Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 szeptemberi babavárók

Torolt_felhasznalo_143166
Torolt_felhasznalo_143166
Létrehozva: 2005. december 19. 15:39

Sziasztok!

Úgy néz ki úton van a 3.gyermekem!A babasszobás kalkulátor szerint 2006.Szeptember 2-ára várom!Pénteken derült ki,hogy újra babát várok!Ha más is így van vele jöjjön és beszélgessünk!Nem csak már gyermekeseket várok!Jöhetnek teljesen "kezdő" kismamák is akik jövő szeptemberben szülnek(ha minden jól megy) 

Mindenkit szeretettel várok!!

  1. 2008. december 15. 11:55106077.

    nekem tegnap a férjem főzött tök rákapott

    porleves volt  majd kukoricás, sajttal töltött, baconbe csomagolt pulykamell tekercsek, párolt rizzsel és tepsis krumplival

    még terítőt is kellett vasalni, merthogy ünnepi volt a hangulata

    előzmény:
    igorka (106075)
    2008-12-15  11:48
  2. 2008. december 15. 11:54106076.

    Mi lesz itt a szakdolgozatírás alatt Te szent delírium!

     

    Igen, Hanna mindenhez ért, tényleg tiszta apja Ja és külön felhívnám a figyelmet az utolsó képen a nyaka tövében sejlő szív alakú anyajegyre, az a "szexepilje" nekije ...

     

    Nem akarok senkit szítani, de pénteken én is megkaptam a gyest, pedig nincs egy hónapja, hogy beadtam (pont mikor a legutóbbi tali volt) ráadásul írtak, hogy adjak papírt a magánnypt.-ról, aminek a tagsági kártyáját lemásolták helyben, erre föl 2 napra rá meg utalnak ... nem lehet eligazodni ezeken ...

    előzmény:
    frühling (106074)
    2008-12-15  11:44
  3. 2008. december 15. 11:48106075.

    azok a fürtök

     

    rattikám fővega, karfiolkrémleves, pirított szezámmaggal és néhány csepp szezámolajjal, krutonnal

    előzmény:
    vizslak (106072)
    2008-12-15  11:19
  4. 2008. december 15. 11:44106074.

    sajna tuti a buli, mert már 2 hete is mondta

    Hanna változatlanul az a mosogatós, haláli jó

    Igor jobbulást testületileg!!

    tojáslikőrt ide is!

    ja kitaláltam miről írok szakdogát  a kevert italokról

     

    előzmény:
    rattie (106064)
    2008-12-15  10:49
  5. 2008. december 15. 11:22106073.

    Hehe, ezermester-Hanna, mindenhez ert ? Ha osszehoznatok oket Kobolddal, osszevesznenek a mosogatason !

    Annyira gyonyoru nagylany az utolso kepen !

    előzmény:
    vizslak (106072)
    2008-12-15  11:19
  6. 2008. december 15. 11:19106072.

    Na jó ....nem bánom, akkor két régebbi bizonyíték és két friss Hannafotó, engem meg majd jól megnézel szerdán

     

    Früh, ez aranyos sztori

    előzmény:
    rattie (106066)
    2008-12-15  10:53
  7. 2008. december 15. 11:08106071.
    Az előzőből lemaradt: a szajréért ezernyi köszönet
    előzmény:
    igorka (106063)
    2008-12-15  10:48
  8. 2008. december 15. 11:06106070.

    Ajjaj akkor bőven elfér ott az a kazalnyi gyógygaz, de talán több is

    Herpeszedre van valami kencéd?Állítólag a szódabikarbóna is jó ellene...

    Laci is ennyire? Dolgozni bement?

    Fogd be Simókát  betegáploni... bár inkább ne, el tudom képzelni, hány fohászt rö9pítesz az ég felé, hogy legalább egy hím ne legyen beteg

    Most nekem is gyanús, hogy felváltva tüsszögünk itt a kobolddal, a húgom már beteg és itt volt tegnap, úgyhogy riadókészültségben vagyunk.

    előzmény:
    igorka (106063)
    2008-12-15  10:48
  9. 2008. december 15. 11:05106069.

