Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilyen pasira vágyik egy szingli

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2013. március 12. 08:28
Vajon túl sokat akar a potenciális partnerétől, vagy jogosak az elvárásai?

Nők Lapja Café: Ilyen pasira vágyik egy szingli
  1. Torolt_felhasznalo_463108
    Torolt_felhasznalo_463108
    2013. március 12. 18:5851.

    Te voltál már házas és a feleséged nem főzött, takarított rád? Vagy mi alapján mondod ezt a véleményt?

     

    Mellesleg a házimunka felét a férfinak kell végezni, nem? Ha az asszony is dolgozik...

     

    Nyugodtan tegezzél! :) 

    előzmény:
    Logan76 (49)
    2013-03-12  18:30
  2. Torolt_felhasznalo_923988
    Torolt_felhasznalo_923988
    2013. március 12. 18:5650.
    Szerintem felesleges ezek miatt a nők miatt bosszankodni, akikről írtál. Úgyse tudunk mit tenni.
    előzmény:
    Logan76 (49)
    2013-03-12  18:30
  3. 2013. március 12. 18:3049.
    Az elvárások összeírása nagyon megy, itt csak az a probléma, hogy sok hölgy azt hiszi, elég annyi, hogy viszonylag jól néz ki, és a férfinak le kell térdelni elé... (Bár én ezeket a "férfiakat" inkább csicskának hívom..) Azt is mérlegeljék hölgyeim, hogy önök mit "adnak" mindezekért az elvárásokért cserébe..? Heti három-négyszer szex..? Ennyi? A fenti kritériumoknak megfelelő férfi szerintem ugyanolyan nőt keres, szóval ez oda-vissza működ/ne...Mert ugye a "jó nők" nem hajlandóak főzni (nem is tudnak), takarítani, stb, elvárják, hogy a férfi az utolsó fillérjét is rájuk költse, (ez 2013-ban alapkövetelmény) és folyamatosan eljátszhassa a lábtörlő szerepét.. Sok nőnek le kellene szállni a magas lóról, és olyan elvárásokat támasztani a másikkal szemben, amiknek ő maga is megfelel... Ez van, én így látom 36 évesen, akinek nem inge...
  4. Torolt_felhasznalo_715549
    Torolt_felhasznalo_715549
    2013. március 12. 17:2148.
    Nem a listához szólt az a hsz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_368838 (25)
    2013-03-12  12:50
  5. Torolt_felhasznalo_923988
    Torolt_felhasznalo_923988
    2013. március 12. 17:1447.
    Aki nem néz ki jól, az keressen magának másik elfoglaltságot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_139320 (46)
    2013-03-12  17:08
  6. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2013. március 12. 17:0846.

    Attól, hogy a szerző jobb híján felszed(ett) egy alacsony/kövér/kopasz/bandzsa/fogatlant, és próbál önigazolni, még nem kell másoknak osztani az észt.

    Ronda emberek között is ugyanannnyi a szemétláda, sőt. 

     

    (Akinek meg több, mint ezer barátja van, az nem tudja, mit jelent a barátság.)

     

     

    előzmény:
    ORP (44)
    2013-03-12  17:00
  7. 2013. március 12. 17:0545.
    Viccelsz !
    előzmény:
    Csalf a Romeo (29)
    2013-03-12  13:27
  8. ORP
    ORP
    2013. március 12. 17:0044.

    lista helytt, idézet egy régi nlc-s blogból (én már Mó-tól olvastam a TÖK-ön:-))

     

    "Mert nem a férfiakban van a hiba, hanem bennünk, nőkben!


    Hiszen mindig a nő választ, ez így volt, van, és lesz, az idők végezetéig. A férfiak csak eszközök a kezünkben. Nagyon sajnálom, kedves Uraim, de ez van.
    Örök igazság: minden rossznak eredendője, maga a NŐ.

