Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szűz nő-milyen vagy?

nyusita
Létrehozva: 2004. november 27. 13:45
Én szűz jegyében születtem. Sokan unalmasnak látnak, mert szokásaim rabja vagyok. Imádom a munkámat és ez számomra mindennél fontosabb. Fontosabb a családomnál és a barátaimnál is. Lelkiismeretes, maximalista ember vagyok, sokat kritizálok, mert másoktól is ezt várom el. És Te?
  1. 2008. február 19. 19:425351.
    Rendmániások vagyunk 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. február 15. 17:325350.
    Üdv!
    Én is Szűz vagyok a javából.
    Sajnos.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_403275
    Torolt_felhasznalo_403275
    2008. január 27. 15:325349.

    félrenéztél de nagyon  

    Én majdnem az utsó napon.de a szexről semmi nem igaz amit irnak a szüzekre 

    előzmény:
    Veréna (5348)
    2008-01-27  15:23
  4. 2008. január 27. 15:235348.

    Sziasztok!

     

    Rám szinte minden igaz, amit a Szüzekről írnak. Mintha rólam mintázták volna. Pedig az utolsó napján születtem!

    Kivétel: nem vagyok pletykás, ahogy írják sok helyen, és sajnos takarékos sem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_403275
    Torolt_felhasznalo_403275
    2008. január 23. 08:305347.

    most látom, hogy miről maradtam le    

    neked is pussz      

    előzmény:
    Moolly (5346)
    2008-01-22  21:50
  6. 2008. január 22. 21:505346.
    jajj, bocsi, látom már elkéstem, de csak most jutottam géphez és most olvastam vissz.
    puszi amúgy minden szűznek!
    előzmény:
    kiskicsicsiga (5343)
    2008-01-21  08:58
  7. 2008. január 22. 21:475345.
    :D szia,
    aszcendens.lap.hu

    sokat segíthet...
    puszi: M.
    előzmény:
    kiskicsicsiga (5332)
    2008-01-20  11:19
  8. Torolt_felhasznalo_323644
    Torolt_felhasznalo_323644
    2008. január 21. 09:015344.

    nekem nem jön fel az az oldal-segítenél-bemásolni?

    halak, bak, skorpió kellene

    előzmény:
    kiskicsicsiga (5343)
    2008-01-21  08:58
  9. 2008. január 21. 08:585343.

    szia

    a googléból vadásztam.aszcendenst az acszendens.lap.hurol, a simát meg beirtam hogy szűz horoszkóp.és kiirta.

    én mindig ugyan oda teszem vissza a könyvet,merr növekvősorrendben vannak 

    ha kajálunk,mindig nagyn figyelek a részletekre,mndi mindent jó előre előkészítek.

    én félek az ismeretlentől,ha valami uj helyzet adódik,mindig ez a kérdés hangosodik a fejemben,és sápog egyfolytában:"most akkor mi?most akkor mi??most akkor MI???": )

    a kis dohányzóasztalon a csetreszek mindig szimmetrikusan vannak elrendezve,a növényeket folyamatosan cserélgetem egymással,hogy mind egyenletesen kapjon fényt,és folyamatosan azon gondolkodom,hgoy mivel tömjem még tele a házat:D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_323644 (5341)
    2008-01-20  14:02
  10. Torolt_felhasznalo_323644
    Torolt_felhasznalo_323644
    2008. január 20. 14:105342.
    volna a halakról is ilyen mert kiváncsivá tettél 
    előzmény:
    kiskicsicsiga (5340)
    2008-01-20  13:46
  11. Torolt_felhasznalo_323644
    Torolt_felhasznalo_323644
    2008. január 20. 14:025341.

    ez 98%-ig igaz kivétel:

    "A lelke mélyén megbúvó kisebbségi érzés, önbizalomhiány"

    " hanem pedáns is. Ha például valaki nem oda teszi vissza akönyvet ahonnan elvette, ezen könnyen felbosszankodik"

     

    ezek nem igazak

    "mert fél az ismeretlentől" nem félek-hanem vonz az ismeretlen.

    "Az autójuk mindig le van mosva" ez sem igaz  mert sosem marad időm rá.