    Fruh, ez nagyon aranyos !

     

    Tenyleg, hugod hogy van ? Sikerult beallitani a cukrat ?

    előzmény:
    frühling (106062)
    2008-12-15  10:23
  10. 2008. december 15. 11:04106068.

    Na, vegre vegre gyulekezik a tarsasag !

     

    Igorka, jobbulast az egesz csaladnak, es remelem azert talaltok egy normalis dokit, nem kell a henteshez vinni Abot !

     

    Fruh, Esztokanak is gyogyviragok serege !

     

    Rattie, Armin-duma ! Elkepzelem hozza azt a huncut pofijat, nagyon edes lehetett !

    Nico egy nepdalt jatszott, Song of the wind a cime, a Suzuki hegeduiskola anyagabol.

     

    Vizslak, hu, de ugyes vagy, akkor sokat haladtal hetvegen !!!

     

    Jaj, a tegnap delutanunk is nagyon klassz volt a vendegekkel. Legkedvesebb barataink szinten harom gyerekkel, kicsit zajosak voltak, de egy szavunk nem lehet amugy. Es ilyet meg nem lattam. Itt uzsonnazott a hat gyerko (11-10-7-7-2-2 evesek), es 1. alig kellett az asztal alatt felseperni utana, 2. a teritot egyszeruen este osszehajtogattam es visszatettem a szekrenybe.

    Celine kis izelitot kapott abbol, hogy milyen egy vele egykoru de fel fejjel magasabb gyerekkel, raadasul fiuval, megkuzdeni a jatekaiert, de alapjaban veve jol elvoltak es ma reggel mar tizszer megkerdezte, hogy "hol van Marco ?"Abbol is izelitot kapott, hogy milyen lenne, ha lenne egy 11 eves novere, edes volt a nagylany ! Ennek ellenere o a 7 eves kozepso fiucskat szemelte ki maganak, kacerkodott vele, odament, megcsiklandozta, stb, stb, nagyon aranyosak voltak egyutt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. december 15. 11:01106067.
    Ez aranyos sztori  Nálunk néha volt cipőkirakás az ajtó elé, bár tudtuk, hogy a családból rak bele valaki valamit, egy almát, egy-két szaloncukrot, vagy szelet csokit, de az igazi meglepetés mégis az volt, mikor  aki a cipőbe nyúlva be akarta rakni a  csokit  rájött, hogy már nem üres a cipőcske, mert ott pihent volna  egy egérkoma ... a sikításra mind odatódultunk persze
    előzmény:
    frühling (106062)
    2008-12-15  10:23
  12. 2008. december 15. 10:53106066.

    Akkor tudod, milyen az, amikor azért izgulsz, hogy csak az kerüljön a fazékba-serpenyőbe, amit te is bele akartál tenni úgyis   Mert mondjuk rosszul néz ki a borsólevesből kikandikáló plüssmormotaVagy szivacs a főzelékben

    Kérek még egy  Hanna+Vizslak képet oszt megmondom, hasonlít-é ( jó ürügy, mi?)

    előzmény:
    vizslak (106061)
    2008-12-15  10:13
  13. 2008. december 15. 10:52106065.

    ÁÁÁÁ, ez gáááz Akkor vigyázzatok, nehogy az egész banda bárányhimlős legyen! Övsömör ügyben Nuti a "szakértő", saját kárán, neki volt valami módszer, ami megszűntette a fájdalmait.

    Akkor nektek is

    előzmény:
    igorka (106063)
    2008-12-15  10:48
  14. 2008. december 15. 10:49106064.

    Früh, szia Lánykádnak gyógyvirág a biztonság kedvéért

    ne betegedj bele mindenféle felismerésbe, készítsetek új példányt és avval babázz, no!

