Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Házasságban nemi erőszak

Torolt_felhasznalo_481403
Torolt_felhasznalo_481403
Létrehozva: 2005. június 3. 20:43
Januártól létezik Magyarországon ez a fogalom...... A férjem megerőszakolt..... Mit jelent ez pontosan, mikor mondhatja egy nő, hogy őt a férje megerőszakolta? Mondhatja-e, hogy hétfőn akartam, kedden akartam, szerdán az megerőszakolás volt, de csütörtökön megint akartam? Mondhatja-e két héttel később, hogy minden nap benne voltam az elmúlt két hétben, de két hete szerdán akkor nem? Mondhatja-e, hogy bár lehunytam a szemem, meg nyögtem, de attól még nem akartam? Mondhatja-e, hogy egymás mellet feküdtünk az ágyban, pucér voltam, de nem akartam sex-et, úgyhogy az erőszak volt? Mondhatja-e, hogy csókolózni akartam, de a folytatást már nem, úgyhogy erőszak volt? Mondhatja-e, hogy nem kiabáltam hangosan "segítség!!!", hogy a szomszédok hallják, mert nem akartam zavarni őket, de azért nem akartam? Mondhatja-e, hogy halkan azért mondtam, hogy nem akarom, de nem karmoltam, nem haraptam, nem rúgtam, de attól azt én még nem akartam, csak csendes típus vagyok, úgyhogy azért nem volt látványos tiltakozásom? Mondhatja-e, hogy nem keletkezett rajtam testi sérülés, de azért az erővel történt? Mondhatja-e, hogy a bugyit még akartam, hogy levegye, de a többit már nem akartam? Hol a határ, ami már házasságon belüli nemi erőszaknak minősül, és mi az, ami még nem az?

Címlap

top