Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kanadai vandorlelkek

Bagoly
Létrehozva: 2002. november 13. 15:31
Remelem, senkit nem tart vissza a baratsag fenntartasatol ez az uj forum-stilus. Minden csoda harom napig tart, majd ebbe is beleszokunk, csak talaljuk meg egymast!
  1. 2003. október 26. 17:075101.
    Csak csinján azzal a gépezettel, lelke van és még megsértődik, aztán majd rimánkodhatsz neki, hogy méltóztassék már egy kicsit beengedni a netre!:)) Teleríhatod a zsebkendőidet, Te bözse, TEeeeeeeee:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (5100)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. október 26. 17:015100.
    Kezüket csókolom a hölgyeknek, most értem ide, mert megent le van lassulva ez a rosszaság, mig oldalba nem rugom. Nahát. . . . . Mindig velem szur ki? De mán napok óta figyelem.
    Jaj nagyon hideg van. . . . . .
    Ma megent szórakáztam a leszedett zöldségekkel, jaj nagyon sziszifuszi munka, de megéri a fáradságot. Na most egyenlőre nem kell evvel foglalkoznom, már csak tavasszal kertészkedünk, hahaha
    De majd még veszek krókuszt, tulipánt mint hagymákat és elültetem, hogy tavaszra minél több legyen, mert annyira csodálatos a sokszinü krókusz és a tulipánok. Na még el sem mult a tél, de mán megent kertészkedem.
    Randa egy banya vagyok.
    Mivel tudnálak benneteket megvigasztalni, hogy ne legyetek ennyire szomoruak? Mindenki. Mind sirdogál. Annyi viz lesz majd mindenütt, hogy a folyók é a tengerek nem birják el a sok csapadékot, héééééééééééééééééé állj, tovább nem szabad sirdogálni, csak ott ahol senki nem látja és magatokban, hogy mások nem szórakozzanak rajta.
    De itt lehet, mert mi nem mások vagyunk, hanem barátok, és itt rengeteg papirzsebkendő meg zsebkendő is van ám, hogy felitasa a könnyeket.
    Akkor én most bucsuzom, mert még dogom akadott egy picinyke, vigyázzatok magatokra pussssssssssssssssssz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. október 26. 16:555099.
    Szia Drága Bagolykám, de látom már mindannyian fent voltunk, te is, csak Ilikének nem sikerült talán, de remélem azóta igen.
    Egészségedre az étkezést.
    Engem csak el kell égetni , nem ám szétszórni, pocsékolni, hogyisne. Ugy van megbeszélve, hogy a kutyám előbb meghal, őt én elégetem, urnába és majd ha én is meghalok, vele együtt keverjenek és ugy rakjanak az urnába majd azután a hüvi földbe. És most ezen kacarászhat mindenki, hogy hü, meg fujjjjjj, meg nahát, én igy érzem. Egyéb iránt is magán ügy, mert lehetne kukacokkal, meg hernyókkal is. De nem disznólkodom tovább, mert ez szent dolog.
    előzmény:
    Bagoly (5078)
     
  4. 2003. október 26. 16:525098.
    Előszöris: igen. Ez van a Gárdonyi síron, amit írtál. Másodszor is: IGen! De: csak a kellemetlentől, ugye?
    előzmény:
    Bagoly (5095)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. október 26. 16:495097.
    Ilike, www. gyertya. hu, bejött már azóta? mingyá küldüm a másikat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (5090)
     
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. október 26. 16:475096.
    Szia Babuskám, én voltam de csak levelezni akartam, mikrofon nincs még meg. De nem győztelek kisangyalom várni, várni, be kellett a bekellett a rácsos kaput riglizni. Most mingyá megyek oda
    előzmény:
    csipogo (5088)
     
  7. 2003. október 26. 16:425095.
    "Csak a teste" ? Hadd mondjak el egy kis tortenetet. Vandorlegeny egy folyo partjara er, ugyesen szerkeszt maganak egy kis ladikot es sikeresen atmegy a masik oldalra. De a ladik olyan nagyszeru, olyan hasznos volt szamara, hogy vallara veszi, nem kepes lemondani rola. Es cipeli, cipeli, jollehet a folyot mar reg maga mogott hagyta es a ladikra nincs szuksege. Tanulsag? Ne cipelj semmifele terhet az eletedben. S legeloszor szabadulj meg a rossz, kellemetlen nyugtol, szomoru emlekektol.
    előzmény:
    Bölcssali (5094)
     