    A több mint 2 év alatt, többször is éreztem, hiszen sok nőben megvan, a belső intuíció, hogy x úr, egy rendes ember. Mégis inkább elküldtem, mondva csinált indok miatt, még a lehetőséget sem adtam meg, egyszeri találkozásra sem, inkább érdekelt a szélhámos, aki aztán jól átvágta a fejemet, és sírhattam-picsoghattam. Miért tettem, mindezt? Mert "gyárilag rosszul vagyok kódolva" Ennyire egyszerű a magyarázat. Figyeld meg a környezetedet, ahol, jól működik egy kapcsolat, ott a nő kódolásával, semmi baj. Mert mindig a nőn múlik a kapcsolat működése, és sohasem a férfin.
    Ha elküldesz egy urat, mert alacsonynak találod, vagy kevésnek az iskolai végzettségét, vagy nem tetszik a fényképe, mert kopasz, ősz a haja, vagy az egyik szeme jobbra néz, a másik meg balra. Ő megírja neked levélben, hogy meg fogod bánni a döntésedet, mert ő egy rendes ember, aki téged igazán szeretne, a tenyerén hordozna, melletted állna jóban, rosszban, soha nem csapna be, mindezt nem az elkeseredettség írattatja vele, hanem ő már tudja az igazságot, amit te még nem. Megint elmentél egy lehetőség mellett, mert rosszul vagy kódolva. Mit számít, hogy az a lélek milyen testben van? Valóban annyira fontos, hogy x úr hány kiló, és hány centi? Akik hisznek a lélekvándorlásban, erre jól tudják a választ, én speciel nem hiszek benne, lehet ez is baj. Természetesen az ésszerűség határain belül, azért ne rémüljek halálra, ha ránézek….

    Sok ismerősöm azt mondja, ő meg tudja magát védeni, őt senki nem tudja átvágni, mert nem engedi közel magához, neki csak barátai vannak. Tévút.
    Igenis nyitni kell, még akkor is, ha tudom előre, megbánthatnak, fájdalmat okozhatnak nekem mások. Sok barátom van nekem is, több mint ezer, nők férfiak vegyesen, mind remek emberek. Jó érzés arra gondolni, hogy a legkisebb örömömet, bánatomat, egyszerre megoszthatom ennyi emberrel, ha éppen ahhoz lenne kedvem. De, ha azért vagyok egy társkeresőben, hogy társat, igazi partnert találjak, akkor ne a barátokat gyűjtsem, mert ezzel saját magamat csapom be, hiszen nem az a dolog történik velem, amit én igazándiból szeretnék.

    Azok a hölgyek akik éve óta élnek egyedül, kivételt képeznek az özvegyek, mert ők önhibájukon kívül kényszerültek rá, tehát évek óta egyedül, és hiába keresve az igazi társat : oka van! Te már tudod az okot.
    Mindenre van megoldás, erre is. Átprogramozod magadat.
    Bármilyen munkát, terv előz meg, nincs ez másképp a társkereséssel sem.
    Átgondolod, Te milyen ember vagy, és Te mit szeretnél?

    Le kell menni "alfa"-ba, minden hölgynek ezt ajánlom."





    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  9. 2013. március 12. 16:0843.
    Na ezzel én is pont igy vagyok
    előzmény:
    rockcica (40)
    2013-03-12  14:52
  10. Torolt_felhasznalo_923988
    Torolt_felhasznalo_923988
    2013. március 12. 15:4842.

    Ebből egy csomónak csak akkor van értelme, ha a nő is rendelkezik a tulajdonsággal, pl. zeneértő, intelligens, művelt stb. lyenektől pedig falra mászok, mint szeressen utazni, ki nem szeret utazni? Csak pénze nem mindenkinek van rá... A több nyelven beszélésben se látom a rációt, angolul akar velem beszélgetni, vagy mi? Vagy macskaszeretet. Minek? Ha ezen el lehet bukni, akkor nagy baj van a világgal.

     

    Mindez csak közhely, közhely hátán. Nyilván senki se egy ostoba tulkot akar magának. 

  11. 2013. március 12. 15:1141.

    Annak idején, mielőtt a párom megismertem - pár hónapot fent voltam a neten társkeresőn.

     

    Az ottani pasi felhozatal - tisztelet a kivételnek - botrányos.

     

    A fele testi lelki nyomorék, a másik fele meg - ami igazán gáz- leírta, hogy ő diplomás nőt keres.

     

    Nem viccelek, volt olyan, aki rögtön már az első levélváltásban rákérdezett, hogy van e diplomám, és hogy milyen, mert ez számára nagyon fontos - persze az nem számított hogy ő épp buszsofőrként dolgozott, mert a diplomáival nem kaptt máshol állást.

    Mondanom sem kell , hány további levélváltás követte ezt.

