Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megmutatta tökéletes testét Rubint Réka - fotó

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. július 23. 10:48
Rubint Réka három gyermek szülése után is elképesztően jól néz ki.

Nők Lapja Café: Megmutatta tökéletes testét Rubint Réka - fotó
  1. 2014. július 24. 13:0051.
    Nem hiszem, hogy érted, hogy miről beszélek.

    Sajnos Te sem vagy tisztában alapvető dolgokkal kapcsolatban, ami számomra viszont teljes mértékben evidens.

    Mivel fogalmad sincs bizonyos dolgokról, ezért nem is tudhatod, nem is értheted.

    Tévedés nem keverem a közszolgálatot és a kereskedelmi tv-t.

    Igen, tudom, hogy a kézilabda meccsekkel mi van, sőt a focival is, mert vannak sportágak, amik kőkemény állami támogatásban is részesülnek.

    Tévedés nem sír senki, hogy nem megy el hozzá a tv. És nagyon szomorú, hogy nem is fog.

    Amúgy nézd meg a hozzászólásaidat, végig ledegradálod Te is azokat, akikről egyrészt nem tudsz semmit, másrészt azért, mert nem bulvárficsásodnak el a népszerűség kedvéért.

    Ne haragudj, de nem érted meg, hogy az amiről beszélek az nem arról szól, hogy a táncosok el akarnak bulvárosodni, van képesek lennének a népszerűségért mindenre. Hanem arról beszéltem, hogy sok száz ember van ezeken a felkapaszkodottakon kívül is, akik népszerűsítik a mozgást. És hogy sok (több ezer, tízezer) olyan sportoló van az országban, akik csak szép csendben teszik a dolgukat, és a kutya le se tojja őket.
    No de mindegy.

    "Ma már SEHOL, egyetlen szakmában SEM ELÉG a szakma magas fokú ismerete,
    gyakorlata és több évtizedes művelése sem sikerhez. ETTŐL MÁR SOKKAL
    TÖBBRÉTÜBB TUDÁS KELL."

    Ez a mondat elég vicces, ha a Rubint-Sóder párossal kapcsolatban említed, mint pozitívum, mondjuk szemben a Sinkó Andreával, vagy a Zsámboki Marcellel. Mert a házaspár egy napon sem említhető az általam említett két emberrel, nemhogy összehasonlítható lenne.
    Na mondjuk SN-nek, vagy eselleg Rékusnak milyen többrétű tudása van??? Szuperül szelfizik.
    előzmény:
    KN18 (48)
    2014-07-24  12:26
  2. 2014. július 24. 12:5350.
    Talán pont az a szerencséje, hogy még nem róla írnak. Addig örülj. Mert ha felfuttatná valaki, sikerei lennének és a reflektorfénybe kerülne, hidd el, őt illetné meg ugyanez az utálat. Nagyon ritkán olvasok pozitív kommenteket. A magyar nem az a típus, aki tud örülni más sikereinek. Ez vonatkozik akárkire, civilre, híresre, celebre, Rubint Rékára, a te táncoktatódra, a szomszéd lovára, bárkire. Itt gyakorlatilag mindenkit utálnak. Illetve megbocsátják neki, azt is, ha sikeres, csak ne tudjanak róla, maradjon fű alatt. Különben irritálja a többieket, mert itt ugye mindenki létminimumból él. Csak idő kérdése. És nem, nem kell ahhoz kétes hírű celebnek sem lenni, hogy fikázzák. Tudnék hosszan sorolni olyan embereket (de nem teszem), akiket a legnagyobb rosszindulattal sem lehet celebbé degradálni, mégis - döbbenten olvastam róluk is - a sok intrikus szöveget. Szóval, ne akard, hogy a kedvenced híres legyen. Már, ha jót akarsz neki.
    előzmény:
    maszi (36)
    2014-07-23  22:13
  3. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. július 24. 12:2749.
    elég nyomoronc emberek azok, akik azt csinálják amit a tévében látnak

    szalmaláng lelkesedésük
    előzmény:
    maszi (40)
    2014-07-24  11:11
  4. 2014. július 24. 12:2648.
    Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában a tv műsorokkal kapcsolatban, kevered a közszolgálatot és kereskedelmi tv-ket.


