Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ismersz prostit? Milyenek?

vasember
Létrehozva: 2016. december 29. 15:25

Kiből és miért lesz "kurva"? Ismersz személyesen? Milyenek magánemberként? 


Elítéled őket? Én nem. Mármint azokat, akik önként vállalják vagy élvezetből. Szerintem ez is egy munka. Nemes és közcélú. Sok férfin segítenek. Plusz sokan ebből tartják el a családjukat. A gyerekeiket. Respekt nekik!


Én legalizálnám a prostítuciót. Sokat adót hozna. Szerinted?

  1. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. január 4. 21:5062.

    Soha nem dolgoztam minimalberert Angliaban es most sem teszem:) Ez a te fixa idead volt regebben is es ugy hagytalak  hulyesegedben, tudniillik nekem aztan tokmindegy Ledienn szemelyeskedo velemenye az enelcerol:) Tolem te pucolhatsz beteget a magyar euben, en aztan igazan nem talalok ebben semmi kivetnivalot, munka es kesz.


    sajnos kotekedesnek veszel olyasmit is, ami nem az, a szandek sincs meg benne, csak elter a te velemenyedtol.


     


    Sebaj, majd legkozelebb!(irom nem tul nagy meggyozodessel.)


     


    ON :prostitucio volt-van-lesz, mert igeny van ra. Dolgozd fel.

    előzmény:
    Lédienn (59)
    2017-01-04  21:25
  2. 2017. január 4. 21:4961.

    Ha valaki nem a biológiai ösztöne kielégítése céljából szexel, azt vajon mi készteti?


    Nincs olyan férfi, akinek egy nő okossága okozna erekciót. A szerelem sem okoz nemi vágyat.


    Biztos hogy tanultál valamit, hiszen egészségügyben dolgozol, de az csak arra elég hogy nemi betegeket láss el. Ahhoz, hogy tudj és érts valamit a világról, világból, sokkal többet kellett volna tanulnod. Sőt, az nem is tanulás kérdése. Egy egyszerű parasztasszony tudja a tutit, nem azt mondja hogy szerelembe esett a férje és szeretkeztek, hanem kanos volt és basztak egy nagyot.


    Az egyiket két ujjal fogdosós verziónak képzeld, törlőkendővel és behúzott hassal, a másikat kiadós tötykölésnek, jól tocsogva. Szerinted melyiket élvezte igazán mindkét fél?

    előzmény:
    Lédienn (59)
    2017-01-04  21:25
  3. 2017. január 4. 21:4160.

    Én személy szerint jobban félek egy vírus miatt tüsszögő nőtől, mint egy prostituálttól.


    Ha valaki megbízik a partnerében, akkor semmi oka arra, hogy bűnnek rója fel a prostik működését, mint a nemi betegségek melegágyát.


    Azzal most megleptél hogy te is elfogadod, tulajdonképpen csak némileg különbözünk az állatoktól, épp annyira mint egy elefánt a hangyától. Más faj vagyunk. De az ösztöneink (életben maradás, evés, ivás, pihenés, utódnemzés) ugyanazok. Ezt igen kevesen ismerik fel, rengeteg ember cáfolja, és többre tartja az emberi fajt. A szerelmet is kizárólagos emberi tulajdonságnak tartják. Noha rengeteg állatnál megfigyelhető a társhoz való ragaszkodás, és annak kifejezése, a társ halála utáni búsulás is. Nekik is van lelkük, nem csak az embereknek. Ők is érezhetnek féltékenységet, ők is riválisnak tekintik az azonos nemű, de jobb esélyekkel induló másik állatot.


    Más.


    Adjunk enni, inni egy férfinak, biztosítsuk a nyugodt pihenését, de vonjuk meg tőle  párzás lehetőségét. Tombolni fog, zsörtölődni, és nincs az a szerelem ami megállítaná abban, hogy másik nőt keressen. hajtja az ösztöne, hogy magot vessen, minél több nőt megtermékenyítsen. Szó szerint kerül amibe kerül. Akár prostituáltról, akár szeretőről legyen szó. És egy olyan nőnek, aki érzi hogy nem képes mindent megadni a férjének, ezzel a ténnyel nehéz szembenéznie. Sokkal egyszerűbb ostobának és kurvának kikiáltani azt, aki le meri írni a valót a férfiak ösztöneiről.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (56)
    2017-01-04  20:33
  4. 2017. január 4. 21:2559.

    Itt prostikról van szó és a velük mindig kapcsolatba hozható (nemi)betegségről (is) írtam. 


    De nem magyarázok neked,mert te csak mandínerből,gondolkodás nélkül okoskodni és főleg kötekedni próbálsz.


    Aki nem veszi igénybe prosti szolgáltatását és nem állatok szintjén a biológiai ösztöne kielégítése céljából szexel,valamint nem igényelnek harmadiknak akár egy prostit,az a te olvasatodban csak "álszent". No,comment!


