Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Amikor Ámor csak illúzió

Liana4
Létrehozva: 2016. július 3. 19:01

Sziasztok Lányok asszonyok!


Voltatok már így átverve ffi által? Vagy hallottatok már ehhez hasonló sztorit?


Mert én még mindig nem akarom elhinni hogy ez velem történt meg....


Pár éve megismerkedtem egy ffival. Úgy nyitott, hogy korábban elvált, gyerek nincs, teljesen egyedülálló, független ffi.


Nekem se volt már akkor jóideje senkim, szép lassan összejöttünk.


Nem volt nyomulós, se nyálas, tetszett hogy tök normális józan komoly gondolkodású embert kezdtem benne megismerni.


Alig telt el pár hét, de felvállaltatta magát, mondván neki ez a bizonyíték hogy komolyak a szándékai, éshogy velem tervez.  Mit tagadjam, tetszett a dolog komolysági szintje, na meg a pasi is, belementem.


Pedig nem volt saját egzisztenciája, a válása után anyagilag padlóra került.


Nos, gondoltam...az anyagiak pótlását elérhetjük ha mindketten akarjuk egymást komolyan, szóval sosem voltam egy penzhajhász Nő, îgy ez a tény se érdekelt, felvállaltam.


Ígért ez a pasi nekem mindent a világon. Közös együttéléstôl kezdve, gyűrűt, programokat, jövőképet, és nem tűnt elérhetetlennek az egész, hiszen 45éves Ffiról beszélünk, azt gondoltam hogy érett már ahhoz hogy átgondolja a szavak súlyát!


Egy éven át azt mondta hogy a barátai adnak neki lakhatást, ideiglenesen. 


Mivel nem akart felvállalni ezeknek a barátoknak sem, így szakítani akartam , mert nem akartam egy egyoldalú s méltatlan kapcsolatban maradni.


De ő nem akart szakítani, azt mondta hogy higgadjak le, mert ő csak nehezebben ad bizalmat.


És az én marha nagy szerelmes szívem ellágyult mindig..


Kb másfé év múlva mert exeiről beszélni nekem, akik állítása szerint csak segítenek neki a lakhatásban, az üzleti dolgokban, éshogy ezek neki a megélhetés szempontjából fontos dolgok, fogadjam el hogy csak ez indokból muszáj tartaniuk a kontaktot. De esküdözött mindenre ami szent hogy nincs köztük semmi, csak segítségnyújtás, jóbarátság.


Csakhogy az egyik exének elkezdett rólam beszélni, azt sosem tudom meg hogy miért. Nem értem ebben a logikáját.


Ugyanis ez az exe erre nemsokára bekavart a kapcsolatunkba úgy, hogy elkezdett rólam lefeketítčst lejárató kampányt indítani, hamis pletykákkal, ezt a pasi mondta akárhányszor megrágalmazott.  Éreztem hogy teljesen össze van zavarodva a sok hamis pletykáktol, amiket az az exe zagyvált össze rólam!


Kértem hogy szembesítsünk, mert ez már magasan veri a rosszhírnčvkeltés fogalmát jogilag is, szóval nekem nem volt miért félnem.


Erre persze nem kerülhetett sor, hiszen az exe mondta neki hogy nem adhatja ki a azt az illetőt akitől hallotta a pletykákat.


Annyira átlátszó az egész  kavarás, nem? De később egyre jobban kezdett megismerni,és rájött hogy semmi sem igaz azokból a pletykákból, csak tudatos bekavarás volt az ő oldaláról.


Már 3 év is eltelt, és még mindig húzta nekem a mézest, tovább ígérgetett, hogy így meg úgy szeret, akar, kíván...


 


És képzeljétek h mi történt egy nap.


