Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nagy fekete autó

Torolt_felhasznalo_854192
Torolt_felhasznalo_854192
Létrehozva: 2015. Április 24. 18:22

Terjed egy hír az interneten, miszerint fiatalokat próbálnak betuszkolni nagy fekete autókba és óvatosságra intenek mindenkit, emberrablástól tartva. A kommentekben azt olvastam, hogy évek óta terjedő kamu az egész.


Hát nem!!!!! Első kézből tudom, hogy egy 21 éves srácot a Deák téren betuszkoltak egy ilyen autóba, majd néhány méter után kilökték, mondván, nem megfelelő.


A Police.hu-n tegnap jelent meg egy hír, miszerint egy 18 éves lány február óta nincs meg, vajon miért csak most írták ki?????


Sajnos nem kamu, csak nagy a titkolózás, reméljük a nyomozás miatt!!!!

  1. 2015. május 5. 21:2279.

    :-))) A Miskolc nem stimmel, de szerintem vagyunk még így páran az országban, hogy nagy fekete autókba tuszkolunk nyígó kisgyerekeket...

    előzmény:
    antironia (78)
    2015-05-05  20:34
  2. 2015. május 5. 20:3478.

    http://hir.ma/kulfold/szines-hirek/megszolalt-mar-a-rendor seg-is-a-fekete-autoval-kapcsolatban/517297


     


     


    Képfelirat:


     


    Ez az autó egy miskolci édesanyáé, aki lakásuk előtt parkolt. Rosszindulatú emberek az inteneten elhíresztelték róla, hogy ez az autó az, amellyel megpróbálják elrabolni a gyermekeket szervkereskedés gyanánt.


     


    Pfff.....


    évi, nem a tiéd a fekete autó? :-)))

  3. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2015. május 4. 06:5777.

    beszélőviszony van?


     

    előzmény:
    évi* (76)
    2015-04-30  20:27

Címlap

top