Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Konta Barbara show

Torolt_felhasznalo_784698
Torolt_felhasznalo_784698
Létrehozva: 2004. október 1. 03:19
vélemények pliz
  1. 2004. október 1. 09:52100.
    Hát, hogy ne általánosítsunk, de. . . . . . . . . . .
    Akkor most általánosítunk, vagy nem??? ;-)
    előzmény:
    Lillaréka (95)
     
  2. 2004. október 1. 09:5199.
    nyertél! :-))))))
    Tudom, hogy a vidéki értelmiségi fiatalság urbanizálódik (azta' milyen intellektuell szöveg! ;-) ). Én is Bp-en élek. . . . Tudom, hogy a kevésbé iskolázottak és az öregek maradnak. . . . .
    De hát úúúúúúúúúgy szeretek vitázni és már olyan régen nem volt olyan topic, ahol ezt megtehettem volna. . . . :-)
    előzmény:
    inmélius (93)
     
  3. 2004. október 1. 09:5098.
    Ki tudja, lehet, hogy tényleg erre van szüksége a fiataloknak és a népnek. Szerencsére a szappanoperák kora leáldozott, már sokkal kevesebbet sugároznak a TVk. A Jakupcsek műsorát nagyon szerettem. Néha humoros, néha komoly, segítő szándékú. Ha lehetett néztem. Úgy látszik a Balázs show verte a Jakupcseket nézetségben. A fiatalok inkább azt nézték suli után, bár én nem tudom mi érdekeset találnak a Balázs showban és a Mónika showban (ez meg ráadásul már évek óta megy) de úgy látszik erre van igény, hogy a TV2 is előrukkoljon egy fiataloknak szóló "műsorral". Szerintem ez csak szöveg, hogy a Jakupcsekre nem volt igény. Sok lett volna a Jakupcseknek minden hétköznap 2 adásban teljesíteni. A Multimilliomos beindították a Vágó ellenműsoraként. Bevallom sokáig nem néztem ezt, de mostanában inkább a Multimilliomost nézem mint a Vágót (bár az ő műsorát is nagyon szeretem).
    Hú hát ez nem csak a Barbaráról szólt. Tény, hogy jobbnak tartom, mint a Balázs showt, de igyekszem olyankor nem TV-t nézni amikor ezek a műsorok mennek.
    Ja egyébként amikor Barbara elkezdte a Lazacot "vezetni" nagyon gyenguska volt, azóta sokat fejlődött, és úgy látszik a fiatalok szeretik, de tény hogy a műsorvezetéstől nagyon messze áll.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. október 1. 09:4897.
    Igy van. . . Falun sokkal kevesebb lehetöség van másra. . . .
    De érdekes, hogy a falusi iskolázottabb réteg, beköltözik a városba, akár albérletbe is. egy csomó ilyet ismerek. . . .
    előzmény:
    inmélius (93)
     
  5. 2004. október 1. 09:4696.
    50 pont
    előzmény:
    inmélius (93)
     
  6. 2004. október 1. 09:4595.
    most mivel hazudtoltam meg magam. ??? Valamit félre értettél. . . . . . sztem.
    10 évet laktam falun. . . . városból kiköltözve. . . . és most vissza. asszem mindkét oldalt ismerem. . .
    Irtam is, hogy mennyi mindenröl maradtunk le. . . arról oldalakt gépelhetnék. . . és ezek még pénzbe se kerültek.
    előzmény:
    Arduinna (88)
     
  7. 2004. október 1. 09:4394.
    Sziasztok!
    Legszebb 8 napom volt múltkor, amikor elromlott a tévénk.
    Talán ki is dobom. . .
    Amúgy mi is járunk könyvtárba, mindkét gyerekem beíratkozott külön-külön. Nekik ráadásul tök ingyen van. :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. október 1. 09:4293.
    Arról beszélünk, hogy általánosítani nem lehet. Faluhelyen is van réteg, aki igényes, ennyi. Csak lényegesen kevesebben vannak, ez is biztos. Szociológiai tény, hogy kisebb az iskolázottság, kisebb a látókör. A nagyobb összetartás magával vonja a domináns személyek értékének elfogadását is. S ez az érték azt közvetíti, hogy ne lógj ki a sorból. Ergo, a tradícionálistól eltérni azt jelenti, hogy a közösség kiveti magából. Tehát ha a keresztmama hülyeségnek látja a baba-mama tornát, akkor a fiatalasszony saját jól felfogott érdekében nem fog elmenni rá. Más a férfi-nő kapcsolat is. Számtalan esetben az ököljog a döntő. Persze, ez véglet. Ám ahogy hallom tőlük, hogy egy-egy rendezvényre attól teszik függővé a részvételt, hogy az ember elengedi-e öket. . hát. . .
    előzmény:
    Arduinna (78)
     
  9. 2004. október 1. 09:4292.
    Az én gyerekem is olvas! Szájon át!!!! :-)))))))) (Hét hónapos. . . . . )
    előzmény:
    Lillaréka (87)
     
  10. 2004. október 1. 09:4191.
    jah cirkuszi medve. . :))) én úgy gondolom egyébként hogy a sima "gázsi" mellett nem feltétlenül nem a saját történetüket mondják - ld pl Jerry Springer Show - valóban van elég hülye ember. . . de én úgy vélem hogy nagy szomorúságomra ebben az országban sok van. . . :(( szóval nem külön fizetnek hogy "azt mondd" mindössze egy "rendezésben" tudnod kell hol a helyed. . . régebben az nlcn volt egy szerkesztőnő aki vadászott a sztorikra. . . többünket megkeresett hogy álljunk kötélnek. . mesélhetnék én is szépeket de nem vagyok bazári medve :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_761018 (85)
     