    "a kézilabda meccseket, vagy a focit simán közvetítik"
    Mert a sponzor cégek finanszírozzák a közvetítést.



    " Az állandó kereskedelmi csatornákon, és a bulvárban való jelenlét, és az önfényező, magamutogató saját maguk reklámozásával senki sem veheti fel a versenyt. " Akkor fényezze magát!!! Ha ez a módja, vagy sírjon, hogy őhozzá nem megy el a tv, nem is fog...


    "Óriási a pr-juk, és a nyomulások, és fals dolgokat kommunikálnak, illetve csak a saját érdekeiknek megfelelőt. "
    Mert így lehet, és ők aztán tényleg a nulláról kezdték.


    "


     nem kapja fel őket úgy a média, ahogy ezt a két akárkit"

    Ma már SEHOL, egyetlen szakmában SEM ELÉG a szakma magas fokú ismerete, gyakorlata és több évtizedes művelése sem sikerhez. ETTŐL MÁR SOKKAL TÖBBRÉTÜBB TUDÁS KELL.



    előzmény:
    maszi (44)
    2014-07-24  11:58
  5. Torolt_felhasznalo_827100
    Torolt_felhasznalo_827100
    2014. július 24. 12:2647.
    Igen.
    Elég csak azt meglátni a sporton belül, mire nyomják a pénzt és mi az, ami produkál is...
    Elég azt meglátni, hogy mit feccölnek pl. egy büntetésvégrehajtóba és mennyit löknek az egészségügynek...
    És még sorolhatnánk napestig, mit tartanak fontosnak emberek és mit nem...


    És igen, ez a díszes pár nagyon sokaknál a stílussal, a viselkedéssel veri ki a biztosítékot. Mert lehet úgy megszerettetni az emberekkel a mozgást, hogy jókedvvel csinálják és lehet úgy megutáltatni, hogy állandóan csak a negatívumokat vágják a fejükhöz...

    előzmény:
    maszi (46)
    2014-07-24  12:18
  6. 2014. július 24. 12:1846.
    Köszönöm. Egyetértek.

    Egyébként a tánciskolák amellett, hogy egyfajta színvonalat képviselnek, a fizetés tekintetében a saját maguk népszerítése érdekében sokszor elfogadnak olyan fellépéseket is, aminél elég, ha a népszerűsítésük van, már pénzt nem is nagyon kérnek. Nem hinném, hogy megközelítőleg is annyit kérnének, mint a nagy sztár Győzike, vagy a Berki.

    KN18, a tánciskolák közül csak azok kerülhetnek be a tv-be, akiknek a vezetői, vagy vezető táncosai annak idején valamelyik kertv-vel bármilyen kapcsolatban is volt, mert a többiekkel szóba sem állnak.

    Tudod, azért az elég gusztustalan számomra, hogy ezerrel nyomják a színvonaltalan műsorokat, és nem sajnálnak rá semennyi pénzt, a nyikhaj senkiháziaknak, míg egy 300-400 fős magyar táncos delegáció európa vagy világbajnoki sikeres szerepléséről egyetlen szót sem említenek. És hidd el, hogy a szövetségi vezetők mindenkit megkeresnek, de senkit sem érdekel.

    No mindegy, eltértem a topik tárgytól, bocsánat.

    De jópár éve járunk a lányommal versenyekre, és látom azt a sok csodálatos, lelkes fiatalt, gyereket,  és látom őket felnőni, és azt is látom, hogy milyen sokan kezdtek a lányomékkal, és most már egy csomóan felnőttként is csinálják tovább ugyanolyan lelkesedéssel, és nekem ez mindig megmelengeti a szívemet.

