Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ciki nevek:)

Piperr
Létrehozva: 2004. november 4. 20:07
Tegnap az elnokvalasztas kapcsan megszolaltattak egy fickot, akit ugy hivtak, hogy Robert Gayman. Errol rogton eszembe jutott, hogy jo eg, milyen szornyu lehet ilyen nevvel elni. Mit ossze zrikalhattak a suliban, munkahelyein. Ti ismertek olyan embereket, akiknek ilyen "celtabla" nevuk van? Mint a Viz Elek pl. Bar nem tudom, ez igazi nev-e, v. csak poenbol talaltak-e ki?
  1. 2017. február 27. 19:533129.

    Volt egy ott nevű férfi, aki képtelen volt felhívni a tűzoltóságot valamilyen ügye intézése céljából. Régen történt, és a következő párbeszéd zajlott le:


    - halló


    -halló, tűzoltóság


    - itt Ott


    -ki beszél?


    -Ott


    -igen, ott, ki beszél?


    - itt Ott beszél!


    - ne szórakozzunk kérem, nincs időnk erre, kivel beszélek?


    - Ott vagyok!!!


    Ez a párbeszéd totál hiteles, a nagypapám dolgozott náluk, és igen sokáig ezen röhögtek.


     

    előzmény:
    oszikeforro14 (3128)
    2017-02-27  18:23
  2. 2017. február 27. 18:233128.

    Ohh es pont en vagyok az 😅😒

    előzmény:
    slimm (1816)
    2005-01-05  13:45

Címlap

top