Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pécsi klub

Torolt_felhasznalo_989151
Torolt_felhasznalo_989151
Létrehozva: 2003. január 18. 21:55
Sziasztok!

Úgy gondoltam itt az ideje, hogy nyissak egy pécsi topicot, hátha összejövünk néhányan ebben a kis "klubban"! :))
  1. 2008. Április 27. 18:5340027.
    Szia!Jártál mostanában az Árkádban? Szerintem 1 ruhás 1 cipős között tuti van egy kozmetikai cikk.Bár ott mindent el lehet adni, de nem tudom, ha csak nem valami full különleges mennyire jönne be.Ja a bérleti dijak az egekbe! Már ha éppen van kiadó üzlet.
    előzmény:
    helimeli (40026)
    2008-04-26  17:07
  2. 2008. Április 26. 17:0740026.

    Sziasztok !

     

    Szeretnélek benneteket megkérdezni, hogy mi a véleményetek az Árkádról, lenne-e igény még egy kozmetikumokat áruló üzletre, neves a márka, nem is a legdrágább a piacon, de nagyon jók a készitményeik, és szép üzleteik vannak, főként Pesten,a  plázákban. Esetleg bérleti dijra nincs tippetek ? Márkát azért nem irók, mert még a szervezés szintjén tartok.

    Köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989151 (1)
    2003-01-18  21:55
  3. 2008. Április 26. 15:5740025.

    Nos most, hogy egy sikerélménnyel több vissza tértem.Na még a végén csak ez a 2 hét pihi elég volt a gépnek? Bár most sem egy gyorsitott felvétel, de itt vagyok, ha tetszik, ha nem.

    Mesélni valóm lenne rengeteg, de nem untatlak vele benneteteket.De most már remélem vagyok és leszek is ha nem mindig akkor egyszer! Addig is puszi

    előzmény:
    anyoca3 (40024)
    2008-04-26  13:47
  4. 2008. Április 26. 13:4740024.

    Elmondanám, hogy a köszönés után volt egy eszméletlen hosszú hsz is ami nem tudom kinek és hová szállt! Minden esetre vagyok kinek tetszik , kinek nem!Csak a gépem nyugdijazta magát egy időre!

    Eszter te tudod hol találsz!Puszi Mindenkinek már aki kér belőle!

    előzmény:
    anyoca3 (40023)
    2008-04-26  13:42
  5. 2008. Április 26. 13:4240023.

    Sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380977 (40022)
    2008-04-26  11:19
  6. Torolt_felhasznalo_380977
    Torolt_felhasznalo_380977
    2008. Április 26. 11:1940022.

    Sziasztok!

    Tegnap majdnem mentem én is a Kritikus Tömegre. Az úgy volt, hogy megcsináltattuk a lányommal a két éve a balesete miatt pihenő bicajokat. Vettünk egy nagy levegőt és két év után nyeregbe pattantunk. Egészen a Domusig jutottunk, ott elszakadt a lányom bicaján a lánc

    Szép napot Nektek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. Április 25. 19:0340021.

    Szijjjjjjjjjjja!

     

    Nagyon jól tetted hogy megszegted az ígéretedet és gyere, amikor csak tudsz! Jó lenne tudni az okát. Na, mindegy.

     

    Tényleg ne legyetek ennyire érzékenyek és sértődősök, semmi okotok rá. Én mindannyiótokat most is ugyan úgy szeretlek, mint eddig!

    előzmény:
    charantea (40019)
    2008-04-24  21:45
  8. 2008. Április 25. 18:5940020.

    Szia Eszter!

     

    Nekem bőven elég ha az tudja, akit érint. És ő tudja, hidd el!