  8. 2003. október 26. 15:435094.
    Bagolynak igaza van! Akiket valaha ismertünk, és akiktől szebb lett, tartalmasabb az életünk, azok nem tűnnek el nyom nélkül, belénképült belőlük valami, és mi őrízzük mindazt ami bennük jó volt és értékes. Megkockáztatom, hogy tartozunk is nekik azzal, hogy mi továbbjárjuk azt az utat, amit Ők is helyeselnének, és hogy emlékezünk rájuk. Sokszor ismerek Apukám mondataira azokban amiket kimondok- nem tudatos, csak utólag jövök rá, hogy ezt hallottam már - Tőle, vagy valaki mástól, aki fontos volt nekem és aki már nem mondhatja el, hát kimondom helyette. Vagy megteszem helyette.
    Most, ahogy itt ilyesmikről írunk és olvasok, eszembejutott még valami. Pár éve elmentünk Egerbe és természetesen megnéztük Gárdonyi Téza sírját. Ki tudja, mi áll rajta? Örökérvényű mondat, akkor szívenütött és máig sokszor gondolok rá, mennyire igaz.
    előzmény:
    kirandulas (5092)
     
  9. 2003. október 26. 14:395093.
    Jezusom, milyen szomoru tortenet! Nem eppen az, hogy meghal valaki, hiszen mindenki meghal aki ezen a foldon szuletik, ez a szabaly - inkabb az nem tetszik, hogy te magadat okolod miatta! Nyugodj meg, kedves Kirandulas, bekelj meg a gondolattal, ez volt baratnod sorsa, gondolj a szep, kellemes percekre, amiket egyutt toltottetek es engedd el. . .
    előzmény:
    kirandulas (5092)
     
  10. 2003. október 26. 13:105092.
    Sziasztok :))) Lattom nagyon szomoru hangulat van nalunk . . . . A tegnap is bent voltam akartam is irni, de nem akartam szomoru dolgokrol irni. Hat megteszem ma:((
    En sem szeretek temetobe jarni. Temetesre sem szeretek menni, csak a kozvetlen kozeli rokonaim (nagyszuleim, aposom) temetesen voltam. Es persze a kutyusomat temettem el. . .
    Volt egy nagyon kedves baratnom Adrienek hivtak. Egyutt dolgoztunk a Raba-nal Gyorben, o is Varadi lany volt. Nagyon szerettuk egymast, sajnos a ferje valni akart tole, ket kislanya volt. Laboraskent dolgoztunk es en elmentem titkarnonek. O valtig mondta ne menyek el, mert en vagyok az aki tartja benne a lelket es ha elmegyek o meg fog halni. . . Nem hittem neki, nem akartam hinni neki! Elmentem es nemsokara ra meghalt. A temetesere sem mentem el. . . Nem volt hozza erom. Mindenki megszolt erte, de nekem az mar nem volt Adrien. Es nem akartam lattni a gyerekeit sem, hisz ugy ereztem hogy valahol miattam lettek arvak. Nem voltam ott amikor szuksege volt ram, fontosabb volt nekem az allas csereles mint az hogy tartsam benne a lelket. . . . Most is reszket a kezem es konyes a szemem ahogy irok rola. . . .
    Tudjatok abban az idoben szegeny voltam, nem volt penzem es o mindig mondta, hogy nekem sikerulni fog, lesz belolem "valaki". Kerdeztem tole, mibol gondolod?! Azt valaszolta nem tudja csak erzi! Mondta hogy nem fogja megerni, de majd jusson eszembe amikor eljutok a csucsra. .
    Elindultam azon az uton es remelem Adrienek igaza volt. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. október 26. 05:445091.
    Szerbusz. Tedd be Ildikem a Favoritok koze, es csak rautol es mindig elojon. Csak uss ra a csillagra fent, es uss ra az addra. De csak akkor ha mar egyszer kinyitottad, es pont nyitva is va. En is azt csinaltam, es tobbet nem kell kinyitnom. De mindig nyitva van. Bar mikor be lehet nezni oda. Probald tobbszor ha egyszerre nem megy. Szerbusz. Szep napot nektek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (5090)
     
  12. Torolt_felhasznalo_223767
    Torolt_felhasznalo_223767
    2003. október 26. 02:275090.
    Bocsi de nem nyilik a gyertya. hu oldal, én vagyok ügyetlen, vagy ebben az idöben nem nyitható (most este fél 9 van). Máskor úgy kell könyörögnöm a páromnak, hogy engedjen a géphez, de ilyenkor nyugi van mert tv-t néz és szabad a pálya.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. október 25. 23:375089.
    Akar hogy is nezem pedig ez most te voltal Bizsikem. Irjal mar, hogy mivan?Ha nem is vagyok itt. Egy levelet irjal aztan majd el olvasom. hat sajnalom nagyin. Pont fen vacakoltam az emelelen. Nem baj majd holnap talan. Szerbusz. Puszi.
    előzmény:
    csipogo (5088)
     
