Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

DIY lakkozás

ÁgicaT
Létrehozva: 2014. március 21. 06:14

Sziasztok!

 

Biztos nem én vagyok az egyetlen, aki mostanság kezd kísérletezni azzal, hogy minél szebb körmöket varázsoljon magának otthon.

És biztos vannak jó néhányan, akik már egész profin űzik ezt a műfajt.

És abban is biztos vagyok, hogy jó lenne megosztani egymással tippeket, trükköket, kérdéseket.

 

Én magam sosem voltam egy nagy körömnövesztős-lakkozós-dekorálós lány, mivel zongoráztam, és nem lehetett a körmöm se hosszú, se színes.

De most....! Kezdek beleszerelmesedni a szép körmökbe 

Egy ideig volt műkörmöm, de se pénzem nincs rá, és az időbeosztásomat is nehéz úgy alakítani, hogy beleférjek a műkörmösök munkarendjébe.

Nemrég kezdtem a gél-lakkozást próbálgatni itthon, de vannak kérdéseim. Egyrészt a technikáról, másrészt arról, hogyan lehet variálni, díszíteni, stb.

 

Ha bármelyik csoportba tartozol, gyere, beszélgessünk!

 

 

  1. 2014. Április 7. 14:5227.
    Én általában 1,5-2 hetente szoktam csinálni. Addigra kb. 1 mm a lenövés, ami valamivel többnek látszik, mert nem lakkozom tövig (már másodszor sikerült viszonylag szépen megcsinálni ).
    előzmény:
    natika75 (26)
    2014-04-07  14:42

Címlap

top