     

    Attól én még másik topicba is szoktam írni, ha van ott valaki, akit nem kedvelek. De! Békén hagyjuk egymást, nem bántott még soha, senki, csak itt, ebben a topicban. És bizony jöttem én ennek ellenére is, de feladtam, mert hiába nem szóltam én hozzá, próbáltam kikerülni, ő aztán mindig belém kötött! Ti persze nem értettétek, de én igen. Ezért döntöttem úgy hogy "okos enged" és inkább nem írtam. De szeretném végre végleg lezárni ezt a témát, ha megnéztek itt, rengeteg topicba írtam (főleg régebben) és ennek ellenére, bárhol megjelenek (pont ilyen ritkán, mint itt), senki nem bánt, nem sértődik meg, hanem örül nekem hogy újra jelentkeztem. Ez a topic meg a kezdetek óta a viharairól híres, bár engem eddig itt sem bántott senki és a mai napig is kapok régi tagoktól privát leveletz, sőt néha még telefonon is felhívnak. Gondolom, azért ez jelent valamit.

     

    Eszter! ne vitázzunk ezen tovább, ha tudok jövök, de előfordulhat hogy hetekig nincs kedvem. Ha meg van, akkor itt vagyok pár napig. Ilyen egyszerű ez!

     

    Nem válaszoltam a prividre?! Ezért feltétlenül bocsánatot kell kérnem, ez nemigen szokott előfordulni, de volt már rá példa. Amikor elolvasom a levelet, de azonnal nincs időm válaszolni és később elfelejtem. Hiába, ebben a korban............................................. Ne haragudj. Nem volt szándékos.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380977 (40018)
    2008-04-24  12:49
  9. 2008. Április 24. 21:4540019.
    Szerbusztok,
    mégis megszegem az igéretemet és ezért útálom magam.....
    DE...lehet hogy én is érzékeny vagyok egy kicsikék, DE tényleg köszönöm amit és ahogy leirtátok.... Anyóca, Ria, Linda, Cristine, Esztike, higgyétek el hogy tényleg szivesen voltam (vagyok) itt köztetek hiszen én is szinte a kezdet óta itt vagyok....
    Nem vagyok megsértödve - kire is lennék, hiszen nincs okom rá, csak amikor eltelik egy hét, 10 nap és senki nincs jelen, nem ir be -azóta - tényleg azt hittem hogy ez az OK!!!! Amint látjátok itt vagyok mégis és szeretném ha ez a klub még 10 év múlva is igy müködne..... Illuzió?? Nem, hiszen itt "barátságok" köttetnek és olyan dolgokat tudunk egymásról amit máshol - legalább is én - nem vaiszi hogy valaho is nyilvánosságra hoznám, DE ITT valahogy közel kerütem hozzátok és lehet hogy ok nélkül hibáztattam magam
    Varom a véleményeteket
    Köszike
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_380977
    Torolt_felhasznalo_380977
    2008. Április 24. 12:4940018.
    Szia Ria!
    Nem tudom, kire gondolsz, nem is érdekel.Sztem itt jó emberek voltak, vannak. Máskülönben nem törődnénk azzal, hogy a másikat mi és miért bántja. Nem gondolod?
    Az életemet én sem részletezem soha többet senkinek, mert az én dolgom.Nehéz helyzetben vagyok, de megbírkózok ezzel is majd csak valahogy.
    Attól, hogy van valaki, akit nem kedvelsz, azért írni még lehet, a többieknek. Mert volt, hogy a privimre sem válaszoltál!!!!Itt most szomorkát akartam tenni, de nem engedni ez a szar rendszer. ÚÚÚtálom!
    Döntse el mindenki, hogy hova szeret vagy nem szeret járni, joga van hozzá. Csak időnként ténylg úgy állom itt, mint a hülye gyerek, mert nem értek semmit.

    Szép napot mindenkinek, annak is, aki csak kukkol.
    előzmény:
    rialamá (40017)
    2008-04-23  15:53
  11. 2008. Április 23. 15:5340017.

    Szia Eszter!

     

    Abban igazad van, szólhattam volna hogy mostanában nem fogok ráérni!