     

    Egy másik meg, aki szintén diplomás nőt keresett, már az elején közölte villamosmegállóban találkozzunk, mert ha nem vagyunk szimpik egymásnak legalább nem költséges a sztori.

     

    Na én ezeket a diplomás pasikat és bonyolult irodakukacokat azóta is messze elkerülöm.

     

    Az említett kolléganőmnek meg nem is jöhet szóba csak ilyen.

     

    Egy rakás nagyképú gerinctelen van köztük, aki azt gondolja azért mert kidurrantott magából egy főiskolai diplomát, ő a közép manager és mint az amcsi filmekben övé a világ, bárkit megkaphat egy numerára. De kicsit elképedtek volna, ha megtudták vvolna, hogy nekem ugyan diplomám nincs, de jóval nagyobb cégnél, 3 munkakört töltök be, több fizetésért mint ők hárman összetéve.

     

    Na ezek után teljesen tudatosan abszolút más tipusú partnert kerestem, az igazi kétkezi munkás, diploma nélküli egészséges hímet, aki különösebb végzettség nélkül , jobban tisztel és megbecsül, akivel nem kell múzeumokba járnom és megjátszanom, hogy mennyire baromira művelt vagyok, de százszor jobban érzem magam, és százszor jobban helytáll a mindennapokban és igazi társam mindenben. És nem agyal, és nem bonyolít túl mindent és nem szenved , és nem mást akar mint amit mond (szeretlek-de-nem-úgy, Te -ennél-jobbat-érdemelsz , én-elvárom-de-én-nem tenném-meg-érted és társai----> vég nélkül sorolható a lista)

     

    És csodák csodájára teljesen működőképes a kapcsolatunk.

     

  12. 2013. március 12. 14:5240.
    Ja és alázatos sem legyen, meret nem irányítani akarom hanem felnézni rá...
    előzmény:
    rockcica (39)
    2013-03-12  14:52
  13. 2013. március 12. 14:5239.
    Az ambiciózus,kevésbé fontos(nem szeretem a karrierista faszikat) több nyelven beszélő nálam  egyáltalán nem fontos. (én eltársalgok angolul, ha külföldre megyünk, elvagyunk vele)És az sem fontos hogy értsen a festményekhez és a "nehéz " irodalmi műremekekhez. A többi stimmt.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  14. 2013. március 12. 14:4138.
    A pasik 95%-ban ugyanezt várják el a nőktől, csak még legyenek jók az ágyban - kreativak - na meg szexisek jó alakja legyen, jók legyenek a mellei....stb külsőség...
    Na meg legyenek jó anyukák, jól főzzenek, szeressék a házimunkát, meg a sportot esetleg - nézni a tv-ben...tehát kinek a listája lenne hosszabb???
    (mindig vannak mindegyik oldalon kivételek, de úgy gondolom, hogy egy nőnek mindig több mindenben kell megfelelnie a pasiknak mint fordítva...)
    ...a háziállatokkal én sem vagyok kibékülve :)
  15. 2013. március 12. 14:2137.

    Ez kit érdekel? Ha szeretek valakit úgy szeretem, ahogy van, ha meg nem lehet akármilyen kedves akkor sem fog kelleni. Milyen egy bugyuta hogy "nő léttére" alázatos férfit keres. El tudom képzelni hogy néz ki, ha senkit nem tudott eddig összekukázni ... !!!

     

     

  16. Torolt_felhasznalo_463108
    Torolt_felhasznalo_463108
    2013. március 12. 14:1936.

    Hogy mit szólnék? Ugyanazt! Nekem úgy tűnik, komolyan is veszitek!

     

    Mondjuk, nem tudom, te hogyan veszed, csak azokról tudok nyilatkozni, akikkel életemben összefutottam.

    Nagyon ritka, hogy valaki a közös érdeklődést nézze egy nőn, vagy hogy jól el tud vele beszélgetni, röhögni... ha nincs risza, észre sem vesznek.

     

    Most lépnem kell. Üdv! 

    előzmény:
    ORP (33)
    2013-03-12  14:01
  17. Torolt_felhasznalo_368838
    Torolt_felhasznalo_368838
    2013. március 12. 14:1335.

    Nem tudom, nekem a kutyások-macskások ellentéte jutott róla eszembe...

     

    A macskás pasikban van valami buzis, szerintük, merthogy az olyan simizős állat, olyannak való, aki szereti a kényeztetést, bújást..