    "akkor a formaságok nagyon lényegesek számára, hogy például mindig legyen szalvéta, gyertya és megfelelő evőeszköz az asztalnál"

    ez nem igaz

     

    előzmény:
    kiskicsicsiga (5339)
    2008-01-20  13:43
  12. 2008. január 20. 13:465340.
    Gyerekkorában kényes, válogatós, finnyás, szorgalmas, szégyenlos. Fejlesztoleg hat rá, ha lehetoséget kap a gyakorlati munkára. Szívesen segítkezik. Kritikai érzéke gyorsan fejlodik, csípos nyelvével a családját sem kíméli, ugyanakkor, ha ot bírálják, megbántódik. Ösztönözni kell, hogy feladataiban ne vesszen el a részletekben. Munkában a Szuz ember megbízható, lehet rá számítani. Úgy érzi, neki nem szabad hiányoznia a munkahelyérol.

    Alaptulajdonságaiból következik, hogy könyveloi, kritikusi, ápolónoi, orvosi, tanári, titkári, kisiparosi foglalkozások kiváltképp megfelelnek hajlamainak. Izgatja az anyag miértje és hogyanja, s hajtja a tudás vágya, ezért sok tudós kutató kerül ki e jegy szülöttei közül. (Például Szent-Györgyi Albert.)

    Az eddig elmondottakból következik, hogy a túlzott aprólékosság, aggodalmaskodás a bélmuködés zavaraihoz vaezethet, s a hibás bélmuködés pedig reumához, köszvényhez. Aggodalmaskodásában odáig mehet, hogy képzelt betegségek rabjává válhat.

    A természetes hajlamainak korlátozásához vezet, ha kívánságait figyelmen kívül hagyják és ha túlzott érzelmi reagálásokat várnak tole. Ez idegességet, ingerlékenységet és nyugtalanságot eredményez.

    és amit itt irnak ,nagyjábol az is igaz.

    közgazdásznak tanulok:D

    http://www.harmonet.hu/cikk.php?rovat=107&cikkid=819

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2008. január 20. 13:435339.

    találtam egy ilyet:szűz-szűz:

    veszekedős kapcsolta.a szűz közel se olyan szelid,mint ahogy a neve sejteti.két ilyen ember leginkább ugy viselkedik,mnt 2kakas a kakasviadalon.alaposan megtépkedik egymás tollát,mert nemc csak egymás hibáit nem tudjátok tolerálni,de saját magatokkal se vagyotok kibékülve.

     

    ez jó:Digaz

    "magasrendu Szuz kiváló szellemi képességekkel rendelkezik. Mint a Föld-jegyu embereket általában jellemzi a gyakorlati érzék. Anyagi javak és pénz dolgában igen gondos és megbízható, alaposan utána néz a részletkérdéseknek.

    A változó minoség alkalmazkodóképességben nyilvánul meg, valamint a változásra való hajlamban. A Változó-jegyu emberekben és a vágy a szolgálattételre, így a Szuz is valamilyen formában szolgálni akarja az embert, az emberiséget. A Föld- és a Víz- jegyek negatív jegyek, s mint ilyenek különösképpen fogékonyak a külvilág hatásaira és ezek befogadására. Régen a Szuzet úgy ábrázolták, hogy egy köteg kalászt tart a kezében és gyermeket az ölében, jelképezve ezzel a termékenységet"

    "Elsodleges célja az anyag rendszerezése és megértése. Hajtja a dolgok mögé látásának a vágya. Magasrendu típus a szellemi tisztaság és a világosság felé törekszik. Lehet idealista, de akkor is a józan ész korlátai között.

    Kítuno szellemi képességekkel rendelkezik. Felfogása gyors, logikája éles. Bele tud merülni a dolgok legkisebb, legaprólékosabb részleteibe. Jó az emlékezotehetsége, a tapasztaltakat, tanultakat nem felejti el. Alapveto szükséglete a munka, hogy másokat szolgáljon, tanítson, gyógyítson, segítsen. Megelégedést, megnyugvást, sot boldogságot talál a munkában. Tehetségét különösen ott bontakoztathatja ki, ahol az aprólékos, gondos figyelem, a pontosság, a rendszerzés szükséges. Úgy tunik, mintha belso kényszer hajtaná a munkára, mert sokszor még ha nem is megy a munka, -még ha morogva is- de csinálja.

