Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Medic Poliklinika?

Torolt_felhasznalo_736417
Torolt_felhasznalo_736417
Létrehozva: 2004. október 4. 15:21
Sziasztok!

Most készülök a Medic Poliklinikára egy alapos kivizsgálásra.

Volt már valaki ott, mi a véleménye, milyen volt és bejött-e a kúra, amit ott előírtak?

Köszi!!
  1. 2013. szeptember 3. 17:1940.

    Sziasztok!

     

    Én jó tapasztalatokról számolhatok be. 10 éves kisfiam jópár éve allergiával küszködik. A hagyományos, "karcolásos" vizsgálat kimutatta, hogy többféle pollenre is érzékeny. Ez a gyakorlatban abban manifesztálódott, hogy tavasztól szeptemberig üldözte az allergia. Megkapta rá a különféle hagyományos antiallergiás gyógyszereket, ennek ellenére rendszeresen előfordult, hogy alig aludt éjszaka, mert állandóan bedugult az orra és hiába fújta szegény, nem nagyon jött belőle váladék. Ilyenkor az éjszakai alvásából mindig kiesett 1-1,5 óra és fáradtan ébredve kezdte a napot. Iskolaidőben ez különösen megterhelte. Zsebkendőcsomagokat használt el, az orrlyukai mentén kipirosodott a bőre és félelmetes tüsszögőrohamok törtek rá.

     

    Nagyon sajnáltam és észrevettem a klinika reklámját a neten. A 28.000 Ft-os vizsgálati díj ellenére úgy éreztem, megér egy próbát az egészsége, csak ne szenvedjen tovább. Az anyukája vitte el és először rossz címre ment, ezért fél órát csúsztak. Ennek ellenére fogadták őket és megejtették a Voll-vizsgálatot. Alig-alig mutatott kóros energiafelhalmozódást a műszer, így azokra a szervekre-szervrendszerekre kapott homeopátiás golyócskákat, ahol azért volt mérhető reakció. Az allergiára adott és a "heti szerek"-nek nevezett golyócskákkal együtt így összesen ötféle bogyótípust kapott.

     

    A beszedésük elsőre időigényesnek tűnik, különösen, ha reggel rohanni kell, de egy idő után belejön az ember és ez már nem okoz problémát. Igyekeztünk betartani az adagolási utasításokat, így arra mindig figyeltünk, hogy a golyócskák bevétele után fél órán keresztül ne egyen és ne igyon semmit. Ezen kívül vettünk neki fluoridmentes fogkrémet, ami ugyan nem olcsó, de a fluoridról már annyi rosszat hallottam, hogy nem sokat hezitáltam.

     

    Az anyukája eleinte nagyon szkeptikus volt. De miután a gyerek által addig szedett hagyományos antiallergiás szerről elárulta egy hozzáértő ismerős, hogy beleszól a hormonháztartásba, egyből "menesztette" a gyógyszert és ezután a homeopátiás golyócskákon kívül csak egy megbízható orrspray-t és egy rágótablettát adtunk pluszban a kislegénynek. 

     

    Legnagyobb örömömre az éjszakai orrdugulások megszűntek, a tüsszögőrohamok leredukálódtak maximum két egymást követő tüsszentésre, emellett előfordulásuk is nagyban lecsökkent. És a gyerek éjszakánként békésen aludva, tünetmentesen élvezte élete egyik legtartalmasabb nyarát. :-) 

  2. 2012. október 8. 22:4639.

    Ha jot akartok, akkor NEM mentek el erre a klinikara. 

    Eloszor is 3 hetet kell varni egy idopontra, utana pedig amikor odamesz meg varsz jo sokat, hogy sorra kerulj.

    En is foglaltam idot es idoben ott voltam. Csuszott az elottem levo vizsgalat, amit kozoltek, de amikor kijott az elozo paciens es a vizsgalo szemely es a recepcios (ha lehet ezt mondani, valaki ul egy regi lakas spejzaban...) elkezdtek egy privat ugyon szenvedni, hogy mi legyen...mindezt elottem, akkor felalltam es eljottem. 