  14. 2003. október 25. 23:355088.
    Szia, Bozsikem. meg van mar vegre a mikrofon, hogy hangos beszelgetesre hivtal?Vagy nem te voltal az. Ja lehet nem te. Bibic te voltal az? mar nem tudom ki kicsoda. de valaki hivott beszelgetni. De nem voltam lent a gepnel. Fentvoltam. Mire lejottem el ment az illeto. Hat nem baj. majd maskor. ma nem volt valami jo napom, igy nem is voltam sokat itt. Puszi mindenkinek. szerbusz Erzsikem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (5062)
     
  15. 2003. október 25. 23:275087.
    Koszi Salikam. Mar ra is mentem es en is meggyujtottam a magam gyertyait. Egessz nap sirok. Talan estere megnyugszom. Nem szoktam sirni. Nem tudom mi lehet velem. Remelem nem er valami baj mar megint. Estere megyunk a kisfiammal egy sport centrunba ma ott lessz Haloven party a gyerekeknek. Talan az majd nekem is hasznal. A ferjem is jon haza. Hetfore o is hazaer. Remelem epen. Betettem a kedvencek koze ezt az oldalt. remelem mindig megmarad majd. Szerbusztok szep napot mindenkinek.
    előzmény:
    Bölcssali (5082)
     
  16. 2003. október 25. 21:595086.
    Koszi, Bogie!! Kepzeld, a BCIT (azt hiszem ok, de lehet a UBC-vel egyutt, nem tudom biztosan) iditott egy osztondijat az o nevevel, hogy megemlekezzenek rola meg a munkassagarol. Ez nagyon szep volt toluk.
    előzmény:
    Bogie (5080)
     
  17. 2003. október 25. 20:365085.
    Megteszem szívesen.
    előzmény:
    Bogie (5084)
     
  18. 2003. október 25. 20:355084.
    Salikam :)) Mondd meg Katinak, hogy ezer koszonet erte.
    előzmény:
    Bölcssali (5082)
     
  19. 2003. október 25. 20:345083.
    Beirom ide ujra. . . hatha felkerulunk a frissbe es masok is latjak a web oldalt.
    Gyujts gyertyat . . . . .
    www. net-family. net/gyertya. php
    előzmény:
    Bagoly (5081)
     
  20. 2003. október 25. 20:335082.
    Örülök, hogy segíthettem, egy másik fórumon kaptam egy kedves barátnőmtl, Katitól- Ő a felfedező, de szerintem is nagyon jó ötlet volt elindítani ezt a lapot.
    előzmény:
    Bagoly (5081)
     
  21. 2003. október 25. 20:305081.
    Megtalaltam a gyertyagyujtast, nagyon szep, tovabbitottam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. október 25. 20:185080.
    Koszonom a web oldalt, az en gyertyam is eg szeretteimert. Irtam a webmasternek egy koszono e mailt ezert a lehetosegert.
    Sunny :)) De jo latni teged :))Sajnalom, hogy ilyen szomorusag ert. :((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. október 25. 19:495079.
    Sziasztok! Most vegre volt egy kis idom belepni ket vizsga kozott, es megtaltam a gyertyas lapot. Nagyon koszonom annak, aki feltette, mivel egy honapja halt meg a kedvenc tanarom (autobalesetben) es nagyon jol esett egy gyertyat gyujtani erte. Egy kiveteles ember volt, nagyon jolelku es fantasztikus tanar. Nagyon sokat veszitettunk (a diakjai, a kollegai es az iskola ugy altalaban) a halalaval. Nagyon szomoru vagyok e miatt meg mindig. Sosem fogom elfelejteni, hogy mennyire batoritott a tavaly amikor elkezdtem ezt a sulit. Mindig nevetett es mar orokke igy fogok emlekezni ra. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. október 25. 18:315078.
    En is most fejeztem be az evest, de nalunk lunch ido van, gombas omlett volt, hagymaval, zoldpaprikaval beleapritva, sok, sok friss petrezselyemmel. Most mar vacsorat sem kivanok. Itt meg majdnem minden level ott csung a fan, azt hiszem, esik az eso, de nincs kulonosebben hideg. --- Milyen gyertyagyujtasokat emleggettek? En szigoruan meghagytam gyermekeimnek, ha veletlenul eltavoznek (magyarul: ha majd meghalok) holttestemet egettessek el, s hamvaimat szorjak szet a cottageban. Ugyeljenek, hogy ne a "kishaz" kozeleben, kulonben mindenfele mehet. Elozoleg osszekeverhetik novenyi magokkal (remelhetoleg ritka-szep viragokkal) s (nem) halalthozo fu terem gyonyoruszep szivemen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (5077)
     