    Fo jellegzetessége a nüanszírozás. A legkisebb részletecskéket hozza ki az anyagból, s ezeket a legnagyobb finomsággal dolgozza ki. Ahol mások már befejezték a munkát a Szuz ember még mindig talál valami javítanivalót. Amilyen kiváló ez a tulajdonság, annyi veszélyt is rejt magában, mert a kis hiba felkutatása mellett könnyen elnézheti a lényeget. Igazi hivatása a munka csiszolása, tökéletesítése lenne. Legalapvetobb tullajdonsága a kritikai beállítottság. A magasrendu típus bírálata szellemi síkon mozog, zenei, irodalmi vagy muszaki területen.

    A lelke mélyén megbúvó kisebbségi érzés, önbizalomhiány is oka lehet " a más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát sem " meglátó magatartásának. Ha az önismeretben a Szuz ember eljut önmaga szeretetteli elfogadásáig, akkor kritikáját a másik szeretetteli elfogadásával összhangba tudja hozni. Addig míg ezt el nem éri, kritikája -még ha nem is rosszakaratú- gunyoros és csípos. A Szuz ember morálja kulcs a kozmikus morálhoz: " Add meg az Istennek ami az Istené és a császárnak ami a császáré" -ami végül is a kozmikus egységez vezet. Ami a szívén az a száján, és általában mindenrol van véleménye. A gond és kellemetlenség erosen lehangolja. Különös jellegzetessége a gyujtoszenvedély: valamit mindegyik gyujt, legalább egyszer életében. A Szuz nyugodt izlésének foként a zöld, a barna, tengerészkék színek felelnek meg.

    Alapvetoen rendes mindenben. Sot nemcsak rendes, hanem pedáns is. Ha például valaki nem oda teszi vissza akönyvet ahonnan elvette, ezen könnyen felbosszankodik. Nagy gondot fordít személyes tisztaságára, környezete, otthona tisztasságára. Ahol érzi, hogy szertik ott nyílt és bizalmas, másokkal szemben tartózkodó.

    Önzonek tunhet, pedig nem az, csak az észszeruség szempontjából ítéli meg, hogy adjon vagy ne. Ahol teljesen megszunik az önzése, az a családja és közeli hozzátartózói.----nagyon igaz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. január 20. 13:345338.
     szűz jellem:
    Általában a szorgalmasságot, a tevékenykedés örökös szükségességét a szűz jegyéhez társítják. Gyakorlatias, rendszerető, óvatos, éles eszű, és szereti hasznosnak érezni magát. Jó megfigyelőképessége és kitűnő nyelvérzéke van. Vágyik a külső és a lelki tisztaságra, olykor már rendmániás szinten. Ennek a gyökeres ellentéte is előfordulhat, amikor nagyon rendetlen a jegy szülöttje. Erős önfegyelme van, ha elhatároz valamit, azt többnyire végig is csinálja. Nagyon kritikus tud lenni, sajátos humora is összefügg a kritikusságával, szkepticizmusával. Előfordulhat hogy kicsinyes és szőrszálhasogató, hajlamos leragadni a részletekben. Kevésbé van bizalommal az élet és általában az emberek iránt, mert fél az ismeretlentől. Nagyon segítőkész lehet, a szolgálat minden szinten közel áll hozzá, született gyógyító is lehet. --ez az egész igaz rám.szörszárhasogató.kritikus.megfigyelő.fél az ismeretlentől.

    A szűz a szerelemben:
    A szűz jegyű egyén természetéből fakadóan állandóan elemez, osztályoz, rendszerez, és ez a kapcsolataiban sincs másként. Gyakran valóságos menetrendje van a napjának, amit még a partnere sem boríthat fel.--bizony:D Óvatos a kapcsolataiban, csak lassan lehet meghódítani a szívét, és az elején többnyire nagyon bizalmatlan. A szívéhez közelállóknak viszont mindenben segíteni próbál, és néha már terhes szinten gondoskodó és aggodalmaskodó. Nem nevezhető a legromantikusabb jegynek, viszont a hétköznapok megszervezésében igazi mester.--igaz

    autók illenek a szűz jegyűekhez, akik egyébként nagyon jó sofőrök, gyorsan reagálnak és jól átlátják a helyzeteket. Az autójuk mindig le van mosva. Kritizálni azért nagyon tudnak - leginkább más vezetőket... --kritizálok,de béna vagyok