    NEM professzionalis a klinika, tobb szempontbol sem felel meg az elvarasnak:

    * hosszu varakozasi ido

    * egy lepusztult lakasban van a vizsgalo

    * tolodas ellenere sem velem foglalkoztak, hanem a sajat problemajukkal

    FELHABORITO! Nem is ertem hogy hogyan mukodhetnek meg...
  3. 2012. október 6. 18:5438.
    Szia!  Nagyon vigyázz a higannyal, mert sok galibát okoz. Én meggondolnám a helyedben. Jelentkezz priviben. Üdv:
    előzmény:
    bedrienn (27)
    2009-06-16  19:35
  4. 2012. október 6. 18:5137.
    Szia!  Ne menj sehova ha jót akarsz! Priviben jelentkezz, és mindent elmondok amit tudnod kell a gyógyulás érdekében. Fölöslegesen ne dobáld ki a pénzedet. Üdv:
    előzmény:
    jomadar (35)
    2011-09-29  23:33
  5. 2012. október 6. 18:3736.

    Tisztelt Cím!

     

     

    Teljesen igazad van. Ma már mindenkinek joga van megfelelő orvost, és helyet választani. Szeretném felhívni a figyelmedet, hogy ma már kellő tájékozottság alapján könnyen meglehet gyógyulni, és főleg orvosok nem kellenek hozzá. Nagyon komoly 21. századi  csúcskészítmények léteznek, melyeket kutatóorvosok, professzorok, és gerontológusok adtak ki a világnak elérhető áron. Teljesen természetes alapúak, nanotechnológiás, kemikália mentesek, és szervspecifikusak. 20 perc elteltével azonnal megkezdik sejtfelújító tevékenységüket. Óriási dolog. ÉN és környezetem már tapasztalta. Tehát érdeklődj ha fontos! Üdv:

    előzmény:
    milagros19 (33)
    2010-06-24  16:18
  6. 2011. szeptember 29. 23:3335.

    Vannak-e ujabb tapasztalatok a Medic Poliklinikarol?

     

    Kulfoldon elek es jovore fogom felkeresni oket, mert csak akkor leszek ujbol Budapesten. Most augusztusban amikor hivtam oket, kozoltek, hogy kb 6 het a varakozasi ido a Voll tesztre. A repulojegyem elobbi datumra szolt... 

     

    Ja, es a 9 eves gyerekemrol van szo, nem magamnak lenne. Fuggetlen velemenyt varok.

     

    Esetleg priviben is johet, hogy elkeruljuk a szocsatakat. Koszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. július 5. 17:3334.
    Szia! Voltál végül a klinikán? Mik a tapasztalataid?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886521 (26)
    2009-02-07  20:23
  8. 2010. június 24. 16:1833.

    Kedves Klinika!

     

     

     

    Engem teljesen hidegen hagy, hogy eddig mit tudott a m.p.klinika, és hogy mióta létezik! Engem csak az érdekel, hogy akkor mit láttam, mikor ott voltam, és mit tapasztaltam.
    Valamint az hogy a 2 klinika hogyan szapulja egymást, ismételten nem érdekel. Szabad orvos választás van! Jogom van ahhoz menni, akihez akarok, és másnak is!
    Mindenki szimpátia alapján dönt! Engem nem befolyásolnak a harcok a két hely között!
    Aki a helyhez ragaszkodik szíve joga, aki orvoshoz, úgyszintén.

    Máshol is van harc a cégek között, mi ebben a nagy szám! Erre mondják, hogy az erőseb kutya b....:)

    Nah, mindegy! Részemről befejeztem a témát!

     

     

     

    előzmény:
    medicklinika (30)
    2010-05-27  21:35
  9. 2010. május 31. 21:2632.

    Kismacus legalább nevet válthattál volna, mert ez volt a hoxa-n is.

     

    Persze nem az én ügyem de a betegeim érdekében nem fogom tűrni a szándékos zavarkeltést.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_790996 (29)
    2010-05-15  08:52
  10. 2010. május 31. 21:1931.

    Ez igen érdekes hozzászólás. A hoxa.hu-n éppen azt fejtegettem hogy ez egy lejárató kampánynak tűnt ( az aximedica részéről ), ma visszanéztem oda hogy milyen reakció történt azóta , mondanom sem kell a fórumtéma megszünt, ez meglepett, de csak a véleményem erősíti, de ugyanakkor mégis tisztességes befejezés volt, "elkurtuk" ennyi.

