Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kisfiam azt hiszi kislány

anyaboszi
Létrehozva: 2016. december 1. 14:43

Mai nap folyamán úgy fogadott az óvónő, hogy nagy gond van a kisfiammal.Játék közben többször is kislánynak nevezte magát és amikor mondják neki hogy ő kisfiú, következetesen kijavítja kislányra. Ezt ugyan mi is tapasztaltuk eddig, de nem tulajdonítottunk neki jelentőséget. Viszont az óvónő elültette a bogarat a fülemben. Azóta teljesen kétségbe vagyok esve. Tudok tenni valamit azon kívül, hogy kijavítom? Egyébként nem lányos a viselkedése, szereti az autókat, barkácsolni (igaz hogy babázni is szokott, talán ez a baj). 3,5 éves. Az óvónő felajánlotta, hogy holnap zárás után ad tanácsokat illetve végső esetben nevelési tanácsadót javasolt. 

  1. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. december 15. 07:10382.

    az is elég bárgyú dolog, de arra jó hogy kefélni lehet őket sorban


    én nem tudom elképzelni, hogy a törpéket allah vagy dzsízesz szerüen imádják és eltartság az igehirdetőket


    a szopatáson kíviül a pasik is minden képesek lennének elvégezni a gyerekkel


    lehet nevelésre is sok alkalmasabb lenne, mint a bőgő hisztiző nők sokasága

    előzmény:
    Nikita 666 (381)
    2016-12-14  15:40
  2. 2016. december 14. 15:40381.

    Átvitt értelemben igen, el tudom képzelni.


    Felnőtt emberek rajonganak sztárokért, utánozzák őket, szokásokat, ruházatot, frizurát és sminket majmolnak. Ugyanaz a 7 törpe effektus, csak épp nem veszik észre. Nem tudatlanok, de a nagy átlagnak kell valami, ami kiemeli őket a kis szürke hétköznapjaikból. Akár ünnep, akár valaki akiért rajonghatnak de elérhetetlen.


    A férfi is ugyanolyan szülő mint a nő. Egy értelmes férfi ugyanúgy képes nevelni és ellátni egy gyereket mint egy nő. Attól a cikktől független, de néhány nőt szembe kellene köpni, amikor a volt férjével harcol a gyerekiért, azzal a férfivel aki tulajdonképpen valaha a szerelme volt, és jelenleg a gyerekei apja. Undorító az, amikor egy felnőtt nő a vélt vagy valós sérelmei megtorlására a gyerekeit használja fel, velük zsarolja az apát.


    Néhány országban a lánygyerek maradhat az anyával addig, amíg az anya férjhez nem megy. Akkor viszont a lánygyerek az apjához kerül, nehogy az új férfi molesztálja a kislányt. Ezt, ami tulajdonképpen bárkivel előfordulhat, egyből kivédik. Ugyanis a kislányok felnőnek, és gyönyörű 15 évesek lesznek belőlük.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (380)
    2016-12-14  12:57
  3. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. december 14. 12:57380.

    ezek a figurák még anno az általános tudatlanságban keletkeztek


    eltutod képzelni, hogy ma egy gimit végzett elkezdi ünnepelni a 7 törpe? mert a ma ünnepelt figurák is pont olyan mesehősök csak


    olvastam


    nem lehet csak álandóan a fasziktól elszedni a gyerekeiket

    előzmény:
    Nikita 666 (379)
    2016-12-14  12:31
  4. 2016. december 14. 12:31379.

    Szerintem nem volt.


    Nem biztos hogy tanulatlanságból fakad. A jónépet bármikor bármivel be lehet hülyíteni, a tanult réteget is. De azok milyen okosak, akik képesek ezt meglátni, és így hatalomra szert tenni. Ebből a szempontból totál szerencsés vagyok, lepereg rólam minden. Ami jó a vallásokból azt kiszemezgetem, a többit művelje aki akarja.


    Most olvastam az egyik nőről itt a jobb szélen, Abu Dhabiban rekedt. Négy gyerekkel. Elváltan. És most csodálkozik, hogy senki nem segít. Naná hogy nem. A Hágai egyezmény szerint a jogellenesen külföldön tartózkodó gyerekeknél az alaphelyzetet kell minél előbb visszaállítani. De ezeknél a gyerekeknél szó sincs erről, a nő önszántából vitte ki a gyerekeit, vagy oda szülte. A nagykövetséget pedig nem tudja belerángatni, ha tudnának segíteni az csakis törvényt megkerülő segítség lenne, a követek pedig nem kockáztatnak. Állítólag a nő tudja hogy ott a gyerek az apáé, de úgy tűnik nem éri fel ésszel. Érthetetlen, hogy magyar nők úgy költöznek ki más országba, hogy nem képesek felmérni, a magyar törvények ott senkire nem vonatkoznak. A legnagyobb marhaság amit tett, hogy nyilvánosságra vitte a dolgot. Fű alatt minden megy csendesen, de így most a család fokozottan fog figyelni a gyerekekre.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (378)
    2016-12-14  12:15
  5. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2016. december 14. 12:15378.

    nem tudom hogy valaha volt-e a magyaroknál a nevemnek napja


    szent gizi busó, angyal télapó dzsízeszka húsvétinyúl a tyúktojással ludasmatyi..... tanulatlanságból eredő főszereplők azon rétegeknél


    ilyen rétegek külföldiekből is vannak


    nekem ezek mint a pipacs a réten a flóra fauna része


     

    előzmény:
    Nikita 666 (377)
    2016-12-14  11:53
  6. 2016. december 14. 11:53377.

    Áh köszönöm, ezt így nem is tudtam.


    A srácaim nevének nincs magyar megfelelője, az idegenek sokszor megkérdezték, hát akkor most nem lesz névnapjuk, most akkor mi van? A barmok. A srácoknak nem hiányzik, azt sem tudják mi az. Kint mondtam az apjuknak hogy a kicsinek legyen magyar neve, de a kórházban azt mondták "ilyen" név nincs. A nagynak van magyar neve is, de nem használja. A röhej az egészben, hogy itt sok külföldi megadja a gesztust másoknak, boldog névnapot kívánnak, de nem értik az egészet hogy mire jó.


    ... esik a hó ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (373)
    2016-12-13  07:35

Címlap

top