Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Házas pasival kezdeni? 18L

jasmine199
Létrehozva: 2016. Április 10. 13:25

Én 18 éves vagyok, ő pedig 39. Egy hónapja ismertem meg, egy szórakozóhelyen. Egyszerűen isteni pasi, soha életembe nem találkoztam még ennyire férfias férfivel, teljesen az ideálom, nagyon nagy hatással volt rám. Tudtam a korát, ő is az enyémet,de nem érdekelt, annyira megvolt köztünk a kémia. Így utólag visszagondolva nem kellett sok, hogy lefektessen, csak aztán, pont mint egy rossz filmben, kiesett a kabátzsebéből egy gyűrű. (nyilván nem volt rajta) Kérdeztem tőle, hogy melyik búcsúban nyerte a céllövöldén, elkezdett magyarázkodni, de azért ennyire hülye nem vagyok. 12 éve házas, két gyereke van (a nagyobbik lánya csak két évvel fiatalabb nálam). Persze az első gondolatom az volt, hogy rohadt szemétláda, de azóta nem hagy békén. Írogat, hívogat, én meg, magam sem tudom miért, de nem tudom megállni, hogy ne válaszoljak. Egy hónapja találkozgatunk. Nem egyszer, csak egy hajszál választott el attól, hogy lefeküdjek vele (ő mindig "készen áll", ezt el is mondja) Már rengetegszer megkérdeztem, hogy mi van a feleségeddel, erre mindig az a válasza, hogy én ezzel ne foglalkozzak, az ő dolga.


Ha az érem egyik oldalát nézem,képtelen lennék tönkretenni egy családot, két gyereket.


Ha a másikat, lehet nem is tennék tönkre semmit, valószínűleg nem lehet annyira jó a házassága, ha engem hajt. És nem tudok elmenni szó nélkül az iszonyatos vonzódás mellett, a lelkemet is eladnám egy éjszakáért vele..


Fogalmam sincs, mit tegyek, hogy a szívemre vagy az eszemre hallgassak. Ti mit gondoltok erről az egészről? Róla, a viszonyunkról. Minden véleményt szívesen fogadok.

  1. 2016. Április 11. 09:5326.

    Hogy miért vitte a gyűrűt? Hát azért, hogy Anyunak otthon ne kelljen elmagyarázni, hogy dugni megy - és nem vele...

    előzmény:
    Babyface83 (21)
    2016-04-11  09:31
  2. 2016. Április 11. 09:4725.

    :)


    Jól mondod, ha ilyen történne, nem a csajt szapulnám.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (24)
    2016-04-11  09:45
  3. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 11. 09:4524.

    amikor ordítozol az uraddal és elmegy egy kellemest csajt dugni akkor majd ugye a csajt nem szapulod? ha tudja, hogy a üvöltözős asszontól ment


     

    előzmény:
    Babyface83 (21)
    2016-04-11  09:31
  4. 2016. Április 11. 09:4423.

    Engem feleségként ilyen szituációban nem érdekelne a csaj. Pláne ha nem is ismerem. Ő nem ígért nekem semmit, nem ő vert át.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (22)
    2016-04-11  09:41
  5. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 11. 09:4122.

    nem ismered a tettestárs fogalmát?


    ha csaj tudja, hogy a pasi csal, akkor a csaj se jobb semmivel


     

    előzmény:
    Babyface83 (21)
    2016-04-11  09:31
  6. 2016. Április 11. 09:3121.

    Hű, tényleg egy jó kis klasszikus topic :) Örökzöld téma.


    Szerintem ha tényleg csak egy éjszakát akarsz, és felfogtad teljesen, hogy elég komolytalan dologról van szó, akkor hajrá. A pasi valóban egy gerincetelen szemétláda, de gondolom ezek után nem is lelki társat keresel benne. Mondjuk azt nem értem, hogy egyáltalán miért vitte magával a gyűrűt a zsebében, ha csajozni akart, ennek semmi értelme. 