    A szűz és a vacsora: Nem túl válogatós, viszont ha meghívják vacsorára, akkor a formaságok nagyon lényegesek számára, hogy például mindig legyen szalvéta, gyertya és megfelelő evőeszköz az asztalnál. ---válogatós vagyok.de a formaság tényleg fontos,ha vendég jön, attól rettegek,hog a tányér,amiket mind direkt gondosan2Xátmostam,véletlenül mégis koszos lesz,és nem tartanak jó háziasszonynak

    A szűz színei: világosbarna, homokszín, halványzöld

    inkább a piros 

    A szűz testrészei: emésztőszervek, hasnyálmirigy

    gyomrom vacakol sokat

    A szűz otthona: leginkább kevés, praktikus, célszerű bútor alkotja a berendezést.

    A szűz jelmondata: "Az óvatosság és a bizalmatlanság jó dolog, csak óvatosnak és bizalmatlannak kell lenni velük szemben."

    :D

    vagy inkább amit ma elrakhatsz ,ne halaszd holnapra

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. január 20. 13:235337.

    hááát kiszámoltam az abszcendensem,oroszlán lett,de ez nem illik rám...

    "

    OROSZLÁN ASCENDENS


    Érzékeny testrésze, szerve
    szív, érrendszer, hát, hátgerinc---ez igaz,a genincemmel bajok vannak...

    Külső megjelenése
    Széles arc,--nem , mandulaszem, kicsit pisze, széles orr,--nem,nagy és hosszu, érzéki száj, --igaz"királyi" hajkorona---inkább csak lóg, közepes termet---inkább középmaga,magas, szőke vagy vörösesbarna haj---barna, bátor--nyuszi, nyílt, sugárzó tekintet, egyenes, méltóságteljes tartás--inkább betoji,várakozó tartás.

    Az egész megjelenése méltóságteljes, biztonságot és nyugodt erőt sugároz---pff annyira nem,inkább a "jesszus,most mi lesz??". Alkotó és kreatív--probálkozom:D, ösztönösen maga köré vonzza az embereket---leginkább észre se vesznek... melegszívűségével, nyíltságával. Legjellemzőbb mégis rá a méltóságteljesség, soha nem hozza magát kényelmetlen, megalázó, kellemetlen helyzetbe---huu dehogyisnem.mindig csetlek-botlok,tuti hogy nagyközönség előtt esek el,és nem tudok puccosan viselkedni. Nagyon fontos számára a külvilág elismerése, és a külvilágból érkező pozitív visszajelzések a cselekedeteire, produktumaira, körülményeire és a külsejére vonatkozóan. Született tehetség minden olyan tevékenységben, ami az egyéni kreativitásról szól---látnák hogy rajzolok..., ahol vezető személyiségre van szükség. Minden oroszlán foglalkozásban: színész--soha, tanár-soha, vállalkozó, sportoló--soha.

    Amennyiben az ascendenst, vagy annak uralkodó bolygóját nehezítő fényszögek érik, önteltté, beképzeltté, hiúvá válhat.
    ----ugyan:D
    A fejlődésben bejárandó út
    Az öntelt "kirakatbábutól" a nyíltszívű igazságos kreatív Emberig"

     

    szóval ez 70%ban nem igaz rám.az általános szüz jellemzés már inkább...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_323644 (5336)
    2008-01-20  12:42
  16. Torolt_felhasznalo_323644
    Torolt_felhasznalo_323644
    2008. január 20. 12:425336.

    "abszcendenst hogy számolod ki"

    nekem annak idején 2-en is ugyan azt számolták ki.

    "rettenetesen béna vagyon az autóvezetésben"

    ez nem igaz-sőt annyira nem, hogy sokan azt mondják, hogy nőként NB I-esen vezetek-és ami a lényeg nem félek, pedig volt már nem egy balesetem-és egyikben sem én voltam a hibás.

