Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

90napos április

Torolt_felhasznalo_471801
Torolt_felhasznalo_471801
Létrehozva: 2006. Április 1. 13:34

Sziasztok!

Itt a tavasz, és muszáj lenne fogyókúrába kezdeni. Egyszer már végigcsináltam ezt a kúrát, elég jó eredménnyel, de sajnos erre sem igaz, hogy "semmi nem jön vissza", viszont ez volt az egyetlen, ami igazán látványos fogyást eredményezett. Legalábbis számomra.

Április 3-án szeretném kezdeni. Velem tartana valaki? 

  1. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. augusztus 31. 09:187676.

    Sziasztok! Szia Bea!

     

    Jó rég járt erre mindenki! Remélem ez csak átmeneti, és mindenki csak azért tűnt el, mert nyaralt.

    Pont tegnap jutott nekem is eszembe, hogy írjak.

    A nyár tényleg hamar eltelt.

    Én júliusban állásinterjúkra jártam, néha hétvégén strandoltunk. Volt Bp. 2x állásinterjún, de végül a 2. interjún mégis közölték, hogy csak egy tapasztaltabb kellene, nem értem akkor minek hívtak be még másodjára is. Aztán azt ígérték, hogy gondolkodnak még majd hívnak, hát azóta is hívnak, pedig ennél azért korrektebbeknek éreztem őket. Végül július végén értesítettek a volt gyakorlati helyemről, hogy rám esett a választás, így a papírokat intéztem augusztus elején, holnap kezdek. Augusztus közepén négy napot elmentünk kirándulni. Megálltunk siófokon, sajnos nem volt túl jó idő.. Majd Soprontól 5km volt a szállásunk. Jártunk a Károlyi kilátóban, Fertőrákoson, hajókáztunk a Fertőn, és átmentünk Ausztriába is, de mi csak kívülről láttuk a kalandparkot.

     

    Egyébként milyen volt? Meséljetek? Csak gyerkőcöknek találták ki?

     

    A második nap elmentünk Sárvárra a fürdőbe, nagyon szép hely, bár rengetegen vannak, viszont annyira nagy a fürdő területe, hogy még sincs túlzsúfoltság. Hazafele pedig megálltunk a Sümegi várnál. 

    Sajnos tengerpartra most nem jutottunk el, de talán majd jövőre, bár  az is lehet, hogy jövőre a megtakarított pénzünket inkább lakásra költjük.

     

    Nektek hogy telt a nyár? Dia, Vitona, Gabi, Ami, Szilvi? Merre jártatok? Hogy vagytok? 

     

    Jó lenne, ha néha tudnátok jönni! Hiányoztok a topicból!

     

    Igyekszem én is többet jönni!

     

    Szép napot!

     

    Puszi Reni

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. tdi
    tdi
    2009. augusztus 30. 14:397675.

    Sziasztok Csajok!

     

    Jó rég nemjártam erre de látom ti sem.

    Remélem mindenki jól van.

    Letelik lassan a nyár és vissza rázkódunk a mindennapokba.

    Kevin már 1 hete jár oviba,Domi pedig kedden kezdi a felsőt.

    A nyár hamar eltelt,voltunk erre-arra mozi,strand,vidámpark.

    Ti merre jártatok?

    Gabi voltunk abba a családi parkban a fertőtónál.nagyon élvezték a srácok,ti is elmentetek?

     Szerttem volna képet feltenni de nem sikrül,na mindegy.

    Majd benézek később hátha valaki erre jár.

     

    Szép napot!

     

    Bea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 6. 17:007674.

    4. A test általános lerobbanása következik be azáltal, hogy nem kapja meg napi szintén a szükséges makro és mikro tápanyagokat.

    5. A delikvens fogyni fog látszólag, legalábbis testsúlyt veszít. Ez némi izom, a test glikogénraktárainak ürülése és az azzal járó négszeres mértékű vízveszteség (amely az izomtérfogatot csökkenti legjobban) eredménye és minimális zsírvesztés amely természetesen mindeképpen adódik a kalóriadeficit miatt. Minden, a legszarabb rendszer is működik egy szinten, mert a delikvens elkezd figyelni arra hogy mit eszik és mennyit, ez pedig jelentős kajabevitel-csökkenést eredményez!

    Tény hogy ezzel már nem sokban lehet lerontani a hétköznapi táplálkozást!

