Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Öblítő illatát nem érezni!

cicka2
Létrehozva: 2017. január 27. 21:22

sziasztok, a napokban kellett lecserélnem régi mosógépem, kiszolgálta az idejét bőven.


nála történt az, hogy az utolsó időkben nem is vettem öblítőt, mert egyszerűen semmit nem lehetett belőle érezni - de most itt az új, és szintén így jártam! másokon mindig érzem a jó kis öblítőillatot a tiszta ruhák viselésekor, hát nálam semmi, nem marad meg.... legutóbb sárga Silan-t vettem, tehát nem is egy olcsó terméket, van valami titok? köszönet :)

  1. 2020. július 14. 13:1927.

    Szia! Rájöttél már, mi okozza a problémát? Én is hasonló cipőben járok, de bárhogy is kísérletezek, még nem jöttem rá a titok nyitjára...

    előzmény:
    cicka2 (26)
    2017-01-31  21:43

Címlap

top