    Sosem értettem amúgy, hogy ilyen szituban miért a harmadik kell leribancozni. Ha a pasi házas, elvileg elkötelezett valaki iránt, akkor nem rá kéne haragudni? Nem a szerető fogadott örök hűséget, ő nem szeg meg semmilyen ígéretet, hanem a férj. Nem a csaj dúlja szét a családot, hanem a férfi. Ilyenkor a harmadik csak egy eszköz.

    előzmény:
    jasmine199 (1)
    2016-04-10  13:25
  7. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 11. 09:1920.

    nekem elég kapitalista a beállítottságom, nem érdekel a mások nyomora


    a saját nyugalmam miatt nem kezdtem soha zürös csajokkal, akik épp az exel nem tudják eldönteni, mi a jó nekik


    aki meg beszerelmesedett és józsinak szült, de kudarc lett, azzal bajlódjon józsi, vagy valami balfasz akinek kell a hátára a másik púpja


     


     

    előzmény:
    évi* (18)
    2016-04-11  08:49
  8. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 11. 09:1319.

    elég egyértelműen kijelentettem, hogy nem oké parnerrel rendelkezővel kezdeni


    ezt én mindig betartottam


    hogy sokan nem? azért a jó anyjuk, apjuk a felelős


    ameddig túl sok a szar ember, ez nem fog változni

    előzmény:
    évi* (18)
    2016-04-11  08:49
  9. 2016. Április 11. 08:4918.

    ...na meg köszi, amikor egy épp problémával küzdő kapcsolatba ''besegít'' egy kis ribi...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (16)
    2016-04-11  07:34
  10. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 11. 08:0917.

    Ez a topik szerintem is kamu.


    De a sztori az nagyon is mai. :(


    Hihetetlenek amúgy a mai fiatal lányok. Másznak ezek mindenkire ahol egy kis pénzt látnak, akit menő trófeának tartanak a barátnőik előtt.


    No a mai 30-40-es pasikat se kell félteni, mert azok meg hülyitik őket, legyezi a hiúságukat hogy egy kis csaj jár utánuk meg szexelhet velük. Csak a feleség meg ne tudja.


    Az egyik férfi ismerősöm mesélte, hogy ahova kondizni járnak a haverjai val (40-es férfiak) ott minden ujjukra akad felkinálkozó kis fiatal szép formás húszas csaj. Az se fogja vissza őket, hogy a kocsi hátsó ülősén látják a gyerekülést. Nyomulnak, kacérkodnak velük.


    Vannak haverjai akik élnek is az alkalommal. Otthon meg csinos feleség, gyerekek. Csak az már uncsi nekik. Ebbe van mostanság a 21 századi férfiaknak a büszkélkedési lehetőség a haverok előtt?!. Hihetetlen de  a szex mindent visz. Elveszítik a józak eszüket és pl egy vágyott háramas szexért stb  képesek bekockáztatni a családi nyugalmukat is.


     


     


     

    idézet:
    Hnora (15)
    2016-04-11 07:04:36

    Hihetetlenek amúgy a mai fiatal lányok.


    olyanok, amilyenre ti neveltétek őket a fantasztikusnak beképzelt édesanyák


    és pesze pont ilyenek voltatok ti is meg az elődeitek is


    mindig az volt a trend, hogy a család a lányt a lehető legjobban adja férjhez


    ÉS ez a lóvét a vagyont jelenti


     


    de az idő szele elkoptatta a család adja férhez a lányt dogmát


    a lány ma már többségében maga választ és a hagyományt ápolja


    inkább a vastadabb buxa

    előzmény:
    Hnora (15)
    2016-04-11  07:04
  11. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. Április 11. 07:3416.

    Ha az érem egyik oldalát nézem,képtelen lennék tönkretenni egy családot, két gyereket.


    ne csak dumaember legyél mint a többség


    ha te nem akarod tönkretenni, akkor családos faszival nem áll szóba


    és nincs semmi rizsálgatás


    nagyon értem, hogy a pasik fiatal csajokat kívánnak és annyit dugnak belőlük amennyit csak tudnak


    DE csak tisztességesen normális!


