Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

55-ben születettek!

gyil55
Létrehozva: 2006. március 14. 18:04
Sziasztok Mindenkinek! Nehéz belépni egy topic-ba ahol már kialakult társaság van! Gyertek ide akik szeretnétek egy újat alakítani!  
  1. 2013. február 2. 19:522926.
    Sikerült Edittel találkozni Kalocsán,majd ki jöttek hozzánk !!!!!Nagyon jó volt ismét találkozni!!!!!!
    előzmény:
    szöcske (2925)
    2013-01-07  21:20
  2. 2013. január 7. 21:202925.

    IGEN!

    MEGVALÓSULT!!!!

    6 ÉV UTÁN SIKERÜLT!!!!!!!

    Olyan volt mintha már ezerszer találkoztunk volna!!!!!!!

    előzmény:
    makkosovo (2924)
    2012-12-17  08:03
  3. 2012. december 17. 08:032924.
    MEGVALÓSULT A NAGY TALÁLKOZÁS!
    előzmény:
    makkosovo (2923)
    2011-09-04  10:32
  4. 2011. szeptember 4. 10:322923.
    Szép hétvégét mindenkinek!
    előzmény:
    makkosovo (2922)
    2011-09-04  10:30
  5. 2011. szeptember 4. 10:302922.
    Érdekes hogy az irások után egy idő után a hangot is oda képzeltem és mikor először beszélgettünk valóban olyan volt mindenki hangszine amijennek képzeltem. A kifejezésmódjáról is általában rá lehet jönni hogy az ki miután régen ismerjük és a mi ismeretségünk már réginek  mondható nem? Na de azért lehet hogy tévedek!Majd meglátjuk ha ujra jelentkezik Hallás
    előzmény:
    makkosovo (2921)
    2011-09-04  10:24
  6. 2011. szeptember 4. 10:242921.

    Sziasztok Kislányok! Edit az én kérdésem is ez volt az eslő olvasatra hogy ki vagy? De aztán ugy dondolom hogy Éva lehet már amit irt /hogy köszöni hogy értesitettél mindenkit meg hogy felraktad a képeket meg hogy ő is tudja mostmár milyen jó az unokázás/ és amilyen a stilusa.  
    előzmény:
    csipogo (2916)
    2011-09-03  03:03
  7. 2011. szeptember 4. 02:232920.
    Szia Vaszita.Hogy vagy? Hagyjad a funyirast.Az meg nem nekedvalo.Meg ne eroltesd magadat. Mi ma pihengettunk,meg kirandultunk harmasban.Csak par orat.de az is jo volt egyutt.Istvant hatra csaltam,es bekapcsoltam a DVD lejatszot. 2x2 neha ot,ot nezzettem vele,hogy ne piszkalja mar Jamit.De hiaba film ide,vagy oda,o mindig talalt megjegyezni valot.mar a vegen jot nevettunk.Hogy  neki 1000-szeme van.Beszeltunk ma az anyukajaval , meg a batyjaval is. Jo masfel orat elbeszelgetett mindenki.Igy jol telt a napunk.Most mar itt netezik mindenki a konyha ebedlojeben.Kozben azert a Tv-is szol nekik.Egyszerre mindenfele figyelnek. Lanyok szep nbapot nektek.es kellemes vasarnapot.sziasztok.
    előzmény:
    vaszita (2917)
    2011-09-03  14:01
  8. 2011. szeptember 4. 02:162919.
    Szerbusz.Neharagudj meg ram.de fogalmam nincs ki is lehetsz.Most latom elosszor ezt a nevet amit beirtal. ??????????????   Aruld mar el ki vagy????Koszi.               Edit
    előzmény:
    hallás (2918)
    2011-09-03  19:35
  9. 2011. szeptember 3. 19:352918.

    Sziasztok Lányok!!

