Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babavárás előtt 2016.

Evica1818
Létrehozva: 2016. január 4. 14:11


Sziasztok!


Akkor újra próbálom az előzőben valami beállítást elrontottam!


Szóval,Ezt a Topikot azoknak hoztam létre,akik az elkövetkező napokban,hetekben várják a peteérést és szívesen beszélgetnének.Néhány szó magamról.38 éves vagyok van 3 gyerkőcöm(18,17,7) és most szeretnék 4. babát.Akinek van kedve és hasonló cipőben jár csatlakozzon.Beszélgessünk,cseréljünk tapasztalatokat.Bár aktívan dolgozom(még) azért próbálok sűrűn jönni.



  1. 2016. február 22. 09:1030.

    Sziasztok!


     


    Hát végül nem kellett a teszt :)


    Már nem bírtam várni, teszteltem mensi előtti napon. A második csíkhoz nagyító kellett volna, hogy az ember teljesen biztos legyen benne, hogy egyáltalán ott van. Azóta eltelt 2 hét. Múlt héten teszteltem újra, mert mensi hála istennek sehol :)


    A 2 csík ott már teljesen biztosan látszott. Majd kiugrottam a bőrömből. Bár igazán ma lettem boldog, mert a doki is azt mondta, hogy minden rendben van, még csak a 6. hét, de mindent el kell kezdeni:)


  2. 2016. február 6. 14:2229.

    sziasztok!!


     


    Tudok tagokat felvenni!!!!!Gyertek az Anyatanyára!!

    előzmény:
    Evica1818 (28)
    2016-01-22  08:58
  3. 2016. január 22. 08:5828.

    garatula!!


    nekem is vasárnap kéne megjönnie,van két negativ tesztem.


    aki átjött az anyatanyára,elnézést de valamiért nem tudok tagokat felvenni.probléma megoldás alatt.

    előzmény:
    gyévi (27)
    2016-01-20  17:23
  4. 2016. január 20. 17:2327.

    Sziasztok 


     


    Én is eltűntem, mert vizsgaidőszak van, de itt vagyok... 


    Üdvaz újaknak!


    Nekem vasárnap kéne megjonnie, de éltem a gyanúperrel, mert rosszul lettem a kollégám kólájának a szagától... És van 3 pozitív tesztem 

Címlap

top