  25. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. október 25. 17:345077.
    Szép napot nektek, akár hideg van akár nem, mert itt hideg van fagy volt rendesen reggel. Erre egész nap süt a nap, kimentem bohockodni a kertbe jól kifárasztottam magam, de megérte. kb. 10 órától kisebb megszakitásokkal egész 2-ig kint voltunk, az állatokkal. Én dolgoztam, ők meg rohangáltak. Élvezték. Bejöttem és riántottam ki magamnak csirke comb felsőt és petrezselmyes burg-val, meg igazi fejes salátával és csináltam ég parisalátát is. Benyomtam az ebédet mert irtón éhes voltam. Most jól vagyok.
    Lányok, ez a gyertya. hu nagyon érdemes benézni oda, Sali köszi, már jártam ott. Láttam te is.
    Ez most nem mokás ám, csak mondom, hogy nézzetek be oda.
    Bekacsoltam a rádiót, beraktam Hofi kazettát és azt hallgattam, mig ebédeltem s főztem. Iszonytató egy hapi volt. Mindig ujsdonság akár hányszor hallottam már a számokat.
    Szécsi Pál, és Péter is csodás számokat hallattott, én is szeretem Ilike. Vannak kedvenceim régről és mostanság is.
    Te Bagoly, lehullokttak a diófa levelek az utcában mind, mind. Nekem még a cserifán és meggyfán még mindig rajta van.
    Most menek még 1 kört, mert még van 1 kötelezettségem. Pusszantás nektek és vigyázzatok magatokra. További szép napot
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  26. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. október 25. 17:295076.
    Ja és de akkor tudom csak, ha az emiled is itt van, bocsánat, kis tudatlan vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (5071)
     
  27. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. október 25. 17:285075.
    Ilikém, én nem füllentettem, Sopronban és a hegyekben esett a hav, itt a környéken csak épp érintőleg. Majd jön még kutyára dér, tudom én, mi sem kerülhetjük el a sorsunkat. Ja a mesenger, mingyá elküldöm neked hogy hogyan van, de Csipogonak és Boginak is van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (5071)
     
  28. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. október 25. 17:265074.
    Szia Csipikém, ne szomorkodj, menj fel a gyertyás netre amit Sali irt és tegyél oda apukádnak 1 gyertyát, én tegnap felraktam 2-t. Jó érzés, hogy ott meggyujthattam. Okos gondolat volt. Ne bántsd édesanyádat azért, ő igy gondolta, tán jobb lesz igy, és meg sem kérdezett. Sok van még ilyen, ami bánthat, de ezért ne legyél szomoru meg kell értened őt is. Tudom, tudom. . . . . . de hidd el érdemes.
    előzmény:
    csipogo (5072)
     
  29. 2003. október 25. 13:095073.
    Tudod, Csipogóm, mindenki műásként éli ezt meg. Én is imádtam az Apukámat, és olyan hirtelen veszítettem el, hogy a mai napig nem tudom felfogni- reggel még tele volt tervekkel, hogy mi lesz amikor majd nyugdíjba megy, mit fog dolgozni a ház körül, mit hoz helyre a saját kezével, mihez kell segítség- de akkor is, olcsóbb lesz úgy, meg jobb is, ha Ő is csinálja, a körmére is néz a mesterernek akit mégis hívni kell, aztán kiment a kertbe, és két óra múlva bejött, hogy melege van. Hát, nagyon meleg volt, meg is lehetett érteni, bement a szobába az unokájával tévézni, aztán egyszercsak rosszul lett- jött a mentő, csak hümmögtek, elvitték, befektették egy kórházi ágyba, és azt mondták, minden jó lesz, csak pihen egy kicsit. Aztán hajnalban meghalt. . . . Rémes volt, és nem voltam képes sírni, nem voltam képes megérteni, hogy ez visszavonhatatlan, még a temetésen is úgy álltam mintha nem is velem történne, mintha csak elmentem volna egy távoli ismerős temetésére, különösebben nem éreztem semmit. Otthon azonba, egyedül, a sötétben bőgtem mint egy elveszett kisgyerek, és ez így van azóta is, pedig eltelt 12 év. Nem érzem, hogy a temetőben kozelebb lenne hozzám, mint akár most, itt a gép előtt ülve. Nekem a temető csak egy kötelező rossz, nem szeretek oda menni se, mert az én apukám nincs ott, nekem senkim nincs ott, nekem mindenki akit elveszítettem itt van, a gondolataimban a szívemben, nagy döntések előtt mintha szólnának is hozzám, hogy ezt ne így , vagy ez jó úgy. Én is gyújtok egy gyertyát a temetőben, mert azt kívánja a megszokás- és akik még körülöttem vannak, de én legbelül fogok gyújtani gyertyát, a lelkemben, és gyakorlatilag nem halottak napján, hanem mindig, amikor eszembe jutnak. Ma pl egy barátomért hullott könnyem: ő is régen elment, és ma láttam a fiát, aki most annyi idős, mint amikor én megsimertem az apját, és pont olyan, mint az apja volt, hát iszonyú érzés volt hirtelen. . . . .
    előzmény:
    csipogo (5072)
     