  11. 2004. október 1. 09:4190.
    igen, néha tök jó szociológiai tanulmány egy ilyen műsor. . . néha én is belekukkantok és ott ragadok előtte, mert hihetetlen, milyen embereket tudnak felvonultatni. . . .
    előzmény:
    plüssmackó (83)
     
  12. Torolt_felhasznalo_200244
    Torolt_felhasznalo_200244
    2004. október 1. 09:4089.
    Ez aranyos volt. :)
    előzmény:
    plüssmackó (86)
     
  13. 2004. október 1. 09:3988.
    Ne már!!! Ne hazudtold meg az egyik mondatodat a másikkal! Nem általánosítunk. . . . . . . Így van! Ne általánosítsunk!!!!!
    Én falun nőttem fel, egy budapesti általános iskolában tanítottam, mielőtt babázni mentem. . . . A gyerekek minden gagyisót kivülről fújtak. . . . De nem tapasztaltam, hogy itt vagy ott lényegesen többen néznének ilyesmiket. . . .
    előzmény:
    Lillaréka (81)
     
  14. 2004. október 1. 09:3887.
    Az enyémek gyerek is olvasnak. . . Ma megyünk könyvtárba. . . :-)))
    És a Tüskevár a kedvencem. . még mindig.
    előzmény:
    plüssmackó (86)
     
  15. 2004. október 1. 09:3686.
    ebben igazad van ez pusztán SZÜLŐI NEVELÉSI kérdés. . . .
    a fiam 10 éves lesz. . 5 éves kora óta fal mindent ami betű cca 300 kötetes könyvtára van. . sajnos már ugye kétfelé. . . . de mindegy . . szóval olvas (személyszerint én ezt tartom a legnagyobb közös nevelési győzelmünknek az anyjával) . . . .
    Tegnapelőtt esti kérdése. . . .
    Apa hol a Tüskevár ?
    mondd fiam ki írta ?
    hát Fekete István. . .
    akkor hol keresd ?
    Tudom már a könyvtárszobában magyar irodalom F betű. . . :)))))
    Nem kicsit vagyok rá állat büszke ;)) - medve elfogulatlanul elpirul -
    amúgy OFF szijja Réka :)))
    előzmény:
    Lillaréka (82)
     
  16. Torolt_felhasznalo_761018
    Torolt_felhasznalo_761018
    2004. október 1. 09:3585.
    Biztos egy aluliskolázott falusi medve vagy.

    Amúgy nem grátisz hülyék azok a szereplők, pénzt kapnak érte.
    előzmény:
    plüssmackó (83)
     
  17. 2004. október 1. 09:3384.
    Önként jelentkeznek. . . . . . .
    Szia Mackó!
    előzmény:
    plüssmackó (83)
     
  18. 2004. október 1. 09:3283.
    vessetek meg én szeretem ezeket a műsorokat. . .
    lelki maszturbáció. . amúgy különösen EM-ét. . .
    :))))))))
    ilyenkor érzem nem is vagyok olyan rossz csávó :)) hogy honnan szedik ezeket a primitív (szvsz szánalmas) embereket. . no egyébként nem a neten kell ezt megbeszélni, mert szerencsére mi a világ felső 10 M emberébe tartozunk azzal hogy itt (éa most) cseveghetünk. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. október 1. 09:3282.
    különben az olvasás. . . . . nem falusi vagy városi kérdés. . . . .
    előzmény:
    Arduinna (78)
     
  20. 2004. október 1. 09:3181.
    Ő a kivétel. . . . . Kivételek mindig vannak. . . Nem általánositok. . . . . De 10 év alatt, ezt tapasztaltam. . . .
    előzmény:
    Arduinna (78)
     
  21. 2004. október 1. 09:3080.
    jaja, tényleg! Csatlakozom!!!!! :-))))
    előzmény:
    plüssmackó (79)
     
  22. 2004. október 1. 09:2979.
    gratulálok a fiadhoz. . . Őszintén. . . !
    :))
    előzmény:
    banyoc@ (47)
     
  23. 2004. október 1. 09:2978.
    Ki mondta, hogy nem járnak??? A nagyim falun él, és állandó vendége a helyi könyvtárnak. . . . Most miről is beszélünk???
    előzmény:
    Lillaréka (71)
     
  24. 2004. október 1. 09:2677.
    na a Barátok közt-et ne is említsük.
    Időnként megnéztem, néha votl benne egy-egy jó poén, arc, stb. Nem gagyizom le, nem magasztalom, közepes, elmegy, néha nézem.
    Egyre ritkábban, emrthogy miről is szól?
    -hogy lehet valakit kitúrni a vezetői székből,
    -hogy lehet elvágni valaki alatt a fát,
    -milyen módszereket lehet bevetni ahoz, hogy egy ember belebukjon a saját munkájába,
    - hogyan kell jól hazudni
    -hogyan lehet átvágni a szülőket
    -hogyan lehet lopni, kamaszokat észrevétlenül bajba sodorni. . .
    stb, stb, . . . . . .
    minden esti matiné, a csirkefogóvá váláshoz. . . Gratula a rendezőnek. . .
    A nézettség nő, a rendőrségi fogdák meg majd megtelnek, lesz aki zacskót ragaszt. . . . , és lesz aki Kulcsár. . . . . .
    előzmény:
    miamiu (69)
     
  25. 2004. október 1. 09:2476.
    Falun éltem 10 évig. . . . . Nem munkanélküliböl. . . azt mondtam. . . hiába lenne rá igénye. . . lehetösége nincs más. . . . És ez szomorú.
    előzmény:
    judson (75)
     

Címlap

top