    Hihetetlen hogy ennyire el tudod terjedni egy olxan rendszer, amely alapjában nem ismeri fel azt hogy a szemét kaját kell kigyomlálni az étrendből. Hihetetlen hogy az emberek beveszik azt, hogy ugyanannak a szemétnek - amivel egyébként is táplálkoznak - megvariálásával eredményt lehet elérni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 6. 16:597673.

    "3. nap: Szénhidrátnap
    EBÉD: Főtt tészta vagy pizza. Vagy bármilyen sós sütemény (egy adag pizzának megfelelően). Ízesítésként paradicsomszósz vagy kevés zöldség használható.
    VACSORA: Két kisebb szelet torta vagy 2-3 apró kalács, esetleg 3 gombóc fagyi, és 1 szelet étcsokoládé. (Aki nem kívánja az édes ízeket, ehet sós süteményt is…)"

    A kedvenc napom: diétázzunk szeméttel, azzal, amitől elhíztunk!
    Ennek a tudományos alapjaira erősen kíváncsi lennék! Az az apróság hogy a szénhidrátnapon a torta és egyeben zsírral is tele vannak, méghozzá a legrosszabbakkal, abszolúte nem számít!

    "4. nap: Gyümölcsnap
    EBÉD: Bármilyen gyümölcs, korlátlan mennyiségben.
    VACSORA: Bármilyen gyümölcs, minden mennyiségben! :-)"

    Az előző napi tombolás után savasítsuk el mégjobban a gyomrunkat és éheztessük testünket tovább tápanyagbevitel nélkül!

    Mit nyújt ez a zseniális "diéta?"

    1. Megfelelő fehérjebevitel híján a test katabolikus állapotba kerül. Ez az izmok bontását eredményezi (nem sportolóknál nyilván kis mértékben) azonban az anyagcsere teljes lelassulása és a zsíranyagcsere leállása a főbb következmény. Ha izmot bontasz, zsírt nem fogsz!

    2. A megfelelő szénhidrátbevitel hiány szintén katabolikus állapotot okozba, ha nem kompenzálódna ez gyorsan olyna szénhidrátokkal, amelyek a nagy inzulinreakció miatt azonnal zsírfelmalmozáshoz vezetnek.

    3. A telitetlen zsírok teljes hiánya az étrendben a hdl/ldl arány tönkretételével komoly problémákhoz vezethet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 6. 16:597672.

    Folyt.

    "1. nap: Fehérjenap
    EBÉD: Főtt vagy sült hús, hal, tojás, sajt, valamint joghurt, kefir, túró (20 dkg összesen).
    Ehhez bármilyen nyers salátát fogyaszthatunk, korlátlan mennyiségben. 1 szelet kenyér is fogyasztható (bár elhagyásával eredményesebb a diéta). Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest kell inni. (Vannak, akik elhagyják, a diéta így is működik!)
    Tejet, sajtot csak ezen a napon lehet enni.
    VACSORA: Ugyanaz ehető, ami ebédre, csak leves nélkül, kicsit kisebb mennyiségben."

    Eszméletlen: 20 dkg hús, tojás vagy joghurt összesen. Az ugye senkit nem zavat hogy ezek fehérjetartalma jelentősen különbözik? Nem egészen mindegy hogy 20 dkg 3,5% fehérjetartalmú joghurt, vagy 20dgk 20% fehérjetartalmú húsról beszélünk!

    Természetsen a testúly nem számít, egyen ugyanannyit a 60 kilós, mint a 140 kilós, nem számít hogy sportol, nem sportol stb.!

    Kenyér! - No comment!
    Leves! 2 dl leves, de hogy mit tartalmaz ez a leves, szintén lényegtelen, bár vegyük az alapot, akkor semmit!

    "2. nap: Keményítőnap
    EBÉD: Bármilyen zöldségféle (bab, borsó, zöldbab, kukorica, lencse, sárgarépa, burgonya…), főzve vagy sütőben sütve. Keményítő a rizs is. Ételízesítő, só, ketchup, főtt paradicsom használható. Nyers salátát is ehetünk korlátlan mennyiségben, valamint 1 szelet kenyeret (elhagyásával eredményesebb a diéta).
    VACSORA: Bármilyen zöldségféle főzve, sütve, párolva, saláta… vagyis ugyanaz, mint az ebéd, csak kisebb mennyiségben."