    A sok fantasztikus tánctanár, pedagógus, edző, akik szívüket, lelküket beleteszik, nevelik a sok gyereket, akiknek egy részéből szintén edző lesz, átadják a mozgás, és a gyermekeket szeretetét. Jó érzés ezt látni tapasztalni.

    Közben meg itt az ellenpólus, ez a magamutogató emberke, aki szét fényezi magát, mindenhol azt harsogják, hogy mennyit tesznek a mozgásért és emberekért. Holott sok száz ember pedig sokkal többet tesz, csendben teszik a dolgukat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_827100 (42)
    2014-07-24  11:43
  7. Torolt_felhasznalo_827100
    Torolt_felhasznalo_827100
    2014. július 24. 12:1645.
    Hol mondtam, hogy a reteken meg a társán kell szerepelni?


    Az meg hogy nem foglalkoznak a gyerekkel és leteszik a tv elé....hát....
    Nagyon nem érted, amit mondani akartam, akkor kicsit részletezném. Adott többmillió ember, aki nem a statisztikai átlagfizetésből él, hanem a valós minimálbérből meg még annyiból sem. Nem vagyok benne biztos, hogy akár az 500 Ft-os szállás+félárú jegy+csop.jegyet ki tudja fizetni (ne a magas lóról nézzük, szálljunk le a földre és ott lássuk ezeket az embereket - fentről csak egy pici pont legtöbbször). Szerinted mondjuk azon túl, hogy mesél a gyereknek az ilyen szülő, beszélgetnek, együtt dolgozgatnak - mit tudna tenni még? Nem kell feltétlen az Isten háta mögötti kis faluban élni, nagyobb városban is élnek ám ilyen emberek...
    És egyáltalán nem biztos ugye, hogy azért nem megy a gyerek színházba, hangversenyre, egyebekre mert a szülő feleslegesnek tartaná - csak épp nem tudja kifizetni...
    előzmény:
    KN18 (43)
    2014-07-24  11:57
  8. 2014. július 24. 11:5844.
    Persze, és tesznek is, - tánc világnapi műsorok, tánciskolák  éjszakája, és sorolhatnám tovább. Azért az nem véletlen, hogy több ezer táncos van, már ovis kortól.

    Amúgy de, a tv-nek kellene menni a műsorért, legyen az bármilyen verseny, mert ugye a kézilabda meccseket, vagy a focit simán közvetítik, holott hosszú évek óta siralmas a foci, illetve inkább jobb nem is beszélni róluk.

    A tv-ben a Szombat Esti Láz és Keleti Andrea volt az, aki beindított valamit.

    Amúgy közel sem tud bárki annyit tenni egy sportág népszerűsítésében, mint ha a tv-ben sztárolva vannak. Az állandó kereskedelmi csatornákon, és a bulvárban való jelenlét, és az önfényező, magamutogató saját maguk reklámozásával senki sem veheti fel a versenyt.

    De én nem erről beszéltem. Hanem arról, hogy mekkora hatása van a bulvárnak, a médiának, és nem utolsó sorban a Sóder családnak, akik állandóan azt az igét hirdetik, hogy mennyi az elhízott és dagadt ember, és bezzeg ők..., na őket aztán meg lehet nézni. Óriási a pr-juk, és a nyomulások, és fals dolgokat kommunikálnak, illetve csak a saját érdekeiknek megfelelőt.

    Holott van sok más edző, oktató minden sportágban, sőt tesi tanár is, rajtuk kívül akik sokkal többet tesznek a mozgásért, az emberek, fiatalok megmozgatásáért, mint ők. Csak azoknak nincs akkora pr, nem nyomulnak, és nem kapja fel őket úgy a média, ahogy ezt a két akárkit.
    előzmény:
    KN18 (41)
    2014-07-24  11:28
  9. 2014. július 24. 11:5743.
    Már miért kellene mindenkinek az rtl-en meg a tv2-n szerepelnie???
    Vannak regionális és városi tv-k is. Pont így jó, hogy van lehetőség választani ki mit nézzen.