     

    Te is olvass vissza, engem aztán rohadtul nem érdekel és nem is érdekelt hogy hányadik hsz. A többi topicba sem ezért írogattam, hanem azért, mert jól éreztem ott valamiért magam.

     

    Haldokló betegem nekem is van és nem múltidóben.

     

    Őszinteség? Nem mindig vezet jóra, ezt már megtanultam, éppen itt, az nlc-n! Ez nem jelenti azt hogy bármiben hazédnék, csak éppen már nem akarok elmondani magamról mindent, mint régen, amikor azt hittem, itt jó emberek vannak. (Ó, ebben a korban még mindig milyen naív tudok lenni!)

     

    De ha te őszinteséget akarsz, akkor tessék!

     

    Annak ellenére hogy én (úgy érzem legalábbis), nem bántottam senkit, azért akadt itt valaki, akinek én szúrtam a szemét. Rendesen áskálódott ahátam mögött, amit én természetesen azért csak megtudtam. Ahelyett hogy nekiálltam volna veszekedni, inkább megpróbáltam kikerülni és elkerülni a konfliktusokat.  Ez a teljes igazság! Ha megláttam hogy az illető megjelent itt (vagy másik topicban), akkor én inkább léptem. Nemrég azért bukkantam fel, ,mert látom hogy nemigen van jelen itt. Hidd el, elég nekem naponta annyi nő konfluktusa, amit tapasztalok nap, mint nap a munkahelyemen, nem hiányzik hogy itt is ezzel találjam szembe magam, ahol elvileg kikapcsolódni szeretnék és jókat beszélgetni olyan emberekkel, akiket közel érzek magamhoz. De had ne legyen muszáj azzal beszélgetnem, vagy elviselnem a piszkálódását, akivel szívem szerint inkább elkerülnénk egymást az utcán is. Annak ellenére hogy a segítségemet is felajánlottam, amikor bajban volt.

     

    Hát, Eszter, ez az igaszság!

     

    Mindenkinek nagyon kellemes délutánt és estét!

     

    Ria

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380977 (40016)
    2008-04-23  13:58
  12. Torolt_felhasznalo_380977
    Torolt_felhasznalo_380977
    2008. Április 23. 13:5840016.

    Ria!

    Igazad van abban, amit írtál. Mindenkinek meg van  a maga gondja-baja. ÉN mindig szóltam, ha éppen valami miatt egy ideig nem tudtam jönni, hogy a többiek tudják, eszembe jutnak, nem felejtettem el őket, csak éppen nem tudok jönni.Még akkor is jöttem, amikor már magamra sem jutot időm, mert tele voltam ápolni való betegekkel,munkával, haldoklóm is volt..mégis  jöttem, mégha kicsit is.Ezzel nem magamat akarom mintául felhozni, isten ments, hiszen közel sem vagyok mintaértékű emberke.

    Csak én nem a mostani időszakra gondolok, hanem az eddig elteltre. Nézz utána, mikor és hányszor jöttél, jöttetek ide. Másik topicokba igen...de ide nem.És ez nagyon rosszul esett nekem is.

    Nem vagyok érzékeny, túl sok pofont kaptam az élettől az eltelt két és fél évben, ahhoz, hogy ezt megengedhessem magamnak. 

    Konkrétan engem nem nagyon érdekel, hogy 40000 vagy 228. bejegyzés az enyém. Ha valahol jól érzem magam, ott maradok.

    Innen meg valahogy mindenki eltűnik kis idő után. Hát ez a bibi. Mert ha folyamatos lenne a társalgás, akkor nem tűnne fel senkinek, ha  egy jeles hozzászólásra gyúrtok.De csak azért jönni...sztem álszent dolog.

