Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ki nem alszik?

Torolt_felhasznalo_213332
Torolt_felhasznalo_213332
Létrehozva: 2006. június 18. 01:11

 Jó estét! Te miért nem alszol?

  1. 2020. május 30. 19:2182176.

    Az nem jó, ha idegességtől van hasmenésed és hányingered. Könnyen lehet gyomorfekélyt kapni. Amikor a párom még velem lakott és az utolsó pár évben szinte naponta hulla részeg volt, akkor sem voltam ideges. Igyekeztem nyugodtnak látszani, kerülni a veszekedést. Egyszer ütött meg, de a nagyobbik fiam felhívta és azt mondta...ha még egyszer csak rám emeli a kezét, eljön és beleveri őt a betonba. Nem is mert többet megütni. Hála 2006-ban kipateroltam  a lakásból, kapott 4 milliót és elköltözött. Nem is akartam többet senkivel együtt élni. Jól érzem magam egyedül. Vannak barátaim és nekem ez elég. 2010-ben a volt uramat elütötte a vonat. Akkor is részeg volt. Sajnáltam, mert az italt leszámítva rendes ember volt. Idős korban pedig már türelmetlenek az emberek. Főleg akik hozzászoktak, hogy mindig ki vannak szolgálva. A gyerekeimnek mindig azt mondtam.....csak azt várd el másoktól, amit te is képes vagy megtenni. Ha nem tudsz főzni, mosni, takarítani, vasalni, meg esz a kosz, éhen fogsz halni, mert ha meghal a szolgálód, nem lesz helyette másik. Sok férfi így jár, ha a feleség meghal előbb. Ugyan azt már a másik nő nem fogja megadni, ugyan azt elvárni mástól is, nem fog sikerülni. Soha nem tudhatjuk mikor robbanunk le és akkor tudjuk meg, kire számíthatunk. 

    A Detralex jobb mint a Diozmin. Én is szedtem mind a kettőt. Most Venotec-et szedem az a legolcsóbb és ugyan az mint a Detralex vagy a Diozmin. Még ez is a 60 db-os több mint 6.000.-Ft. Én folyamatosan szedek napi 1 db-ot.

    előzmény:
    Kövesdiági (82172)
    2020-05-30  15:40
  2. 2020. május 30. 19:1582175.

    Via


    Hidd el,en sem akartam meg ennyit arulnak,de olyanok is hivtak,akik fel eve nem vasaroltak,AZ elobb hivtak 3 draga parfum kell nekik,nagyon csodalkozom,hogy most van kedvunk az avonra.de nem akarom visszautasitani.


    Hetfon bejelentkezem en is a fodraszhoz es a pedikuroshoz,pedig nagyon felek,sok UK fertozott van a megyenkben.


    Jelenleg tobb mint 600,nem tudom,miert engedtek szabadon jarkal mindenki,nincs idosav.

    előzmény:
    drvia (82174)
    2020-05-30  19:08
  3. 2020. május 30. 19:0882174.

    Délelőtt főztem. Húsleves és karalábéfőzelék húsgombóccal. Nem passzolós kaja de szeretem.

    Már a húslevessel jóllaktam, a főzeléket csak később ettem meg. Vacsorára is azt eszem.

    Fodrászhoz nekem is el kellene menni, de félek elindulni, pedig nincs messze. Majd kérek időpontot, mert már a nyakamba lóg és azt nagyon nem szeretem, főleg ha meleg van. 

    Az avonnal most keveset foglalkoztam, a kijárási tilalom miatt nem is kellett senkinek semmi. Talán júniusban adok le egy keveset.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82171)
    2020-05-30  09:32
  4. 2020. május 30. 16:4882173.

    Jak,sokat dolgoztam ,de mérgelődtem is mert a drágámat kellett győzködni,hogy fürödjön és tisztát vegyen,szerencsére jött a fiúnk és mondta ő is.


    Miután.tisztat vett,kimostam mindent,nem tartogatom,míg összegyűl több.


     


    Nem értem ezeket a férfiakat,hálásak kellene


    Legyenek,hogy mindent.keszen kapnak,sokszor megsértik a feleségeket.


     


    Az Avonnal is bombáznak,pedig még nem akartam nagyban foglalkozni,több.mint 100 ezer.ft rá kértek., azt hittem,most egy darabig szüneteltetem,de.kihagyni.vegkeg nem akarom.

  5. 2020. május 30. 15:4082172.

    Sziasztok!


