Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tartós szőrtelenítés

Jinx
Létrehozva: 2006. március 13. 12:50

Valaki kipróbálta már a Babyliss márkájú tartós szőrtelenítő készüléket?

Tényleg hatásos?

  1. Torolt_felhasznalo_208994
    Torolt_felhasznalo_208994
    2007. szeptember 10. 18:3250.

    valakinek valami hozzászólás, tapasztalat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. augusztus 31. 00:2549.

    Na mégegyszer 

    Tehát ezt találtam:

    Epila laser átverés

    Sokan örülnek a hírnek,hogy Magyarországra is megérkezett az Epila laser,és alig várják,hogy egy bizonyos weblapról megrendelhessék,előrendeléseket adnak le,lelkesen várnak a sorukra.Apró adalék:Kozmetikus barátném gondolta,fellendíti ezzel az üzeltet,mivel "rendes" gépet nem engedhet meg magának,de gondolta,legalább az arc és bajusz témakört beteszi a profiljába.Informálódott,és a következő infót kapta:a gép kizárólag neten rendelhető,boltba nem kapható.És miért?Nagyon egyszerű,ugyanis NINCS ENGEDÉLYEZÉSI SZÁMA SEHOL!Persze nem ok nélkül,nem a Gilette világméretű összeesküvéséről van szó,hanem arról,hogy ez a készülék egy gánya kókler munka,össze-vissza vannak állítva,10-ből 7 (!!!!) vagy annyira gyenge,hogy hatástalan,vagy annyira erős,hogy első ill másodfokú égési sérüléseket okoz a kezelt területen.Persze a céget védi a használati utasítás,melyben az áll,hogy csak világos bőrűek használják...nade az már szubjektív,ki világos bőrű.A terméken nem szerepel a gyártó,csak a forgalmazó neve,a forgalmazó viszont egy távoli országba bejegyzett offshore-cég,fiktív nevekkel a háttérben,tehát aki perel,az sem jut semmire.

    A szerencsésebbjének persze az eleve nem megfelelően működő verzió jut.Nem véletlen nem lehet erről szinte semmit olvasni a neten,hiszen ennek a projektnek megvoltak a célországai...

    Mielőtt lelkesen feliratkoznátok a várólistára,azért gondoljátok át ezeket,a lelkes fórum-hozzászólások leginkább a forgalmazóktól származnak,sehol a neten egyetlenegy fórum hozzászólást nem találtok sem magyart,sem külföldit,aki lelkesen dícsérné,hogy megszabadult a nem kívánt szőrtől ezzel a készülékkel.Másik hasonló készülék a Rio lézeres otthoni szőrtelenítő.Ne dőljetek be,mert nem csak 50000 forintot bukhattok,hanem szerezhetek egy örök életre emlékül szolgáló égési sérülést is.

    forrás: Nők Lapja Café fórum  

    Nem tudom hogy igaz-e de én inkább kihagyom ezt a készüléket..

    Üdv!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. augusztus 31. 00:1848.

    Szia!

    Én beírtam a google-be hogy epila laser és az egyik oldalon (fórumkereső) ( http://forumkereso.hu/f%C3%B3rumok/n%C5%91k%20lapja%20caf% C3%A9/aktu%C3%A1lis/epila-laser%20%C3%A1tver%C3%A9s) ezt találtam:

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_129836 (46)
    2007-08-07  10:08
  4. Torolt_felhasznalo_999988
    Torolt_felhasznalo_999988
    2007. augusztus 16. 08:5347.

    Sziasztok!

    Eladó egy Epila lézeres szőrtelenítő készülék 35 000 Ft-ért, teljesen bontatlanul. Én egy német isemrősömtől kaptam, de mivel szőke szőrszálaim vannak nem tudom használni. Sajnos így tapasztalatim sincsennek. Ha valakit érdekel írjon!

    Szép napot!

    előzmény:
    Ildy1988 (44)
    2007-06-14  18:38
  5. Torolt_felhasznalo_129836
    Torolt_felhasznalo_129836
    2007. augusztus 7. 10:0846.

    Sziasztok!

     

    Használja valaki az Epila lézer készüléket? Tényleg jó? Így látatlanban nem merek belevágni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2007. június 14. 18:4245.
    jahh igen eldfelejtettem csatolni!    
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. június 14. 18:3844.

