Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Ápr.6.

Torolt_felhasznalo_268437
Torolt_felhasznalo_268437
Létrehozva: 2014. március 25. 09:56
A nép zöme alkalmatlan arra, hogy helyesen hasznosítsa a választójogot az úr hivatva van elmaradt faját nevelni, tanítani, istápolni s a falu józan népe nem akar illetéktelenül nagy befolyást az ország kormányzására.
  1. 2014. május 13. 18:09382.
     szép még lehetsz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (377)
    2014-05-13  10:50
  2. 2014. május 13. 13:26381.
    Mostanában úgyis nagyon sokat foglalkoznak az emberek a külsőségekkel, sokkal többet, mint amennyit indokol. A gyerekek kiközösítik azt, akiknek nincs trendi ruhájuk vagy okostelefonjuk, aki nem felel meg egy modell (vagy a hangadó formai) követelményeinek. A magukat újságíróknak nevező médiakontárok leszólnak egy ismert embert, ha az kócosan, melegítőben szalad ki egy kiló kenyérért urambocsá' egy üveg sörért. És ha valakinek „kócosak” a fogai. Akik szerint ez téma, azok a szememben mindenképpen alacsonyabb rendűek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (379)
    2014-05-13  11:14
  3. 2014. május 13. 13:15380.

    A nem túl szabályos fogak kiveretése és műfog beültetése NEM tartozik az ápoltság követelményei közé egyáltalán.Magánügy, hogy valaki vállalja-, vagy nem. Egy politikusnak csak ugyanannyi kritériumnak kell megfelelnie, mint mindenki másnak, aki emberek közé jár: ne legyen büdös és ápolatlan (fésülködjön meg, és tartsa tisztán a haját, szakállát, ruháját), és öltözzön viszonylag visszafogottan és alkalomhoz illően. NEM lehet elvárás a szépészeti műtét, még fogak esetében sem!

     

    Ugyanaz vagyok, és mindig is ez volt a véleményem. Már gyerekkoromban lenéztem mélységesen azt, aki bárkit a külsejéről ítélt. Tudom, lenézni valakit nem nagyon szép tulajdonság, de ha nem tudom megváltoztatni, hát ez van. Fel nem nézhetek rá, egyenértékűnek meg nem tekinthetem azokkal, akik nem felszínesek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (379)
    2014-05-13  11:14
  4. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2014. május 13. 11:14379.

    Látod, erről beszéltem.....

     

    Nem értesz, vagy NEM AKARSZ megérteni!!!!

     

    Szépségről egy szó nem esett, olvasd vissza mégegyszer!!!!!!

     

    A  megjelenésről, az ápoltságról, az odafigyelésről, az igényességről viszont igen..... igenis csináltassa meg a fogát és figyeljen oda magára minden vonatkozásban, ennek a szépséghez semmi köze, ne forgasd ki a szavaimat!!!!!!!!!

     

    Direkt kötözködsz?

     

    Tedd kedvedre, de én már ebből  kiszállok,

    nem ugyanaz az ember vagy, akit megismertem

    előzmény:
    Catilina (378)
    2014-05-13  11:01
  5. 2014. május 13. 11:01378.

    Figyelj, nem vitatkozom veled, mert az szerintem alapkövetelmény egy közszereplőnél, hogy vigyázzon magára, arra, hogy hogy néz ki!

     

    Aki nem így gondolja, az nagyon igénytelen, egyszerű gondolkodású!

     

    Viszont ahogy tallózok a fórumokban, megdöbbenéssel tapasztaltam, hogy valami nagy gond lehet nálad mostanában. Eldurvultál, alpáérias lettél, teljesen kifordultál magadból....... most én - veled ellentétben - nem illetlek jelzőkkel, mert ugye a jelzőid is téged minősítenek /!/ de azért nem ártana, ha egy kicsit összekapnád magad, mintha nem ugyanaz az ember lennél......

     

     

    idézet:
    cyrp (376)
    2014-05-13 10:49:13

    Aki a külsejéről ítél meg egy embert, arra nincsenek szebb jelzők, és egyetlenegy trágár szót nem írtam le, főleg nem olyat, ami nem illik az olyanokra, amilyen te vagy, aszerint az írásod szerint, melyben kifejted, hogy egy politikusnak szépnek kell lennie, vagy legalábbis dekoratívnak. (Másra nem emlékszem most tőled, de amit itt utóbb produkáltál a szépség és a politikusok kapcsolatáról, hát, az mindent anullál.)

     

    NEM, nem és NEM! Egy karácsonyfadísz dekoratív, egy kirakati dísz dekoratív. Ezeket azért is készítik. A politikust nem. A politikusnak okosnak kell lennie, tisztességesnek és széles látókörűnek, nem utolsósorban pedig lelkiismeretesnek.

     

    Selmeczi Gabriella a fogászati műtét előtt sem volt csúnya. Sem ápolatlan. 

     

    NEM várhat el senki szépészeti műtétet egy politikustól. Aki mégis ezt várja, az számomra minősíthetetlenül ostoba és korlátolt.  Remélem, nem vagyok vele egyedül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (376)
    2014-05-13  10:49
  6. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2014. május 13. 10:50377.
    Öreg, te a féldekás agyaddal, ne beszélj égetésről..... megteszed te azt saját magaddal,  annyi eszed sincs, hogy felfogd miről beszélünk
    előzmény:
    Öreg (375)
    2014-05-12  19:27

Címlap

top