    "elég kitartó tudok lenni"Ez abszolút igaz-a sport ra is, mert leigazolt versenyző voltam még ifi koromban éveken keresztűl.

    "rettenetesen válogatós vagyok" igaz  

    "mindig észreveszem a változást" igaz

    "sok-sok emberrel probáltam barátkozni" abszolút nem igaz.Számomra az, hogy valakivel beszélgetek, az nem barátság-sem nem haverság-csak egy egyszerű beszélgetés.

    Inkább velem próbálnak barátkozni-és én vagyok az aki választ. 

    "szeretek pontos lenni,régebben sose késtem sehonnan " 

    inkább előbb egy percel-mint később.

    "kell mindig egy támasz " nem igaz

    "nem birok megülni a seggemen" 

    A többi abszolút de nem áll.

     

     

     

    előzmény:
    kiskicsicsiga (5335)
    2008-01-20  12:22
  17. 2008. január 20. 12:225335.

    igen,az inkább megcsinálom,ugy gyorsabb is benne van gyakran a pakliban.mindig azt hiszem,hogy2en fele idő alatt végzünk pl a nagy összepakolással,de aztán rájövök,hgy neki elkell magyarázni hogy mit kell csinálni.aztán látomhoy rosszul csinálja ,akkr elkell magyaráznihogy hogy csinálja.akkor érteetlenkedik,akkor elkell magyarázni hogy miét ugy csinálja.akkro felszivja magát,akkor már azt igy megkell magyarázni,hogy miért kell egyáltlán megcsinálni.és inább megcsinálom...

    van még.

    nem birok megülni a seggemen.pl ha tanulok.mert ha 2órát bent vagyok csöndben a szobában-akkro gépezek,netezek.ha 10percenként kirohanok a konyhába fürdőbe  valamiért-akkro tanulok:D

    kell mindig egy támasz ,akinek töviről hegyire elmesélhetem hogy h telt arettentő izgalmas napom,mit olvastam a topicon.az se zavar,hgoy tudom hgoy figyelmének 90%át az köti le,hgoy koncentrál,hogy nehogy lekajálja magát,vagy összekenjem valamit,mert tudja hogy akkro robbanok...

    szeretek pontos lenni,régebben sose késtem sehonnan de engem midgi megvárakoztattak,de az egyetemről mindig elkések 

    mindig észreveszem a változást, ha bármi egy kicsit is arrébb lett rakva-főleg hogy általában én rakok arrébb mindent.a barátom azt se venné észre elsőre ,ha zöldre festeném a szobát .mindg megérzem ha valami készülődik,mindig tudom hogy ki-ki melyik nap veszi meg az ajándékomat,ráérzek.
    sok-sok emberrel probáltam barátkozni,de sokan utána tesznek rám, és ez nagyon fáj, tényleg csak2-3barátom van.de ők meg töviről hegyire ismernek,mert folyton ugy érzem,életem minden apro porcikáját ismerniük kell.legjobban a barátom ismer,sose hittem volna,hogy valakit ennyire közel fogok engedni.

    főzésben nagyon aktív vagyok,mindig találok valami receptet a sütik képpelben, vagy a mindmegettén,és aztán porzik az ut a konyháig.de általában alakitok egy picit a recepten,mert aztán én ugyis jobban tudom de nem ritka ,hogy összeizzadom a kaját,és aztán már ugy meguntam a szagát,hogy nem is eszek belőle aznap.nagoyn kivános vagyok, ha mogyoros chipset kivánok,képes vagyok vasárnap este10kor roni a várost érte.

    szeretek vásárolni.sose tudom megálni,hgy ne járjam töviről hegyire végig a boltokat,minden apróságot végignézegetve.a tecskó szintideje áltában 2,5óra.de valahogy mégis mindig betuom osztani a pénzt.notoriusan gyűjtön a busz és vonatjegyeket,a blokkjaimat,a szalvétákat.

    rettenetesen válogatós vagyok, sokszor ránézésre mondom hogy nem szeretem.de a barátom többször volt hog "belémeröltette" a dolgokat,és megszerettem,mikor megkostoltam.pl a nagy kedvencem a,a metélőhagymás sajtkrém is igy lett. nem szeretem a zöldségeket,nem vagyok én kecske...

