtam.

    Reményhal.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  9. Torolt_felhasznalo_190648
    Torolt_felhasznalo_190648
    2013. március 12. 11:0718.

    ...még ha ezt keressük is, -talán megvan mindenkiben- de nem mindenki hozza ki belőle..

    vagyis, lehetek én kedves aranyos és stb, ha olyannal hoz össze az élet, aki kihozza belőlem az "állatot" is... akkor már nem is vagyok olyan kedves aranyos és stb...

     de az is igaz, hogy ha egy "állat ",de kihozom belőle a kedves aranyosat és stb, akkor már nem is olyan "állat"...

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  10. 2013. március 12. 11:0417.

    Szervokormány, légkondi, abs, állófűtés, mintha kocsit akarna venni...

    Szerintem ez nem így működik; hiába vannak meg ilyen tulajdonságok egy idejűleg egy férfiban, ha nem fogja meg a nőt a valamivel, és viszont, úgysem lesz belőle semmi. Sok elvárt tulajdonság megnyilválusa múlhat a jelölt hangulatán is, nem lehet mindig megértőnek lenni.
    Ezenkívül talán, ha valaki, valamilyen csoda folytán meg tudna felelni ennek a listának az szinte konfliktusmentes kapcsolatot eredményezne, ami egy ideig lehet, hogy nagyon szépnek tűnik, de valójában nagyon unalmas.

    Kicsit naiv és utópisztikus ez az elképzelés, de lehet, hogy ebben a kortárs, nőknek szóló romantikus regényeknek is szerepe van...
    Mellesleg hol van az önkritika? Lehet, hogy tévedek, de valószínűleg minden nőről elmondható, hogy olykor elviselhetetlen hisztérika (én időnként biztos) és ezt a pasinak minden esetben türelmesen kellene tudnia kezelni? Én sem bírnám elviselni magam... 

    Minden ételt tud élvezni?!

    Az én párom nem szereti a paradicsomot, én pedig imádom, mégis másfél éve együtt élünk és szeretjük egymást. :) Szerintem külön örül neki, hogy figyelek erre, mikor sütök-főzök neki (amiket szerencsére mindig jóízzel elfogyaszt).

    Csodálatos szerető... Ez megint csak a kommunikáción múlik, hogy a két (vagy esetleg több) résztvevő mennyire képes kifejezni saját; és érzékelni a másik vágyait. Ami leginkább tapasztalati úton fejleszthető.

    A macskaszeretetet embere válogatja, nekem tuti nem lenne szempont.

    Már, ha írnék ilyen listát, aminek valószínűleg semmi értelme. 

     

  11. Torolt_felhasznalo_715549
    Torolt_felhasznalo_715549
    2013. március 12. 10:5216.
    Gondolom egy vonzó, helyes nőről van szó ...
    előzmény:
    TJ1117 (13)
    2013-03-12  10:20
  12. 2013. március 12. 10:4015.
    Meg még toronyóra lánccal nem kéne?! :) Viccet félretéve, azért nagy része amolyan alapdolog (szépnek tart, kulturált, képes megnevettetni stb.), mely ugyanúgy elvárandó a hölgytől is; viszont vannak szőrszálhasogató hülyeségek is.
    Egyébként, én is írtam tavaly egy ilyen listát, ennél jóval reálisabb.
  13. Torolt_felhasznalo_368838
    Torolt_felhasznalo_368838
    2013. március 12. 10:3314.

    Mihez kell a nyelvtudás egy kapcsolatban? 

     

    Hacsak nem a franciára gondol.... 

  14. 2013. március 12. 10:2013.

    Van egy kolléganőm, 35 éves.

     

    Mindennél jobban vágyik családra, gyerekre!

     

    Minimum 6 éve ugyanazzal a pasival kínlódik, aki 3 havonta dobja, és eltűnik fél évre.

    Legalább 5x szakított már a lánnyal minden előzmény nélkül.

    A csaj nem tud (nem akar) továbblépni, akárhányszor rákérdezek, mindig kiderül, "hát igen szoktunk beszélni...".

