Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vakbélműtét laparoszkópia

Torolt_felhasznalo_207126
Torolt_felhasznalo_207126
Létrehozva: 2005. január 22. 10:00
Sziasztok!

Tegnap indItottam egy topicot ami arról szólt,hogy ismeretlen eredetű hasi fájdalmam van.Nos azóta kiderült,hogy vakbélgyulladásom van :o((
A műtéttel nem lenne semmi gondom,de van egy 3 hónapos kisfiam aki csak szopik és van egy 2 éves kisfiam.Ha most megműtenek nem tudom,hogy hogyan fogom ellátni a gyerkőcöket.
Igy jutott eszembe a Laparoszkópiás műtét aminél csak 3 lyukat vágnak és a kórházban is csak 2 napot kell bent tölteni.
Van közöttetek olyan akinek igy vették ki a vakbelét??Nagyon kiváncsi vagyok!!
  1. 2019. november 30. 07:2633.

    Meg annyi hogy emelgetni nem lehetna teljes gyógyulás 4-6het a.doki ezt mondta hat nem tudom én 2hetnel jarok meg nehez az emeles max ilyen 5kg de ha tobb kiprobaltam azt erzem a belso varratom elpattan.

  2. 2019. november 30. 07:2132.

    Szia nekek 2hete volt ilyen mutetem .laparoszkopos 3 lyuk


    Szerdan ejszaka műtöttek es szombaton engedtek bar igaz ugy hogy kérdezték volt e szeklet es en azt mondtam volt kozbe meg nemde a helyzetem ugyanez volt.sem uh sem vervetel ver mutatott arra utalo jelet hogy vakbelgyulladasom van de a doki mondta hogy amiket elmondok panaszok az orvosi konyvben igy van leiirva!! Szövettan igazolta hogy krónikus gyulladás volt.

  3. 2019. november 30. 07:2131.

    Szia nekek 2hete volt ilyen mutetem .laparoszkopos 3 lyuk


    Szerdan ejszaka műtöttek es szombaton engedtek bar igaz ugy hogy kérdezték volt e szeklet es en azt mondtam volt kozbe meg nemde a helyzetem ugyanez volt.sem uh sem vervetel ver mutatott arra utalo jelet hogy vakbelgyulladasom van de a doki mondta hogy amiket elmondok panaszok az orvosi konyvben igy van leiirva!! Szövettan igazolta hogy krónikus gyulladás volt.

  4. 2005. január 26. 18:0230.
    :o) Tudod, nagyon kevesen látják ezt így. . . . . és csak dobálják a sárt eszetelnüll, de igazán tényleg a kormánynak kéne lépni, mert nem marad az országban éppeszuű orvos csak a koklerek és akkor már késő lesz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_759744 (29)
     
  5. Torolt_felhasznalo_759744
    Torolt_felhasznalo_759744
    2005. január 25. 17:4029.
    Szia MKata!

    A hálapénzekről szóló gyűjtést azért másoltam be, mert ez is aggasztó kérdés tud lenni, mikor az ember kórházba kerül. . .

    Sajnos, nekünk pácienseknek ezzel a gonddal is meg kell küzdenünk, nincs elég bajunk.

    Másrészt az orvosokat is megértem : gyalázat, milyen fizetéseket kapnak!
    Hogyan lenne elvárható, hogy a 120-150 ezer Ft-ból számlákat fizessen, szakkönyveket és szakfolyóiratokat vegyen, amibő továbbképzi magát?!. . .
    Lépten-nyomon ügyeleteket kell vállalniuk, és a betegei a szabadnapján is riaszthatják, merthogy az esküje. . .

    Ördögi kör ez, amit a Kormányunk csak nem rendez. . .

    Tudjuk ezt mindannyian.

    előzmény:
    MKata (21)
     
  6. Torolt_felhasznalo_116252
    Torolt_felhasznalo_116252
    2005. január 25. 16:1828.
    nekem laparoszkóposan vették ki a vakbelem délelött 11-kor este 6-kor már sétáltam. a heg kb 2 cm hosszú és 3 mm széles
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_207126
    Torolt_felhasznalo_207126
    2005. január 25. 15:0727.
    Sziasztok!

    Voltam kivizsgáláson és hála az égnek nem vakbél (pedig 2 doki is azt állItotta). Megnézték a hasi szerveket ultrahanggal és ott is mindent rendben találtak. Ami viszont nem hagy nyugodni az még mindig a felhasi görcseim. Nem tudnak rá mit mondani. Jövőhéten megyek belgyógyászatra, ha addig nem szűnik meg magától a görcs.
    előzmény:
    csereklye (29)
     

Címlap

top