    Chippendale-t mondtál otthon? Ezek után a céges buli az is lehet, hogy csak ürügy Kár, hogy nem jössz, most mit mondjunk a fiúknak?

    Karón varjút? Affenébe is... Azt hittem, a jó öreg Cepes vajda csak  emberekkel csinálta...

    előzmény:
    frühling (106058)
    2008-12-15  10:04
  15. 2008. december 15. 10:48106063.

    tojáslikőrt még nem ittam, olyan madártejszerű lehet?vizslak félreneértsd, énis gáz vagyok, csak nem akartam panaszkodni, nehogy csorba essen a faszaság imidzsementaknyomnyálam egyben, két herpesz durrant rá a pofámra, lacinak meg az egész derekárasoha nem volt még neki ilyenövsömör szerűség, de egész hétvégén ezt kutattam és azt írja, hogy a totál lerombolódott immunrendszer jele...egy férfi a totál lerombolódott immunrendszerével rosszabb mint a harmadik világháború...egyedül simonka virít egészségesen, lázár is viszonylag egészséges bár az orra folydogál neki is.

     

    rattikám mindenképp elviszem akkor a szajrét

     

    früh DRUKK A VIZSGÁKHOZ!!!!! én most csak nosztalgiázom

    előzmény:
    vizslak (106056)
    2008-12-15  09:57
  16. 2008. december 15. 10:23106062.

    hahaahaa!!!!! Ábel nagyon keményen ellenáll úgy látom!

    nekünk volt egyszer olyan mikulás, pedig már a viháncolva úgy teszünk, mint aki nem tudja korszakban voltunk mind, de épp lelkesen pucoltuk a cipőnket az előszobában anyukámmal, apukám a kis fürdőben volt, mikor csengettek. Néztünk egymásra, ki lehet? Kimentünk a házból, és a kapuhoz vezető lépcsőn ott figyelt 3 csomag, szépen egymás mellett. Apukám is jött ki a fürdőből, hogy ki az?! Komolyan halál megdöbbenve néztünk egymásra hárman, mert ugye mi tudtuk, hogy a miku nem lehet, de akkor hogyan, ha mind bent voltunk a házban?! Később mesélte apukám, hogy derékig kihajolt a fürdőszoba ablakán, ha nem térdig, és becsöngetett

    előzmény:
    igorka (106054)
    2008-12-15  09:48
  17. 2008. december 15. 10:13106061.

    Kész ... feladtam ... pedig annyira szééép.

     

    Igorom, már aggódtam, hogy családilag kiterültetek ... de ezek szerint Lázár  és Simon tartja magát? Ábónak jobbulást a kis realista

     

    Frühling, Esztónak is Vizsgádhoz meg drukk! Muszáj Ádámnak ott lenni a céges bulin?

    Már Dido is mondta, hogy hasonlít rám Hanna Tényleg? Eddig mindenki azt mondta, hogy szakasztott apja, de valóban, még a kislábujja is pont olyan ...

     

    Rattie, ismerős, nálunk is én férek oda legkevésbbé a főznivalóhoz meg a mosogatóhoz

     

     

    előzmény:
    vizslak (106059)
    2008-12-15  10:04
  18. 2008. december 15. 10:07106060.

    Igorom, üdv néked!Csak nem melírozásra adod a fejed?

    A dabur egyik előnye volt számomra, hogy befogja a hajat Ha neked már nem kell, (de csakis, ha inkább kidobnád-vagy másnak adnád ), akkor befogadom

    A vitaminhiány esélyes, meg hát az én pókkháló frizurámra nincs soha jó hatással a gázfűtés. A Forcapilt még nem próbáltam, bár nem is nagyon hallottam róla, de köszi a tippet

    Jujj, szegény Ábel ilyenkor (is) sajnálom, hogy ilyen messze vagytok innét, milyen jönne az itteni gyerekorvosTöbbiek? És Te? Gógyvirág a Szabóbagázsnak:

    Kobold ab ovo közölte a mikura, hogy bácsi, piros sapkával és piros kabáttal. Az övé barna.  És a bácsinak van szakálla. Slussz. Ennyi. Kb. ugyanúgy tekintete, mint az összes szakállas embert. Ronda és kész

    előzmény:
    igorka (106054)
    2008-12-15  09:48
  19. 2008. december 15. 10:04106059.