  30. 2003. október 25. 03:595072.
    Szerbusz salikam. Olyan tanacstalan vagyok. Apukam el volt hamvasztva. Es egy szep helyen a Rakos Kereszturi koztemetoben volt. Nem a falban, hanem egy kulon reszen, ahol hatan voltak csak. Ketto egymas mellett es ketto alul. Meg meg ketto legalul. Szep volt. Volt hely a marvanytablanak, viragnak. Meg egy kis vitrin is volt, ahova kep kis meg meg egy kis disz is elfert. Hat egyszer kaptam anyulamtol egy levelet meg ket fotot. Amin az apukam hamvait szetszortak. egy szoroba. En ezt azota meg erteni nem tudtam. Sem elfogadni. Kesz tenyek ele lettem allitva. En az anyukamnak minden kiadasat ami plussz igyekezem atvalalni ha megtudom. A lenyeg. En azota nem voltam kint a temetobe. Kihez menjek? Az apukam ham, vai mar nincsennek ott. ha ezt tudom en elhoztam volna a hamvait. De mar minden mindegy. Es anyukam meg nem akarja megerteni, hogy en oda nem megyek ki!Minek? Kihez? Most hulye vagyok? Vagy mi. Nemtehetek rolla ugy erzem en ezt nem csinalyam volna. Most ugy eszembe jutott mert irtad ezt a cimet. En itthon szoktam gyujtani gyergyat es hat imadkozok. Meg nem is beszeltem errol senkivel. Kivancsi vagyok a velemenyetekre. Ti hogy allnatok ehez a jelyzethez. lehet en vagyok tul vaskalapos. de imadtam az apukamat. Es most mar ugy erzem meg ezt is elvettek tollem. Hat ezert nehez nagyon elfogadni.
    előzmény:
    Bölcssali (5061)
     
  31. Torolt_felhasznalo_223767
    Torolt_felhasznalo_223767
    2003. október 25. 03:075071.
    Bözse kedves látod az Én fiacskáim milyen jól neveltek, nem viccelnek az anyukájukkal:)))Hát kis Mo. -ra is elérkezett a tél. Nálunk is lassacskán olvad, én ki várom.
    Igen Bözse a 90 napos/4 napossal fogyozom és a 12 nap alatt lerepült rólam 3 kg és iszonyu finomakat (nektek meg súgom nem is keveset) eszem. Ha tetszik továbbra is szívesen felajánlom az e témában összegyüjtöteket, bár lehet hogy az enyémeket kaptad te is meg, mert küldözgetem szegény, súlyos lányainknak asszonyainknak, segítségül, hogy súlyban is csökkenjen a Mo. -i lakosság.
    A beszélgetös programot majd holnap beírom, de azért ez a mesenger is érdekelne, hátha az még jobb, és ez a skybot nem tudom meddig lesz ingyenes.
    Szívemet olyan melegség járja most át. Miközben írok nektek, hallgatom a letöltött Szécsi Páli és Máté Péter számokat. Eddig is olyan szerelmes voltam de ezek után. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  32. 2003. október 24. 22:435070.
    Szegény, egy kiadós migrén rosszabb tud lenni mint egy kisebb nátha. . . kivéve, ha náthás vagy mert akkor bezzeg a náthánál nagyobb csapás nincs is. Remélem, azóta jobban vagy?
    előzmény:
    Bogie (5068)
     
  33. 2003. október 24. 20:545069.
    jol=hol :DDDDD
    előzmény:
    Bogie (5068)
     
  34. 2003. október 24. 20:535068.
    Hali :) Nem tudom jol veszitek ezeket a rossz billentyus gepeket :DDDDD hiszen mar 5 dollarert is lehet kapni olyat amirol nem kopik le a betu :)))
    Nem voltam beteg, csak olyan migrenem jott tegnap, hogy meg hanytam is :(( Koszonheto az elozo eji viharnak, dorges, villamlas es szel :(( Gondolom a mai napfolttevekenyseg is belejatszik. . . . hiaba na kozmikus leny vagyok :DDDDDDDD
    Itt tovabbra is jo az ido, bizonyitja a nyari vihar, es az, hogy sut a nap, kellemes langyos meleg van.
    Ne felejtsetek el a hetvegen az orat vissza allitani :)) lehet egy oracskaval tobbet aludni :)))
    előzmény:
    Bagoly (5067)
     