    De amúgy meg tévedsz, nekem van kertészmérnők keresztfiam aki rendszersen szerepel mindkét adón, mert meghívják. Nem fizet érte és nagyon jó reklám. Ezt hívják kapcsolat építésnek. Lehet sírni, meg lehet lehetőségeket keresni.


    A gyerekek érdeklődését alapvetően befoylásolja a család milyensége. Ahol nem foglakoznak a gyerekkel, ott leteszik már kicsi korban a tv elé.
    Ahol meg számít, hogy értelmesen töltse az időt, ott nem fogja ezeket a szutyok adókat nézni, mert eleve más értékrendben nő fel.


    Az én gyermekeimet úgy az általánosban mint a gimnáziumban rendszersen vitték/viszik színházba. A csoprtos jegy olcsóbb, az utazás Bp-re féláru, a szállás a kollégiumban 500.-ft, szóval nagyon minimális költségből meg szokták szervezni a tanárok. No persze, hogy van szülő aki szerint hülyeség és ő nem költ rá.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_827100 (42)
    2014-07-24  11:43
  10. Torolt_felhasznalo_827100
    Torolt_felhasznalo_827100
    2014. július 24. 11:4342.
    Csak tudod - maradva a konkrét példánál - egy tánciskola azért egyfajta színvonalat képvisel, amit meg kell(ene) fizetni és erre a köztévék nem áldoznak (a ker.tévék még úgy sem, hisz nekik tökéletesen megfelel az a nézői kör, amelyet a Győzike és társai műsorok kötnek le), így az "egyszerű" emberek nem hallanak ilyenekről.
    Sajnos ott tartunk, hogy - merem azt mondani, hogy az átlagembereknek se közvetlen se közvetett lehetősége nincs már egy normális színházi előadás, egy opera megtekintésére. Gondolom nem kell részletezni, te is és a többiek is evilágban élnek, tisztában van mindenki, mire "ugrik" a nép...



    előzmény:
    KN18 (41)
    2014-07-24  11:28
  11. 2014. július 24. 11:2841.
    Igazad van!


    De a tánciskoláknak maguknak kell tenni azért, hogy népszerűek legeyenk, nem a tv-nek kell menni a táncosok után!!!


    Bizony, bizony nekik kell eladni magukat és van ezer féle szinte ingyenes lehetőség a fiatalok elérésére és a saját vállakozásuk népszerűsítésére.
    Elkell fogadni, hogy kínálati piac van mindenből és csak az marad felszínen, akiről hallanak is az emberek.
    előzmény:
    maszi (40)
    2014-07-24  11:11
  12. 2014. július 24. 11:1140.
    Tudod, akkor amikor a szutyok műsorokat ontja magából a kereskedelmi tv, ezzel szemben pl. egy-egy táncversenyről a kb. egy órás összefoglalót a Duna tv-n lehet látni, mondjuk hajnali fél ötkor és szombat, vasárnap reggel 8 órától, akkor csak a bulvárból hetven foggal mosolygó RR-t fogják ismerni, és azt a szöveget, amit ők nyomnak, és adnak az embereknek, hogy a sok hülye elhízott fiatal, akik nem képesek felállni a fotelból.

    Pedig állítom, hogy ha egy-egy ilyen magyar bajnokságot, vagy eb-t bemutatnának több órában, többször is, akkor nagyon sok fiatal kapna kedvet és állna fel a fotelból, hagyná félbe a száímtógépezést, a telefon nyomkodást, és mennének el a legközelebbi tánciskolába. Ahol nem csak kemény sport van, nem csak keményen meg kell dolgozni a sikerért,  hanem fel lehet lépni a közönség előtt, szép ruhába, jó sminkkel, el lehet jutni sok versenyre és akár külföldre is.

