Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Idegesítő a kölyköd!!!

szobalány
Létrehozva: 2015. augusztus 3. 10:23

Kedves anyuka, aki azt hiszed, hogy jaj de aranyos a kölyköd, és mennyire boldogok vagyunk mi, a többi nyaraló, hogy állandóan az üvöltözését, rohangálását és a hangos játékait hallgathatjuk.


Hát elmondanám: NEM ARANYOS, HANEM ROHADTUL IDEGESÍTŐ a gyereked, és legszívesebben felrúgnánk veled együtt, hogy megnézhessétek közelről a Göncölszekér alvázszámát.


Senkit nem érdekel, hogy te hogy buktál bele a gyereknevelésbe, és milyen idegesítő kis korcsot tartasz otthon. Mert tartod, de nem neveled, embertársaid bosszúságára.


Lehet vergődni, vernyogni, ajvékolni, attól még te maradsz a kretén, nem azok, akiket a kölykeid nonstop idegesítenek.


Csak hogy tudd. Ha nem nézel oda, talán kap vmit a kölyköd, amit tőled kellett volna megkapnia.

  1. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. augusztus 10. 17:21281.

    Az élet csupa meglepetés, mi? :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (280)
    2015-08-10  17:11
  2. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2015. augusztus 10. 17:11280.

    előzmény:
    Nikita 666 (277)
    2015-08-10  15:54
  3. 2015. augusztus 10. 16:18279.

    Tahta:


     


    A gyerekek megertest, szeretetet es odafigyelest igenyelnek.


    A ferfiak detto.


    Es mindezt a nonek kell biztositani ferfi fele is, minimum ha az a ferfi a ferje, es gyerek fele is, minimum ha az a gyermek a gyermeke.


     


    Akkor kerlek szepen most magyarazd el nekem, hogy:


    - a no miert nem mukodik ugy, ahogyan egy ferfi ES egy gyermek


    - Ha egy ferfi eppugy mukodik, ahogyan egy gyermek, akkor mondhatjuk, hogy a ferfi = gyermek?


    -Ha szerinted tok normalis, hogy egy FELNOTT ferfi eppugy viselkedik, minrty egy neveletlen rossz kisgyermek, magyarazd el nekem legyszi azt is, hogy ez miert is normalis, legalabbis szamodra?

    idézet:
    HataMari (274)
    2015-08-10 13:34:01

    A NŐK erre rájönnek, tudják a választ. A többieknek pedig hiába magyaráznák, a többiek ezt nem értenék meg.


    De kipróbálhatod. Ne szeresd a férjed, mindenért vond kérdőre, állandóan ugráltasd, ellenőrizgesd, oktasd ki állandó jelleggel. csak idő kérdése és lecserél.


    Az pedig egyértelmű hogy nem arra figyeltél amit írtam, csupán jó szokásod szerint belém akarsz kötni. ( Többször is figyelmeztettem ezt a kis csipet csapatot, hogy hosszú távon már kényszeresen fognak velem szemben megnyilvánulni. Nálad is rituálévá vált hogy megkérdőjelezel. Nem baj, nekem nem. )


    Semmi olyasmit nem írtam, hogy amikor egy felnőtt férfi úgy viselkedik mint egy neveletlen kisgyerek, az normális lenne. ÉN AZT ÍRTAM, hogy egy férfivel ha nem megfelelően bánnak, akkor olyanná válik mint egy rossz gyerek. Egy felnőtt férfi pedig olyan mint egy gyerek.


    És ha most ezt is kifacsarod, én pitsán rúglak. Van még 20 nickem. Sőt, még 30. Keresd meg őket. Bele fogsz őszülni.

    előzmény:
    HataMari (273)
    2015-08-10  13:34
  4. 2015. augusztus 10. 16:02278.

    Szerintem addig jó, míg nem érted a gondolatmenetét (már ha azt gondolkodásnak lehet csúfolni).

    előzmény:
    HataMari (273)
    2015-08-10  13:34
  5. 2015. augusztus 10. 15:54277.

    Erre így nem gondoltam.


    Igazad van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_634765 (270)
    2015-08-10  08:27

Címlap

top