Teljesen véletlenül megláttam a városban, ahol az exével vihorásztak. Ráköszöntem a pasira, de ő direkt nem akart tudomást venni rólam. Ez teljesen le sokkoló, nagyon fájt a felismerés hogy ennyire megalázott. Utána meg beszéltünk pár mondatot, mert ki akarta magyarázni az egészet.


Ott akkor szakítottunk, vagyis én vele. Pár nap múlva ismét találkoztunk, szerette volna elmondani hogy mi is van vele valójában, mert szerinte nem tudok semmit sem, csak belekčpzelgek dolgokat.


 


 Bevallotta nekem, hogy valójában azzal az exével még nem tudott mindent lezárni, ezért viselkedett velem olyan csúnyán az utcán a nő előtt is..


Elmondta hogy az a nő úgy tudja hogy vele volt s van mint ffi, neki meg muszáj ott egy látszatkapcsolatot mutatni színlelni, mert fél a nő haragjától, bosszúvágyától, mert tud a pasi korábbi üzleti dolgairól, és ezt a visszájára üthet neki.


 


Meghogy az a nő úgyis öreg hozzá, mert kicsit idősebb, éshogy nem volt vele boldog, de megismerkedett velem, éshogy inkább én tetszek neki jobban,  velem szeretne kapcsolatot a jövőben is, és arra kér, hogy legyek türelmes és várjak amíg békében elrendezni ott s dolgait a nővel.


 


szerintetek hogy lehet valaki ennyire pofátlan és gátlástalan  ember?


Pedig én annyira akartam és szerettem, hogy azt leírni sem tudom!


 


És megis képes volt évekig megvezetni, manipulálni,szerelmet színlelni, képes volt felhasználni, és örök ellenségnek szembeŕllítani egy számomra vadidegen asszonnyal.


 


Teljesen kiábrándultam belôle, amiért ilyen méltatlan helyzetbe hozott engem...


Fogalmam sincs hogy miért csinálta ezt, miért kellett éveken át párhúzamosan kettős életet élni?


jahhh, amióta lebuktattam ott az utcán, azóta tudatosan nem mer írni nekem egy árva betűt sem! Fél hogy felhasználom ellene hogy megmutatnám annak az asszonynak, és ebből neki csak balhéja lenne ott..


,


 

  1. 2016. július 5. 10:4051.

    de az miben merült ki? (közös program) sex elbújva?

    előzmény:
    Liana4 (50)
    2016-07-05  09:59
  2. 2016. július 5. 09:5950.

    De voltak közös programjaink, csak kevés. A legtöbbször kibúvót keresett és arra fogta hogy sok a melója, s fáradt.


    Csak empátiával álltam hozzá, mert nem akartam hogy azt gondolja, hogy nekem az számít hogy hova merre hányszor csavarogjunk...Igen, túl kell lépnem, csak még rossz ez az egész..és fáj.


     

    előzmény:
    deborah22 (48)
    2016-07-05  09:46
  3. 2016. július 5. 09:5449.

    Van önkritikŕm, tudok és szoktam is a saját hülyeségemen nevetni.


    Te meg alapból minden topicba, válogatás nélkül beleköpsz az undok stîlusoddal.


    Miért hiszed azt hogy azzal a cčllal nyitottam a topicok hogy segítsetek szidni az exem?


    Magadból indulsz ki?ezek szerint igen! 


    Szimplán csak kiírtam magamból  mert talán így könnyebb lesz...


    Nem szimpatizánsokat keresek, viszont olvasom pár régebb óta az itt fórumozók hsz-ait, és pl te egytôl egyig minden témában egy kéretlen és visszataszító stílusban nyílvŕnulsz meg.


    Ez pedig azt jelenti, hogy neked vannak valami fusztráltságaid, ezért čled itt ki magad a kárörvendezčsben.


