Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Terhesség 12. hétig

diridori
Létrehozva: 2015. október 2. 15:27

Sziasztok! 


 


6 hetes terhes vagyok, de a párommal úgy döntöttünk, hogy várunk a 12. hétig, addig nem mondjuk el senkinek még a szüleinknek sem. Ezt főleg én szerettem volna így, mert olvasgattam az interneten (tudom, talán hiba volt), hogy milyen nagy eséllyel mennek el a babák az első 3 hónapban, ha viszont így lesz, akkor azt biztos nem szeretném világgá kürtölni. Így viszont szinte egyedül (na jó, a párommal együtt) maradok a mindennapi aggódásban, hogy minden rendben van-e, megmarad-e a baba. Nyilván ahogy keresgéltem a neten csupa olyan történetbe akadtam, hogy ki hogyan és mikor vetélt el, így még úgy is tűnik, mintha ők lennének többen és nem azok, akik sikeresen kihordták és megszülték a picit. Első terhesség, ahogy abbahagytuk a védekezést egyből teherbe estem, tehát elvileg nincs miért aggódnom, de mégis tele vagyok félelemmel és aggodalommal. Orvosnál még nem voltam, csak 1,5 hét múlvára kaptam az első időpontot. Azt mondták, hogy addig szedjek folsavat és ennyi.


Úgy döntöttem, hogy ameddig nem tudom megosztani a gondolataimat a környezetemmel, addig nyitok egy fórumot és legalább itt beszélgetek sorstársakkal, vagy már tapasztaltabbakkal. 

  1. 2015. október 13. 11:1653.

    Ezzel én magam is így vagyok.


    ....basszus, már megint egyetértünk...Neeee... :-)

    előzmény:
    Babyface83 (50)
    2015-10-12  21:09
  2. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2015. október 12. 21:4952.

    Hát én szóból értek.Nagyon nem vagyok a babákkal egy hullámhosszon, valahogy genetikailag ez nálam kimaradt. Ahogy a gügyögés meg a mondókázás vagy babás játszás is.

    előzmény:
    Babyface83 (51)
    2015-10-12  21:12

Címlap

top