    Fordítsuk le: keményítő a szerzők szerint a normális, természetesen szénhidrátforrás. A mennyiség mindegy, diétázzunk 1 kiló cukros ketchuppel kotvasztott rizzsel!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 6. 16:587671.
    Sziasztok. Ezt a blogbejegyzest talaltam, hatha erdekel valakit. Kamudiéták - a 90 napos elmebaj

    Az "90 napos diéta" nevű elmebeteg förmedvény valami eszméletlen mértékben elterjedt. Nonszensz, de éttermek étlapján és ételszállítő cégek heti menüjében is szerepel ez az ordenáré butaság és nincs egyetlen egy személy sem az elmeosztályról aki megkérdezi: ez hogyan lehetséges?

    Érdekes, hogy nincs megfelelő táplálozástudományi ellenőrzés, vagy a cégeknél egy szakember aki azt mondja, ezt azért nem kéne!

    (Persze mit várunk, amikor orvosok sincsenek képben azzal, hogy hogyan kellene normálisan táplálkozni?)

    Miből áll ez az ostoba rendszer? 90 napból, amelyben négy napos ciklusokban csak különféle típusú ételeket lehet enni, mint fehérjenap, szénhirátnap, keményítőnap (sic), gyümölcsnap - zsírnap nincs?

    Nos első kérdésem lenne ha az ötlet kiagyalója itt ülne velem szemben büntetőjogi felelőssége tudatában, tarkólövés előtt: a keményítő és a gyümölcscukor nem szénhidrát?

    Nézzük csak egy "szakanyag"-ból a definíciókat:

    "Mi micsoda, avagy melyik nap mit lehet enni...

    Fehérje (protein): minden, ami állati eredetű, de nem zsír, vagyis: hús, hal, máj, tojás, tejtermékek, valamint ide tartozik a gomba és a szójatermékek is, valamint az avokádó

    Keményítő: minden zöldség, ide tartoznak a hüvelyesek is (lencse, bab, borsó...)

    Szénhidrát: finomított gabonafélék és cukor, vagyis tészta, sütemény"

    Sőt, hogy kevesebbet kelljen gépelnem, íme a teljes anyag a megjegyzéseimmal:

     

    "A diéta kiegyensúlyozott, vitaminokban és rostokban gazdag táplálkozást biztosít, hála a sok gyümölcsnek és zöldségnek!"

    A vicc az egészben az, hogy az öltet kiagyalója úgy gondolja, az optimális tápanyagbevitel nem napi ciklusra épül. Tehát nem kell minden nap minden tápanyagot megadnunk. Lehetne ez az anyagcsere folyamatokkal is így ennyiből, egyik nap lélegzünk, másik nap eszünk, harmadik nap pisilünk, negyedik nap kakilunk!

    "A fogyókúra a felesleges kilók leadása mellett megváltoztatja a szervezet működését, amivel garantálja, hogy a leadott kilók nem jönnek vissza."

    Ez tök hihető! Ha valaki húzs év életmódjától dagadt, akkor csoda történik 90 nap alatt és valami varázs erőtér meg fogja védeni, miután természetsen eltűnt róla a zsír attól, hogy tápőanyaghiányos állapot miatt elkezd lepusztulni a teste és az immunredzsere!

    "A diéta lényege a szétválasztás. Ez azt jelenti, hogy a gyomorba mindig egyféle táplálék jut, amit így könnyen lebont. A napok sorrendjét mindenképpen be kell tartani. A diéta a fehérjenappal kezdődik, ezt követi a keményítőnap, szénhidrátnap és gyümölcsnap, majd ismét a fehérjenap következik, így követi egymást a 4 nap sorban, 90 napon át. A diéta alatt havonta egyszer víznapot kell tartani, amely gyümölcsnap után következik, utána pedig fehérjenap jön. Cukormentes kávé és tea korlátlan mennyiségben fogyasztható."

    Na most ebből az az apróság maradt ki, hogy miért is fogyna le ettől az ember? Nem látom az energetikai egyenletet a képben!

    "A reggeli minden nap ugyanaz: gyümölcs, esetleg 100 %-os, cukor hozzáadása nélkül készített gyümölcslé. Gyümölcs a délelőtt folyamán is fogyasztható, ebéd előtt 1 órával azonban már nem. (A banán is gyümölcs, tehát ez is ehető.)"

    Itt meg is kezdjük az izomzatunk lepusztítását azonnal éhezéssel! A gyümölcsök semmiféle hasznos makrotápaynagot nem tartalmaznak, kivéve némi cukrot.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. július 3. 16:197670.