    Pedig a nick neved tök pozitív, kellemes!🤔🌺🌸😇, csak nem passzol a szemčlyiségedhez!


    hhmmmm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (44)
    2016-07-04  22:21
  4. 2016. július 5. 09:4648.

    bocs, de még mindig nem értem! hogy telt el a 3 év? semmi közös program? se egy utazás, se egy koncert, mozi, étterem, bár, kocsma, strand, túrázás, vagy valami????csak néha megjelent nálad??munkahely neki? vagy ő mit csinált szabadidejében? tényleg nem látom át. 


     


    amúgy gyorsan túl kéne lépned rajta. kezdj el élni. és ne róla írogass. 

    előzmény:
    Liana4 (47)
    2016-07-05  09:29
  5. 2016. július 5. 09:2947.

    Szerettem őt.


    Úgy telt el x év, hogy hittem a szavaiban, és remčltem...


    Ennyi. Ő meg kihasználta, mert érezte a gyenge pontomat.


     

    előzmény:
    deborah22 (46)
    2016-07-05  07:54
  6. 2016. július 5. 07:5446.

    én nem értem. mit csináltatok 3 évig?néha meglátogatott a lakásodban dugni?


    mert akkor tényleg ostoba vagy, hogy többet képzeltél bele. írtad, hogy sehova nem vitt. te nem ismerted senkijét. esküszöm nem értem, hogy telt el 3 év.


    előzmény:
    Liana4 (1)
    2016-07-03  19:01
  7. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 4. 22:2945.

    Bocs, ezt javítom:


    aki nem kenegeti a hájad az ellened van.


    aki nem keneget a hájjal  az ellened van.


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (44)
    2016-07-04  22:21
  8. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 4. 22:2144.

    Nehezen nézel szembe önmagaddal.


    Neked vannak a problémáid, aki nem kenegeti a hájad az ellened van.


    Hogy én hová tartok ne izgasson téged.Van neked min sírni.


    De, ha olyan fasza gyerek lennél már régen nevetnél az egészen és nem azt várnád itt mindenkitől hogy  kórusban szidjuk az exed.


     


    Már rég nevetnél rajta.Mert megtörtént, hát megtörtént! ( De, 3 évig is?????????????).És még most is, így sok év után is, a csőröd nem bírja ki a jogos visszacsatolást.


    Ehelyett itt kategorizálod a hozzászólókat aszerint hogy az alsófeledet ki takarítja ki legjobban.

    előzmény:
    Liana4 (43)
    2016-07-04  22:08
  9. 2016. július 4. 22:0843.

    Egy nap nemsok, annyira se volt a "kitartottam"!


    Nem čn főztem mostam vásároltam rá, hanem azok az "exei", akiket úgyszintčn kihasznált évekig! ez is csak utólag derült ki, miután lebukott az utcán.., és utána bevallotta a dolgokat.


    Nem általánosíts, mert ezzel a saját butaságod bizonyítod!Azt hiszed hogy mindenki hülye liba, csak te vagy helikopter?


    Azért mert belefutottam egy szélhámos színész ffiba, azért mert visszaélt az érzéseimmel bizalmammal, azért mert voltam olyan naív és szerelmes hogy elhittem neki hogy tényleg működhet exek közt a spanolgatás, attól meg nem vagyok se liba, se eszetlen tyúk!


    viszont te egy kígyó vagy, aki azt lesi, hogy kinek mikor hol szólhat be, hogy marhát bele emberekbe, karörvendezel, mint aki ettől elčgül ki.


    Jól haladsz, csak így tovább!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (42)
    2016-07-04  21:43
  10. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 4. 21:4342.

    Ahhoz hogy egy férfi így ki tudjon "teljesedni" kell hozzá egy sereg hihetetlenül buta nő.


     


    És nem elég hogy szinte minden estben ilyenekbe botlanak ezek a nők, semmi nem ébreszti fel őket a nagy lilgőzös álomvilágból hogy meglássák a valóságát.Sőt! Önként és dalolva  tartanak ki palikat.


     


    Mindig akadnak ilyen tyúkok százával, mentségük csak annyi hogy az eszük is tyúkos agy.