     

    Nem hiszem el,hogy sikerült belépnem!!Képzeljétek a felhasználónevemmel nem,de az email cimemmel sikerült!!na mindegy lényeg itt vagyok végre!!Kissé mintha gyorsabb lenne a a Café!Persze nem akarom elkiabálni!Edit,köszönöm,hogy értesitetted a lányokat és tettél be képet!!Erzsi!Jó unokázást!!Már tudom milyen érzés!!!Judit a fünyirás már kész???

    Sajnos én sem tudok feltenni képeket!Bocs,de mennem kell mert megyünk Erikát köszönteni!

    Kellemes hétvégét mindenkinek!

    előzmény:
    vaszita (2917)
    2011-09-03  14:01
  10. 2011. szeptember 3. 14:012917.

    Jo Reggelt Kislanyok!

    Ne bosszanykodj Editke , art a szepsegnek. Igy is latjuk a kis Saroltat, nagyot not mar megint. 

    Erzsike nem huz vissz a szived a gyerekekhez az ovodaba? Koppany is most szuletet, es mar megy az ovodaban. Hamar fenonek ezek a gyerekek. Nalunk is a legkisebb is menni fog az iskolaba. Szalad az ido. Beneztem a tanyara, azt mondja, hogy hamarosan meg fog gyogyulni. En csak azert varom, mert szenvedek ezzel a noklapjaval, a gyorsasaggal. Leheg hogy az en gepem is, hiaba oreg mar nagyon. De nem tellik ujra mostanaban. Igy ezzel kell beernem.

     Itt esore all az ido, de azert meg meleg lesz, megy a legkondim. Mert idebent nem lehet kibirni nelkule, most emg ki se ulhetek, ha nem akarok megazni. A fuven most meg nol , mint a bolond gomba. Ki kellene mar probalnom a fuvagomat, meg az iden nem is hasznaltam. Nem vettem a batorsagot. 

     Legyen tovabbi szep napotok. 

    előzmény:
    csipogo (2916)
    2011-09-03  03:03
  11. 2011. szeptember 3. 03:032916.
    A guta megut.Meg egyszer megprobalom.Elnezest lanyok nem birom,felrakni.Azt irja ki a masik ket kepre,hogy nagy a merete,es nem fogadja el.En meg nem birom lekicsinyiteni.Sorry.Most vettem eszre.
    előzmény:
    csipogo (2915)
    2011-09-03  02:59
  12. 2011. szeptember 3. 02:592915.
    Remelem most latszik vegre.
    előzmény:
    makkosovo (2911)
    2011-09-02  21:44
  13. 2011. szeptember 3. 02:552914.
    Jajj nem latszottak.remelem most ok.
    előzmény:
    csipogo (2913)
    2011-09-03  02:48
  14. 2011. szeptember 3. 02:482913.
    Ugylatszik csak 2 kep megy egyszerre igy folytatom.A kis gyikot beraktam,mert erdekes.Austral baratnom kuldte.meg nem lattam ilyet.gondoltam nektek is megmutatom,de 2 kep meg lemaradt.Anyukajaval es kulon.Ugye milyen edes? Gyoesan elkuldom mert a vegen ez sem jelenik meg.
    előzmény:
    csipogo (2912)
    2011-09-03  02:44
  15. 2011. szeptember 3. 02:442912.
    Sziasztok lanyok.Felrakom a kepeket amiket Evi kuldott at nekem.remelem sikerul.Nemtudom mennyi kep sikerult.De remelem latszik malyd mind. Evike ezeket a kepeket kuldte Saroltarol.
    előzmény:
    vaszita (2909)
    2011-09-02  14:16
  16. 2011. szeptember 2. 21:442911.
    Ja látom mig én irtam addig te is bejelentkeztél és irtad hogy kár nem lett a nővéredéknél.
    előzmény:
    makkosovo (2910)
    2011-09-02  16:03
  17. 2011. szeptember 2. 16:032910.

    Sziasztok Kislányok!