    Sziasztok!

     

    Merre jártok? Hogy vagytok? Diéta?

     

    Nekem tegnap egész jól ment, sikerült kibírni és nem vacsiztam, tegnap rakott kelkáposztt ettem, ma pedig brassóit.

    Nálatok milyen idő van? Itt szakad az eső... A hétvégén megint nem kell kirándulnunk. 

    Képzeljétek el tegnap végül visszahívtak és behívtak két állásinterjúra is Bp.-re.  Az egyik szemem sír a másik nevet, mert jó lenne, ha itt helyben hívnának, de azért kíváncsi is vagyok.

     

    Szép napot!

     

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. július 2. 12:277669.

    Sziasztok! Szia Bea!

     

    Köszönöm mindenkinek a gratulációt! Dia én is gratulálok a diplomádhoz és a leadott kilókhoz is!

     

    Bea: láttam az iwiwen a képedet. Nagyon jól nézel ki!És a fiúk is mekkorát nőttek. Domi nagyon sokat változott.

     

    Gabi? Ami? Ti mindig erőt tudtatok adni, gyertek és meséljetek, hogy megy a diéta. Ami hogy vagy?

    Gabi hogy sikerült a kiruccanás? Mikor mentek a kalandparkba? Mi augusztusban négy napra Sopronba megyünk a moha panzióba, nézd meg, az elég közel van a határhoz és Fertődtől sincs messzire. 

     

    Bea nekünk is most csak erre telik, de én úgy vagyok vele, hogy örülök, hogy még el tudunk menni.

     

    Régen jártam erre, pedig igazán semmi dolgom nincs, mégis olyan gyorsan eltelik a nap... Voltam felvételizni az egyetemen, maximális pontot kaptam a szóbeli vizsgára, így remélem felvesznek. 26.án végre megkaptam a diplomám, azóta álláshirdetéseket böngésztem, elküldtem 8 önéletrajzot, ebből négy Pest, egy pedig a Tápiószele, a többi a környékre küldtem el... Jó lenne, ha végül sikerülne a környékre kerülni, mert Pesten a kevéske fizetésemből nem biztos, hogy mindent tudnék finanszírozni..

    Pont mérgelődtem, hogy semmit nem jeleznek vissza, pedig lassan lejár a pályázati idő. Közben kimentem az udvarra 5 percre és addig lett egy nem fogadott hívásom.. Hát remélem újra fognak hívni. Egyébként jól vagyok, csak a diéta nem megy.. és egyre több embertől hallom vissza, hogy jó kövér vagyok. Kicsit rosszul esik, tudom, hogy híztam.. és próbálok is odafigyelni, nincs vacsi, kenyér, tészta... El kellene menni mozogni, terveztem a futást, de itt vagy két hete folyamatosan esik délután az eső, konditeremre pedig most nem tudok költeni..

     

    Szép napot! Próbálok majd gyakrabban jönni és aktívabban diétázni. 

     

    Puszi Reni

     

     

     

     

    előzmény:
    tdi (7668)
    2009-07-01  21:39
  9. tdi
    tdi
    2009. július 1. 21:397668.

    Sziasztok!

     

    Hogy vagytok csajok?

    Nagyon el tünt mindenki.

     

    Gabi haza jöttetek már,hogy telt a páros kiruccanás?

    Az biztos,hogy nagyon vigyázz,a munka ne menjen a család rovására.

     

    Nekünk idén csak 1-2 napos kiruccanások lesznek,mi is érezzük ezt a rohadt válságot és csak erre telik.

     

    Nálunk nagyon melegek vannak ,gondolom ti sem fáztok,de szerencsére eddig a nagy viharok elkerültek.

     

    Itthon délutánonként megy a medence party,fiúk nagyon élvezik.

     

    Reni,Szilvi,Dia,Ami merre jártok?

     

    Most nem írok sokat  ,majd benézek holnap hátha lesz valaki!

     

    Szép estét!

     

    Bea

     

     

    előzmény:
    turbobebi (7667)
    2009-06-21  17:05
  10. 2009. június 21. 17:057667.

    Sziasztok!

     

    Reni, Dia, Gratulálok a diplomátokhoz!!!

     

    Bea, mostanában nem kerülnek el a baqlesetek! Vigyázz magadra lszi!