    1 család nincs


    2 a csajoknak nincs hazugság, hogy csak tee


    3 így is akad bőven dugnivaló


    4 akit nem lehet egyenesen megdugni azt nem kell ámítani, el kell feledni és előszedni a következőt


    valószínűleg nem lehet annyira jó a házassága, ha engem hajt.


    butaság


    bármilyen jó a házasság


    attól még a legtöbb pasinak áll a cerka egy pipihusira


    ez teljesen természetes


     


     

    előzmény:
    jasmine199 (1)
    2016-04-10  13:25
  12. 2016. Április 11. 07:0415.

    Ez a topik szerintem is kamu.


    De a sztori az nagyon is mai. :(


    Hihetetlenek amúgy a mai fiatal lányok. Másznak ezek mindenkire ahol egy kis pénzt látnak, akit menő trófeának tartanak a barátnőik előtt.


    No a mai 30-40-es pasikat se kell félteni, mert azok meg hülyitik őket, legyezi a hiúságukat hogy egy kis csaj jár utánuk meg szexelhet velük. Csak a feleség meg ne tudja.


    Az egyik férfi ismerősöm mesélte, hogy ahova kondizni járnak a haverjai val (40-es férfiak) ott minden ujjukra akad felkinálkozó kis fiatal szép formás húszas csaj. Az se fogja vissza őket, hogy a kocsi hátsó ülősén látják a gyerekülést. Nyomulnak, kacérkodnak velük.


    Vannak haverjai akik élnek is az alkalommal. Otthon meg csinos feleség, gyerekek. Csak az már uncsi nekik. Ebbe van mostanság a 21 századi férfiaknak a büszkélkedési lehetőség a haverok előtt?!. Hihetetlen de  a szex mindent visz. Elveszítik a józak eszüket és pl egy vágyott háramas szexért stb  képesek bekockáztatni a családi nyugalmukat is.


     


     


     

    előzmény:
    decentral (13)
    2016-04-11  01:50
  13. 2016. Április 11. 06:0414.

    Talán gondolkodj el azon mi lenne a véleményed ha egy fiatal lány ki kezdene az apáddal ? Milyen fájdalmat okozna az anyádnak ? Minek is neveznéd azt a fiatal lányt ? Egy buta liba vagy annyi a véleményem rólad aki nem látja hogy csak dugni kell a pasinak ...És a pasi ? egy szemét alak ... akinek serdülő gyerekei vannak és képes szórakozó helyre menni a gyűrűt le venni csak azért hogy valakit fel szedjen ...Nem tudom mit szólna ha 2 év múlva az ő lányát fektetné le egy vele egykorú szemét alak ...na ezt kérdezd meg tőle mit szólna hozzá ?


    Jobban teszed ha tanulsz és keresel hozzád illő társaságot amíg meg nem tép a férfi felesége és tönkre nem teszed az életed ...

    előzmény:
    jasmine199 (1)
    2016-04-10  13:25
  14. 2016. Április 11. 01:5013.

    "sikerült valakinek egy-két provokatív, kommentgenerátor topikot fellőni"


     


    Hát, ez az! Nehogy elhiggye már valaki, hogy igaz a sztori!!! Annyira átlátszóak ezek a felvezetések és a végén a kérdés, hogy mi a vélemény...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_139320 (3)
    2016-04-10  14:27
  15. 2016. Április 11. 01:2712.

    "provokatív, kommentgenerátor topik"


    Hát, akor elég demoralizáló ez az oldal...talán vmi értelmi témát is fellőhetnének, mint dedósok szexelését felnőtt pasikkal... 


    ...na mindegy, az fix, hogy olyan is olvassa, akinek ez a topic tényleg szól :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_139320 (3)
    2016-04-10  14:27
  16. 2016. Április 11. 01:2311.