    Érdekes volt látni a mesterségesen generált vitát, melyet részletesen elemeztem az oldalon, újra leírnom értelmetlen és idejét múlt lenne. Az informatikusunk adott tippet arra vonatkozóan hogy miként is lehetne leleplezni a csalást, és hogyan tenne a cégünk jogi képviselője ilyen esetben, mert a GVH ilyenkor komoly bírságokat szab ki ( megjegyzem a fórum nem szűnt meg csak inaktív lett, és bármikor megtehető a feljelentés, ezt is az informatikusunk állította ). Mert ez már nem csak a lejáratásról szól, hanem a betegek összezavarásáról. A medic hozzászólásával többé kevésbé egyetértek, mint tapasztalt háziorvos, aki speciális esetekben a betegeit már több éve az adott klinikára irányítja, és az esetek többségében pozitív visszajelzést kapott, úgy azt kell mondanom módszerük bizonyos feltételek teljesülése esetén működik. Persze több helyre is tanácsolok betegeket, de itt nem kívánok reklámot csinálni senkinek.

    Ami viszont zavart a hozzászólásban, egy lekezelő mondattal elintézték a hozzászólót, vagy kritikust, kinek hogyan ez tetszik, és nem történt rá indoklás, pedig ha egy munkahely esetén ahol adott esetben évek óta dolgoznak emberek főleg a hoxan, taglalt állítások igazak (lehet hogy nem), akkor  elgondolkodtató hogy hirtelen arányait tekintve, ( a betegeim elmondása szerint olyan sokan azért ott nem dolgoznak ) oly sok ember lett alkalmatlan az addig évek óta betöltött poziciójára.Erre választ a hozzászólásban nem találtam.

    Mindenesetre érdekes volt mindezt megfigyelnem, én a betegeim érdekét nézem, de azt is tudom hogy egy közepes sebész kezében egy laser szike, kevesebbet ér mint egy tapasztalt sebész kezében egy hagyományos szike. A módszerek pedig tanulhatok ezt mi ovosok tudjuk a legjobban.

    Szeretném azt mondani hogy a medic hozzászólása inkább arrogáns , lekezelő, és csak kicsit volt szimpatikus. Egy ilyen multú cégre nézve ez nem kelt jó benyomást, valamint nem képviseli egyik cég sem a betegeket és nem is segitik őket ( feltételezve ha itt tényleg tájáról van szó, hoxa alapn számomra ez teljesen nyílvánvaló ), kicsit sárdobálásnak érzem, a hozzászólást pedig lekezelőnek, ami minősíteni tud egy céget akaratlanul is. Javaslom hogy mindkét cég változtasson a hozzálásán, és tisztességesen versenyezzenek, mert már több orvostársamban megkérdőjeleződtek bizonyos etikai korlátok.

     

    Valamint egy fórum tapasztalat megosztásról, és az emberek egymás közötti hiteles kommunikációjáról szól, nem pedig 2 cég kakaskodásáról, írja le mindegyik cég a saját honlapján hogy mit tud, és döntsön a beteg a saját tapasztalataik alapján.

     

    Azért arra kíváncsi lennék hogy valóban minden dolgozó ezen a véleményen van -e hiszen én is több munkahelyen dolgoztam, és soha nem azért váltottam mert nem voltam elég elhivatott, vagy mert rossz orvos lennék, egyszerűen részben az anyagiak , részben a körülmények, vagy a szakmai fejlős miatt váltottam, ott ahol dolgozom ha valaki a nevemben ilyen kijelentést tenne, biztosan megvitatnám a feletteseimmel hogy hogyan képzelik azt hogy a fejem felett véleményt alkotnak a nevemben. Persze ez csak találgatás, és meg is lehet cáfolni, akár neveket is felsorolva, de egy ilyen vélemény egy másik munkahely váltás esetén érdekes helyzetbe hozza a munkavállalót, és a volt munkátatót is aki esetleg addigra már negatívan fogja megítélni mint ahogyan ez lent látszik is.

     

    Egyébként lehet hogy nem is a Medic P . volt a hozzászóló mert azért én többet néztem eddig ki a cégből, amennyiben ez van előre bocsánatot kérek, és kérem hozzászólásom törlését.

