Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Belföld utazás

Évi Kerekes
Létrehozva: 2021. szeptember 22. 15:47

Sziasztok!


Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy ajánlhassuk egymásnak a jobbnál-jobb belföldi úticélokat!


Az ajánlásokat a következő szempontok alapján küldjétek:


   1.: Gasztronómia - különösen jó gasztronómiai élményben volt részed? Legyen az egy csárda, vagy egy új fine-dining hely - oszd meg velünk!


 


   2.: Szálloda - Remek kiszolgálásban volt részed egy remek környezetben? Legyen az egy vendégház, vagy egy 5 csillagos szálloda - oszd meg velünk!


 


   3.: Környezet: - Szuper eldugott túraútvonalat találtál, vagy olyan látnivalót, amit mások is szívesen megnéznek? - oszd meg velünk.


 


Negatív megjegyzésekből van elég, ebben a topikban próbáljunk meg a pozitív élmények megosztására fókuszálni!


 


Jó utat!

  1. 2021. december 16. 18:0810.

    Szia


    Elvesztettuk a kapcsolatot.Remelem az uj evben ,a regi baratok visszaternek.

    előzmény:
    eda-1952 (7)
    2021-10-04  20:22
  2. 2021. december 16. 11:319.

    Mar leallt Nalatok a covid ? ????
    Ha nem , akkor felelotlen ez a hotel-hirdetes...

    előzmény:
    Évi Kerekes (8)
    2021-12-16  10:16
  3. 2021. december 16. 10:168.

    Én nagyon ajánlom mindenkinek az Őrséget és környékét! Dimbes-dombos tájai engem ámulatba ejtettek és valahogy az építkezési stílus is nagyon más ezen a környéken, nekem nagyon tetszettek a zsalugáteres házak, mintha valami mesefalvába csöppentem volna. A tájakon és mesés erdőkön túl néprajzilag is nagyon érdekes és jól tetten érhető az elmúlt korok világa. Könnyen megérthetjük és gyermekeinknek is megmutathatjuk hogyan éltek a különböző mesterségeket űző őseink. Ha pedig, valaki hosszabb időt szeretne eltölteni a környéken akkor ellátogathat Szlovéniába, vagy Ausztriába is. Szlovéniában mi voltunk az orchideafarmon és termálfürdőben is, Ausztriában pedig tök jó várakat lehet látogatni. Ha szálláshelyet keresnétek jó szívvel ajánlom a Lipa Hotelt.

  4. 2021. október 4. 20:227.

    Tévedsz. Ez  a topik az új, maga a fórum nagyon régi és nagyon jó volt,  amig tönkre nem tették, több lépésben mindig átalakításra hivatkozva.

    előzmény:
    Hatos Andiii (6)
    2021-09-24  15:49
  5. 2021. szeptember 24. 15:496.

    Kihalt fórum????


    Ez a fórum csak pár napja lett létrehozva!!!


    És különben miért ne lehetne bárkit ajánlani akár éttermet akár hotelt, akár akármit, ami a témába belefér???


    Még jó, hogy valakinek nincs más dolga, mint önkéntes fórumrendőrségként működni!!!

    előzmény:
    Mozdonj (4)
    2021-09-23  12:26
  6. 2021. szeptember 23. 12:315.

    En ajanlom Kalocsat es Gombolyagot , a kalocsai tanyavilagbol...


    Nagyon szep hely a Szelidi to is . Remek hazi soroket lehet talalni s jo hely amikor 40 korul van arnyekban.....

  7. 2021. szeptember 23. 12:264.

    Furcsa , hogy egy kihalt forum hirtelenjeben egy halom uj regisztracioval buszkelkedhet...


    Remeljuk az X+1-edik regisztracio nem fog utazasi tarsulatot hirdetni... mert az tenyleg csoro dolog lenne : azt mutatna , hogy a tarsasagnak nincs penze fizetett hirdetesre...es , olyan helyen ahol a szabalyzat tiltja , ingyen hirdetgeto tarsasag ... ?????????  hmmmmm


    Remeljuk , hogy valaki pont csak azt akarja velunk elhitetni , hogy Magyarorszagon is  cuki a kirandulas... ennyi

  8. 2021. szeptember 22. 15:583.

    Igen, az alföld az remek hely. Valamiért fiatalabb koromban én sem jártam sokat arrafelé, de mostanság gyerekkel több helyen is megfordultunk és mmindenhol nagyon klassz volt. Szeged és Debrecent nem is kell említeni... De Baja, Szentes, Köröstorok is nagyon szuper

    előzmény:
    Leila Barkovits (2)
    2021-09-22  15:55
  9. 2021. szeptember 22. 15:552.

    Sziasztok! Nekem nagyon pozitív csalódás volt például Szarvas és környéke. Annak ellenére, hogy kis alföldi település a mini magyarország, arborétum, szabadulószoba, gyógyfürdő, kalandpálya, körösvölgy, mocsári ciprusok, ---egyszóval elképesztő mennyi programot tudtunk csinálni ott a nyáron. ÉÉÉÉÉÉS nem mellesleg van itt egy csárda, ahol világnyertes pörköltet lehet enni. (Négy muskétás)


     


    Ajánlom mindenkinek!

Címlap

top