    Ez a pasi úgy csinál belőled hülyét, ahogy akar...nem a Te korosztályod, nem a Te kategóriád. Dedós vagy hozzá, nyilván ropogós külsővel, akinek legnagyobb gondja, hogyan sminkelje magát az esti bulira és nem a szennnyes összeválogatása és gyerek oviba cipelése :D


    egy ilyen fiatal lány (mondjuk nagyjából 25 éves korig) semmit nem vesz észre az ilyen idős pasik korból adódóan rutinos sundizásából :) 


    Nyilván egy korabeli simán kiszúrná a hülyítő, átlátszó, lehetséges, hogy durván avas, unalmas dumáit, de egy tizen-huszonéves lánynak még minden vicc új...ezek meg erre hajtanak, mert a korabeli nőknek több kell néhány béna viccnél  és egy vizezett kólánál, ja izé...nem sértem meg a tinik önérzetét: pina coladanál.


    Majd idővel rájössz, tényleg ennyi az egész. Gyerek vagy. 


    (hozzáteszem, ha az egész sztori igaz, de ha nem, akkor szóljon ez azoknak a fiatal lányoknak, akik rögtön hanyat b@sz@'dnak egy simlis, ja bocs, "sármos" középkorú pasitól és azt hiszik, nővé értek)


    Egyébként a férjem 39 és az fix, hogy van annyira Férfi, h nem kezdene egy ovissal, szóval viszonyítás alapján tök gáz az egész... már a mi a csávót illeti...


     

    előzmény:
    jasmine199 (1)
    2016-04-10  13:25
  17. 2016. Április 10. 19:2810.

    Egyrészt. Másrészt meg az első civódásnál a fejéhez vágják majd, hogy "miattad váltam el". Volt egy barátnőm, aki miatt elvált egy pasi, hányszor megkapta.

    előzmény:
    évi* (9)
    2016-04-10  19:10
  18. 2016. Április 10. 19:109.

    "Gondolkodj! Ha mégis elválna miattad.." => Na akkor kezdődne csak az igazi szívás... 18 évesen francnak sem lett volna kedve más kölkeivel nyűglődni... (Mondom ezt 3 gyerekes anyaként.)

    előzmény:
    Lédienn (7)
    2016-04-10  19:04
  19. 2016. Április 10. 19:078.

    Milyen "jó", hogy mindig akad jelentkező egy ilyen hányadék faszira...Eldugja a gyűrűjét, hogy valakit (=kb. bárkit) megdugjon aznap este. Szánalmas.


    Nem arról van szó, hogy a kihűlt házasságában egyszer csak beleszeret valakibe, hanem elmegy szombat este dugni egyet...


    Az első gondolatod, mely szerint egy "rohadt szemétláda" pontosan fedi a valóságot. Szerintem találsz magadnak olyan faszit, akinek nem csak dugópajtinak kellesz asszony mellé. Nem könnyű, de ne add fel, pláne ilyen fiatalon (bár később sem).

    előzmény:
    jasmine199 (1)
    2016-04-10  13:25
  20. 2016. Április 10. 19:047.

    Szerintem a te korodban még inkább a korosztályoddal kellene bulizni,ismerkedni és nem apád korabeli nős(!) pasinak a szeretője lenni. Gondolom még suliba jársz és a saját egzisztenciádat kellene építened.


    Elhiszem,hogy egy tapasztalt,idősebb pasi vonzó lehet számodra és az is lehet,hogy olyat tud nyújtani neked a szexben,amit a korosztályod még nem. De ennél többre ne számíts!


    Ha belemész a kapcsolatba,biztosan sírás,gyötrődés lesz a vége. Gondold meg,hogy megéri-e neked,hogy időnként titokban veled szexel,de azt ne hidd el,hogy otthon nem teszi,így kvázi /lyuk/közösséget vállalsz a feleségével. Bocsi,a vulgáris kifejezésért,de ilyen esetekben ez a helyzet.


    Minden ünnepet,hétvégét valószínűleg a családjával fog tölteni,te meg epekedve mindig csak arra fogsz várni és agyalni,mikor jelentkezik megint. Ahelyett,hogy egy helyes,korodbeli sráccal is lehetnél.


    Sanszos,hogy előbb-utóbb a felesége is rájön arra,hogy apu mellékufircol és emiatt igen kellemetlen helyzetbe is kerülhetsz.