    Ha tényleg van kedvetek jönni, beszélgetni, ha a társaság miatt jöttök, csak akkor gyertek . Alakultak itt ki azóta is jól működő barátságok amik működnek a net nélkül is.Ez  fontos!!! És az őszinteség.

    előzmény:
    rialamá (40014)
    2008-04-22  21:58
  13. 2008. Április 22. 22:0240015.
    Látjátok? Megbolondult az nlc! Egyetlen hangulatjelet sem jelenített meg, és a vastag betűk is csak akkor voltak láthatóak, amikor írtam, elkűldve már normális.
    előzmény:
    rialamá (40014)
    2008-04-22  21:58
  14. 2008. Április 22. 21:5840014.

    Sziasztok!

     

    Megdöbbenve olvastam (most ébredtem fel és gondoltam, benézek egy pillanatra), amit te és Charantea írtatok!

     

    Én személy szerint nem azért nem írok, mert bárkivel is bajom lenne, hanem azért, mert az egész ház, kívűl-belül fel van forgatva!

     

    Tatarozzuk belülről, konyhám nem volt pár hétig, kész raktár a lakásom, most ennek a tetejébe még lebontották a tetőt is, talán a héten készen lesz,. Azt pedig tudjátok hogy minden áldott nap szakad az eső, hát nem kell mondanom hogy ez mit jelent egy tetőcserénél?! Egyedül élek, hajnalban megyek dolgozni, este jövök haza és a ház átépítése, tatarozása is az én nyakamban van. Ez nem panaszként, csak TÉNYKÉNT! Már alig várom hogy megszépüljön a házunk. Ezért nincs időm itt lenni. (mi a csudának váltott át vastag betűre??!!) Úúúúúúúúúútálom ezt az új nlc-t!

    Viszont (jééééééééééééé, most meg visszaváltott!) hogy a többiek mért tűntek el, azt nem tudom!

     

    Eszter, Charantea! ne legyetek már ennyire érzékenyek és ne gondoljátok hogy miattatok van! Gyertek, amikor időtök engedi, én is jönni fogok néha.

    Charantea! pont neked szántam a kerek számot, jó mókának tartottam. (mert tudtam, hogy te fogsz jönni.) Mért is haragudnék?

     

    Szeretettel gondolok rátok: Ria 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380977 (40013)
    2008-04-21  09:53
  15. Torolt_felhasznalo_380977
    Torolt_felhasznalo_380977
    2008. Április 21. 09:5340013.

    Sziasztok!

    Végre megint net közelbe jutottam. Készen van az ablakcsere is, a gép is ismét össze lett rakva.

    Hogy ezen a topicon mi megy..érdekes, kisebb nagyobb  megszakításokkal mindig áll a bál. Pedig nem olyan nehéz élni és élni hagyni.

    Charantea ok nélkül szívtad fel magad. Ilyen szép időben a kutya sem ül gép elé. Nekem nem volt gépem. Máskülönben meg anyóca élesztette újra ezt a topicot, mert míg ő meg nem jelent, addig a kutya sem nézett..vagyis írt ide. Érdekes módon, mikor Ő feltűnt, akkor jött rögtön ria is, Te is, mások is..addig hiába köszöngettem magamban. 

    Biztos velem volt a baj.

    Igazán nem érdekel, ki mit gondol rólam... szíve joga. DE felnőtt emberek nem viselkednek így. Sztem.....

    Amúgy az én kedvem is elment már a fórumozástól, mert túl erőltetetté vált. Nem volt őszinte és önzetlen. Mióta Linda eltűnt innen az egész sleppje ment vele gondolom..bocsi, de ez az igazság. Akinek nem inge, ne vegye magára. Nekik  is én voltam a szálka...csak azt nem tudom, akinek valami baja van velem, miért nem írja meg nekem? Minek itt alakoskodni????????????????????????????

    Eztán is benézek párszor ha lesz időm és gépem, de ha nem lesz beírás, nem fogok írni  én sem. 

    Jóccakát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2008. Április 20. 18:4340012.