    Miért pont most működne????

     

    Ha bemásoljátok a böngészőbe, talán jó lesz: http://www.youtube.com/watch?v=U7LBKZym43I 

    előzmény:
    vizslak (106056)
    2008-12-15  09:57
  20. 2008. december 15. 10:04106058.

    Hahó Leánykák!

    remélem engem lát ez a szutyok... hihetetlen, hogy mióta felújították milyen gagyi a rencer

    végre ezen a héten már csak 1 vizsgám lesz, múlt héten volt 2, de kezd elkapni a szünidő fíííííling

    Eszter a 7végén fellázadt, és 39 fokra eszméltünk, mondanom sem kell, hogy nem azért mert hirtelen a Bahamákon találtuk magunkat alig bírtuk lenyomni fürdővel meg kúppal, de tegnap délutántól most már semmi baja, virgoncabb mint valaha ma itthon marad, megfigyelés céljából

    Andi tündéri szépek a gyerkők, főleg a pici Celine a nagy kerítés mellett klassz 7vége volt 

    Hanna is egyenesen álomszép kislány lett, és tényleg egyre jobban hasonlít a mamájára

    mindig megdöbbenek, ha a sajátomat nézem is, hogy mennyire nem babák már, olyan hamar eltelik, néha kicsit belebetegszem a felismerésbe

    DemonkaBence meg milyen büszkén ül a Télapó ölében

    ja tali: nélkülem kell kocsányon lógjon a szemetek, mert apucika céges bulájon lesz, amúgy meg mondtam neki, hogy kitaláltuk, hogy megyünk chipandale show-ba, de aszonta ő ezt nem finanszírozza... csak várjon amíg végre megjön a gyesem

    ja merthogy jelzem a 2 hónapja megigényelt gyesem még sehol! pedig a fószer szerint dec 3ig meg kellett volna kapjam....

    Dido milyen lett az írókázás??

    Kispussal mi van már????

    Kismacs hajnak abszolút el tudom képzelni azt a tépettet, az egyik csaj még hasonlít is rá!  remélem jól telik majd ez a másfél hét mindannyiótoknak, és a férjed pedig rájön, hogy mennyire hiányoztok és nélkületek nem érdemes élni!!!

    remélem a betegek gyógyulnak!!!

    elküldöm, mert láttam én már karón varnyút...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. december 15. 09:57106057.

    Szia Vizslak, Hanna is konyharém? A mosogatóhoz nem tudok úgy lépni, hogy koboldkám fel ne rikkantson: "mosogatuuunk! Árminka is!" és hozza is a kissámlit Tegnap kéjesen eldőlt a fotelban, komoly ábrázattal közölve: "anyajos pici baba."

    Kérdezem tőle,  hol? Mire ő a mellére csap megütközve :"hát itt, Áminka!"

    A letapadás elvileg fel tud szívódni, de sokat segítesz, ha vízpermettel meghinted olykor a szobát, ahol épp van a szöszilány, én gyakran csinálom és azóta nem is volt náthás...

    előzmény:
    vizslak (106053)
    2008-12-15  09:41
  22. 2008. december 15. 09:57106056.

    Na, akkor tessék egy kis karácsonyi hangulatgerjesztő ...

     

    Mellé ezt ajánlom: http://www.youtube.com/watch?v=U7LBKZym43I 

     

    (Isteni lett a tojáslikőr, ha valaki megszán végre egy jelszóval, akkor még receptet is kaptok)

    előzmény:
    vizslak (106053)
    2008-12-15  09:41
  23. 2008. december 15. 09:50106055.