     

    Múlt héten itt volt a főnököm, jó sokat dolgoztunk megint. Remélem végre vesz fel valakit, hogy kevesebb legyen a melóm. Szerdán tartotta az éves értékelésemet, mindennel elégedett volt, csak azt mondta, h kevesebbet kéne dolgoznom, mert a rengeteg túlórának az lesz a hátulütője, hogy hibázok meg persze nem tudok elég időt tölteni a családommal. Ja, gondoltam, vegyél fel mellém valakit és akkor végre szusszanhatok...

     

    Nyaralással hogy álltok?

    Mi készülünk az ausztriai kalandparkba. Még szállást kell ketresnem a Fertő tó környékén. Tudtok valami jót?

     

    Aztán megyünk sátorozni a Balcsira. Külföldre nem megyünk, pénzt kell félretennünk a tetőcserére.

     

    Hajnalban megyünk Csehországba, auditálok, az Uram meg elkísér. Nagyon izgulok, még sose voltunk kettesben mióta megszülettek a csajszik. Mamák lesznek velük itt nálunk.

     

    Puszi

     

    GABI

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_471801
    Torolt_felhasznalo_471801
    2009. június 21. 16:367666.

    Sziasztok!

     

    Reni, gratulálok a diplomádhoz!!!!! Remélem hamarosan lesz vmi munka is!

     

    Pénteken én is végeztem, nem volt semmi ez az 5 államvizsga márciustól, de a lényeg, hogy megvan. Kb. 2 hét múlva lesz a doktorrá fogadás.

     

    Közben a fogyókúra is ment, mivel szinte egyáltalán nem tudok enni, így 3 hét alatt 5-6 kiló ment le úgy, hogy most az aerobic is kimaradt. De holnaptól a sportot próbálom pótolni, mert nagyon hiányzik. Persze a munka mellett nem tudom mire lesz időm. Mivel elg gyakran voltam szabadságon az elmúlt hónapokban, van mit csinálni, de annyira nem bánom, szinte már hiányzott.

     

     

    Bea, a gyerekek hogy bírják ezt a rossz időt? Mik a szünidei tervek?

     

    Gabi még mindig sok a munka, te is ritkán vagy.

     

     

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. tdi
    tdi
    2009. június 16. 18:017665.

    Szia Reni!

     

    Gratulálok a diplomádhoz!!!!

    Ha ez sikerült akkor afogyi csak gyereljáták

     

    Nekünk a múlthét kicsit sűrű volt.

    Szerdán sulival Aggtelek ,péntek ovi kisvasút,szobat Családdal Nyíregyháza állatkert.

    Szerdán ki ment a bokkám ezért csütörtökön sebészet,ínszalag/bocsi ha rosszul írom/szakadás,ráadásul a buszon lévő légkonditól olyan beteg lettem,hogy hangom sincs és antibiotikumot kell szednem.

    Röviden ennyi

     

    Ja és ezerrel megy a nyáriszünet,gyerkőcök nagy örömére.

     

    Remélem midenki jól van mert nem nagyon jelentkezik senki.

     

    Puszi

     

    Bea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7664)
    2009-06-14  15:12
  13. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. június 14. 15:127664.

    Sziasztok!

     

     

    Mindenki olyan ritkán van...

    Hogy vagytok?

    Diéta?

    Hétvége hogy telt? Voltatok valahol ebben a szép időben?

     

    Bea köszi a drukkot!

     

    Péntek óta diplomás szociális munkás vagyok. Nagyon örültem neki. 

    Vannak fent új képek az iwiwen. 

    Hétfőtől viszont újra diéta. 7kg szeretnék fogyni. Sajnos, 3kg híztam...

     

    Dia államvizsga? Végeztél?

     

    Szép délutánt!

     

    Puszi Reni

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. tdi
    tdi
    2009. június 5. 18:007663.

    Szia Reni!

     

    Sajnálom,hogy te sem vagy formába.

     

    Köszi Kevin jól van,remélem így is marad.

     

    De képzeld/ez már nevetséges,de igaz/,most meg nekem van izom sérülésem a ball lábamon,neki mentem az ágy sarkának és alig birok menni.Még dokihoz is mennem kellet.

     

    Ráadásul olyan fiatal doki ,és persze jó képű ,vizsgált,hogy tiszta zavarba voltam levetkőzni

     

     

    Remélem jól sikerül majd a vizsgád,bár én már nem tudom nyomon követni ki mikor vizsgázik.Mindegy szorítok mindenkinek.