  35. 2003. október 24. 20:165067.
    Milyeneket arulnak Kanadaban. . ? mint altalaban a kanadaiak, ezek a gepek is finom, erzekeny targyak, csak nagy gonddal es attekintessel kezelhetok, nem birjak elviselni a gorombasagot, a durva szavakat, finomlelkuek, segitokeszek. . . Ooo, kisse eltertem a targytol? Ja, amikor panaszkodtam, hogy olvashatatlanok a billentyuk, ronda vejem azt mondta, mossam meg a kezem, mielott hozzanyulnek.
    előzmény:
    Bölcssali (5065)
     
  36. 2003. október 24. 18:575066.
    Sziasztok! Ma nalunk is leesett a ho, iden mar egyszer esett, de hamar elolvadt Ejszaka nagy pelyhekben hullott. Nagyon szep, de nem igazan szeretem. (a tavaszt szeretem a legjobban)
    Ennyit az idojarasrol:)
    Mindenkinek szep napot kivanok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450656 (5062)
     
  37. 2003. október 24. 18:225065.
    NEm értelek ezzel a dologgal benneteket, nekünk olyan billentyűzetünk volt, amit 5 évig koptattunk igen intenzíven mégse kopott meg, de persze aztán vettünk egy újat mert az jobban kézreáll, de ez is már elmúlt egy éves és dehogy kopik-dehogy kopik, pedig a legolcsóbb dolgok egyike a géphez. Hát milyet árulnak ott Kanadában?:))Én jól látható betűkkel is tudok hibásan írni!:))
    Bizony, itt a tél, a nyugatabbra lakók már panaszolják a havat, Pesten esett ma délelőtt is, ide is elér reggelre az biztos. Kezdhetjük előkapirgálni a hótaposót. :((
    előzmény:
    csipogo (5060)
     
  38. 2003. október 24. 16:145064.
    mi tortent, mar megint, eltunt elso, nagy gonddal irt levelem! Na nem baj, bionyosan nem volt erdekes! Szoval, mit hallok, hofuvas, zord, teli ido. . ? Hehe, it sut a nap es azt igertek, ha jok leszunk 10 C fokra is felmegy a homerseklet. --- A kislanyka meg mindig nem kerult meg, de azt gondolom, valtsagdijert, vagy valami zsarolasi szandekbol raboltak el. A rendorseg nem nyilatkozik, annyit mondtak, remeny van az eletbenmaradasert. Ki tudja, mifele kinai bunozo banda garazdalkodik es a szuloktol mit akarnak. Csipogo, nekem is majdnem minden betu eltunt a keyboard-rol, persze nekem eszembe sem jutott, hogy visszavigyem, ilyen buta vagyok, inkabb ragasztottam ujat ra!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  39. 2003. október 24. 15:435063.
    Mar napok ota mergelodom, nem latom en sem a betuket, teljesen lekoptak (keyboard) - probalkoztam fekete tussal, ket nap mulva osszemaszatoltam, az eszembe sem jutott, hogy kicsereljem. Latod, te milyen okos vagy! --- Mit hallok, otthon hofuvas, zord, teli ido? Nem akarom elkiabalni, de ragyogo napsutes van, ha jok leszunk, meg 10 C fokra is felmegy a homerseklet!
    előzmény:
    csipogo (5060)
     