    Mikor a mi városunkban volt egy nemzetközi verseny, és oda eljöttek az általános iskolából a kis alsó tagozatosok, akik ismerték az utolsó éves lányomékat, és meglátták ott őket szerepelni, felállni a dobogóra, akkor következő héten már 5-6 kislány jelentkezett a táncórára.

    előzmény:
    Anda39 (39)
    2014-07-24  10:25
  13. 2014. július 24. 10:2539.
    Amit írsz, az is azt támasztja alá, hogy a média nem az igazi értéket közvetíti.
    Azt mondják, azért a Győzike meg a hozzá hasonlók a téma, mert erre kattintanak a legtöbben. Én azt mondom, azért kattintanak erre, mert más nincs. (mi volt előbb: a tyúk vagy a tojás)
    Nem követem a Rubint Réka életét, viszont van több dvd-m is tőle, mert kemény.  Tegnap elő is vettem az egyiket. 
    előzmény:
    maszi (36)
    2014-07-23  22:13
  14. 2014. július 24. 10:1938.
    "úgy néznek Rubintékra, mint hivők a szentképekre...és védik őket akármit nyilatkoznak, csinálnak. Ja bocs...egyvalamiben kb. azonos szinten vannak....fejben...."

    Ez a hit ereje, már olyanok mint egy szekta, igaz ők, nagy és szerető családként tekintenek magukra.


    De tagadhatatlan, hogy nagyon jól felépített marketing csapat irányítja minden lépésüket.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_827100 (20)
    2014-07-23  12:36
  15. Torolt_felhasznalo_268437
    Torolt_felhasznalo_268437
    2014. július 24. 09:1737.
    Igen, ezért is irtam azt is korábban, hogy sajnos a média hibája, hogy éppen mindig őt találják meg, mikor sok más hozzá hasonló ember van az országban - akik kedvet csinálhatnának a mozgáshoz.
    idézet:
    Anda39 (30)
    2014-07-23 18:41:12
    csak a média üzlet
    kovács gizike ismeretlent, hiába teszik bele
    azt az újságot senki nem veszi meg
    annak az adásnak nincs nézettsége
    arra az internetes oldalra nem kattintanak

    és ekkor a reklámértéke szart se ér

    ócska embereknek, ócska híresekről kell a pletyka
    előzmény:
    Anda39 (30)
    2014-07-23  18:41
  16. 2014. július 23. 22:1336.
    Ez egy műnő, aki  minden héten minden nap más bulvárban jelentet meg magáról, magukról egy önfényezős cikket. Ettől irritálóak, és unalmasak.
    És pontosan ez az állandó önfényező, másokat degradáló és fikázós stílusuk miatt nem követendő példák. Még akkor sem követendőek, ha másokat megmozgatnak, mert ezt a másokat megmozgatást is csak az önreklámra, önfényezésre használják fel.

    Ahhoz, hogy a mozgásos, sportos életet éljük nem az ő példájukat kell követni, hanem egész más példaképekre van szükségük a fiataloknak. És az iskolák által egy átfogó és megújult iskolai testnevelési rendszerre.

    Egyébként csak megjegyzem, hogy ma Magyarországon nagyon sokan sportolnak. Rengeteg gyerek jár focizni, úszni, kézilabdázni. És ne feledkezzünk meg az én kedvencemről sem a táncról.

    Vajon tudja-e valaki, hogy hány tánciskola van Magyarországon? És tudja valaki, hogy a magyar modern (jazz, show, színpadi és művészi látványtánc, modern balett, kortárs, mazsorett) táncosok világhírűek, minden európa, világ és nemzetközi bajnokságon benne vannak az első 5-ben?

    Több száz tánciskola van ma az országban, ahova tánciskolánként több száz gyerek, fiatal és felnőtt jár táncolni hetente többször. Csakhogy ezt mindenki lenézi és ledegradálja, de jórészt fogalmuk sincs erről senkinek.

    Három nagy nemzetközi táncszövetség tagja Magyarország.

    Például a látványtánc sportszövetség által megrendezett magyar bajnokságon kb. 2100 táncos vett részt májusban a gyermek 5 éves korosztálytól egészen a felnőtt 25+ korosztályig.