     

    Már Törökbálinton vagyok, ma délelőtt óvodába voltam , hát jól elfáradtam ugy hogy Koppánnyal én is ledőltem kicsit.Ő még mindég alszik ugy hogy ő még jobban kipurcant.

     

     A jövőhéten már reggel ott kell a gyerekeket hagyni és ebéd után kell értük menni bár az óvónéni azt javasolta hogy szerdától már jobb lenne ott is aludnának.Majd meg látjuk, ha már itt vagyok akkor haza is jöhetnek legalább többet vagyunk együtt. Koppánynak kicsit frasztó lesz mert ő már most is fáradt volt 11 óra után de ha ott ebédel akkor még félóra kell hogy itthon ágyba kerüljön igy biztos gyügös lesz.

     

    Nem csodálom  Edit hogy a fiad várja a sulit.Biztos izgatott is hogy a famunkával kapcsolatos dolgokat hogyan tanulják meg Na meg kicsit önállóbb élete lesz hogy egyedül közlekedik és biztos azt is várja már.Ebben a korban nagyon élvezik hogy bontogatják a szárnyaikat és önállóan megoldhatják a dolgaikat.

    Mit csináltatok a bölény csordánál Edit? Mi is láttunk az ut melett legelésző csordákat mikor kint voltunk, na meg meg is kóstoltuk a hamburgetr bölényből. Érdekes ize volt.  

     

    Judit azon kivül hogy nincs áram más baj nincs a nővéredéknél? Hát nem kellemes az biztos, el sem tudnám képzelni az életet áram nélkül. 

     

    Nállunk még mindég meleg van de már nincs olyan kánikula mint a multhéten, mivel az éjszakák itt is hüvösebbek. Tegnap egy nagy zápor is elkapott az autópályán mikor jöttem Törökbálintra. Szerencsére csak egy szakaszon, nem lett volna jó végig ugy vezetni alig láttam és csak 60km sebességgel birtam jönni. Pedig azért jöttem a pályán hogy jobban haladjak.

     

    Szép napot mindenkinek majd még jelentkezem. 

    előzmény:
    csipogo (2908)
    2011-09-01  21:12
  18. 2011. szeptember 2. 14:162909.

    Jo Reggelt Kislnyok!

    Editke ezek buffulok? Latom van koztuk egy kicsi is. Beszeltem noveremmel tegnap, meg mindig nincs naluk villany. De kar hallaistennek nincsen. Csak ott nem messze egy nagy fa kidolt, s az levitte a villany poznat, es azt nem akarjak rendbe hozni, persze a kornyeken sok a kar, es mas fontosabbnak tartanak. A sogornomnel van aram, oda vittek at a melyhutobol a dolgokat. Kijarnak enni. A fiaenak sincs aram, ott meg a szomszedbol vezettek at egy vezeteket a generatorrol, hogy a huto legalabb menjen, kell a gyerekeknek. Nagy a cirkusz az biztos. Meg a varoshazan sincs villany naluk. Igy az itteni noveremek se mentek le. Esot mond egesz hetvegere. En is beneztem a tanyara. Ott is nagy vihar volt az biztos, hogy ilyen soka tart a megjavitasa. El fogja vesziteni a sok hirdetest. Nem lesz buzines. Ez a noklapja meg nekem nagyon lassu. 