    Szerbusztok mindenkinek....

    hát nehéz szívvel, de örökre elbúcsúzom töletek...

    úgy gondolom hogy engem hibáztattok a 40.es beirásért

    amióta ez történt "kihalt" a klub és  úgy gondolom hogy én vagyok a hibás ezért

    ezennel megigérem hogy ez volt az útolsó beirásom....

    Üdv Nektek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. Április 15. 15:5240011.

    Itt búslakodok az irodában és nincs kivel beszélgetni..

    de holnaptól 1 1/2 hétig szabadon vagyok M.o-n, utánna hosszú hétvége (május 1. péntek)  Igaz hogy utánna ismét "robi" ezerrel, de akkor már majdnem nyár van

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2008. Április 15. 15:4540010.

    Kipp Kopp...ha gondoljátok hogy akarattal irtam be a 40-et, bocsika ezerrel mindenkitöl.....de éppen igy jött ki....anyóca haragszol??

    Az az érzésem hogy mióta ez történt még jobban kihalóban van a klub..10 nap alatt 7 beirás...

    Régebben sokkal flottabul élt a klubb...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. Április 15. 12:2240009.
    Köszike!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380977 (40008)
    2008-04-15  10:30
  20. Torolt_felhasznalo_380977
    Torolt_felhasznalo_380977
    2008. Április 15. 10:3040008.

    Szia!

    Mi nem vagyunk lakszövban hálaégnek. Az ablakok már építődnek befelé, most a harmadikon vannak, csütörtökön kerül ránk a sor.

    Az kisebbik unokaöcsém nősül Komlón. 2007. januárban volt a nagyobbik esküvője, közben volt két halál eset a családunkban, így ők eltolták egy évvel az esküvőt és most rendezik meg csak.

    Tudod, mi a tengerre jártunk, lakókocsiba,egy ideig saját lakókocsival,aztán valahogy nagyon elszaladtak az árak ott, ahova szeretünk járni. Maradt a Balcsi, de megleopően jól érezzük magunkat ott is. Igaz, én nagyon vágyakozok az esti tengerparti sétákra, de  ez van. Majd máskor..vagy máshol. Senkinek nincsen kérója, akinek meg van, az csillagász árakat kér még egy hétért is.

    Délre mentek, mint a madarak???Jó az, ott van tenger is!!!

    Most csak lűjtosabban tudok jönni, mert szét van bombázva minden nálunk, nme is érek rá nezetni. De azért gondolok rátok!!!

    A 40. sztem anyócát illette volna, mert ő élesztette újra ezt az amúgy halódó topicot. De sebaj, majd a 45!!!!

    előzmény:
    anyoca3 (39993)
    2008-04-08  13:25
  21. 2008. Április 15. 05:4140007.
    Sziasztok!Szép Napot!Látom a kitúzött cél teljesitve.Akkor most be is zárt a klub?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_989151 (1)
    2003-01-18  21:55
  22. 2008. Április 12. 17:4040006.
    Neked meg önzetlenül is köszönöm, de nem igy akartam...lehet mogy most sértödés van....????
    előzmény:
    rialamá (40004)
    2008-04-10  16:59
  23. 2008. Április 12. 17:3840005.

    Ha most azt gondoljátok hogy akarattal irtam a 40 et akkor bocsika.....

    de én is csak amikor már elküldtem akkor néztem hogy  én irtam be.. men akartam senkit megbántani vagy megsérteni..

    De az az érzésem hogy amióta a 40 es be lett irva "kihalt" a klub vagy meg vagytok sértödve.......  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. Április 10. 16:5940004.
    Direkt meghagytam a 40 ezret, kíváncsi voltam, ki viszi el a pálmát!
    előzmény:
    rialamá (39998)
    2008-04-09  19:43
  25. 2008. Április 10. 16:3140003.
    Na akkor elmegyek mihozzánk.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top