Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nektek ez hogy esne?.

Szeder_0
Létrehozva: 2015. november 25. 11:14

A helyzet a következő:


- adott egy kerek egy éves kapcsolat


rengeteg közös, érzelmileg mély, meghatározó élménnyel, sok rosszal is amin közösen jutottatok túl, és szerelemmel


- a pasihoz hetente vagy 2 hetente följársz olyankor mindig ottalvás van néha akár több napra is


- habár egy éve ismeritek egymást, hivatalosan nem jártok, és megvárta amíg beadod a derekad - még csak most vette el a szüzességed...


Azután a "bizonyos éjszaka utáni" reggelen pedig egyből menned kell haza. Ez egy nagyon fura és megrázó élmény volt (nem a pasi miatt, de az, és különben is nagyon érzékeny vagy). A pasinak feltűnik, hogy melankólikus hangulatba vagy, stb. Szeretnéd vele közösen feldolgozni az eseményeket, nem akarsz egyedül maradni az érzéseiddel, nála akarsz maradni, megvárni míg hazajön a munkából, hogy hamar vele lehess újra. De nem engedi, haza kell menned, aztán majd valamikor találkoztok 1-2 héten belül.


Nektek ez hogyan esne? Nem megalázó kicsit? meg ennyi idő, és ilyen élmények után nem lenne már megengedett hogy ott maradj még kicsit? hogy várhasd hamar "haza"?

  1. 2015. november 28. 14:0076.

    Irigy te vagy, a magad neveben beszelj. Sose voltam. Nekem lenne passim most is, ha akarnam, de nem kell. Egy se. De semmi kozod ugye.


    Ez akkora taplosag. Mindenki volt fiatal es megoregszik, ha nem hal meg fiatalon. Csak (rovid) ido kerdese.

  2. 2015. november 28. 00:5675.

    Na most vegre egyetertek veled,de szerintem a pasi buzi,egyszer megprobalta ,nem volt oda,viszont a baratsag marad.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (68)
    2015-11-27  16:17
  3. 2015. november 28. 00:4774.

    Szerintem te élvezkedsz ezen. Már nem először kérdezem, de megpróbálom újra: Mit élsz át, miközben ezeket írod nekem? Milyen érzelmek, gondolatok vannak benned amik erre késztetnek?

    előzmény:
    Sissi52 (73)
    2015-11-28  00:38
  4. 2015. november 28. 00:3873.

    En is. A bizonyos ejszaka utani reggelen neked kellett egybol hazamenned. Mosolyogjunk egyutt.

    előzmény:
    Szeder_0 (72)
    2015-11-28  00:00
  5. 2015. november 28. 00:0072.

    "miért dobott ki a pasid megkefélés után"


    No komment. Én csak mosolygok már.


     

    előzmény:
    Sissi52 (71)
    2015-11-27  23:45
  6. 2015. november 27. 23:4571.

    En se, ossze-vissza hazudozast annal inkabb.


    Kar mastol kerdezni, miert dobott ki a pasid elso megkefeles utan, inkabb kerdezd meg tole magatol, hiszen egyedul o tudja. Na meg te is tudhatnad, de ugye te nem tudod.


     

    előzmény:
    Szeder_0 (69)
    2015-11-27  21:12
  7. 2015. november 27. 21:1670.

    Az tuti. Hmm, lehet a válaszkeresőbe kellett volna feltennem, anoniman. Ott számtalan ehhez hasonló téma van.


    Bár a válasz már teljesen lényegtelen, hiszen az 1. napon rájöttem hogy az emberek véleménye, érzései nagyon különbözőek tudnak lenni ezzel kapcsolatban (is).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (68)
    2015-11-27  16:17
  8. 2015. november 27. 21:1269.

    A sértettséghez szólva, én indulatot, hevességet egyáltalán nem vélek felfedezni a saját hozzászólásaimban, se a fogalmazási stílusban, hozzáteszem a rosszmájú, tökéletesen pesszimista hsz-k tömegével szemben. De lehet ezt meg én látom rosszul.

    előzmény:
    Sissi52 (65)
    2015-11-27  13:03
  9. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. november 27. 16:1768.

    Nem , nem ugyanazt a tortenetet olvassa.
    Van vagy 40-50  ev kozottetek.
    Hogyan erthetne meg mai fiatalt ? A sajatjat megerti, talan, remeljuk, de Ot a maga szajaizere nevelte...
    Mas normakon nevelkedett , en is , es a harmadik is.
    Nem lehet  tanacsot kerni , valaszt varni  forumokon vadidegen sissiktol, kekelefantoktol es mozdonyoktol.
    S a mi generacionk nem szelloztette a nemi eletet az utcan :  maganugy volt.

    előzmény:
    Szeder_0 (64)
    2015-11-27  12:43
  10. 2015. november 27. 15:2467.

    Sehogy! Nem foglalkoznék egy ilyen pasival.

    előzmény:
    Szeder_0 (1)
    2015-11-25  11:14
  11. 2015. november 27. 13:1266.