    De, megérdemlik.Mert a szüleikkel, gyerekeikkel, stb.......filléreskednek többnyire, míg a "drága jó embert" kéretlenül terülj terülj asztalkámmal tartják el évekig.


     

  11. 2016. július 4. 21:3341.

    Szia Dóri!🙋🌸


    Aranyos vagy, köszönöm a biztatást, empátiát!


    Hát jó nagy sallert kaptam lelkileg ez pontosan így van, így is érzem!😱😟😢


    Erős Nőcinek tartom magam, sokmindenben voltam már tök egyedül, és ki kellett hogy bírjam, ott sírni ahol senki se lát.


    Nem húzott le anyagilag a szó szoros értelmében, nem kért kölcsön vagy ilyesmi...


    Csak gondolj bele...x évig semmit se áldozni bele a kapcsolatba, mert neki sosem volt pénze se egy személyes eseményre, se egy kirándulásra, semmire...


    Mindig kibújt ezek alól azzal az indokkal hogy sok a melója, fáradt, értsem meg őt!


    Na most nem szakítottam csak azért mert pl nem vitt gyertyafényes éttermi vacsikra, vagy ide oda kirándulgatni.


    Én úgy vagyok ezekkel a dolgokat, hogy ha két ember akarja egymás társaságát, akkor   teljesen mindegy egy helyszín... Elmčlyülhet egy kapcsolat mindenféle csilivili flancos programok nélkül is!


    Csak mi ketten legyünk abban az időben mčly együttlétben, egyazon hullámhosszon!


     

    előzmény:
    Dáridóri (39)
    2016-07-04  20:30
  12. 2016. július 4. 21:2140.

    Persze hogy értem!🙋🌺


    De várj! Van itt még egy fura tény.


    Ez a ffi nem szapulta az exeit!


    Sőt! Pont hogy istenítette mindegyiket előttem!


    Rengetegszer hallgattam hogy őt mennyire szeretik az exei, mind a mai napig jóbarátok tudtak maradni, éshogy bármikor azonnal segítenek neki dolgokban..


    Azt mondtam erre neki mindig, hogy tisztelem hogy nem köpdös az exeire, de ha az exeinek lennének párkacsolataik, akkor bizony hogy nem ajnároznák ennyire, hogy sütnek főznek mosnak rá, bármikor ott aludhat.... de az volt a sejtésem, hogy valahol tudatosan húzhatja előttük is a mézest, mert ha egy ex már ténylegesen EX titulusban van neki, akkor ott nincs összejárkálás!!!


     

    előzmény:
    Nikita 666 (38)
    2016-07-04  20:26
  13. 2016. július 4. 20:3039.

     


    Ilyenre nem lehet felkészülni, ez egy extrém és deviáns viselkedés, messze a normálistól. Egy percig ne hibáztasd magad, és az alapvető bizalmat se veszítsd el az emberekben! Jó nagy sallert kaptál az élettől, elment három értékes éved. Cserébe jött egy élettapasztalat, amire remélhetőleg többet nem lesz egy az egyben szükséged, de 1-1 morzsa talán jól jön később. Neked semmiért nem kell szégyellned magad! Ha az anyagi károd jelentős és ha a pénzedet egyértelműen és bizonyíthatóan megtévesztéssel szerezte meg tőled akkor vannak lehetőségeid azt visszaszerezni.


    Nem semmi sztori


     

  14. 2016. július 4. 20:2638.

    Igen, most már össze tudom rakni.


    A férfinek önértékelési, kisebbségi zavara van, és ti (nők) kellettetek hozzá, hogy az egóját szinten tartsátok. Pszichésen beteg, és sajnos a családodat a kis színjátéka szereplőinek tartotta. Pontosan tudta azt, hogy ezzel a húzással mindent el fogsz neki hinni, hiszen ő jelezte a "komoly" szándékát.