     

    Aki meg pl. nagytestű v. harci kutyát tart, az olyan kemény, erős személyiség, parancsoláshoz szokott v. legalábbis  ő hordja a nadrágot...

     

    Franc tudja. :-) 

    előzmény:
    Alinee2 (34)
    2013-03-12  14:06
  18. 2013. március 12. 14:0634.

    Én is ugyanezt írtam,valószínű hogy van macskája.

    A macskatartók tényleg gyengéd személyiségűek? Még nem hallottam.Én csak azt tudom (magamról),ha érdekel egy férfi,akkor tök mindegy számomra hogy aranypatkánya van-e,esetleg királyhörcsöge.És ha allergiás lenne,akkor valahogy csak-csak megoldanám hogy ne okozzon a kedvenc állatom problémát a szeretett embernek.

     

    Nem írtam igazat,mert ha illető madárpókot tartana,akkor elgondolkodnék a kapcsolatunk jövőjét illetően. Nálam ez az egyetlen válóok.Akár dobolhat is az illető,tolerálom az összes dilit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_368838 (26)
    2013-03-12  12:53
  19. ORP
    ORP
    2013. március 12. 14:0133.

    meghajlós smiley

     

     

    azért kíváncsi lennék, mit szólnál hozzá, ha mi hímneműek komolyan vennénk a mostani Nőideálról "sugallt" képet?

     

    (nem véresen komoly)

     

    "Korunk nője napbarnított, vékony testalkatú, tangában járkál/táncol fel-le a lakásban, szuper vékony intimbetéttel. Valószínűleg azért, mert nullszázalékos joghurton és müzlin él, bár igaz ami igaz, szereti a bonbonokat és a Merci csokit is.
    Kólát iszik fiatal férfiak társaságában, vagy őket bámulva, esetleg egy kis Fantát a buli és a haverok kedvéért.
    Ha felszedne pár kilót, napi 3 perc szaunaövvel 2 hét alatt visszanyeri az alakját (mert különben visszakapná az árát).

    Pénzre amúgy sincs szüksége, mert a bankoktól nagyon nagy kedvezménnyel kap kölcsönt és bankot még az sem érdekli, hogy van e jövedelme.
    Tip-top csini ruhában egészséges ételeket főz, nem is értem, hogy tud odaégni a zsír az edényeire, amit persze egy laza mozdulattal tükörtisztára töröl.
    Hófehér, hibátlan fogai vannak és mindig jegesen friss a lehelete.
    Nulla forintért telefonál a legújabb mobiltelefonon, amit szinte ingyen kap.

    Nincsenek ősz hajszálai, naponta váltogatja a hajszínét, ami persze 6 hétig tökéletes marad és minden férfi az ő sorába áll.
    A pulóvere sosem fakul ki, pláne nem bolyhosodik és nincs az a folt, amit ő ki ne tudna mosni a fehér és színes ruháiból.
    Gyönyörű ajándék ékszerei vannak, természetesen a Vámház körút 9-ből.
    Esténként négykézláb mászik a bárpulton, hol egy sör, hol az azt kortyolgató férfi után.
    Ha hazamegy, mindent szerteszét dobál, még sincs rendetlenség nála, és mindig előkerül egy férfi, aki főz neki egy kávét.

    Vitamint szed, amitől ugrál az alvó gyereke ágyán, sőt, bringával is utoléri a csemetét, amikor minden reggel otthon hagyja a tízóraiját.
    Nem vízköves a fürdőszobája, sem a mosógépe, és a lefolyója sem dugul el soha.
    A vacsorát hozzávetőlegesen másfél perc alatt összedobja, mivel a zöldségek maguktól ugranak bele az edényeibe.

    Elképesztő gyakorisággal zuhanyozik, habos kádban fürdik, mégsem száraz a bőre, hiszen egész álló nap kenegeti magát, mert megérdemli.
    Előfordul, hogy fáj a feje, a gyomra vagy a háta, de akkor rögtön bekap egy pirulát és a baj azonnal megszűnik, mert nincs neki ideje a fájdalomra.
    Kutyája, macskája van, amik még életükben nem ettek konyhai maradékot, de maguktól ki tudják nyitni a tasakos eledelt.
    Kétféle időjárás létezik körülötte: ragyogó napsütés és zuhogó eső. Az előbbiben boldogan ugrál a réten, de az utóbbiban sem megy tönkre a frizurája amikor leszáll a repülőgépről Stockholmban !!!"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_463108 (31)
    2013-03-12  13:34
  20. 2013. március 12. 13:3732.

