Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Robotgépek (melyiket?)

szuszó
Létrehozva: 2004. október 12. 18:48
Sziasztok! Szeretnék egy nagyon szuper robotgépet, ami mindent tud. (habot ver rendes habverő résszel, szeletel, darál, gyümölcsöt centrifugál,turmixol, aprít, dagaszt, húst darál...meg minden)
Nézegettem pl a Moulinexet, nem tűnik túl komolynak. Néztem ezt a Bosch-t, de többféle van, pl. a MUM4655 MUM4625, de nem tudom, h ezek között mi a különbség. A Philips essence is ugyanezt tudja sztem.
Ha tudtok esetleg ajánlani egy ilyen robotgépet, vagy, hogy melyiket érdemes megvenni akkor írjatok!A tapasztalatok is érdekelnek, pl hogy mennyit számít, hogy egy készülék 550 vagy 800 wattos?
Köszi szépen!
Szuszó
  1. 2016. Április 3. 02:4929.

    Szuszó


    Véleményem szerint magas fordulattal erőből dolgoztattad a géped.A gép jó erőben van , csak kis fokozaton kell kezdeni.Én kisgépen is alacsony fordulattal kezdek és fokozatosan emelem a sebességet. Mikor kócosodik a tejszín akkor már meg kell állni.


     

    előzmény:
    szuszó (26)
    2004-12-08  11:22
  2. Torolt_felhasznalo_153795
    Torolt_felhasznalo_153795
    2005. június 3. 22:4128.
    Szia kapcsaf! Már egy éve boldog tulajdonosa vagyok egy Assistent N24-esnek. Bár az ára hallatán kisebb szívroham kerülgetett, a párom nem engedett belőle, meglepett vele. Hát, nem bántam meg. A fizetése részletekben, havonta történik. A hozzátartozó alkatrészek tényleg masszívak, strapabíróak, pedig maximálisan ki vannak használva. Az összes fémalkatrész rozsdamentes, a motorra pedig 5 év garancia van, ami nem semmi. Nem reklám, de én csak ajánlani tudom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_140219 (22)
     
  3. 2005. június 3. 22:0327.
    Sziazstok, nem tudjátok véletlenül, hogy hol tudnék beszerezni ehhez a készülékhez fagyalaltgépet, és citrusprést? köszi!!!
    ja és h kb mennyi. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top