    Közben azért nézelődik, ha jönne olyan pasi...

    de neki csak olyanok jönnek, akik az igazi gyökeres szemetek. Csak azokhoz vonzódik, akik legjobb esetben is csak egy-két éjszakát akarnak, és persze nőjük van. Nekik a homlokukra van írva mindez, de lány mégis hozzájuk vonzódik. Pedig tudja , érzi ő is, mégsem változtat a saját hozzáállásán..

     

    Aki meg olyan lenne az neki nem kell. Mert az neki túl egyszerű.

     

    És így megy el szépen az egész élete.

     

    Az ilyen nők bevonzák ezeket az alakokat, utána meg csodálkoznak, hogy 35-40-45 évesen még mindig sehol nem tartanak.

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  15. 2013. március 12. 10:1311.
    Én nem tudom ki,hogy van vele,én sose a lista szerint gondolkodom..szimpi legyen,kiegészítsük egymást,a többi jön magától..csak toleranciával működhet egy kapcsolat...én szeretek felnézni egy pasira..és nem azért mert magasabb...
  16. 2013. március 12. 10:1311.
    Én nem tudom ki,hogy van vele,én sose a lista szerint gondolkodom..szimpi legyen,kiegészítsük egymást,a többi jön magától..csak toleranciával működhet egy kapcsolat...én szeretek felnézni egy pasira..és nem azért mert magasabb...
  17. Torolt_felhasznalo_269646
    Torolt_felhasznalo_269646
    2013. március 12. 10:1310.

    Alázatos???

    Akkor miért látni az utcán, az éttermekben, a plázákban, illetve bárhol, hogy rengeteg szép nő úgy fut a kimondottan bunkó és szemét fickója után, mint a pincsikutya? Az alázatos fickókkal a nők úgy bánnak, mint a lábtörlővel.  

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  18. 2013. március 12. 10:129.

    khm, jópofa lista, bár van benne egy csomó dolog, ami nagyon relatív - kinek mi a jó humor ugyebár....

     

    meg az a baj h lehet h talál(t) pasit, akiben mindez megvan, de ha nem jön be neki, mert alacsonyabb nála/200kg/kopasz/fogatlan/mindenki gondolja ide azokat a dolgokat, amik taszítják v nem vonzzák a másik nemben, akkor hiába pipálhat ki mindent a listájáról, akkor sem fog kelleni neki az illető.

  19. Torolt_felhasznalo_715549
    Torolt_felhasznalo_715549
    2013. március 12. 10:068.
    Oké, hát valamit azért még elhallgatott a hölgy. Talán nagy szerénytelenség, de akkoris,  rám ezek mindegyike igaz, és mégis folyamatosan kapom a pofámba a kosarakat...
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  20. Torolt_felhasznalo_894360
    Torolt_felhasznalo_894360
    2013. március 12. 10:057.
    az én listám sokkal rövidebb
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  21. 2013. március 12. 09:446.

    A férjemnek van egy gyerekkori jó barátja, aki 98%-ban megfelel ennek a listának.

    Csak azért 98%, mert az utolsó előtti pontra nem tudjuk a választ és a macskákért sem rajong.

    29 évesen régóta egyedülálló, úgyhogy valószínűleg mégsem erre vágynak igazán a nők.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  22. 2013. március 12. 09:205.

    Na az en idealisom nem zeneerto. Igaz en sem :) 

    szoval emiatt nem adom senkinek :) 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  23. 2013. március 12. 09:034.

    Egy hasonló kaliberű nőnek szerintem ezek jogos elvárásai....

    Nekem is

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  24. 2013. március 12. 08:473.
    ezek szerint én megtaláltam az ideális pasit :)
  25. 2013. március 12. 08:282.
    Sziasztok! Szerintem jogos a cikk,csak az a baj,hogy ilyen pasi már nem létezik,vagy ha igen akkor már foglalt vagy idősebb 10-15 évvel és esetleg zavarja a korkülönbség,ami szerintem nem baj,de van akit zavar sajnos! Szerintem manapság már inkább a Nők udvarolnak egy pasinak nem pedig forditva! A pasik félénkek és gyávák!

Címlap

top