Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mi kell a nőnek? Ákos megmondja

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 30. 07:43
Az új lemezen most egy ősrégi nóta pörög: nők, szüljetek gyereket, és hagyjátok a fenébe azt az átkozott önmegvalósítást, különben garantáltan boldogtalanok lesztek!

Nők Lapja Café: Mi kell a nőnek? Ákos megmondja
  1. 2014. október 27. 09:3877.

    Kedves ladybird65!


    Sokáig gondolkoztam egyáltalán reagáljak e amiért mégis megteszem annak egyetlek oka van, nem tudom eldönteni, hogy "eccerűen" idegesítő avagy szórakoztató az amit ön csinál (vagy nem csinál, érdekes az első fatális hibájára nem reagál azóta sem de másra meg igen...).


    Szval akkor kibontanám önnek miről is lenne szó(ha már ön képtelen volt ezt megtenni).


    Nem kellene felesleges indulatokat keltenie (leginkább a cikk írójának de ez legyen az ő dolga), a cikk lőtávolban nincs attól amiről valójában szól (és amiről valójában beszélgetni kellene hisz reális helyzetképe kishazánknak...)


    Sok nő (tisztelet a kivételnek mert van ilyen nem is kevés) a fenenagy feminizmusában "elfelejt" szülő lenni, elfelejt anya lenni s persze kétségtelenül "übersikeres" a szakmájában (lehet akár faszobrász vagy épp Mánáger) és lehet épp boldog is de ez a boldogság pillanatnyi ahhoz képest amit egy gyermek képes adni az ember számára...


    Bár értem én, hogy inkább szimpátikusabb az "Ákosmegmondjaatutithogyasszongyaanőhelyeakonyhábanvannomeg agyerekmellett" teória, no de azért eröltessük már meg magunkat egy icipicit....

    Semmi másról nem szól ez csak épp arról, hogy döntéseinknek következménye van (bár szeretünk erről nem tudomást venni) és amikor szembesülünk a következményekkel lehet már késő...


    Lehetünk boldogak más területen is ezt senki sem vitatja de az igazi boldogságot egy család adhatja melyben központi szerepet tölt be a gyermek... 


     




     

    előzmény:
    ladybird65 (76)
    2014-10-18  19:27

Címlap

top