Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Festett haj világosítása

Lana19
Létrehozva: 2005. október 21. 20:53

sziasztok!

hajfestés témában szeretném a segítségetek kérni, belolvastam több, ezzel a témával foglalkozó fórumba, de nem találtam egyértelmű választ.

sötétbarnára van színezve a hajam, tartós hajszínezővel (elvileg 24hajmosással kijön, gyakorlatilag nem) és most szeretnék rajta világosítani. ugyanúgy barnát szeretnék, csak világosabbat.

nincs más lehetőségem, mint a kiszőkítő krém? (Nate decolorant vagy loreal) nem szeretném, ha a következő festék, amit rákenek vörösesen csillogna... de a kiszőkítő után vörös leszek, mint a répa, ha meg arra kenek festéket, akkor átüt majd rajta a vöröses fény... :'(

esetleg azt lehetne csinálni, hogy a kiszőkítőt csak 15percig hagynám rajta a hajamon 40 perc helyett és akkor csak épp annyit világosítana rajta, hogy a világosabb barna befogná?

ha bárkinek eszébe jut valami okos ötlet és tud nekem tanácsot adni, írjatok!

előre is köszönöm!

  1. 2016. január 31. 12:5232.

    Én Kallos jajfestéket használok. Kallos hajradírral szedem le a barnát, ha világos hajat szeretnék. Gondolom, más márkákhoz is vannak hajradirok, ezt a neten meg tudjátok nézni! Hosszú évek óta festem ilyen-olyan színűre a hajam, nincs semmi problémám vele. Persze használok hajápoló samponokat is, de sokszor csak egy olajos, vagy tojásos pakolás is csodákra képes.


     

    előzmény:
    Pingu. (30)
    2011-08-12  09:16
  2. 2011. augusztus 12. 09:2331.
    Hát ilyen módszer nincs. Csak szakember tudja megoldani a problémádat.
    előzmény:
    Pingu. (30)
    2011-08-12  09:16
  3. 2011. augusztus 12. 09:1630.

    Sziasztok segitseget szeretnek kerni!

    Az en hajam szine festett fekete es az eredeti sotet szoke es vissza szeretnem kapni az eredeti hajam szinet!Milyen modszerekel probalkozhatok,persze ne a szokitesel mert nagyon vekeny a  hajam es nagyon toredezik meg igy is, esetleg  valami hazilag keszitett modszert mondjatok, elore is koszonom!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_424408
    Torolt_felhasznalo_424408
    2006. szeptember 30. 15:1329.
    Sziasztok!


    Egyet jegyezzen meg mindenki: Engem is a fodrász világosított fel erröl,ha valaki világosbarna hajat szeretne,akkor ne világosbarna hajszinezöt vegyen ,mert attól tuti sötétbarna lesz a haja,hanem vegyetek sötétszökét,és attól lezs világosbarna! Én is így szoktam. Sok sikert.
    Amúgy ha hamvasító samponnal mossátok a vörösesbarna hajat,akkor tompítja a vörös csillogást.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. december 11. 09:4328.
    Javaslom hogy menj el egy fodrászhoz aki érti a dolgát, és ne te nyúlj a hajadhoz. Legalábbis ha nem akarsz több pénzt elkölteni festékekre hogy jó szine legyen a hajadnak.
    Tudok is jó fodrászt, de nem akarom ajánlgatni hátha neked is van.
    Ha majd érdekel irj.
    előzmény:
    Lana19 (1)
    2005-10-21  20:53
  6. 2005. december 11. 09:0127.

    sziasztok!

    mikor indítottam a topicot, írt nekem egy fodrász, hogy olcsóbban meg tudná csinálni a hajam. sajnos a privát üzenete már nincs meg, de úgy alakult, hogy most lenne rá pénzem és ha még aktuális az ajánlat, akkor szeretném igénybe venni.

    ha olvasod, kérlek írj privit, előre is köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top