    "Már rengetegszer megkérdeztem, hogy mi van a feleségeddel, erre mindig az a válasza, hogy én ezzel ne foglalkozzak, az ő dolga."


    Ez nyíltan annyit jelent,hogy te csak szeretőnek kellesz,a családi hátteréhez semmi közöd! Szerintem megalázó az ilyen kapcsolat egy 18 évesfiatal lánynak,aki előtt még rengeteg más lehetőség van,előtte az élet.


    Gondolkodj! Ha mégis elválna miattad,ami a valóságban ritkán történik meg,akkor lenne egy apád korabeli férjed. Te tíz év múlva még mindig csak 28 leszel,ő meg már majdnem 50! Nem biztos,hogy akkor is kielégítő és vonzó lesz a számodra.


    Ha belemész a szeretősdibe,szinte biztos,hogy te bele fogsz zúgni,esetleg neki sem leszel közömbös érzelmileg és évekig húzhatjátok,aminek végül csak te leszel a vesztese. Ráadásul miatta kimaradnak az életedből olyan dolgok,történések amiket ilyen fiatal korban kell megtapasztalni.


    Az ilyen korú pasiknak nagyon bejönnek a még hamvas,rugalmas testű tizenévesek. Minden idősödő pasi álma a fiatal,csinos szerető,mert a farkuknak nem tudnak parancsolni. Ennyi.

    előzmény:
    jasmine199 (1)
    2016-04-10  13:25
  21. Torolt_felhasznalo_491089
    Torolt_felhasznalo_491089
    2016. Április 10. 18:006.

    Ha elfogadod, hogy csupán egy klasszikus szerető vagy, akkor nyugodtan menj bele, de ne láss többet a kapcsolatba, mert sírás lesz a vége.

  22. 2016. Április 10. 16:405.

    "Ha a másikat, lehet nem is tennék tönkre semmit, valószínűleg nem lehet annyira jó a házassága, ha engem hajt. És nem tudok elmenni szó nélkül az iszonyatos vonzódás mellett, a lelkemet is eladnám egy éjszakáért vele.."


    Persze hogy nem jó a házassága, egész életében rád várt, otthon nem foglalkoznak vele, a neje egy hárpia... Azt mondod egy szórakozóhelyen ismerkedtetek meg. Nem gondoltál arra hogy nem te vagy neki sem az első, sem az utolsó kiszemeltje. (Konkrétan: du.ó pajtása) Ha csak szexelni akarsz vele, akkor rajta ha ennyire vonzódsz hozzá, de semmi másra ne számíts, ha már most annyira gerinctelen hogy a gyűrűjét is leveszi hogy valakit meg tudjon kapni. Ez egy ritka gerinctelen ember. Szerinted ha nem esik ki a gyűrű a zsebéből, akkor mikor tudtad volna meg az igazságot? 

    előzmény:
    jasmine199 (1)
    2016-04-10  13:25
  23. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2016. Április 10. 14:304.

    Ha a lelked is eladnád, és tudomásul veszed, hogy egyszer vége lesz, talán amikor a legjobban fog fájni, akkor rajta! A pasi felnőtt ember (még ha nem is a tisztességes fajta), tudja mit csinál. (Én azért nem akarnám eladni a lelkem!)

    előzmény:
    jasmine199 (1)
    2016-04-10  13:25
  24. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2016. Április 10. 14:273.

    Én olyan öreg nick vagyok, hogy még emlékszem rá, mikor ezen az oldalon működött a fórum. A vasárnap viszont akkor is csendesebb időszak volt, de véletlenül mindig akkor sikerült valakinek egy-két provokatív, kommentgenerátor topikot fellőni.


    Köszi a nosztalgiáért! :)


    Egyébként meg nem értem a problémát, dugni akarsz vele, ő is veled, váljék egészségetekre.
    Aztán viszont viselni kell a következményeket is.

    előzmény:
    jasmine199 (1)
    2016-04-10  13:25
  25. 2016. Április 10. 13:502.

    Gá-gá.


    Csak reagáltam a te nyelveden, hogy megértsd.

    előzmény:
    jasmine199 (1)
    2016-04-10  13:25

Címlap

top