    Azert en boldogsagom kozepette egy probat megis megtennek. Egyszer bedugnam hozza a pofamat a ket het letelte elott, amig ki vagyok tiltva, csak ugy varatlanul. Mondanam, csak ugy jottem, nem maradok sokaig, csak beneztem. Ha szeret, nem haragudna meg. Ha meg nem, nem kellene esetleg tul sokaig a masik nonek a furdoszobaban ucsorognie, amig ott vagyok.  


    Mellesleg te miert pocsekolsz, te miert nem gyujtogetsz a nagy utazasra??? Kozom szal se, csak csodalkozom.

    előzmény:
    Szeder_0 (64)
    2015-11-27  12:43
  12. 2015. november 27. 13:0365.

    Akkor en nem ertelek. Ha ez teljesen es tokeletesen egy kerek total boldog szerelmi tortenet, akkor hogy vetheto ossze a topikinditoddal? Valami nem stimmel, es nalad nem.


    Mellesleg te nem dolgozol? Hogy ot varnad "haza"?


    Akkor gratula, ha minden oke, en nem ertem ezt az egeszet. Csak megis nem ertem a kerdesedet. Meg nem tudok osszevetni egy ilyen topikinditot egy boldog szerelmi kapcsolattal.


    Tipikus enelce topic, a "ti" felvet egy probelmat, kerdest intez a hallgatoihoz, majd a valaszok lattan megsertodik, es igenis kozli, hogy neki problemaja egy szal se, meg meg ha volna is, o azt sajat magatol oldja, problemaja valszeg a hozzaszoloknak van.

    előzmény:
    Szeder_0 (64)
    2015-11-27  12:43
  13. 2015. november 27. 12:4364.

    Olyan mintha teljesen más történetet olvastál volna.


    Két hét? Ellóg a munkahelyéről,holnap megyek hozzá, beszélgetünk, sütünk sütit, vasárnap kínait, jövőre pedig görögországba gyűjti a pénzt jegyre, ahova velem megy. De hétköznap is rendszeresen e-mailezett. Nem értelek...

    előzmény:
    Sissi52 (63)
    2015-11-27  12:19
  14. 2015. november 27. 12:1963.

    Persze, en mar csakis ilyen felreertos vagyok.


    Haragudni miert haragudnek?


    Te jarkalsz fel hozza, o mikor volt tenalad?


    Most szuz voltal vagy nem voltal, mert ez sem tisztazodott, mivel hogy eddigi szexualis kapcsolataidban sem voltal valami nagy lepedoakrobata, mint irod. Vagy minket nezel itt hulyenek?  


    Mit csinal az alatt a ket het alatt, amikor latni sem akar teged?


    Mikor allitolag elvesztetted a szuzessegedet, es ott kartal maradni, miert zavart olyan surgosen haza?


    Ha egyszer beallitanal varatlanul, talan talalnal ott valaki mas not, nem igaz? Hiszen o biztatgat teged arra, hgy massal is kefelgess.


    Es miert nem koltozetsz be hozza, hiszen az a szived vagya, holott csak baratok vagytok, most mi igaz, mi nem? A szexet utalod, mit akarsz tole? Haverkodni maskepp is lehet.


    Ja, en is emlekszem mar arra masik topikodra.


    Figyelj, problemam nekem nincs, neked van, azert jottel ide.


    Kerdesedre valaszolva, nekem hogy esne, ha egy pasi megkefelne, bocs, es kidobna utana, hat sz..rul, az biztos. De ha en nyilvan tudnam, hogy csak azert maszkaltam fel hozza, akkor ugy esne, hogy nekem is jol jott egy kosza numera es sehogy sem esne, mert a csupan szexbol nem csinalnek lelki problemat. Ennyi. Plane ha egy haveroddal dugtal egyet, abbol mi a problema?

    előzmény:
    Szeder_0 (62)
    2015-11-27  11:52
  15. 2015. november 27. 11:5262.

    ?


    Még mindig nem értem a problémádat, és szerintem félreérted a szituációt, ne haragudj.

    előzmény:
    Sissi52 (61)
    2015-11-27  11:26
  16. 2015. november 27. 11:2661.

    Semmi egyeb, csak a tenyek, amiket irsz. Pl lefekszel vele, majd hazazavar. Egy evig nem szexel veled, mert miattad onmegtartoztat. Mikozben ott fekszel mellette. Na ja. Aztan nem johetsz ket hetig, mert egyreszt o mondja meg, te mit csinalhatsz, masreszt meg addig biztos szuz eletet el. Na, velem ilyet biztos nem csinalna, hogy egyet futtyent, ugrok, kettot futtyent, hogy takarodjak. De biztos teged szeret, hat biztos. Az en lelkem rendben van. Ha a tied is, akkor jo. Csak akkor miert teszel fel kerdest?

    előzmény:
    Szeder_0 (56)
    2015-11-26  09:20
  17. 2015. november 26. 11:1160.

    Hát akkor hülye. De ez ne zavarjon, ha szeretitek egymást, még egy nagyon szép kapcsolat lehet belőle. Abszolúte egymáshoz illetek.