    rettenetesen béna vagyon az autóvezetésben,van jogsim ,de aztóa se vezettem,talán a szemüvegem miatt,de folyton félek.

    elég kitartó tudok lenni-főleg a netezésben meg a főzésben- de a sportokban meg nem...pedig kéne...

    mindig van egy kilóméteres bevásárol -kivánság listám ,de ez folyamatosan bővül, és vannak rajta évek óta tételek.mindig mindenből bevásárolok, ha olcsónak találom,aztáln a kis albiban alig tudom hova tuszkolni.rengeteg sütőformám van,és egyéb konyhai eszközöm.felét még nem is használtam.de imádom a sütiket.szerencsére bármennyit eszek,nem birok hizni175/50 ugyhogy édességhegyek tünnek el nyomtalanul.mindig vannak kedvenc időszakaim.van amikor a lekváros kenyér a sláger,van mikor a piritos kenőmájassal,van mikor a mogyoros chips.ilyenkro ezt eszem 1hónapig naagy lelkesedéssel,aztán rá se birok nézni.szeretem a rendszert, a ruháim mindig fajta szerint vannak csoportositva,volt hogy azon belül szin szerint is voltak.most ennyi jut eszembe.ti milyenek vagytok?

    abszcendenst hogy számolod ki?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_323644 (5334)
    2008-01-20  11:55
  18. Torolt_felhasznalo_323644
    Torolt_felhasznalo_323644
    2008. január 20. 11:555334.

    "szorgalmas vagyok,és rendmániás.egy pár napig eltűröm a kupit,de aztán robbanok.élvezem a takarítást-"

    ez teljesen igaz "nem birok meglenni nyugon "-és ez is. 

    "nagyon ragaszkodó"-igaz "szinte kapcsolatfüggő vagyok" -ez nem igaz

    "nagyon érzékeny vagyok"ez igaz

    "ha valami történik,és tul nagy a feszültség zokogásban török "

    ez nem igaz

    "de tény hogy folyon tudom bszogatni,és cseszegetni a másikat,amig rendbe nem rakja a kupiját."

    ez nem igaz-inkább megcsinálom-úgy gyorsabb

    "imádom a növényeket,legszivesebben tele raknám a házat.folyton átakarom rendeznia szobát"

    igaz

    "nem szeretem a félmunkát" csak bólógatni tudok 

    ".imádom a gyerekeket," nem imádom ellenben nagyon szeretem a gyerekeket 

    "szeretem ha dicsérnek," nem szeretem-mert kivétel nélkül zavarba jövök 

    van még? 

     

     

    előzmény:
    kiskicsicsiga (5333)
    2008-01-20  11:30
  19. 2008. január 20. 11:305333.

    létezik,hogy ide nem irtam még magamról?akkor leirom

    szorgalmas vagyok,és rendmániás.egy pár napig eltűröm a kupit,de aztán robbanok.élvezem a takarítást-jó nem a negyed óráig hátgörnyesztve vakarom gumikesztyűben a dörzsivel a 10éves vizkövet részét- hanem ami kor a kupi renddé változik:Dés körbenézek és jobban érezm magam.mikor kupi van ,nem birok meglenni nyugon amig elnem rámolok,és ujabb és ujjabb pakolászást ki nem találok...

    nagyon ragaszkodó,szinte kapcsolatfüggő vagyok, megőrülök a párom hiányától,de ha az illata is eszembe jut,már llibabőrödzök:Dnagyon érzékeny vagyok, egy kicsit romantikusabb filmen már bőgök,ha valami történik,és tul nagy a feszültség zokogásban török ki.mostanában bónás is vagyok-bár szerintm csk az antibébi miatt,de tény hogy folyon tudom bszogatni,és cseszegetni a másikat,amig rendbe nem rakja a kupiját.a párom is szűz,de ő meg olyan kupis tűz és viz vagyunk.én kifele,ő befele forduló.