    Úgy tűnik speciális szakmára váltottál és nem csak betegeket pucolsz minimálbérért a ködös Albionban. Kinek,mire van igénye.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (56)
    2017-01-04  20:33
  5. 2017. január 4. 21:2358.

    A nemi élet az ösztön kielégítése, köze nincs az érzelmekhez. Az emberek többsége azért gátlásos, és tekinti tabu témának a szexuális életet, mert többet lát bele mint ami.


    Sőt, továbbmegyek.


    Azok a nők, akik szeretet éhségükben tesznek eleget egy férfi vágyainak, érzelmi prostituáltak. Ugyanúgy kurvák, csak anyagi haszon helyett érzelmeket kapnak. Amíg nyújtanak valami elfogadhatót.

    előzmény:
    Lédienn (54)
    2017-01-04  20:16
  6. 2017. január 4. 21:1357.

    Gyűlölsz, belém kötsz.


    Bárki kitalálhatja hogy nekem szántad.


    Viccesnek tartod?


    Így távolról, ismeretlenül minden bizonnyal az.

    előzmény:
    Lédienn (55)
    2017-01-04  20:20
  7. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. január 4. 20:3356.

    Az embereknél a szexualitás még mindig mindkét fél számára,elsősorban érzelmeken alapuló(!),annak örömteli megélését jelenti,ahol nincs helye a prostituáltnak.


    De, van helye. A szexualitas igen szeles skalan mozog az osztonszintutol a testi-lelki egyesulesig. Folosleges lenne tagadni, hogy van, amikor osztonszintu kielegules a cel vagy csak a valtozatossag, vagy hatehtes kamionut soran egy urites....ne alszenteskedjunk mar. Igeny van ra es kesz, osidok ota es lesz is, mig csak vilag. Amugy is allatok vagyunk--en bizony hiszek Csanyi Vilmosnak:) A prostitucionak bizony van helye, ezert kellene legalizalni, adoztatni es kemeny orvisi tesztekre kotelezni a lanyokat. Ez, ahogy most van, alszen hulyeseg, a bunozes es korrupcio melegagya.


    Ettol te vagy az urad dontettek ugy, hogy nektek ez a szolgaltatas nem kell, ekkor nem veszitek igenybe es kesz. Itelkezni azonban igazan ostobasag.


    Betegsegek: nemcsak nemi betegseg letezik, mas fertozok is....NEMI betegseg ellen ved az ovszer. Gondoltam, erted, de ezek szerint rosszul gondoltam.

    előzmény:
    Lédienn (54)
    2017-01-04  20:16
  8. 2017. január 4. 20:2055.

     Nocsak!


    Akinek nem inge,miért veszi magára?  

    előzmény:
    Nikita 666 (53)
    2017-01-04  19:42
  9. 2017. január 4. 20:1654.

    Kizárólag a "biológiai ösztönt" kielégítésére prostituáltakat használnak.


    De az emberek többségének a szexualitás többet jelent,mint a biológiai ösztön kielégítését,nem úgy,mint az állatoknál.


    Az embereknél a szexualitás még mindig mindkét fél számára,elsősorban érzelmeken alapuló(!),annak örömteli megélését jelenti,ahol nincs helye a prostituáltnak.


    Amit meg a nemi fertőzésekkel,betegségekkel kapcsolatban írsz,az úgy hülyeség,ahogy van! Az STD ambulanciákon csak mosolygunk,ha a delikvens (90 százalékuk prostituált minden kategóriából!) arról akar meggyőzni,hogy a nemibetegségét pl. a buszon,vagy a WC-ben,orvosi váróban(sic!),szállodában stb. kapta el. OK,és ilyenkor kérdezzük meg,hogy kivel közösült a buszon,orvosi váróban,szállodában vagy a WC-ben?


    Az óvszer sem véd meg mindig mindentől! Különösen akkor nem,ha nem használják,vagy rosszul használják,amit az STD fertőzések folyamatos emelkedése is bizonyít.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (45)
    2017-01-04  13:37
  10. 2017. január 4. 19:4253.

    Ácsi. Nem csak kurva vagyok, hanem hajléktalan is, sőt, leszbikus is.


    És tudod, elértem hogy ez a topic is már rólam szóljon. Ó nem azért mert magamról írtam volna, hanem mert olyasmit írtam, amit a társaság képtelen megemészteni.


    Kivénhedt, nyomorult???


    Ilyen jelzőket csak az ír egy ismeretlenről, akinél odafent valami nincs rendben. Imádom azt az érzést, amikor tudom hogy igazam van.

    előzmény:
    Lédienn (51)
    2017-01-04  19:27
  11. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. január 4. 19:3452.

    Nem kell ennyire részletesen leírni hogy a tevék mit tettek veled.............

    előzmény:
    Nikita 666 (50)
    2017-01-04  19:19

Címlap

top