    Sziasztok!Nagyon kihalt ez a topic!

    Én is gondolkodom az epila laser készülék megvásárlásával!Ugy döntöttem asszem kedden h irok az Értékesítőnek és meg lepödtem h milyen gyorsan válaszolt,akkor bemásolom amit mondott hisz ö is használja a készüléket és sokan viszik  mint a cukrot Magyarosrszágon nem kapható , ö is nehezen szerzi be:

    Az EPILA Laser készülék abszolút biztonságos, a bőrt nem is tudja égetni, mivel a bőr színe világos. A sötét szőrszálakat teljesen fájdalommentesen párologtatja el. A biztonságot az is szavatolja, hogy szálanként égeti ki a szőrszálakat, tehát még laikusok is használhatják. Mivel a szőrszálakat szálanként égeti ki, emiatt csak kisebb bőrfelületek szőrtelenítésére ajánlom a használatát (arc, hónalj, bikinivonal).  

     Nagyon sokan veszik tőlünk, ebből azt gondoljuk, hogy elégedettek a vevőink a készülékkel.  

    Nekem magamnak is van Epila készülékem, én is elégedett vagyok vele!   Magyarországon valóban nem kapható, mi is nagyon nehezen jutunk hozzá Németországban, ahol nagyon nagy slágercikk!  

    HÁTRÁNYA : kis bőrfelületen lehet csak szőrteleníteni vele a szálankénti alkalmazás miatt.  

     ELŐNYE : egyszeri beruházással valóban véglegesen lehet szőrteleníteni a készülékkel, nem gond az akár 5-6 kezelés sem, ami szalonban olyan nagyon drága lenne, hogy emiatt nem tudják vállalni sokan a végleges kezelést. Még 1-2-3 kezelést kifizetnek az emberek, de ez gyakran nem elég a végleges hatáshoz...   Termékoldalunkon igyekeztem minden fontos információt leírni, annál többet emailben sem tudok Önnek írni. 

    --------------------------------------------------- ------------------

      kb ennyi lenne..Csak oan rossz h van hátránya, sztem mindenhol lehetne csak türelem kell hpzzá és nem mindenkinek van! Remélem soknak tetszik ez a lehetöség!De az ára kb 50 ezer ft.. de ha jol belegondolunk nem is olyan boros az ára, hiszen most vannak a lézeres és ipl-es kezelések a kozmetikában ott egy kezelés testájtól függ és nem elég egy alkalom, hanem 6- 8 és nem mindenki tudja igénybe venni sajna! Ha valaki használ ilyet vagy szeretne akkor várom a véleményeket ezzel kapcs! www.e-beautybox.com oldalon megvásárolható!csatolok képet is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_726314
    Torolt_felhasznalo_726314
    2007. február 13. 20:3743.

    Sziasztok,

     

    én a lézeres EPILA készülékről szeretnék kérni tapasztalatokat. Tényleg jó? Hatásos? Ténylg nem nő vissza? 

    Bizonyos részeken nagyon fájdalmas a gyantázás, epilálás a borotváltól pedig csak erősödik és még a bőr is sötétebb lesz hosszas idő után..ehhez tényleg mindig csak borotvát kell használni, de oylan klassz lenne, ha tényleg jó lenne ez  a készülék.  

    KÖSZI!!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_594875
    Torolt_felhasznalo_594875
    2006. október 10. 17:0542.

    Végleges szőrtelenítés (elektromos epilálás):

    http://www.szortelenites.fw.hu

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. október 9. 14:4341.
    engem is érdekel! Írjatooooook!  
    előzmény:
    mkmkmk (40)
    2006-10-09  11:37
  11. 2006. október 9. 11:3740.
    Mi a tapasztalat július óta az Epila Laserrel? Kíváncsi lennék...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_881690
    Torolt_felhasznalo_881690
    2006. június 8. 20:4139.
    Szia! Engem is érdekelne a termék, hogy már milyen tapasztalatotok van. Ez egyszerre mekkora területet tud megcsinálni, kb mennyi idő az egész láb megcsinálása....... Légyszi tapasztalatokat.
    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_168927 (36)
    2006-05-04  10:45

Címlap

top