     Legyen tovabbi szep napotok. 

    előzmény:
    csipogo (2908)
    2011-09-01  21:12
  19. 2011. szeptember 1. 21:122908.
    Sziasztok lanyok.Szia Vaszita.Mar itt ulok a teraszon,varom a finom gulyas levest.Mar keszul,remelem hamarosan ehetem. Evike kuldott kepeket,ha malyd megengedi akkor felrakom ide,de ha nem akarja,akkor megvarjuk a tanyat es ott rakom be. Kozben megteritettem itt a teraszon.Mert en be nem megyek enni.Istvan sem akar,igy ehetunk itt.Jo az ido is.Erzem a tuzeles illatat amit szeretek nagyon.Csopi is itt van velem,de le nem menne Istvanhoz,csak ott nyuszog a lepcso tetejen.pedig kenyelmes lepcso,es le is tud menni.de nem,ittmarad fent.Rettenetes lehet Vaszita,hogy 5-nap ota semmi aram nincs a noveredeknel.Hisz akkor meleg etelt is csak nehezen tudnak maguknak biztositani.Remelem hamarosan megtudjak csinalni.Hiaba az a hurrikan Odat nagy karokat csinalt,es bizony idobe tellik amig kitudjak javitani. Itt most nem esett az eso miota elment a Hurrikan,bar akkor sem esett nallunk.kepzeld a baratnomeknel,akik 30 km -re laknak tollunk,ott meg omlott egessz nap.Latod ennyi a kulombseg. Probaltam feltolteni kepet,mert voltunk Boleny farmon.Hat nembirok.pedig regen lehetett.Nemtudom miert ,nem engedi megjelenni.pedig nem nagyok a kepek. El is koszonok tolletek.szerbusztok.szep napot mindenkinek.
    előzmény:
    gyil55 (1)
    2006-03-14  18:04
  20. 2011. szeptember 1. 14:062907.

    Jo Reggelt Kislanyok!

    Itt vagyok en, de nem tortenik nalam semmi. Ma mentek voltna a noveremek le USA ba, de meg nincsen villany , mar 5 napja a masik noveremeknek. Igy ha meg talan ma megjonne naluk , akkor emg holnap elindulank. Ugye itt hosszu hetvege lesz, hetfon is unnep lesz.  Na votl az ejjel egy kis eso, mar eppen ideje nagyon hianyzott. Ma kellene egy kis elelmiszer vasarlas, meg miegymas, de ha esik , akkor bizony bajban leszek, lehet hogy el kell hallasztanom. Holnapra meg kozel C40 fokot mondanak megint a paraval egyutt. 

      Latod Editke a fiad is maskepp all azert hozza ami az ove. Nagyon szerencses , hogy ilyen szulei vannak. Meg Ti is , hogy ilyen rendes fiatok van. Az unokahugom nagyon szeretne mar , hogy a lanya menne dolgozni, kell azert a fiataloknak, hogy tudjak milyen az mikor a sajat penzedet koltheted, de meg csak most tolte a 15 es nem sok helyen vesznek meg ebben a korban. 

    Lanyok mindenki unokazik? A tanyat en is megneztem , de meg mindig lent van. Ez a noklapja meg nagyon lassu nekem. 

      Na legyen tovabbi szep napotok. 

