Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lábszárfekély gyógyítása?

Aureus3
Létrehozva: 2005. június 18. 11:20
Tudnátok-e abban segíteni nekem, hogy egy seb, ami elfekélyesedett, hogyan gyógyítható? 34 éves vagyok és több éve megcsípett egy méh, aminek következménye egy egyre nagyobb seb lett, majd elfekélyesedett. Már mindent próbáltam, de a seb, nem gyógyul be. Ami még érdekes, hogy rá egy héttel újból egy méh megcsípett, de ez a csípés pár nap alatt elmúlt. Lehetséges, hogy a méh volt fertőzött?Természetes gyógymódok is érdekelnek, bár amit eddig próbáltam nem használtak. Kérlek, ha van valami jó megoldásotok a problémámra, írjatok!
  1. 2015. augusztus 7. 07:5135.

    Nekem sajnos volt, az orbánc kiújulhat a kezelés után is. Nekem 3 hétig reggel este injekciót rendelt az orvos, és levezetőnek még 2 hétig maripent. Az orbánc magas lázzal jár, úgyhogy  azóta szerintem visszamentél az orvoshoz.


    Egy betegtárs szerint, ha hirtelen magas láz jelentkezik, akkor rögtön erre kell gondolni- innentől az egész életében.


     

    előzmény:
    FB#446351458898186 (33)
    2015-08-06  20:17
  2. 2015. augusztus 7. 06:5934.

    Idősek otthonában dolgozom,és pár idősnek meggyógyult a lába az ulcus crurisból.Mindennap kezeltük Bioptron lámpával,kezelések között kötöztük, és az orvos által írt kenőccsel kezeltük,sebkimosás,ésutána Bioptron lámpa...


    Makacs lábszárfekély is begyógyult tőle.

  3. 2015. augusztus 6. 20:1733.

    Sziasztok! 


    Kérném szépen a segítségteket!Apukámnak orbáncos lett először az egyik,majd  később a másik lába. Az egyiket nagyon elkezelték,mert nem ismerték fel,így ekzémássá vált,rücskös a bőre,elszineződött. 4 hónappal később a másik lába is erre a sorsra jutott,de itt már résen voltunk és elmentünk maszekba egy bőrgyógyászhoz,aki adott antibiotikumot szájon át és kenőcsbe is.2 hét után remek lett apu lába,majd a 3.héten kezdett megint vörösödni,duzzadni és fényes lenni,valószínű,hogy visszatért az orbánc. Szerintetek mit csináljunk vele,hisz újabb antibiotikumot nem szívesen adnék neki,annál is inkább,hisz már nem fiatal.Meg különben is,élete végéig csak nem szedhet antibiotikumot! Kérlek Benneteket,ha tudtok valami jó,ki szolíd gyógymódot /étel,gyógytea,stb/,ami hatékony lehet,írjátok meg nekem.Előre is köszönöm!

  4. 2015. május 21. 04:3132.

    lábszár fekély  nehezen gyogyul

  5. 2012. július 5. 10:3331.

    Sziasztok!

    Olvastam a hozzászólásokat,  a nagyrésze haszontalan okoskodás, nekem sajnos bele kellett, ásnom magam a témába,mert a Nagypapám érintett, és nyugodtan ki merem jelenteni a következőket: 

    Lábfekélyek kezelésében nagyon jó eredménydeket produkálnak a belvárosi Harmónia-Centrumban, egy Magyarországon még kevésbé, de Európában igen elterjedt módszerrel. Nagyapám talpi fekélyét 6 hét alatt teljesen rendbe hozták,és ráadásul Ő cukorbeteg is. Az eljárás teljesen természetes eljárás, semmiféle kemikáliát, vegyszert nem alkalmaznak. Kár,hogy viszonylag szűk körben ismert!!!!!!!! De majd csak változik ez is. Ági

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  6. 2011. május 24. 19:0230.
    stiddasjeligére kérdezném,hogy aki tud a Fibrolan-salbe-ről többet. Ezt is megírja a bőrgyógyász? Férjem bokájánál van  már régóta a seb és nehezen akar gyógyulni,és ki szeretném próbálni a salbét. Most sima  Fibrolannal kezeljük. Vagy bármilyen kipróbált dolgot,módszert is szivesen fogadok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_498058
    Torolt_felhasznalo_498058
    2010. január 5. 21:4529.

    Én szívesen ajánlanám Anyukádnak a sztívia folyékony változatát a lábszárfekélyre. Egy nővér ismerősöm nagyon sok beteg lábát gyógyította már meg ezzel, nagyon látványosan, már egy kezelés után javul a seb.

    Sok helyen kapható, de szerintem a legnagyobb tisztaságú a sunrideres. Én is ott veszem, van kedvezményem is. Mert nem túl olcsó. Fel is ajánlom a tagsági számot priviben ha érdekel, azzal bemehetsz Te is megvenni.

    Anikó

    előzmény:
    nemszeretem (28)
    2010-01-05  14:19
  8. 2010. január 5. 14:1928.

    Szia!

    Nagyon jól hangzik. Sajos anyukámnak már tavasz óta nem javul a lábszárfekélye, jár bőrgyógyászhoz.

    Szívesen kipróbálnánk ezt  a port,, el is mentem a pakiába, de nem ismerik....

     

    előzmény:
    banyuci (25)
    2009-12-25  13:15
  9. Torolt_felhasznalo_403908
    Torolt_felhasznalo_403908
    2010. január 5. 14:0127.

    Kedves cinti89! Boldog Új Évet kívánok és köszönöm kérdését! Mi a www.vitalioncsapat.hu oldalról a lakóhelyünkön szereztük be a készítményeket. 

     

    Annyit még leírnék, hogyha a lábszárfekély már kialakult akkor nagy valószínűséggel más, az érrendszer nem megfelelő működésével kapcsolatos probléma  is fennáll. Ezért hiszek a belső, egész szervezetet érintő kezelésben, mely a probléma okát segíti orvosolni. Igy (ahogy ezt tapasztaltuk) a már begyógyult fekélyek nem újúlnak ki. És szerintem hosszú távon ez a legfontosabb.

     

    Jó egészséget mindenkinek!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153096 (24)
    2009-12-25  10:38

Címlap

top