     

    Ha meg mégis ők voltak akkor javaslom egy kommunikációs szakirányú továbbképzést a vetzetőknek, mert hosszútávon nem lesznek méltó vitapartnerei egy erősebb, konkurrens cégnek.

     

     

    Azért én még mindig, a Medic -et tartom a hiteles cégnek, de nem még nem ismerem a másikat, de javasolni fogom mindkettőt a betegeimnek, majd ők döntenek .

     

     

    További szép hetet.

     

     

    előzmény:
    medicklinika (30)
    2010-05-27  21:35
  11. 2010. május 27. 21:3530.

    Kedves Milagros19!

    Szomorúan olvastuk, a vagy tájékozatlan, vagy hálátlan sorait. Feltételezzük, hogy fals információt közöl, esetleg közöltetnek Önnel, avagy nem tudja, hogy a Medic-Poliklinika kezdetektől fogva, immár 20 éve, töretlenül működik Kecskés főorvosnő elvei, szemlélete és tekintélyes orvosgárdája együtt működésével. Köszöni a Medic-Poliklinika, de nagyon jól van, egyáltalán nem gyengélkedik. A módszere –mellesleg, amit Ön is jónak tartott- Kecskés dr-nőtől származik, s a forrás megmaradt.
     Ennek köszönhető nemcsak az Ön, de emberek ezreinek meggyógyulása. A gyógyult embereknek a története- noha ez csak töredéke a valóban meggyógyultaknak- olvasható  a www.medicpoliklinika.hu-n. A Voll-módszert Kecskés dr-nő hozta be az országba 18 évvel ezelőtt, kapcsolta össze a hagyományos medicinával. Ő tanította be a korábban itt működött és jelenleg is a Medic-Poliklinikán dolgozó Voll-módszert, avagy németül EAV-t végző orvosokat. Az eredeti Voll-módszernek hazai képviselője. Ebben rejlik egyébként a Medic-Poliklinika egyik ereje.  A másik ereje, az emberség, a humánum, az erkölcsiség.
    Mindazon orvosok, nővérek, akik ezeknek a kritériumoknak nem felelnek meg nincs helyük a Medic Poliklinikán, s már nem is dolgoznak itt. Van helyük, viszont azoknak az orvosoknak, asszisztenseknek, akik küldetésüknek érzik a rászorulókon való segítséget, s azoknak a betegeknek, akik nemcsak tünetileg, de végérvényesen szabadulni akarnak betegségüktől, panaszaiktól, s mindezt a helyzetet gyógyszermentesen, természetesen akkor már homeopátiamentesen is- szeretnék fenntartani. Nota bene: homeopátiával is lehet tünetileg
    kezelgetni, havonta, félévente  visszarendelni. A Medic-Poliklinika célja viszont meggyógyítani, gyógyszermentessé tenni, s ezt az állapotot tartósan, egy-egy tisztító kúrával fenntartani. Ez az 5000 évvel ezelőtti Kínának már sikerült, s a 20. éve működő Medic-Poliklinikának is. Jó egészséget, jóhiszeműséget, jóindulatot, jóakaratot, emberséget kívánunk sok szeretettel.

     

     


                            A Medic-Poliklinika összes dolgozója

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2010-05-14  11:36
  12. Torolt_felhasznalo_790996
    Torolt_felhasznalo_790996
    2010. május 15. 08:5229.
    Szia!Köszi az infot,megtaláltam őket,majd bejelentkezem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2010-05-14  11:36
  13. 2009. június 16. 19:3628.
    Bocsi ezt nem ide akartam!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. június 16. 19:3527.

    Detti találtam egy nagyon jó klinikát, ahol a Timi problémájával hasonló gyerekeket már meggyógyítottak:

    http://medic-poliklinika.hu/cikkek/gyog yulas_patrik.html

     

    Én is fel fogom szerintem őket keresni, mert olyan gyógyult is van , ami pont rám illik, de nekem a torkomra tuti higanyos szert kell szedni, azt meg bébisen nem szeretnék hosszú távon.Ha meg félig kezelnek ki annak meg nincs értelme.

    Nem értem Debrecenben miért nincs ilyen klinika???

    Szerintem nagyon tudnak!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top