Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jaj, már megint lányod lesz?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 24. 14:48
Ezzel a kedves kérdéssel szembesülök szinte naponta, mióta megtudtam, hogy két kislányom mellé rövidesen a harmadik is megérkezik.

Nők Lapja Café: Jaj, már megint lányod lesz?
  1. 2014. október 27. 07:4879.

    Az is rettenetes ha egy no maga "hajtja el" a gyereket de amikor az allam eroszakkal abortal 8 honapos terhes noket az egyszeruen iszonyatos tragedia. es sajnos napirenden van a dolog. fogalmam sincs mikor latjak be hogy az egesz teoria hibas.


     


    van egy kinai ismerosom ugy 15 eve jottek ide neki 32 hetesen abortaltak el a gyereket erzestelenites nelkul. amikor elmeselte komolyan ugy ereztem leajulok a szekrol. a novere meghalt amikor hasonlo modon bantak el vele ui. ott valami sooldattal megoltek a gyereket es a nonek meg kellett volna szulnie. de se gyogyszert se inditot semmit nem kapott a halott gyerek meg nyilvan nem akart megszuletni es 6 nap szenvedes utan altalanos szepszisben (total vermergezesben halt meg benne a halott gyerekkel).

    előzmény:
    Nikita 666 (64)
    2014-10-25  16:28
  2. 2014. október 26. 12:5378.

    Mint tudjuk, nem nevelés kérdése a nemi irányultság. Úgyhogy még a te lányod is lehet leszbikus. Akkor mit csinŕlsz? A kardodba dőlsz?

    előzmény:
    Nikita 666 (77)
    2014-10-26  09:45
  3. 2014. október 26. 09:4577.

    Jó, ha te képtelen vagy nőt nevelni a lányodból, akkor tereld a leszbikus kapcsolat felé. Az én lányom viszont ezer puhapöcsből képes megtalálni az egyetlen férfit.


    Szóval a beteg gyerek nem ér annyit mint az egészséges?


     

    előzmény:
    gipsy (76)
    2014-10-26  07:41

Címlap

top