    Nem is gondoltam hogy szeretősdi, hiszen már említettem, ezek a férfiak mindent "komolyan" gondolnak. Tulajdonképpen kaméleonok, úgy alakulnak, ahogy a nő érzelmei kívánják.


    A következő férfit majd meséltesd az exeiről, ha rosszat mond róluk, becsmérli őket, akkor lépj ki a képből, ugyanis rád is ez a sors vár. Amelyik viszont tisztelettel de közömbösen beszél róluk, attól te a kapcsolatban is meg fogod kapni annak a tiszteletnek a többszörösét, és a közömbösség ellentétjét.


    Egy igazi férfi sem félhet egyetlen nő bosszújától sem. Ezt megtanítom neked, miért. Ugyanis az a férfi, aki tart egy ex bosszújától, az azt jelenti hogy a férfi is szar alak, méltatlan társat választott. Intelligens ember általában intelligens társat választ. Egy férfi nem pocskondiázza az elődjeidet, hiszen ő választotta őket, önmagát alacsonyítja le a jelzőkkel. más az, amikor azt mondja hogy nagyszerű nő volt, de nem illettünk össze, nem volt meg az összhang, nem értettük meg egymást, az a kapcsolat minőségére utal, de nem alázza meg a másik nőt, és ezzel önmagát. Ha például olyan férfivel kerülsz össze, aki szidja az exét, felmerülhet benned a kérdés, ez a férfi nem képes jó nőt választani, vajon vagyok-e olyan " rossz ", hogy én őt kiérdemelhessem? Én vagyok-e az a következő csámpás hárpia, aki rossz az ágyban, akinél van még jobb, és annál is jobb?


    Ugye érted a lényeget?

    előzmény:
    Liana4 (36)
    2016-07-04  19:54
  15. 2016. július 4. 19:5837.

    Igen, az idő fog segíteni tudom!


    🙁🌸🍀🌷💐🌹🌺👍

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (35)
    2016-07-04  19:33
  16. 2016. július 4. 19:5436.

    Igen... jól érzed Te is a dolgokat, pont ezért bíztam az empátiádban.


    Én csak annyira szeretni akartam őt!


    Tudod, nem holmi szeretősdi volt ez, nem pár hónapig tartó fellángolás és vágyakról szólt.


    Ő konkrétan kérte, elvárta hogy felvŕllaljam, és még a rokonaimnak előtt is eljátszotta hogy mennyire komolyan akar, ragaszkodást mutatott.


    Ez elég egyértelmű volt számomra, nem gondoltam volna hogy az egész csak egy színjáték...


    Mert ha mégcsak engem hülyíteni volna... Érted? Volt van s lesz is ilyen a világon még sajnos.


    De a rokonaimnak is miért kellett eljátszani hogy akar?Az hogy a másik nőt akit čvekig az egyik exének adott ki, és azzal meg egy életre örök ellenségnek állított be, mert neki ez az egóját hízlalta, ezt se tudom megbocsájtani, megalázás a köbön!


     


    Gondold el...hogy az az asszony (akit én az exének hittem) úgy tudja, hogy én akartam az ő pasijának, és annyit tud rólunk, hogy csak egyszer voltunk együtt, mert a ffi ezt mondta neki.


    Ezt még be is vallotta nekem, merthogy szerinte nem is kell annak a nőnek többet tudni rólunk, hiszen akkor ő tarthat a nő bosszújától, mert féltékeny rám...


    Mondd meg, szerinted normális ez a ffi?


    Mi a jó abban, ha egy ennyi éves ffi párhúzamosan több nővel kavar, és ráadásul még direkt beszél is az egyiknek a másikról!??!!!??!!


     


    Rólam is beszélt anno ennek az asszonynak még az elején, mert ő maga mesélte el, hogy nagyon kíváncsi rám az "exe"!


     


    Össze tudod ezt rakni?


