Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2014-ben babát szeretnék

edesanya
Létrehozva: 2014. január 10. 20:15

Sziasztok....ezeregy ilyen topik van, de én szeretném elindítani ezt, ahol azokat a leendő anyukákat várom, akik 2014-ben szeretnének babásodni!

 

Mi fél éve próbálkozunk, egyenlőre semmi!

 

Itt megoszthatjuk egymással a tapasztalatokat, tippeket...ötleteket!

 

Nyitott vagyok! Gyertek, támogassuk egymást!

 

 

 

 

  1. 2014. május 6. 15:13501.

    Sziasztok :)

     

    Bambika: örülök, hogy jó lett a TSH-d szorítottam nagyon :)

     

    Julla, Kara, Érdekes Csajszi: üdv a topicban :) Egyelőre a zárt vezetője nem jelentkezik, aggódom, hogy jól van-e. Addig nem tudunk mást, mint itt beszélgetni, de úgy látom, a többiek is benéznek ide is :)

     

    Szép napot nektek :)  

    előzmény:
    bambika24 (493)
    2014-04-29  15:54
  2. 2014. május 6. 13:56500.

    Sziasztok!

     

    Bár új vagyok, örülök, hogy aktívabb lett ez a topik, és ahogy olvastam Ti korábban sűrűn beszéltetek itt, jó volt visszaolvasni, mennyire örültök egymásnak, Briginek, hogy visszatért.:-)

     

    Nem tudom pontosan mi volt Veletek Brigi, látatlanban is örülök, nekünk sem volt egyszerű az elmúlt időszak! Jól olvastam, próbálkoztok babával?

     

    Mi is!:-) Mivel évek óta endoval küzdöttem aminek a fájdalmait végre tudtuk enyhíteni műtéttel, így lassan mi is eljuthatunk odáig, hogy babát várjak..Te most kihez jársz? 

     

    Izabell Neked jobbulást kívánok! Aki olvassa mindenkinek szép napot!:-)

  3. 2014. május 5. 08:46499.

    Szia!

     

    GYES az alanyi jogon jár az tuti megkapod meg a családi! Az a baj hogy az édes kevés egy babushoz !

     

    Mennyiben van egy baba? hát sokba ott kezdődik hogy mindent meg kell venni neki , kiságy babakocsi stb... az első pár hónapban ha szerencséd van tudsz szopiztatni tehát ami nagyobb kiadás az a pelenka! Az viszont nagyon sok 

     

    Aztán szokták mondani kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond....És tényleg! Nekem két fiam van már egy 7 és egy 9 éves...nekik már vannak igényeik  

     

    Én szorítok nektek hogy jól döntsetek, és remélem hamarosan üdvözölhetünk az anyukák között!  

    előzmény:
    erdekes_csajszi (497)
    2014-05-04  11:36
  4. 2014. május 5. 06:31498.
    Sziasztok! A Zártba nem lehet visszajutni egyenlőre sajnos a topiknak az inditója nem lép be Pedig visszalépnék én is a csajokhoz! Voltam már tagja és várom a visszaigazolást 
  5. 2014. május 4. 11:36497.

    Sziasztok, 

     

    a párommal mi is idén szeretnénk babát - de még nem tudjuk, hogy belevágjunk-e. Sajnos bár jól keresünk, egyáltalán nem biztos a munkahelyünk és igazából el sem tudjuk képzelni, "mennyi" lehet egy gyerek 

     

    GYES vagy GYED szóba sem jöhet, már fél éve nem vagyok bejelentve...

     

    Segítséget szeretnék kérni, mit lehet ilyenkor tenni? Nektek mennyire biztos a munkahely? Vagy aztán össze lehet-e egyeztetni a babát és munkát? 

    előzmény:
    edesanya (1)
    2014-01-10  20:15
  6. 2014. május 3. 18:00496.
    Sziasztok! Én is olvastalak Titeket ezen a fórumon, és egy hete jelentkeztem a zárt topicba de sajnos még én sem kaptam visszaigazolast. Azért remélem én is csatlakozhatom hozzátok, ez legalább egy friss aktuális fórum aktív tagokkal... :-)
  7. 2014. Április 29. 20:53495.