    Olyan elismert és óriási tehetségek zsűriznek mint a Sinkó Andrea (többszörös bajnok, családanya, fittnes és aerobic edző, az rsg szövetség volt elnöke, nemzetközi pontozóbíró), na ő az a nő, aki bombán néz ki 46 évesen is, és egy három napos verseny végén éjfél környékén is tűsarkú cipőben, fantasztikus alakkal és tartással, valamint kedves szavakkal adja át az érmeket a versenyzőknek. Ja, és egy csomó rsg, aerobic bajnokot nevelt ki. Ja és úgy mellesleg semmi sem mű rajta, simán százszor kenterbe veri a nála kb tíz évvel fiatalabb RR-t.


    előzmény:
    Anda39 (14)
    2014-07-23  12:15
  17. 2014. július 23. 19:3135.
    Is-is szerintem. itt az nlc-n viszont direkt dobják fel rendszeresen, mert élvezik, hogy az emberek ugranak a témára.
    előzmény:
    asztanaviszta (34)
    2014-07-23  19:25
  18. 2014. július 23. 19:2534.
    Nem biztos, hogy a média találja meg őket.
    Nagy valószínűséggel inkább ők jelzik minden pillanatukat a média felé.
    előzmény:
    Anda39 (30)
    2014-07-23  18:41
  19. 2014. július 23. 19:1633.

    Azért vicces a címadás. Mi az, hogy megmutatta? Mikor nem mutatja meg? Réka akkor is a  testét mutogatja, amikor épp fel van öltözve. A tökéletes testet nem értem, miért kell annyiszor felhozni, hiszen ez a  munkája, ebből él. Ez pont olyan, mintha folyamatosan rácsodálkoznak mondjuk egy töritanárra, hogy jé, milyen jól ismeri a  történelmet:))).  Mellesleg, lehet, hogy tökéletes az a  test, csak éppen nem nőies, az két odabiggyesztett természetellenes lufimell pedig totál nem harmonizál az alkatával és ezt szerintem végig kellett volna gondolnia, mielőtt rászánta magát a műtétre.


    Nekem a mérhetetlen arroganciájuk a visszatetsző, meg az, hogy nem tudják méltósággal viselni a kritikát, pedig aki kiáll a  nyilvánosság elé, annak el kell fogadnia, hogy nem fog mindenki hozsannázni. Egyébként nekem a Norbi is meg a Réka is szimpatikus volt a kezdetekkor, amikor még nem volt akkora arcuk, és amikor még tényleg azzal foglalkoztak, hogy megmozgassanak embereket, nem pedig azzal, hogy "celebek" legyenek.


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-07-23  10:48
  20. 2014. július 23. 19:0732.
    Annyiszor megmutatta már a tökéletes testét, hogy személy szerint én már úgy vagyok vele, mintha egy hétig óránként a világ legcsodálatosabb csokoládéjából tömnének a számba egy táblával.
  21. 2014. július 23. 19:0331.
    Igazad van.
    előzmény:
    Anda39 (30)
    2014-07-23  18:41
  22. 2014. július 23. 18:4130.
    Igen, ezért is irtam azt is korábban, hogy sajnos a média hibája, hogy éppen mindig őt találják meg, mikor sok más hozzá hasonló ember van az országban - akik kedvet csinálhatnának a mozgáshoz.
    előzmény:
    eda-1952 (29)
    2014-07-23  18:15
  23. 2014. július 23. 18:1529.
    Tudod egy jó célért nem ártana rokonszenvesebben küzdeni. Akkor is, ha határozottan úgy látszik, hogy a legfőbb cél a pénzszerzés, ami ugye nem elítélendő, csak nem kellene közben időnként másokat sértegetni.
    előzmény:
    Anda39 (25)
    2014-07-23  17:41
  24. 2014. július 23. 17:5728.
    Feje tényleg szörnyű...
    előzmény:
    sherpa01 (4)
    2014-07-23  10:55
  25. 2014. július 23. 17:5627.
    De jobb mint egy punnyadt zsíros test..
    előzmény:
    vizililiom (2)
    2014-07-23  10:48

Címlap

top