     

    Na lépek mert ,holnap ovis ballagás és még sütnöm kell muffint.

     

     

    Pusza

     

    Bea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_539148 (7662)
    2009-06-03  23:31
  15. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. június 3. 23:317662.

    Sziasztok!

     

    Gabi örülök, hogy benéztél és jól vagy. 

     

    Dia nagy kalappal a vizsgákhoz! A nasival meg ne törődj, koncetrálj a vizsgákra! jog? Attól függ, hogyan alakul most az államvizsgám. Ha jól sikerül, mivel kell a felvételihez, akkor egyelőre elmegyek szociálpolitikus egyetemi képzésre, mivel ez államilag finanszírozott lenne, ha felvennének. Viszont, ha nem lesz jó akkor visszamegyek jogra.

    Bea Kevin hogy van?

    Ami? Szilvi? Vitona?

     

    Én elvagyok,  sajnos az idegesség és a töménytelen kávé következménye, hogy kiújult a gyomorfekélyem és sajnos a mensim sincs rendben....

    Bea látod én is beálltam a sorba.

    Sajnos a nasi nálam is becsúszik, de hízni nem híztam és azért próbálok figyelni. Ha vége mindennek újra belevágok a diétába.

    Az államvizsgáig szerintem már nem tudok jönni, június 12.én lesz, nagyon nagyon drukkoljatok.

     

    Jó éjszakát Mindenkinek! Én még tanulok...

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. tdi
    tdi
    2009. június 3. 16:227661.

    Sziasztok!

     

     

    Gabi látom pörögsz mint mindig.

     

    Nálunk is rossz idő volt a hétvégén,így gyereknapkor nem mentünk sehova.Állatkertbe készültünk Jászberénybe.

     

    Remélem a jövőhéten jó idő lesz mert sok programunk van.

    Sulivak Agtelekre megyünk,ovival pestre kisvasút,hétvégén pedig Nyíregyházára az állatkertbe .Én most kicsit lazábban vettem a kajálást,itt inkább nasira gondolok,érzem is reggel a torkomat, tudjátok a sav.

    Szerencsére nem híztam még semmit vissza.

     

    Csajok ti merre jártok?

     

    Ha időm engedi jövök.

     

    Puszi Bea!

    előzmény:
    turbobebi (7660)
    2009-06-01  22:11
  17. 2009. június 1. 22:117660.

    Sziasztok!

     

    gyorsan bejelentkezem, még élek, fogyizok is csak rettentően sok a munkám és persze elsődleges prioritásként ott a családom is.

     

    Mostanában sok zöldséget, gyümölcsöt eszek, 6 után semmit, bicajjal hordom Vikit oviba (15-20 perc oda és ugyanannyi vissza), nagyokat sétálunk és szoktam RR-t is hetente 1-2 alkalommal.

    Kenyérből rozs, TK, tönkölyös, cukrot nem eszek. Még a nasikról kéne leállnom, de a sok meló mellett ez még nem sikerült.

     

    Bea, hogy telt a hosszú hétvége? Mi lenn voltunk a nyaralóban, de sajna sokat esett.

    Igyekszem majd sűrűbben benézni.

     

    Puszi

     

    Gabi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. tdi
    tdi
    2009. május 25. 21:507659.

    Sziasztok!

     

    Csak egy gyors benézés mert már aludni kéne

     

    Reni gratulálok,nagyon ügyes vagy.

     

    Dia szerintem ne görcsölj rá a fogyira,és azért próbálj rendszeresen enni.

    Vannak dolgok amik fontosabbak attól,hogy van-e rajtun pár kg fölösleg.

     

    A hetem elég zűrös,ráadásul,hogy ne rontsam a statisztikám Kevin ismét beteg,kötőhártyagyulladás és valami vírus mert este már lázas is volt.

     

    Na legyetek jók!

     

    Puszi

    Bea

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_471801
    Torolt_felhasznalo_471801
    2009. május 23. 12:417658.

    Sziasztok!

     

    Reni grat. a vizsgáidhoz! Nekem sajnos semmire nincs időm a munka és a tanulás mellett. A fogyókúrára és a sportra sem. Nagyon rendszertelenül eszem, sokszor napokig szinte semmi, és van amikor egy csomó édesség, pilóta keksz formájában. A súlyom nem nagyon változik, sajnos - vagy szerencsére. (Ha azt nézem, hogy az édességek ellenére nem hízom) Ez az időszak nem alkalmas sajnos semmire, ami egy kis akarterőt, koncentrációt igényel, mert március óta folyamatos tanulás. Eddig 3 államvizsgán vagyok sikeresen túl, kedden megyek büntetőjogból és még van a választott.