    Szia Chris NAgyon aranyos vagy tényleg te is, el sem tudjátok képzelni milyen jól esik ez a fogadtatás  Mi tényleg nem beszéltünk sokat, de pontosan emlékszem rád is, TI is nagyon hiáynoztatok nekem azért akartam visszalépni, nem gondoltam hogy Édesanya nem lépett fel már egy ideje

     

    Minden jól alakul kettőnk közt mindent megbeszéltünk, voltak elvarratlan szálak amiket átbeszéltünk és hát ugye a fő okot is rendbe raktuk! Egyszerűen imádom őt és nem tudom csak úgy eldobni ezt a 10 évet 

    Nagyon nagy ölelés neked és te is mesélhetnél nálad hogy alakulnak a dolgok

    előzmény:
    Chris24 (494)
    2014-04-29  19:12
  8. 2014. Április 29. 19:12494.

    Szia Brigi!

     

    De jó, hogy rendeződtek a dolgaitok!!!!! :-) Én is nagyon sokat gondoltam rád. Tudom, mi nem nagyon beszéltünk direktben, én ritkán szólók hozzá a beszélgetésekhez, de próbálom minden nap olvasni a fórumot, követni az eseményeket. :-)

     

    Nagyon szomorú voltam, amikor törölted magad, és tényleg sokszor eszembe jutottál, vajon hogyan alakul a sorsotok. De nagyon örülök, hogy a lehető legjobban!!!!! :-) :-) :-)

     

    Nagyon szorítok, hogy minél hamarabb valóra váljon az álmotok! Puszi és nagy ölelés Neked!  

    előzmény:
    bambika24 (493)
    2014-04-29  15:54
  9. 2014. Április 29. 15:54493.

    Ez így van, én már rég óta így vagyok ezzeljött is a kis drága, de hamar itt is hagyott, de most sem vagyok rágörcsölve fölösleges úgy is ő dönt hogy mit akar

     

     

    Egyébként kész lett ma a TSH eredményem, tökéletes lett tehát minden frankó lenne ha itt lenne apa  

    előzmény:
    réka84*** (492)
    2014-04-29  13:11
  10. 2014. Április 29. 13:11492.
    Épp most írtam a csajoknak a fórumba, hogy én már nem görcsölök a témán, rájöttem, hogy nem megy olyan egyszerűen, úgyhogy élem a kis életem, aztán majd jön, amikor jönni akar. :)
    előzmény:
    bambika24 (491)
    2014-04-29  11:10
  11. 2014. Április 29. 11:10491.

    Rékaaaa Szia :)

     

    Nem tudom mi lehet Édesanyával de remélem semmi komoly, kicsit aggódom! Jó lenne visszajutni valahogy, de ha nem akkor majd itt jelentkezem 

     

    Onnan tudom h két hónapja már az orvosomnál lakom szinte , mindig mentem hozzá, kukkolni mi történik..a múlthónapban semmi sem történt, most látott valami változást és szép tüszőt, tehát most kellett volna haza apa..mondjuk tegnapra vagy mára

    De mindegy, majd csak sikerül egyeztetni végre 

    És te? veled mi a helyzet??? 

     

    előzmény:
    réka84*** (490)
    2014-04-29  09:55
  12. 2014. Április 29. 09:55490.

    Szia Brigi :),

     

    Jajj de jóó, hogy újra itt vagy! Szuper, hogy rendeződött az életed, érezni az írásodból a lendületet és kiegyensúlyozottságot. :)

     

    Ahogy a többiek is írták, Édesanya váratlanul eltűnt, de remélem, hamarosan előkerülsz és vissza tud venni Téged is a zárt csoportba.

