Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Főnökség, vezetőség

benana
Létrehozva: 2016. június 6. 11:45

Sziasztok,


Nektek milyen tapasztalatotok volt eddigi munkahelyeken, megkaptatok mindig minden fontos információt ahhoz, hogy a munkátokat el tudjátok végezni?


Milyen főnökséggel, vezetőséggel dolgoztok/dolgoztatok?


Ahol valamilyen hibát láttatok a vezetőség részéről, mi volt az? Mit tettetek amikor érzékeltétek a vezetési hibát? Hogyan fogadták mindezt?


Köszönöm előre is válaszokat.


 


 

  1. 2016. június 10. 16:4333.

    Ez is egy jó topik lehetett volna. De tartok tőle, hogy mégsem lesz az.


    A 12. hsz-hez: azért örülök, hogy végül is jól végződött a dolog. Végre az repült, akit megillettek a szárnyak.


     


     

    előzmény:
    Dnanga (31)
    2016-06-09  14:54
  2. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. június 9. 18:0232.

    parasztasszony megjeleni ez van


    és persze a főnökök is hülyék évtizedekóta

    előzmény:
    Dnanga (31)
    2016-06-09  14:54
  3. 2016. június 9. 14:5431.

    Jaj hagyjátok már abba! Ez a topik (sem) erről szól.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (30)
    2016-06-09  06:56
  4. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. június 9. 06:5630.

    az igazmondó


    Sosem voltam melós sem,


    Volt olyan közvetlen főnököm (középvezető),


    mert ugye nálatok a tulajnak az igazgatónak van középvezető főnöke


    máshol az olyan csicskahoppoknak mint te vagy évtizedekóta


    Azért leírom a többieknek,hogy több felsőfokú végzettséggel,idegennyelv tudással is rendelkező vagyok,


    pont az ilyenek szokták az idegen kifejéseket SUTTYÓMÓDBAN használni


    lédienn, békonszalonna, vigéc....


     

    előzmény:
    Lédienn (22)
    2016-06-08  12:28
  5. 2016. június 8. 17:2029.

    Nehéz ügy. Az én főnököm tipikusan ilyen. Eddig bárkit felvett, sosem mondta el interjúkor mik lennének a  feladatai, mit vár tőle. Inkább nagy vonalakban mesélt a  cégről, kicsit jópofizott azzal, aki szimpi volt neki, jól kifaggatott mindenkit a magánéletéről és slussz. Viszont voltak elképzelései, hogy bizonyos munkakört betöltött embereknek - szerinte - mihez is kellene érteni. Hogy az illető valóban ért-e hozzá, azt elmulasztotta megkérdezni. Olyan is volt, hogy felvett valakit könyvelési feladatokat ellátni, majd benyögte (amikor a  csaj már ot nálunk dolgozott pár hete és egy elég jó munkahelyet hagyott ott), hogy hát ő úgy gondolta, hogy azért follyon már bele a logisztikai feladatokba is. A csaj szerencséje volt, hogy a régi helyén tárt karokkal várták vissza így gyorsan le is lépett. Ja, a mi főnökünkkel nem lehet érdemben beszélni, azt mondja, tudja magáról, hogy nem könnyű ember, de ennyi idősen már nem is fog megváltozni. Ha nem tudjuk megugorni a lécet és a sakkugrásait követni, akkor menjünk el. Viszont sok szempontból meg zseniális elme, sokat lehet tőle tanulni... ezért én pl. megpróbáltam a sakkugrásait követni:))) illetve fogom a  jövőben, ha lejár a GYED, a kifakadásait meg, miszerint nincs agyunk, nem veszem magamra.


    Szóval te ismeered a  főnököd és neked kell tudni, hogy tudnál-e beszélni vele, itt láthatod vannak érvek pro és kontra is.

    előzmény:
    benana (23)
    2016-06-08  13:23
  6. 2016. június 8. 16:5228.

    Neki Állítólag nem mutattak meg semmit. Erről csak annyit, hogy amikre ezt mondta, azoknak a feladatoknak az elvégzése nagyon egyszerű, csak azt kell tudni hozzá, mit hol találsz. Erősen kétlem, hogy kóválygott az épületben, és addig járt minden helyiséget, míg rá nem lelt azokra, amikről nem is tudta, mit keres, de ha mégis, gratulálok, mert nyugodtan kérdezgetett volna.


    Meg odajön, lebasz, hogy miért nem vagyok készen. Rámondom neki, hogy bocsi, sietek, ahogy tudok. Egyrészt tudom, hogy okésan haladok, másrészt ha a nagyfőnök 2 perccel előtte ment el, tételesen lesekkolta mit csinálok, és azzal búcsúzik, hogy ügyes, csak így tovább, igazán nem tudok egy ilyen kihaénnemet a szívemre venni.

  7. 2016. június 8. 16:4027.

    miután én dobbantottam a másik két munkatárs is kivált a brancsból, és konkurencia lett. Az én történetemnek meg az lett a vége, hogy kibékültem az ex-férjemmel, ezt a srácot dobtam, ő meg erre azt mondta, hogyha én férfiként ejtem, ugrik a meló. Mivel kurva nem vagyok, bár megkerestem hétvégéken plusz egy rendes havi fizetést, elküldtem a búsba. Grátiszba még zaklatott egy darabig amíg le nem tiltottam minden távközlési csatornán :P


    Meg amúgy sem volt százas. 1-2 hónap után (már ez is meredek nekem) nem megkérdezte, hogy hozzám költözhet-e, hanem bejelentette, hogy megsokára költözik :O


     


    Most új helyen vagyok, itt a kis- és nagyfőnök, a betanítós kollégák is maguk kérdezik mindig, hogy kell-e valami segítség, van-e valami, ami nem világos. Csak az egyik középvezető nem szimpi amúgy sem, meg vakít és szeret lebaszkodni.

Címlap

top