    öltözködésem eléggé konzervatív altalában,legalábbis nem narancsárga,köldökig kivágott felsőt teszek fel sárga tűsarkúhoz.

    imádom a növényeket,legszivesebben tele raknám a házat.folyton átakarom rendeznia szobát,mindent rendszerezek,kategorizáok, a gépem tele van mappákkal.nem szeretem a félmunkát.takarítás közben zenét hallgatok.szeretek pizsiben lenni-mos is még abban vagyok ,de szeretem kirittyenteni magam.szeretem ha dicsérnek, de akkor nagyon zavarba is jövök.nem tudok sok ember előtt beszélni.2-3igazi barátom van, a többi nekem is csak felületesség.aki közel kerül hozzám vigyázzon a hasára,mert lykat beszélek bele.folyton nyomom a sódert:Dmostanában imádok sütögenit,naponta2Xis sütnék,ha lenne aki megenné,és birnám anyagilag.szeretem ha szeretnek, kuporodos vagyok.imádom a gyerekeket, nagyon odavagyok a kishugomért,fél órákat is el-el álldogálok egy ovoda kapujánál.édesszáju vagyok,de nagyon.
    a családban több szűz is van,de mind nagoyn mások.apám is pl olyyan kupis.meg nagynéném se az a kapkodo idegbeteg rakodás terén.de én ebben anyumra ütöttem,aki oroszlán 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. január 20. 11:195332.
    az abszcendenst hogy lehet kideríteni?én szeptember21.én hajnal2kor születtem.akkor mi az abszcendensem?
    előzmény:
    Moolly (5329)
    2008-01-20  08:25
  21. Torolt_felhasznalo_323644
    Torolt_felhasznalo_323644
    2008. január 20. 09:135331.
    igen  
    előzmény:
    Moolly (5329)
    2008-01-20  08:25
  22. 2008. január 20. 08:285330.

    Gogi!

    Most olvastalak el és nem is hiszed, mennyire örülök Neked!  

    már nem érzem magam egyedül...  

    előzmény:
    Gogi (5284)
    2007-09-03  07:57
  23. 2008. január 20. 08:255329.

    Sziasztok!

    Én is szűz jegyű vagyok skorpió ascendenssel és aug.26-án születtem 12:20 kor.

    Rendkívül kritikus vagyok másokkal és magammal szemben is. Nagyon szeretem szépet, az elegánsat, a különlegeset és az egyedi dolgokat. Nagyon nő! vagyok, imádom a kényeztetést, az udvarlást, a kisebb flörtöket, elég nagy a szabadságigényem kapcsolaton belül is. Bár ezt a társamnak is megadom.

    Nem vagyok viszont túlságosan precíz, a szöszmötölős nagy figyelmet igénylő feladatokat nem kedvelem. A munkámat elvégzem, de meg tudnék lenni nélküle, ezer izgalmas, érdekes dolog lenne, amivel elfoglalnám magam, ha nem venné el az időm nagy részét a munka.

    Szolgálatkész vagyok, mindíg mindenkinek segítek sokszor erőmön felül, lelki szemetesnek nagyon ideális lennék.

    A gyerekeimet, családomat és az állatokat életem árán is megvédem mindenkivel szemben, minden helyzetben. 

    Nem vagyok rendes, azt is mondhatnám rendetlen vagyok. Igazából kedvelem a rendet magam körül és élvezem, csak ne nekem kelljen megcsinálni, utálok pl. takarítani. 

    Imádok utazni, táncolni, nevetni, jókat enni, inni, egyszóvel nem vetem meg az élet örömeit, és élvezeteit. 

    úgy érzem sokszor egyáltalán nem illenek rám a szűz jegy jellemzői.

    Van aki hasonló hozzám???

    puszi mindenkinek: M.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_392165
    Torolt_felhasznalo_392165
    2008. január 19. 22:485328.
    Sziasztok! Szerintem nagyon is jó jegy a miénk, én úgy érzem, a környezetem szeret és tiszteli bennem azt, hogy preciz vagyok, szorgalmas, még a kritikát is elfogadják, ha nem is esik jól, de végül elismerik az igazamat. Nem várok el senkitől többet, mint amennyit én tudok nyújtani. 10-én koradélután születtem.
    előzmény:
    hagymacska39 (5327)
    2008-01-19  22:36
  25. 2008. január 19. 22:365327.
    Nálam is ez a helyzet.Néha fejbe tudnám magam kólintani a természetem miatt. Én 20-án reggel szűlettem 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_284167 (5319)
    2007-12-07  19:26

Címlap

top