    🤔😟🙁😱

    előzmény:
    Nikita 666 (31)
    2016-07-04  18:54
  17. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2016. július 4. 19:3335.

    Minel melyebben serultel, annal tobb ido kell a gyogyulashoz. A lenyomata mindig ott marad, tapasztalat lesz belole. 


    Sajna, eleg valoszinu, hogy a rokonaidhoz valo 'dorgolozes' a jatszmaja resze volt. Tenyleg arra koncentralj most mar, hogy tovabblepj. Okosat ugyse lehet mondani, ha az embert atverik, az nagyon rossz. Borzasztoan rossz. De akarmilyen hihetetlen is most, tompulni fog, Aztan egy napon mar erdektelen lesz (ami lehet, hogy evek.)

    előzmény:
    Liana4 (33)
    2016-07-04  19:22
  18. 2016. július 4. 19:2534.

    🌸😇😍🌞🙋🌹🌷🍀🌼🌸🌺💐

    előzmény:
    Amarynda (32)
    2016-07-04  19:05
  19. 2016. július 4. 19:2233.

    Szia paradicsom!


    🌸🙋


    Minden embert sajnálok akit csúfosan méltatlanul átvernek, megaláznak. Én nem sajnáltatni akarom itt magam, nem szokásom.


    Tudom hogy mindannyian csalódtunk már valakiben, csak kit hogyan érint egy sérelem.


    Vannak emberek, akik hamar túl tudnak lépni szakításokon, na ez pont nem én vagyok.


    Nagyon fáj és leírhatatlanul nagy csalódás amiért képes volt még a rokonaimnak is hazudni!


    A legtöbb rokonok sajnos betegek, mégis annyira szívesen fogadták őt  is vendégnek, de inkább már úgy, mint a ffit, aki hozzám akar tartozni.


    Sok csalfa ffi van, tudom! De ez nagyon csúnya dolog volt tőle hogy képes volt úgy eljönni velünk a családi eseményekre, hogy közben meg a másik mar vacsorával várta. Hogy lehet valaki ennyire gátlástalan?


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (30)
    2016-07-04  18:19
  20. 2016. július 4. 19:0532.

    Koszonom nagyon kedves toled, remelem tobb ilyen kellemetlen eseted nem lesz az eletben. az ember amig el tanul senki se hibatlan, van aki kisebb van aki nagyobb arat fizet a tapasztalataiert.


    Minden jot kivanok neked is a jovoben!

    előzmény:
    Liana4 (28)
    2016-07-04  17:58
  21. 2016. július 4. 18:5431.

    Szia!


    Inkább általánosságban szeretek írni, ha mégsem, akkor önmagamból indulok ki.


    Hm, talán nem is a fájó szó a legmegfelelőbb, hanem a szégyen, ha jól sejtem. De az ilyesmit nem kell szégyellni a rokonok előtt, az esetleges haragjuk jóval nagyobb, mint az, hogy téged bántsanak feleslegesen. Aki mégis megteszi, azzal ne foglalkozz.


    Önmagadon kívül soha ne bízz meg senkiben. Ha ismered nagyjából a hozzászólásaimat, akkor láthattad, a páromban én sem bízom meg, ellenben tudom hogy milyen. A kettő jelentése teljesen más. Az hogy megbízol valakiben, bianco feltételezést jelent. Ha viszont ismered, és tudod hogy milyen, akkor nincs miért megbízni a másikban, pontosan tudod hogy egy adott szituációban hogyan viselkedik.


    Eltaláltad, egy ilyen megtévesztéssel képtelen vagyok azonosulni. Emberek sokasága műveli az ehhez hasonló dolgokat, ember az emberrel, teljesen mindegy hogy milyen nemű az illető. Kizárólag hatalmas beleérző képességgel lehet ezeket kivédeni, ezzel viszont csak a magabiztos, önbizalommal, kiváló ön és emberismerettel rendelkező egyének képesek. Akikből ezen tulajdonságok egyike hiányzik, már sérülékeny, már van sebezhető pontja, amit viszont a többiek kihasználnak.