  40. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. október 24. 15:365062.
    Szervusztok gyönyörüségeim, esett a hav éjjel, milyen randaság ez? És meg is maradt a nyugati megyékben, hókotrokkal dolgoztak. Na és mi lesz majd ezután? Undok hideg van, és még eztán jön a java. Majd még Bagolynak igaza lesz már látom, mert a fákon sok a levél. Hogy ő honnan tud ilyen bölcsességeket? Nyilván azért Bagoly.
    Na és nem mentem a sehova, mert találtam üvegben gombát és csináltam magamnak gombapaprikást, na nehogy mán éhezzek. Erre meg Sidonia küldött nekem valami 90 napos fogyokurával kapcsolatot netcimet, de majd elmentettem, és vissza fogok térni rá.
    Ilike te is ilyesmivel fogyozól ugye?
    Mi van, hogy Bogie beteg? Na ne. . . . ez csak vicc lehet. Több pályinkát kellett volna reggel inni, hogy a bacikat elpusztitsa. A rondaságok. Tegnap menek ki a kutyával, nézek le a kőre és egy jókora hernyó tekereg, fujjjjjjjjj, eltiportam, de mjd össze-vissza hánytam magam. Hogy honnan került be? Rájöttem, mikor beszedtem a körtét a fáról, nyilván valamelyik zöld levélen ott kuksolt a szemét és épp ot lepattant. Na most többé nem keseriti a látványt nekem.
    Bagolyom: Van 1 jó könyvem, Robert Littell irta mint francia szerző az 56-s eseményekkel kapcsolatban. Nem akarom terhelni az agyam vele, mert még a csapból is ez folyik mostanság, hadd müvelődjenek a fiatalok is.
    Ilikém, igazad van, NO COMMENT. De azért az a program csak érdekelne, persze minek, mikor a mesengeren is tudok majd beszélgetni, ha Csipogom által küldött mikrofon ideér. Csipikém, csomag még sehol. Csak a mikrofon miatt, mert a keresztfiam mondá, hogy a hangot majd beszereli nekem. Azért ne szomorkodjál, előbb utóbb csak összefutunk a mesengeren.
    Most még majd jön a halottak napja, ebben a zord időben csodálatos látvány a temetőben kodorogni, nézni a fényeket én minden alkalommal megnézem, még hál isten nincs halottam a nagyszülőkön kivül, ők pedig vidéken vannak. Azért őértük mindenkor viszek gyertyát és a közösön elégetem. Az a fontos, hogy szivemben mit érzek, nem kell azt kirakatba rakni. És az én szivecském telisteli van szeretettel. Majd egyszercsak kicsordul, ettől félek, de hát legyen igy, mint a düh és szomoruság járja át. Van éppen elég bajunk.
    No akkor további kellemes napot mindenkinek, vigyázzatok magatokra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  41. 2003. október 24. 13:565061.
    Ajánlom figyelmetekbe ezt a címet, különösen azoknak akik majd a jövő héten fájó szívvel gondolnak arra, hogy nem jöhetnek el a magyarországi temetőbe meggyújtani egy szál gyertyát szeretteikért.

    http://www. net-family. net/gyertya. php
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. 2003. október 24. 06:235060.
    Most latom milyen hibasan gepeltem. Elnezest kerek!!!! Egy reszt almos voltam. Mas reszt nem fogjatok elhinni de kopik a Kajbordomon a betu. Emlekeztek tavaj elromlott. Na akkor kicsereltek. Most meg nemlatom a betuket. Igy sokszor melle utok. Sokszor selytem, hogy milyen betu lehet. Megint vihetem vissza. Milyen jo nekem. Evente van uj Kejbordom. Innen latszik milyen vacakokat gyartanak mostanaban. Nemtudom mi lessz ha letelik a 3-eves garanciam. Dobhatom a szemetbe a gepet is? Meg jo, hogy megvettem ezt az extra garanciat ra. Mert mar a gatyam rament volna a gepre. Szoval elnezest maskor atolvasom amit irok. Szerbusztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (5058)
     
  43. 2003. október 24. 06:155059.
    Na most jot nevettem sziasztok. Mindenki. Egy csaj azert nyitott uj forumot, mert vasarolni akar akciosan. es nem am o megy le szetnezni. Nem . Masokat zargat. Hat ezt nevezem. . . . . . Amugy itt meg minden oke. meg az ido is jo. Na majd nem lesztek irigyek, par nap mulva jon ide is a hideg. Remelem jol vagytok. mert en meg mindig kohecselek. Bogikam jol vagy? Legyel szives gyogyuljal meg. Ne legyel beteg. Es senki ne legyen beteg. Vigyazzatok magatokra. Holnap nem lessz iskola igy aztan holnap reggel nem fogok felkelni. Csak kesobb. Es igertem egy gorbe napot a Fiamnak. Mindenkinek szep jo ejszakat. es jo reggelt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_223767 (5058)
     
  44. Torolt_felhasznalo_223767
    Torolt_felhasznalo_223767
    2003. október 24. 02:545058.
    Hú Bogie inkább hozzád költözöm:)) ( csak vicc)amúgy is utálom a telet de hogy ilyen korán a nyakunkon legyen ez már sok. A páromat azzal biytatam , hogy várjunk mindjárt elovad a hó, csak ijeszget minket a tél és már a 3. nap telt el és a hó még mindig a nyakunkon van. De nem adom fel bízom a jó meleg napsugárban.
    A mai ünneppel kapcsolatban kicsitt én is meglepödtem egy kérdésen. Az ingyenlottot játszom (nyerek is kb. minden két nap 9 Ft-ot ebböl lesz az otthoniaknak karácsonyi ajándék:))) és mindig valami kérdést tesznek fel. A tegnapinap a Naploval közös volt.
    Ön szerint kinek az ünnepe okt. 23-a?
    kormányé?
    ellenzéké?
    mindenkié?

    No commemt.