    Jaj de szép ez a picinyke "Lila Ruhás Nő" képeslapra illő fotó és ahogy tanítja a nagyfiú

    Nem mellesleg a mikulásozó kisnagycsalád is elbűvölő Mit játszott Nico?

    előzmény:
    andi92 (106050)
    2008-12-14  19:42
  24. 2008. december 15. 09:48106054.

     

    didokám akkor egyszerre érkezünk egy pokróc alatt oké? (vagy az itthoni szleng szerint: voki?) én is csak péntekre kaptam melíridőpontotbetegségfronton helyzet? írókázáshelyzet????

     

    andi, már csak te hiányzol a családfotórólfiúk fel is másztak a falra??????celine éééééééééééédes a golyszlik közöttsemmi furát nem találok benne, hogy belevalóbb mint a fiúkez mán csak így van velünk nőkkel

     

    rattikám képzeld a költözéskor találtam egy adag dabur olajat én is, szívesen elviszem neked, mert kicsit be is fogja a hajat, márpedig én melíroztatni fogokhajacskáddal egyébként nem lehet vitaminhiány? nem akarsz egy revalid kúrát csinálni? vagy tudok még egyet, amit én próbáltam a tavalyi iszonyatos hajhulláskor. az a neve, hogy forcapil, kapszula és spricni formában van, egyszerre kell kívülről és belülről hatni a hajra, próbáld ki szerintem, ez nekem nagyon bevált. totál megállította a hajhullásom, és most is azt használom a szülés utáni hajhullásra és közel nem ömlik új a séróm mint a fiúkkal

     

    nálunk egyre gázabb a helyzet, ábelen már hólyaghurut tünetek jelentkeznek, kétségbeesetten kutatunk háziorvos után, de senki nem akar elvállalni, úgyhogy most akut lehet, hogy marad a hentesként végzettoltást is kellene adni cincinek

     

    nem tudom, hogy írtam-e már, vagy csak néztem, vizslakhanna nekem nagyon sokat változott, igazi lányos-nőcis vonásai lettek, gyönyörűűűűű

     

    demonka, tényleg marha igényes télapóház és benci, hogy bekuckózott a miki ölébe

     

    ábel kétségbevonta anyukám mikulásátközölte, hogy mivel ő egész végig az előszobában volt, ahol a bejárati ajtó van, kandalló pedig nincsen, ezért nem jöhetett be sehol. mondom és az ablak? nincs hideg a szobában, nem hiszi, hogy ott jött be mi lesz később??????????????????????????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. december 15. 09:41106053.

    Jóreggelt!

     

    Látom, majd mindenki másfelé kolbászolt a hétvégén ...

     

    Andi, nektek megint micsoda jó programjaitok voltak! És végre-végre fotók! Celine annyira kis bájos (látszik, hogy hobbygyerek ), a fiúk meg már milyen nagyok! És amit a lakásból és a kertből látni, az is nagyon

     

    Demonka, nagyon aranyos tényleg az a mikuláskuckó, a gyerekek biztos élvezték! Volt már érdeklődő a házra? Mondjuk így karácsony előtt lehet, hogy nem pörög annyira a piac ...

     

    Rattie, nehogy azt hidd, hogy Hanna nem "segít" a konyhában folyton? Főleg ha vizeskedni lehet ...

     

    Dinus, megcsináltam a mézespuszedli receptet, tényleg klassz, és a gyerek is kétpofára falja

     

    Szerintetek Hannának ez a letapadás megszűnhet úgy, hogy közben csontszáraz az orra (már úgy értem, hogy semmi nem jön ki belőle)? Túlparázom, mi?

     

    Hétvégén én is felforgattam a konyhát, mézes kisütve, likőrök behűtve, eszközhiány miatt így is kimaradtak dolgok, mindjárt dobok fotót ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top