     

    Honnan tudod, hogy nem minden hónapban van peteérésed?

    előzmény:
    bambika24 (489)
    2014-04-29  08:47
  13. 2014. Április 29. 08:47489.

    Hát az csúcs! Elhiszem hogy padlót fogtál!  Nekem kiderült hogy csak néha van peteérésem...

    Múlt hónapban nem volt, most van így reménykedtem, de csúszott az ovum így hiába is, pedig kislányra gyúrtunk de lecsúsztunk róla hamar kellett hazautaznom 

     

    Bizony , hogy nem szabad :) Tudod mindig csak előre  

    előzmény:
    izabell88 (488)
    2014-04-29  08:36
  14. 2014. Április 29. 08:36488.
    Hát nálam még mindig semmi azon kívül, hogy most lábadozok egy vesemedence gyulladásból, nem kell mondjam, hogy padlóra tett kicsit, úgyhogy valószínű, hogy ez a hónap is sikertelen lesz,de nem adom fel! Nem szabad! Örülök, hogy te rendben vagy! Puszi!
    előzmény:
    bambika24 (484)
    2014-04-28  20:42
  15. 2014. Április 29. 06:30487.

    Sziasztok!

     

    Nonetta! Nagyon aranyos vagy tényleg köszönöm

    Én is hallottam ilyet most várakozó állásban vagyunk

    Nem volt egyszerű megoldani a problémánkat mert mind a ketten mást fújtunk, de én sokkal jobban tudtam rá hatni , mint mindig

    Most olyan végre mint egy apa, és férj

     

     

    Padmami: Én próbáltam neked már réges régen levelet írni itt de valamiért nem sikerült !

     

    Én is sokat gondoltam rátok csajok, de jót tett az hogy kicsit elszakadtam a baba témától , mert kezdtem becsavarodni! Hamar csatlakoztam  , most vagyok kész rá teljesen!Mert már próbálkozhatunk!

     

     

    De meséljetek már veletek mi történt? Kinek sikerült már a baba?????

     

    Szép napocskát nektek 

  16. 2014. Április 28. 22:39486.

    Jajj, Brigi, nagyon örülök, hogy visszajöttél 

     

    Nagyon sokat gondoltam rád, és azon gondolkodtam, hogyan tudnánk kapcsolatban maradni. Szorítottam is, hogy mégis jóra forduljanak a dolgok, úgyhogy tök jó, hogy sikerült rendezni mindent. Én végig úgy éreztem, hogy biztosan nem lehet olyan rossz vége  

     

    Remélem, Édesanya hamarosan csatlakozik újra, és visszavesz téged a zárt topicba is. Addig is, akár itt, akár priviben írjál bátran, maradjunk kapcsolatban  

  17. 2014. Április 28. 21:32485.

    Szia Brigi!

    Csicseregték a madarak, hogy újra itt vagy, gondoltam írok én is neked..  Örülök, hogy megoldódtak a dolgaid!

    Remélem Édesanya hamarosan felbukkan és vissza tudsz jönni a zárt topikba.

    Ja, és hallottam olyat is, hogy akár 5 napig is eléldegélhetnek a kiskatonák, uh. soha nem lehet tudni

    előzmény:
    bambika24 (484)
    2014-04-28  20:42
  18. 2014. Április 28. 20:42484.

    De aranyos vagy Izabell 

     

    Igen láttam hogy nem jelentkezett már rég , én is arra gondoltam hogy mi lehet vele!

    Hát rendbe kellett tenni a dolgokat az életemet, volt egy hullámvölgy amit mikor most kimentem helyre hoztunk!

    Szerencse hogy előre vettem jegyet a repülőre mert nem biztos hogy kirepültem volna ha akkor és azért kellett volna kimennem !

    Nem bántam meg , már minden tökéletes, és hát már keményen próbálkoztunk..persze tudom hogy ez a hónap sikertelen lesz, mert pé-m csak most van, és 5 napja voltunk együtt , de nem baj majd legközelebb

    Jól vagyok lelkileg és testileg egyaránt már 

    Mesélj veled mi újság van?