    Én is a tacsira szavazok. Ha nem lenne évente hoszabb-rövidebb haza utazásaink én is szivesen vennék egy kis"dögött". Otthon nekünk csak ilyenek vannak mióta gyerekeim vannak ill. most már a Mamácskáé, mert igazából öneki szakadt volna meg a szíve az elsö elvesztése után. A mienk nem fajtiszta csak olyan korcsocska.
    Bözse a program amin keresztül beszélgetünk a fiaimmal a "skype", ha valami közelebbit szeretnél akkor a páromnak szólok, mert Ö foglalkozik a programokkal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2003. október 23. 19:595057.
    Hat hallod az ilyen idiotat en is megegetnem. Nekem rengeteg konyvem van. De mind olyam mint az ujj. Nagyon szeretnk olvasni. Es szeretem, ha azt a konyvet maskor is kezbe lehet venni. Az ilyennek en tobbet kolcson konyvet nem adnek az biztos. Ha neki nem ieiszik valami csukja be, es ne olvassa. De belejeavitani egy konyvbe nincs joga. Ha kiradirozza, ha nem ezek a dolgok akkor is vannak. Viszont szolni sem igen merek ilyenkor. mert mar en is megjartam igy. A konyv rongalt volt. Mikor vissza vittem szoltam erte. Es maj velem fizettetetk meg. Azota nem voltam konyvtarban. Inkabb veszem a konyvet.
    előzmény:
    Bagoly (5055)
     
  46. 2003. október 23. 19:525056.
    Tudod Dona en merem ajanlani neked es mindenkinek. nekem meg van ez a kicsi Tacsko leanyzo. Nagyon jo a Fiamnak is. Megszereti az allatokat, gondoskodik rolla. En allergias vagyok. De ez a kis Csopseg nem zavar. Nincs nagy szore/nem hullik. Viztaszito is. Nem is lehet latni a lakason, hogy van kutyus. Nem is draga a tartas mert kaja az nem kell neki sok. Mini Tacskonk van. Kis Zsemle szinu. Nagyon baratsagos, kedves, sok szeretete ad NEKUNK. Az idegenekkel szemben viszont, baratsagtalan. es ugat ahogy a szjan kifer. ha csak a kerites kozeleb jon mar akkor is. tehat elolre lejelni mi is van. Ki van zarva, hogy ide valaki csak ugy bejon. Es en nemtudom meg tolle. Az osszes koltsegem ra, hogy beoltatom, es megviszgaljak nem beteg e. Ez ugy $60-korul van. es az eb ado$15-egy evre. Es a kaja, ami megint nincs $20-tobb egy evre, mivel kicsike. Nem uzletben kell venni, hanem tenyesztotol, mert ott lehet alkudni. Mi %450-ert vettuk. lehet draganak tunik elso hallasra. de jo Sekurit az biztos.
    előzmény:
    donnaBe (5045)
     
  47. 2003. október 23. 19:275055.
    Hogyan tudtad, hogy konyvem van? Hosszu idok utan elmentem a konyvtarba es a csekely szamu magyar konyvek kozul kivalasztottam a Mathias Rex (Harsanyi) es 3 elbeszelest Herczegtol. Mire odaertem, elfelejtettem, milyen irokat szeretek, s felragadtam egy ajanlott bunugyi regenyt, amit a negyedik oldalon abbahagytam, mert az iro ossze-vissza beszelt badarsagokat, s most keszitem a listat legkozelebbi latogatasomra. A magyar konyvek nagyon jok, de ilyet meg nem lattam: a Herczeg novellai nem vidam tortenetek, egyik azzal kezdodik, hogy oreg milliomos meghal. Egy olvaso az osszes olyan szavat, ami halal, temeto, koszoru, siratas, stb. vastagon kiradirozott, ami azt jelenti, majdnem minden oldalon csunya kaparasok vannak. Ilyennek a kezet lassu tuz fole tartanam es libazsirral kenegetnem.
    előzmény:
    donnaBe (5045)
     
  48. 2003. október 23. 16:125054.
    Második. Hogy hogy meri odavinni. Pont ő. Pont oda. Pont most. És ha nem vinne, akkor meg azért- ha van sapkja, ha nincs. Csak mert van- a másik. Érted? Torzsalkodnak, kekeckednek, mint valami taknyos kis óvodás, az is a kezelhetetlen fajtából. Br.
    előzmény:
    donnaBe (5053)
     
  49. Torolt_felhasznalo_688827
    Torolt_felhasznalo_688827
    2003. október 23. 16:105053.
    Hogy lehet egy koszorut cikizni????? Nincs rajta eleg virag???? Vagy hogy egyaltalan hogy meri odavinni???
    előzmény:
    Bölcssali (5047)
     
  50. 2003. október 23. 16:095052.
    Erre akár fogadni is mernék. A lottón nem szoktam nyerni, de az embereket ismerem. :))
    előzmény:
    donnaBe (5051)
     

Címlap

top