    A férfiak agya (gondolkodás) izgalmas, azok a nők értik meg őket igazán, akiknek az agyuk szintén inkább racionális beállítottságú. minden férfi kivétel nélkül rossz nőt akar feleségnek. A rossz nő alatt ők egyéniséget értenek, akit nem lehet becsapni, irányítani, megtéveszteni. És mivel az ilyen nők olyanok mint a vadmacskák, a férfiak a könnyebb utat választván rendes nőt vesznek el, akivel békében élnek sok-sok évig. Legalábbis a nők ezt hiszik. Arról sajnos fogalmuk sincs, hogy őurasága elunván az életét, egy kiszámíthatatlan, izgalmas "lotyóval" kezdi kivirágoztatni bimbózó szerelmét.


    És való igaz, nem minden a pénz, a szerelem fontosabb. De csak akkor ha az valós, addig viszont bizonyítson a férfi, nyerje el a kegyeinket. Az állatvilágban is ez működik, amelyik hím nem képes oltalmat, biztonságot nyújtani a nősténynek, addig a nőstény elfordul tőle.


     

    előzmény:
    Liana4 (29)
    2016-07-04  18:16
  22. Torolt_felhasznalo_569017
    Torolt_felhasznalo_569017
    2016. július 4. 18:1930.

    Ez egy nagyon erdekes tema. A napokban lattam egy doumentumfilmet hasonlo temaban, abban egy nagyon ertelmes no meselte el a tortenetet a hazassagarol. 2 gyerek es egy ferj, akirol kiderult, hogy bigamista csalo, nagy osszegeket csalt ki a felesegeitol, kolcsonoket vetetett fel es ugy elt kettos eletet, hogy elhitette a nokkel, hogy a CIA-nak dolgozik, ezert mindenki erdekeben nem adhat ki semmilyen informaciot, hogy hol van, igy tunt el hetekre-honapokra es felvaltva elt a 2 csaladjanal, 2-2 gyerek mindket helyen es egy szereto feleseg. valami penzugyi dolgon bukott le a pasas, majd a 2 no osszefogott es lebuktattak. Pasi dutyiba, de gondolhatod, milyen seruleseket okozott.


    A feleseg, aki nyilatkozott, meselt az erzelmeirol, nagyon szerette a ferfit. Kesobb a gyerekeit feltette, ezert mindent elhitt a ferfinak, minden gyanujat elnyomta. Tenyleg nem egy hulye liba volt. Evekig jart pszichoterapiara.


    Vannak ilyen emberek, akik kepesek erre. A nok meg annyira szeretni akarnak, biztonsagban akarnak lenni, csaladot akarnak, hogy maguk elott is tagadjak a sejteseiket, tul nagy a tet.


    Szerintem te szerencses vagy, hogy nem lett gyereketek, nem vettetek fel mondjuk kolcsont....tanulsag meg, hat, az nemigen van. Talan legkozelebb okosabb leszel (bar ez nem kompatibilis a szerelemmel) vagy csak epp, mert olyan fajdalmas volt, ovatosabb leszel. Vagy csak szerencsesebb. Szerintem nem vagy se hulye, se buta, csak szeretni akartal es belefutottal egy pszichopataszeru alakba, aki jol atvert. Heverd ki (adj ennek idot), aztan eld tovabb az eleted, okoskodokkal ne foglalkozz. Tedd bele az 'Elettapasztalat' feliratu dobozba es csukd ra a fiokot:)

    előzmény:
    Liana4 (1)
    2016-07-03  19:01
  23. 2016. július 4. 18:1629.

    Szia Nikita!🙋


    Szeretem a hsz-aidat, nem tartalak undoknak.