    De szerintem ezt ne itt tárgyald ki. Inkább vele beszéld meg az érzéseidet.

    előzmény:
    Szeder_0 (57)
    2015-11-26  09:23
  18. 2015. november 26. 10:3159.

    Pontosan. Hát ja, én is így gondolom. Elintézte (én nem is kérleltem), hogy héten előbb fejezze be a munkát így hamarabb és több időt együtt lehetünk.

    előzmény:
    pszichothriller (58)
    2015-11-26  09:45
  19. 2015. november 26. 09:4558.

    Azért várt eddig rád, mert félt. Nem minden férfi örül egy szűz lánynak, ráadásul rólad egy olyan kép jön le, aki nagyon mimóza, félénk, könnyen bántható, tapasztalatlan az érzelmi dolgokban. Ő meg kivárt, mert nem tudta, hogyan álljon hozzád, nem akarta elrontani az első szexet, tuti, hogy volt benne félelem, mert érezte, hogy nagy a tét, nem akart ő a hibás fél lenni, az is lehet, hogy nincsen önbizalma a szex terén, szóval egy szó mint száz, hozzád igazodott.


    Viszont - ahogy írod - jóval idősebb, és nem biztos, hogy szüksége van egy kislányra és annak az érzelmi rajongására. Ezért sem akarja, hogy ott maradj, nem akar beengedni az életébe, azt szeretné, hogy váljál le róla, ne csak ő legyen neked, ő nem tud vagy nem akar ezzel az egész érzelmi töltettel mit kezdeni. Ha szex után nem küld el, akkor te még többet gondolsz bele a kapcsolatba, és ő még inkább ki akar menekülni belőle, tehát szerintem ez egy tudatos lépés volt részéről. Nem akart megbántani, de nem akart benned reményt kelteni sem. 


    Most meg azért keres, mert azért kíváncsi, hogy vagy az első együttlét után, megsértődtél-e, hogy elküldött, stb. Puhatolózik.


    Ez egy baráti kapcsolatnak szép volt, kár volt bele a szexet belekeverni.

    előzmény:
    Szeder_0 (1)
    2015-11-25  11:14
  20. 2015. november 26. 09:2357.

    Mondom, vagy nagyon szeret, vagy csak hülye. 

    előzmény:
    Nikita 666 (55)
    2015-11-26  08:48
  21. 2015. november 26. 09:2056.

    ??!


    Fura dolgokat írsz, mintha az én írásomat nem is értenéd, nem tudnál szöveget értelmezni.


    Mond meg őszintén mi visz rá téged lelkileg, hogy ilyeneket írj nekem?

    előzmény:
    Sissi52 (52)
    2015-11-25  23:20
  22. 2015. november 26. 08:4855.

    Elolvastam a hozzászólásokat, már ami maradt belőle, és van egy olyan érzésem, hogy ez a két ember teljesen összeillik, egyik sem százas. És e mellé még azt is le merném fogadni, hogy a csávó két kapura játszik.


    Egészséges férfiember csak akkor nem párzik, ha baj van a tökével.


     

    előzmény:
    felicienne (54)
    2015-11-26  08:13
  23. 2015. november 26. 08:1354.

    Nyitó kérdésedre az a válaszom, nekem sehogy sem esne. Már csak azért sem, mert nem szoktam a barátaimmal szexelni.


    Úgy látom, közöttetek valóban "csak" egy baráti kapcsolatról van szó, amely tartalmas ugyan és szeretetteljes, de egy párkapcsolathoz másfajta érzelmek kellenek. Ti még nem tartotok ezen a szinten, lehet nem is alakul ki szerelem. Ezért nem is élvezted a szexet a barátoddal, eszedbe sem jut az ismétlés,  a nők döntő többségénél fontos hozzá az érzelem.


    Tehát az a véleményem, csak úgy alakult az estétek, hogy focimeccs nézés helyett éppen szexeltetek egyet. Emiatt nem kerített nagy feneket neki a barátod, neked sem kellene azt hinned, hogy egy aktustól mély érzelmek alakulnak majd ki benne.


     

    előzmény:
    Szeder_0 (1)
    2015-11-25  11:14
  24. Torolt_felhasznalo_854042
    Torolt_felhasznalo_854042
    2015. november 26. 06:4553.

    sirorivo=síró-rívó

  25. 2015. november 25. 23:2052.

    Ha olyan veszettul szretne teged, akkor nem zavarna haa, es nem szabna meg, hogy cask akkor maszkalhatsz fel hozzza, amikor neki kedve tartja, kulonben tunes.


    Masreszt meg egyaltalan nem hulye, hiszen a szzexualis feszultseget levezeti rajtad,es jelek szerint eppen erre van toled szuksege. Tehat teged eppen arra hasznal, amire eppen szuksege van az igenye kielegitesehez. Ja, es eppen akkor, amikor neki kedve van hozza.

    előzmény:
    Szeder_0 (46)
    2015-11-25  20:55

Címlap

top