    Köszönöm hogy ilyen kedvesen fogadtál És örülök hogy emlékszel rám

    előzmény:
    izabell88 (483)
    2014-04-28  19:22
  19. 2014. Április 28. 19:22483.
    Szia Brigi, örülök, hogy újra itt, és sajnálom, hogy még nem sikerül visszajutnod a zártba, de az a gond, hogy Édesanya nem jelentkezett már egy ideje, és tudod ő az admin, ő tud csak beengedni! Mi sem tudjuk mi van vele, remélem minél hamarabb visszajön és akkor te is vissza kerülsz! Persze, hogy emlékszünk rád, hisz tudod, hogy már mennyire bensőséges a hangulat és fájlaltuk is mikor elmentél, hiányoztál! Remélem minél hamarabb újra köszönthetünk ott is, de addig is maradj itt, hogy tudjunk legalább nagy vonalakban beszélni! Komolyan mondom annyira örülök, hogy minden rendben van nálad! Puszi és egy nagy ölelés neked! 
    előzmény:
    bambika24 (480)
    2014-04-28  14:35
  20. 2014. Április 28. 15:01482.

    Szia :) Köszönöm!!!! 

    Igen minden oké, teljesen megváltozott minden azóta!!! Örülök neked , nem gondoltam hogy olvassátok még :) 

    előzmény:
    Forest (481)
    2014-04-28  14:47
  21. 2014. Április 28. 14:47481.
    Szia,Brigi!!!!írok a topicba,hogy te vagy az,enged
    jenek be!!látom sokkal jobban vagy!!!!
    előzmény:
    edesanya (1)
    2014-01-10  20:15
  22. 2014. Április 28. 14:35480.

    Sziasztok!!!

     

    Nem tudom hogy olvassa e ezt valaki még :)

    Tehát én voltam regisztrálva Brigi28 ként akadt egy kis probléma a családi életemben és töröltem magam az oldalról!

     

    Aki emlékszik rám annak elmondom hogy mi is élesben vagunk már, éppen várakozásban hogy mi lesz :)

    Próbáltam vissza "könyörögni" magam a zártba de még annyit se kaptam hogy nem te hülye 

     

    Tehát mindenkinek szépséges napot! Remélem azért ez a topik még felpörög :) 

  23. 2014. március 20. 12:57479.
    Sziasztok! Ha sietünk és szerencsém van, akkor még beleférünk egy "karácsonyi ajándékkal" 
    előzmény:
    edesanya (1)
    2014-01-10  20:15
  24. 2014. március 17. 15:09478.

    Kedves lopiciG, én csak azt írtam le, amit gondolok, nagyon sokat köszönhetek Neki, évekig szenvedtem valamitől, amit Ő végre elhitt és segített nekem!! Nem túl jó dolog h én is csak segíteni akartam és ezt kaptam vissza. Éljenek a fórumok... Azt sem gondolom, hogy Vereczkey dokinak szüksége lenne ilyesmire, amit te most írtál, legjobbakat neked is.

    előzmény:
    lopiciG (475)
    2014-03-15  08:20
  25. 2014. március 15. 18:54477.
    Sztem ne nézegesd magad ennyire, ezek a tünetek simán menstruációs tünetek is lehetnek. Az meg hogy felnyúlkálsz magadnak hát orbitális baromság és fertőzésveszélyes is. A kis vérzés lehet attól is, hogy ezzel hámsérülést okozol magadnak, arról nem is beszélve hogy a papír bent el is szakadhat , akkor meg attól lesz gyulladásod. Babavárás előtt nem lenne jó, ha összeszednél valami fertőzést, bacit ezzel a hülyeséggel. Legyél türelmes, foglalkozz mással ezzel nem segitesz a dolgon ha ennyire rágörcsölsz.
    előzmény:
    dora012 (476)
    2014-03-15  16:19

Címlap

top