Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csalók, rablók

gizi01
Létrehozva: 2013. május 6. 12:34
Tanácsot kérnék, hogy nyugdíjas vagyok, egyedül lakom, de ma már annyi betörésről, csalókról lehet hallani, hogy az ember nem tudja mit tegyen. Kutyát nem tartok, mert ami volt azt is szegényt megmérgezték. Mit tudnátok tanácsolni?
  1. 2013. május 12. 19:5531.

    Ez egészen biztosan elrettentő lenne, ha jól elterjedne a hír a környéken....

     

    http://www.youtube.com/watch?v=xB7iz1HT h9U

     

     

    előzmény:
    gizi01 (1)
    2013-05-06  12:34
  2. 2013. május 12. 17:3230.

    Elképesztő.

     

    A papucskészítő ilyesmire írta néhány nappal ezelőtt, hogy ez csak azt bizonyítja hogy rátermett az ügynök.

    előzmény:
    antironia (29)
    2013-05-12  17:25
  3. 2013. május 12. 17:2529.

    Épp tegnap olvastam ezt.....  Döbbenet.

     

    faunia válasz | megnéz | könyvjelző

    2013.05.11 19:37:49 Š (875)

     

    MLM.

    Egy feltörekvő cég, ki mágneses derékaljat, levegőszűrőt és masszírozó betétet ajánl, elkapta 88 éves Apámat.

    Szó szerint kifosztották.

    A cég "alkalmazottja" elkísérte a bankba, feltörette a lekötött bankszámláját és kirabolták.

    Elérték, hogy nem szólt nekem, csak utólag találtam meg a szarságokat a lakásban, kibontatlanul.

     

    Hol lehetne ezek ellen fellépni ?

     

    Apámnak annyi pénze nem maradt, hogy a gyógyszereit kiváltsa.

    Egy egyéni szociális probléma, vagy lehet valamit tenni ?

     

    Apám nyíltszívű, hiszékeny lélek, a XI. kerületi kertváros, nagyon jó levegőjű részében tukmálták rá 480 ezerért a légtisztítót  (nem tudja kezelni)   a mágneses derélkalj 160.000 volt, a masszírozó párna 140.000  (kibontani sem tudta)  közben kapott 2 mosógolyót és egy szappantartót és még nem sikerült leltározni, de fénylámpák is sorakoznak zárt dobozokban.

     

    Mi (testvérem és én) egy bankszámlát biztosítottunk, hogy nyugodt lehessen, ehhez képest a bankszámla kifosztva, Apánknak egy fillérje nem maradt, a kifosztó cégnek még arra is van alkalmazottja,  hogy a megvezetett öregembert a bankszámlájához kísérje.

     

    Én elégtételt szeretnék, merre forduljak ?

     

    előzmény:
    Csendike (27)
    2013-05-12  17:12
  4. 2013. május 12. 17:1928.
    Pedig milyen konnyen megszerezheto lenne a mai vilagban egy kis utana nezes a szajtatott csodavarasban , az eletmuvesz rabeszeklokben valo bizalom helyett.
    előzmény:
    Csendike (27)
    2013-05-12  17:12
  5. 2013. május 12. 17:1227.

    Kár, hogy a topik hamvába halt.

    Lenne min változtatni a félelmet nem ismerő 

    - sokszor butaságból, hiszékenységből, tájékozatlanságból, saját hibájából is    - 

    kiszolgáltatott rétegnek.

     

    Valamiért nem illik ma rákérdezni, kételkedni, és igen félni is, de ezért sokan nagyon keserves árat fizetnek.

Címlap

top