    előzmény:
    csipogo (2906)
    2011-09-01  03:05
  21. 2011. szeptember 1. 03:052906.
    Szerbusztok lanyok.Nem igen jottok. Merre vagytok.vaszita mindig irsz.Most se maradj el. Erzsike Istvan jon hazafele,majd ejfel korul itthon is lessz.es malyd o megnezi,hogy tollunk jott le az a kisdrab,vagy valahonnan ide hozta a szel. Most folytattunk maratoni beszelgetest.Jo fel orat tervezgettunk.Mar bemelegedett a telefonom is.Lecsot csinaltam,meg kenyeret frisset.Ha jon haza azt neg tud enni.Holnapra gulyas leves van tervezve bogracsban.es csoki tortat is kertek.Jamikem mar alig varja az iskolat.Aztmondja most mar kell valami,mert unatkozik.Pedig ma is jott ment fel nap.De hat megretem.Viszont meg varnia kell ket hetet.es ez mar nem tetszik neki.O mar menne most.Ma kinezett maganak egy 8-db-os fogo keszletet.Minden fele harapofogo,csipofogo van benne.Hat orult neki,hogy megvettem neki.Tudja o ertekelni,hogy neki nincs jovedelme.es ha valamit kinez akkor nemtudja megvenni maganak,mert nincs mibol.Persze mindig kap zsebpenzt.De ha valamit kell,azt azert allom en.Ugy is annyit segit,hat igy en is legalabb oromot szerzek neki vele. A kocsijat ugy suvickolja,rendezgeti maganak.Orom nezni.Mikor meg az enyem volt,nemfoglalkozott vele ennyit. Hiaba na,most mar az ove,es nagyon szereti rendezgetni.  Azert feltem.De megbizok benne,hogy nem fog idetlenul vezetni.hisz velem sem csinalja.es  nem lessz gond.Mindig nem ulhetek mellette.Lanyok itt nagyon szep az ido meg napkozben.Csak ejszkara hulik le .Most is csak 9-fok lessz. De napkozben meg izzadunk. A tanyarol meg semmi hir,napok ota nem ir senki,hogy mi van.De meg remenykedem,hogy hatha osszejon valami a hetvegere mar.Sziasztok.Jo pihenest.Szep napot nektek.
    előzmény:
    makkosovo (2905)
    2011-08-31  09:57
  22. 2011. augusztus 31. 09:572905.

    Sziasztok Kislányok!

     

    Nem jól fejeztem ki magam Edit, az Iren dühe került el benneteket.Vagyis hogy nem lett nagy kár. egyébként a környéketeken sem lett komolyabb nyoma?Még egy kis tető bomlás bele fér bár ha eső van nem kellemes ha beázik.

     

    Most csak benéztem mert mostmár mindjárt csomagolom össze a gépet is . Majd ha megérkeztem jövök.

     

    Sziasztok szép napot és szép álmokat.

    előzmény:
    csipogo (2904)
    2011-08-31  03:51
  23. 2011. augusztus 31. 03:512904.

    Szerbusztok lanyok.Erzsike dehogy kerult el minket Iren Hurrikan.bar elkerult volna.Itt duhongott felettunk.Egessz ejjel nem aludtam,mert olyan zajjal volt.De mivel sokmindent bepakoltam,ami meg kint maradt azt is biztonsagos hejre raktuk hat nem lett nagy kar.De a tetot meg kell nezni,mert talaltunk teto drabot a Teraszon.remelem nem a mienk.Csak a szelvihar hozta ide.malyd kiderul,ha Jamikem felmaszik,es megnezi. Amugy jolvagyunk,mar minden oke.Szepen elment es most mar alig fuj valamit a szel. Ma olyan szaladgalos napunk volt.Mentunk minden fel.Anyunak is feladtam a penz amit szoktam neki kuldeni. A kocsimnak is megkaptuk ma a regisztraciojat. Elinteztuk amit kellet a bank fele is. Vettunk Jaminek is kabeleket a koccsijaba,ha elakad tudjon neki a masik kocsi erot adni.Vettunk nekem is a kocsimba Webkamerat,mert berakom menet kozben a kompjutert,es a webkamera veszi az utat amit lat.Ha baly van talan azt is felveszi,es akkor kiderul ki volt a hibas.Nincs melle beszeles. Vettem par dolgot amit anyunak is akarok hazavinni.igen nagyon keves dolgot tudok malyd vinni,.mert csak egy borondot lehet vinni.Lehet rafizetek es csak kettot viszek. Meg ez a jovo zeneje,ha kiderul,hogy tudok menni.remelem tudok menni malyd. Most vacsoraztunk.Foztem Europai boros virslit,meg Debrecenit is.meg foztem tojast.Meg paprika,paradicsom es malna utanna.Jamikem most jon majd vacsizni.en mar keszvagyok,de o meg beszelgetett a baratnojevel.Annak mar megkezdodott az iskola.Mi is megvettuk ma a konyveit.$800-ar volt.De meg egy konyv hianyzik.Malyd kiderul az mennyibe kerul.Itt sincs minden konyv kezben az iskola megekezdesekor. De a nagyja az meg van. Jo nehezek,mar sulyra. Jami meg is kezdte a nezegetesuket.igen fel van dobva.  Lanyok az a franya tanya nagyon nehezen fog beindulni salynos. Lessz belolle valami,de hogy mikor,azt nemtudom. Sziasztok.Szep napot nektek.Vigyazzatok magatokra es gyertek ide,addig. Pusziiiiiiii. 

