Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dráma Várkonyi Andreáéknál

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. június 28. 11:38
Családi gyász van a tévésnél.

Nők Lapja Café: Dráma Várkonyi Andreáéknál
  1. 2014. július 1. 13:2026.
    Boldog lehet, akinek egy egér elvesztése a legfőbb tragédia az életében.
    előzmény:
    cukorfalatka (24)
    2014-06-30  08:06
  2. 2014. július 1. 13:0225.
    Úgy tudtam, hogy reggelre összeomlott az egér keringése. Mentőhelikopterrel szállították a budapesti Honvéd Kórházba, ahol egy 9 fős orvos Team várta. 8 órás életmentő műtétet hajtottak végre Inci Finci névre hallgató egeren. A műtétet vezető orvos úgy nyilatkozott, hogy a műtét sikerült , Finci túl van az életveszélyen, állapota kielégítő. Megfigyelésre még egy két hétig benn tartják. A kórházat vezető főorvos engedéjezte a látogatást. Finci az sajtot szereti.....
  3. 2014. június 30. 08:0624.
    Nem tudom, mit gonoszkodtok állandóan, kedves fórumozók.MIért baj nektek, ha Bocsi kislánya egérkét kért, s kapott? Cuki állatkák, imádnivalóak, Sok örömöt adhatnak Bocsiék kislányának.Nem Ők kérték ezt a hülye cikket, amit írtak róluk, viszont nekik, főleg a kislánynak igenis tragédia a kisegér elvesztése.Bocsi, remélem tudtatok venni egérkét Nórinak, Kispesten az Europark mögötti nagy állatkereskedésben biztos van, mi is ott vettünk kb egy hete két cuki egérkét kitűnő biziért a két kislányunknak.
    S kedves fórumozók, nyugi, nem kell mindenből világháborút csinálni, illetve azt beképzelni.Van akinek a kisegér elvesztése tragédia, van akinek más.De hát nem vagyunk egyformák.
    NYUGI!!!!!!



