Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bugyipelenka

Torolt_felhasznalo_435949
Torolt_felhasznalo_435949
Létrehozva: 2005. február 10. 09:51
Sziasztok,
Nemrég érte el a 8 kg-ot a kisfiam, egy ideje már szemezek a bugyipelenkával. Jobb annyival, amennyivel drágább? Egyszerűbb használni, mint a hagyományost?
Előre is köszi a véleményeket!
  1. Torolt_felhasznalo_140624
    Torolt_felhasznalo_140624
    2015. május 4. 07:5030.

    Hát, mondjuk még lehet, hogy túl pici hozzá a gyereked, de a szobatisztaságra legkönnyebb nyáron rászoktatni őket - de ha ez nem is megy (asszem, tényleg túl kicsi még hozzá), akkor is jó lesz nyáron "pucérkázni" inkább pelus helyett, amikor lehet... :) Vagy egy kis bugyit rá, amit könnyen kimosol.


    Szerintem a bugyipelus nem praktikus, főleg egy izgő-mozgó gyerekre hogyan rángatod rá? Max. ha hajlandó belelépni... De gondolom, ha rájön, hogy az is csak egy pelus, nem feltétlenül fogja szeretni felvenni. ???


    Én bugyipelust inkább babaúszásra láttam javasolni régebben amúgy.


    A megmaradt pelusokat meg végül lepasszoltam egy másik anyukának.

    előzmény:
    litsa85 (29)
    2015-05-04  06:42
  2. 2015. május 4. 06:4229.

    Csak a mosolygás kedvéért osztom meg Veletek.


    Az én gyerkőcöm 10 honapos,gondoltam jo lesz a bugyipelenka,mert a pelenkazas nalunk harc.Semmi nem köti le,bármit adok a kezebe,kulcs,telefon stb.


    En fekve probaltam tisztába tenni,mert azert annyit állni mčg nem tud.Tök jó praktikus,de a kaki simán kiesett a földre,amikor lehuztam.:)))


    Nyugtassatok meg hogy jarokepes gyereknél nagyon jo lesz!:)


    Egyenlore beraktam a szekrénybe.


    Szep hetet mindenkinek!:)


    Kezdő anyák bénázása volt ez tőlem,de jót mosolyogtam magamon:)

  3. Torolt_felhasznalo_554780
    Torolt_felhasznalo_554780
    2005. február 23. 17:3128.
    Sziasztok!

    Én nagy bugyipelus hívő vagyok, a kisfiam egyszerűen "rajong" érte.
    Másfél éves, de már "babáty pelutyot" kér.
    Azt írjátok a Pampers bugyipelus olcsóbb, mint a Libero. Megírnátok hol veszitek?
    Hozzánk Tesco van közel és így ott vásárolok, de nekem a Libero jön ki olcsóbbra.

    Előre is köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_271798 (25)
     
  4. 2005. február 10. 21:2227.
    Mi a Liberót próbáltuk, és habár az egyik legdrágább, egyáltalán nem voltam megelégedve vele.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_114881 (23)
     

Címlap

top