    Akkor én 1 évvel fiatalabban kezdtem főzni.

    Mivel az élet folyamatos változás, így leginkább azokat a dolgokat csináljuk, amihez kedvünk van, a sors késztet.

    előzmény:
    ORP (30)
    2013-03-12  13:32
  21. Torolt_felhasznalo_463108
    Torolt_felhasznalo_463108
    2013. március 12. 13:3431.

    Mostanában nagyon költői vagy...

     

    De jókat linkelsz! 

    előzmény:
    ORP (28)
    2013-03-12  13:20
  22. ORP
    ORP
    2013. március 12. 13:3230.

    off: én ezen a főzés dolgon mindig "behalok"

     

    spec 10 évesen már megcsináltam a szilvásgombócot, 12 évesen a töltött csirkét - egyedül - azóta sem vártam el, vagy kértem, hogy főzenek rám. Egy dolog igaz, szinte mindig a saját izlésem szerint főzök.

     

     

    előzmény:
    Csalf a Romeo (29)
    2013-03-12  13:27
  23. 2013. március 12. 13:2729.

    Milyen hosszú listák, de valahogy mégis lemarad a nagy jövedelem.

    Valószínű hogy csak feledékenység, vagy fifikás......

     

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

     

    Megismerkedtü nk, öszeházasodtunk, elváltunk......

     

    Ő azt hitte gazdag vagyok, én pedig azt hogy tud főzni.

     

    Mindketten csalódtunk.

    előzmény:
    ORP (28)
    2013-03-12  13:20
  24. ORP
    ORP
    2013. március 12. 13:2028.

    a másik: hogy mire vágynak a nők (és nem szinglik), azt már régen megírták:-)

     

    Az asszonynép kit szeret?
    Ki nyeri el kegyüket?
    Aki szívük ismeri,
    Aki velük volt kicsi,
    Akinek a szava méz,
    Aki ifjú és merész,
    Aki kezd és célba fut,
    Aki parancsolni tud,
    Aki ha szól szellemes,
    Aki hallgat s jellemes,
    Aki vágyak követe,
    Akinek lát a szeme,
    Akit más és legkivált
    Barátnő is megkívánt,
    Aki szomszéd, régi, jó,
    Aki rokon, uj s bohó,
    Aki színházakba jár,
    Akit vonzz a zöld határ,
    Aki jókedvűen ad,
    Aki hős és elragad,
    Aki úr a sors felett,
    Aki hírben, pénzben, észben
    Vagy szépségben, ölelésben
    Lefőzi a férjüket.

    (Vátszjájána)

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28
  25. ORP
    ORP
    2013. március 12. 13:1827.

    több oldalon megjelent már a következő hozzászólás/idézet

    (és nem az enyém)

     

    "magam is gyártottam és használtam listákat a mindenkori partnereim tesztelésére, felhasználva George Clooney, Albert Einstein, Leonardo da Vinci és Bill Gates paramétereit. Persze bebukott mind 1-2 héten, hónapon belül - vagy én buktam be nála, gondolom neki is volt listája Cindy Crawford és/vagy Madonna vagy mások paramétereivel - mígnem rátaláltam a Nr 1-ra. 10-es pont minden skálán! Jóképű, sármos, elegáns, sportos, gyengéd, nagyvonalú /=gazdag/ szóval minden barátnőm engem irigyelt, amiért megfogtam az isten lábát. A föld felett lebegtem és úgy éreztem muszáj ugyanolyan boldoggá tennem, amilyenné ő tett, ezért megtudakoltam a legtitkosabb vágyát. Bár ne tettem volna! Nos: kiderült, azt tenné maradéktalanul boldoggá, ha nézhetné, amikor más férfival vagyok, vagy én nézném, amikor ő van egy másik férfival...Miután rákérdeztem szexuális előéletére, kiderült még, hogy életében először a nővérétől állt fel neki, aztán bizonyos bácsiktól, mostanság pedig leginkább a 15 éves lányától. Szóval, tanulság - ha van - hagyjátok a fenébe a listákat, a legbetegebb emberek álcázzák magukat a legjobban!!!"

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2013-03-12  08:28

Címlap

top