    Van benne sok igazsŕg amit írtŕl,  de csak általŕnosságban.


    Köszönöm a "hogyan működik a ffiak agya"c. oktatást, de úgy nagyjából hidd el ezt én is megtapasztaltam még korábban.


    Nos, itt az egčsz kapcsolatból leginkább az fáj, hogy képes volt eljönni velem/velünk az összes rokonságomhoz, sokat voltunk látogatóba, mindenki elfogadta, szimpatikusnak tartották, és bíztak benne.


    Téged tartalak annyira empatikusnak, hogy hiszem hogy azért ezzel a manipulatív hamis lépčsével nem tudsz azonosulni, mert szerintem ez a világ egyik legcsúnyább megtévesztése egy másik emberrel szemben!

    előzmény:
    Nikita 666 (27)
    2016-07-04  17:45
  24. 2016. július 4. 17:5828.

    Kedves Amarynda!🌸


    Te vagy itt az egyik legkedvesebb, és legszimpatikusabb Nőtársam!


    Köszöm hogy intelligensen nyílvánulsz meg, és tudom, igazad van!


    Pontosan így van ahogyan leírtad!


    Jól látod s érzed a dolgokat, valóban csak beleképzeltem, s felruháztam olyan jellemekkel, tulajdonságokkal, amiket csak én akartam benne megtalálni.


    Hibáztam, naív voltam čs szerelmes.


     


    Kívánok Neked jó egészséget, hosszú életet, és minden pozitívat!


    puszillak!


    L.

    előzmény:
    Amarynda (25)
    2016-07-04  11:37
  25. 2016. július 4. 17:4527.

    Innen már csak én hiányzom, mint fröcsögő hozzászóló.


     


    Ha egy férfi be akar jutni egy nő bugyogójába, mindent megígér neki: gyűrűt, azt a jövőképet vázolja amit a nő hallani akar, komoly szándékot, bemutatkozik a családnak, megmutatja neki azt a földet ahol majd a házukat építik, ésatöbbi.


    A nőket ezzel altatják, és a nők ezt a maszlagot be is veszik. Mindent megtesznek a kiszemelt férfinek, vásárolgatnak, "befektetnek" úgy gondolják idővel úgyis megtérül ez a költség, hiszen a szemeik előtt centikkel hever a boldog jövő.


    És az a helyzet, a férfiak bármennyire is komolyan gondolták eredetileg a maszlagaikat, a jókislányos viselkedés kedvüket veszi, ilyen nőt bárhol kaphatnak. Naná hogy több vasat tartanak a tűzben, megtehetik, engedélyt kaptak rá. Ha a nő elnézi nekik hogy a bizonytalan jövőt rózsaszínűre fessék, akkor miért ne csajozhatnának?


    Ha valóban szerelmes lettél volna, akkor tisztán látsz. Amit te éreztél az nem szerelem volt, csak vonzalom.


    Azok a nők, akik nem ismerik a férfiakat, képtelenek férfi módon is gondolkodni, azok mind így járnak mint te. Sokan vannak, teli van velük az ország. De a többségük csak házasság, és gyerekvállalás után jön rá, hogy valami nagyon nincs rendben. az ilyen nők túl rendesek, túlságosan kiszámíthatóak, a komoly kapcsolat számukra a hosszútávú jövő. És itt tévednek egy óriásit, ugyanis a rosszlányoknak a komoly kapcsolat, ugyanúgy mint a férfiknak, a napi szintű boldogság. Napról napra, egyetlen napig úgy élnek, hogy az mindkettejüknek kellemes legyen.


    3 évig voltatok együtt. Neked ez nem mond semmit? 2-3 év alatt lecseng a csupán vonzalmon alapuló "hatalmas szerelem". Nálatok is jó korán elkezdődött a végjáték, csak nem vetted észre.

    előzmény:
    Liana4 (1)
    2016-07-03  19:01

Címlap

top