     

    előzmény:
    makkosovo (2903)
    2011-08-30  20:11
  24. 2011. augusztus 30. 20:112903.

    Sziasztok Kislányok!

    változot a programom, holnap indulok ugy dél körül. De majd irok onnan is mert viszem a gépemet is mostmár magammal.

    Örülök hogy elkerült benneteket a vihar Edit, remélem már le is csillapodott Iren. Láttam képeket micsoda pusztitást végzett. Sajnálom az embereket akiknek ezt  át kellett élni vagyis inkkább tulélni.

     

    Az én gépem is lassu volt vagy két három nap, most mintha jobb lenne .Lehet a net is érezte a frontotNállunk is nagyon meleg van még mindég,de próbálom magam azzal vigasztalni hogy hamarosan itt az ősz és akkor meg jó lenne egy kis meleg. Én igazából a jó oldalát az idén nem is használtam ki. Ugy szeretek hajnalba kelni, meg a kertben pancsikolni, de az idén ez elmaradt csak a hőségtől szenvedtem a negyediken vagy a kocsiban, bár ott ment a légkondi, de ha kiszáltunk az aszfalt csak ugy sütöt.

    Na nem panaszkodom mert kárpótoltak az unokák, és ez mindentől többet ért. Most már éva is tudja ezt. A barátnőmnek is most 8 hetes az unokája és állandóan mondja hogy mostmár érti mért csüngtem a neten mindég, mert most ők is azzal kezdik és végzik a napot hogy nézik az unokát a gépen.

     

    Jó éjt szép napot lányok , megyek bepakolom a b őröndöm, mert lehet hamarabb is elindulok ha kész leszek holnap. Már nagyon vár , főleg Réka de nekem is hiányoznak. 

    előzmény:
    vaszita (2902)
    2011-08-30  13:49
  25. 2011. augusztus 30. 13:492902.

    Jo Reggelt Kislanyok!

    Itt ma meg melegebb lesz mint tegnap. Nincs vege a  nyarnak. Evike nem csak a gepeddel van a baj, nalam is nagyon lassu, de a noklapja mindig is az volt, azert nem szerettem ide jonni. Noveremmel tallalkoztam, de rettento el van faradva, persze azert mert haza kellett neki jonni, vege bulinak. Nem szeret itt lenni, unatkozik. Menne mindennap valahova ha lehetne. Nekem meg nem hianyzik. Kiulok a kertbe, olvasok, nekem ez nagyon jo. Nem hianyzik a nyuzsges. Tegnap is a boltban olyan sokaig kellet sorban allni, azt meg mar nem szereti. De azert legyen sok ember korulotte, a fene se erti ezt. 

     Evike aranyos lehet a kis picul, ezek a mai gyerekek mar sokkal okosobbak mint regen, talan azert is nonek fel  hamarabb.

    Editke ugynezki vege a viharnak, nem beszeltem meg a masik noveremmel, hogy ok hogy usztak meg, de lehet nincs is aram naluk, mert sok milio embenek meg nincs a radio szerint. Az o udvarukban meg raadasul sok hatalmas fa  van, mint egy erdo. Meghat a sogornom is ott lakik nem messzi toluk, meg az o gyerekeik. 

     Megyek en is, ma fozocskelnem is kell egy kicsit. Tovabbi szep napot kivanok.

    előzmény:
    szöcske (2901)
    2011-08-29  20:56

Címlap

top