    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-06-28  11:38
  4. 2014. június 29. 23:0623.
    A szürke egér vadon él, még ha házi egér is a neve. Fogságban elpusztul, mint a veréb. Jól átvágták vele az együgyűt. Valaki a kamrájában befogta és eladta nekik. A fehér egér erre lett kitenyésztve, hogy etessék, mert vadon megpusztul. Inkább egy macskát etessenek meg a másikkal. Bár ekkora drámákat kéne megélnie némelyik embernek a valós drámák helyett!
  5. 2014. június 29. 22:1122.
    Mind a kettő tök unszimpi, nagyképű majom. Kit érdekel ez a "drámájuk" már megint? Mások hitelcsapdába dőltek, évek óta nem találnak munkát, betegséggel küzdenek. Na ez dráma! Nem ennek a hülye tyúknak a nyavalygása. Menjen melegebb éghajlatra bocsikája után
  6. 2014. június 29. 16:4721.
    Dráma, családi gyász?Í
    Ízléstelen, hatásvadász ciím
    Az nlc-n csak a forma változott.
    A színvonal nem.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-06-28  11:38
  7. 2014. június 29. 11:3620.
    Én szívesen kisegítem, akár több szürke egérrel is őket, de vagy meg kell elégedniük az egérfogóból kivett nem mozgó példányokkal, vagy fogniuk kell a kertben élőkből.
  8. 2014. június 29. 05:1819.
    "Dráma" "Családi gyász" Ez már valóban a firkásztudományok legalja. Gratulálok NLC!
  9. 2014. június 29. 02:4518.
    Ilyen kell?
  10. 2014. június 29. 00:5817.
    Nagyon megható, hogy egy egér miatt van gyász, én meg egy orvost keresnék, aki a gyógyíthatatlan lányomon tudna segíteni ..... jó, akkor, hogy másoknak egér gondja van!!
  11. 2014. június 28. 23:0416.
    Jó nekik, hogy ez a legnagyobb problémájuk!
  12. 2014. június 28. 21:3715.
    Egyem is meg őtet, mi történt?
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-06-28  11:38
  13. 2014. június 28. 21:0514.
    Az az újságíró sem 100 as aki ebből cikket kreál!Ennyi idióta van abban az országban!
  14. 2014. június 28. 21:0113.
    Amennyiben kifizetik a CHF tartozásomat, odaadom az enyéimet!!!
  15. 2014. június 28. 20:5312.
    Nagy az Isten állatkertje! Van benne minden, családi gyászba borult, KÉTS?GBEESETT édesanya, egérhalál miatt drámát emlegető bulvár, csak egy rohadt szürke egér nincs! Hogy ebben a jobban teljesítő tündérországban egy szegény gyereknek ne lehessen beszerezni egy édes kis szürke egérkét, hát ez felháborító!
  16. 2014. június 28. 19:5311.
    Ez a családi dráma??? Firkász Te normális vagy??? Nem Bochort G-t és Várkonyi A-át kell szidni, hanem, aki képes ebből "cikket" firkálni!!!!! Bárki megkérdezheti, hogy tudtok-e ilyen-olyan kisállatot, vagy nadrágot, vagy akármit árusítanak-e itt és itt, nincs ebben semmi, a firkász "csinált" belőle drámát, az agyament, akinél uborkaszezon van mindig!!!!
  17. 2014. június 28. 19:4910.
    Hát kérem ez tényleg hatalmas hír!
    Megérdemlik,ha lakásban sima szürke egeret tartanak,nálunk a kertből főleg ősszel néha bejön a melegre,abban a pillanatban megérzem összenem téveszthető szagát,addig nem nyugszom amíg nem fogja meg az egérfogó. Na most ezt önként szagolni ,hát csak gratulálni lehet.
    Jó nagy marha,aki ilyet vesz a gyerekének!
    A cikk írója meg valami értelmes témát kereshetne!!!!
  18. 2014. június 28. 16:519.
    Semmi közük ahhoz, (meg a szürke egérnek sem), hogy mások éheznek. Ahogy a mondás tartja, mindenki a saját szintjén nyomorog. Nekik most ez a legnagyobb problémájuk. Arról meg aztán végképp nem Bocsi vagy Várkonyi Andi tehet, hogy az nlc idecitálta a dolgot. Ők a facebookon keresztül kerestek egeret, ahogy millióan ott élik még az életüket. Csak azt nem rángatja ide az nlc. Mert ha nem keresnek egeret, kevesebben fognak éhezni és megszűnik a világ összes baja? Ugyan már, demagóg szemlélet ez. Vagy nagyon megkeseredettnek kell hozzá lenni.
    előzmény:
    Anyja (2)
    2014-06-28  11:38
  19. 2014. június 28. 15:218.
    Olvastam valahol;-"Az élet kegyetlen,ha valaki hülye,akkor még kegyetlenebb...!"
  20. 2014. június 28. 13:507.
    Dráma??? Hm. 
    Nálunk akkor volt dráma, amikor drága édesanyám meghalt. Örülkö, hogy csak egy egér miatt zokog a család.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-06-28  11:38
  21. 2014. június 28. 13:266.
    Ja, mert ha vesz egy másikat, akkor már feltámad? Ez a pasas mindig is sík hülye volt, most se lett okosabb.
  22. 2014. június 28. 12:205.
    :D Erre mondják, hogy irigylem a problémáját? :D
    Van aki macskát tart a kártevők ellen, más pedig dédelgeti.
    Tudtam volna, összeszedem anno a lakásban lévőket udorító egereket és nem cicát fogadok be.
  23. 2014. június 28. 12:194.
    Loszika, nem őket támadja a jóérzésű ember, hanem azt, aki ilyen eszement, idétlen, szenzációhajhász címmel és tartalommal cikket ír
    Drááááma?????????????
    Nyilván, ha csak úgy - simán - leírná, a fenét se érdekelné, ezért képes félrevezetni a bulvárkedvelőket.
    Azt hiszem nem érdemes a védelmedbe venni - majdnem azt mondtam, az újságírót... - de bocs, az ilyen nem az, csak firkász!
    Ennyi
  24. 2014. június 28. 11:573.
    Szerintem meg semmi szégyen nincs ebben ,ha jól tudom mind a két szülö rendesen becsületesen dolgozik,és nem toronyórátlánccal keres csak egy kis szürke egeret.
  25. 2014. június 28. 11:382.
    Nem szégyellik magukat ?!?! Még az is aki ezt a cikket leközölte. A TV-ben ( lehet hogy éppen Várkonyi Andrea is ) hosszasan tagolják, hogy hány százezer gyermek éhezi és ezen felül nagyon sok igazi Magyarnak, ( nem betelepült ) aki becsületesen dolgozik, vagy dolgozott napi megélhetési gondjai vannak és akkor egy ilyen ......... jön a szutyok kis " gondjával".!!!! Felháborító !!!! Másik részről meg azért is dühítő, mert egyedül még ennyit sem tud megoldani?

Címlap

top