    Reni, de kezded a jogot?

     

    Puszi mindenkinek, Dia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. május 23. 11:097657.

    Sziasztok!!

     

    Látom sehol senki....  

    Hol vagytok???? Fogyi????

     

    Én még mindig próbálok odafigyelni, sajnos nem mindig sikerül... Néha az idegesség győz... Túl vagyok az utolsó vizsgámon, nagyon örültem 5 lett. Most már "csak" az államvizsga van hátra..

     

     

    És veletek? Hogy vagytok? Miért nincs itt rajtam kívül senki...?????? Ki hány kilónál tart?

     

    Azért én be-benézek majd.

     

    Szép hétvégét!

     

    Reni

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. május 19. 08:577656.

    Sziasztok!

     

    Jó reggelt!

    Merre jártok? Sehol senki...

     

     

    Este még benézek! 

     

    Szép napot!

     

    Reni

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. május 18. 17:597655.

    Szia Bea!

     

    Nagy gratuláció Dominak!!! Nagyon ügyes, csak így tovább!! Kevin is lassan iskolás lesz?

     

    jaj, remélem nem lesz semmi gond.. Viszont ne idegeskedj, mert nem tesz jót a refluxnak.

    Egyébként rengeteg kullancs van, nagyon vigyázni kell, főleg ha sokat vagy kint te is a kertben.

    Nálunk a cicák állandóan tele vannak, ma meg mikor ültünk reggel  a padra anya karján találtunk egyet, de még időben észrevettük.. 

    Én ma a tanulás mellett ágyneműt mostam. Annyira jó idő volt, hogy pillanatok alatt megszáradtak.

    Megyek tanulni!

     

    szép estét! holnap benézek.

     

    Puszi Reni

     

     

     

    előzmény:
    tdi (7654)
    2009-05-18  17:17
  23. tdi
    tdi
    2009. május 18. 17:177654.

    Sziasztok!

     

    Reni nagyon ügyes vagy gratulálok a jó jegyekhez.

    Köszi a gyomrom most vegetál,de nem az igazi.Most kullancs volt bennem és azon aggódom,hogy  nem volt fertőző -e,reméljük nem.Tudjátok nálam min dig van valami.

     

    Képzeljétek Domi annyi pontot szerzett egy levelezős versenyen,hogy 20-án megy megyei versenyre abból is/környezet/

    Hát hiába, anyja fia

     

    Itt a nyári meleg,és vele a kinti munkákfűnyírás ,ma egész délelőtt azt csináltam.

     

    Este majd benézek hátha jön valaki addig.

     

    Puszi

     

    Bea

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. május 18. 12:197653.

    Sziasztok!

     

    Látom még mindig nem volt senki...

     

    Kinek milyen napja van? 

     

    Én ma a reggelt megint piritóssal kezdtem, ebédre pedig tettem el a tegnapi székelykáposztából egykicsit. Bár tudom ez nem diéta, de odafigyelek a mennyiségre. Ma ráálltam a mérlegre -1kg.

     

    Gabi??  nagyon eltűntél..Jó lenne a kitartásodból és a lelkesedésedből erőt meríteni.Remélem meglett a kitűzött célod! Hogy sikerült a ballagás, amire mentettek? 

    Lányok? 

     

     

    Holnap jövök!

     

    Puszi Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_539148
    Torolt_felhasznalo_539148
    2009. május 17. 22:187652.

    Gabi, Ami, Szilvi, Dia? 

     

    Hogy vagytok? Hogy megy a fogyi? 

    Dia államvizsga?

     

    Én még mindig nem diétázom, viszont arra odafigyelek, hogy ne egyek sokat és a vacsorát kihagyom. Fogyni nem fogytam azóta, de ezt most kitartóan csinálom. 

     

    És ti? Mindenki olyan régen volt.. Én hétfőtől itthon vagyok, próbálok gyakrabban jönni és leírom mit ettem.. Ma reggelire piritóst, ebédre és vacsira pedig székelykáposztát ettem.

     

    Jó éjszakát mindenkinek!

     

    Reni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top