    Nekem se nem gyomorrontásom, se nem hasmenésem  - hanem gyomorideg miatti frász...Sok volt nekem az utóbbi hónapokban ez a betegség -orvosjárás, rémes diagnózisok, felesleges várakozás....a férjem kötekedő természete.....szóval sok volt már a felgyülemlett idegbaj....Aztán most kibukott....ill. kibuktam...Hirten  jött rám a hányinger....aztán piszokul kle tudja gyengíteni az embert....


    Közben pedig  - még előtte  éreztem az alsó lábszáramban a visszér fájdalmat, írt rá antibiotikumot  r a doktor....van itthon mindig DIOSMIN  - az a visszérgyulladásra jó... 


    Most összekötöttem a hányingeres gyengeségem a visszérgyulladásom miatti pihenéssel....Legalább is azt hiszem, megúszom nagyobb cirkusz nélkül.... Csak tapintható, de nem pirosodott be+ vizenyősödött-sebesedett - mint egyszer vagy 5éve....Ma már jobban vagyok  - főztem rizibizit+ rántottsajtot....fél óra  - megebédeltünk!  Holnap se csinálok nagyobb ügyet a kajából...


    Ti nagyon finomakat főztetek, jó étvágyat hozzá!

    előzmény:
    Ibolyka43 (82171)
    2020-05-30  09:32
  6. 2020. május 30. 09:3282171.

    Szervusztok


    Kavezzunk eggyutt.


    Mar elfaradtam,reggel 7 tol fozok,mosogatok,elkeszult a mai es holnap ebedunk.


    Mara  husleves,am I holnapra is marad,petrezselymes ujkrumpli,fairy,friss kaposztasalata sacanyusagnak.


    Holnapra,husleves,toltottpaprika es tiramisu.


     


    A hasmenes nagyon kinzo tud lenni,mert nemcsak a gyomor,epe fajhat,hanem a vegbel is kikeszul. 


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


     


    En neha dipakrint vagy trifermentet hasznalok a baj megelozese vegett.


    Lassan kimozdulok messzebbre is, mert fodraszhoz es pedikuroshoz kell mennem a tyukszemem vegett.


    Most nem faj,mert keveset mentem cipoben,2 honapig csak zokniban jartam.


    A hajamat kicsit megnyirbaltam,de dauert szeretnek csinaltatni a akkor egy darabig nincs bajom vele.

  7. 2020. május 30. 09:2782170.

    Kétféle zselatin létezik. Az egyik egy tengeri vörösmoszat az AGARAGAR a másik a csontokból készül. Az apukám cukrász volt és ő az agaragar-t használta zselatinként. Én is szeretem a zselatinos sütiket, néha szoktam csinálni, bár már elég régen csináltam. Magamnak minek, a gyerekek pedig nem nagyon jönnek sütizni.


    Én is elég rosszul alszom el esténként. Begörcsöl a lábfejem, olyankor ordítani tudnék. Csak ülök az ágy szélén és várom, hogy kiálljon a görcs. Egyébként jól alszom, ha sikerül elaludni. Ébren alvó vagyok, a legkisebb zajra is felébredek és még a hallásom is kitűnő. Hallom éjjel ahogy mászkál a lift, mert majdnem  a lakásom mellett van. A két ház között van egy felnőtt játszótér (kondigépekkel) ahol esténként bandáznak fiatalok vagy a hajléktalanok és hangosan beszélnek, nevetnek késő éjjelig. Napközben a kutyások hozzák ide a kutyákat, pedig a ház másik oldalán sokkal szabadabb és több hely lenne. Az ugatás, sokszor több kutya is összemarakodik néha fárasztó. Van a kertvárosi részen egy házban valami nagytestű kutya, ő majdnem egész nap egyfolytában ugat. Az ablakból nem látom, de közel van valamelyik házban. Ha nyitva van az ablak már már idegesítő a csaholása. Most éppen csendben van. 

    Na megyek valami főznivaló után nézek, pedig nem sok kedvem van ma főzni, de enni kell. 

    Ibolya is biztos jön, lehet éppen puzzle-t rak össze. 

    előzmény:
    Kövesdiági (82168)
    2020-05-30  07:41
  8. 2020. május 30. 09:0882169.

    Borzalmas amikor az embernek hányingere van. A karantén előtt tapasztaltam. Már meg sem tudom mondani mikor volt gyomorrontásom és ez a 4 nap nagyon megviselt. Én is lefogytam 4 nap alatt 4 kilót, de ez csak folyadékveszteség és nem fogyás.
    Ha valaki hány annak nem szabad pirítóst enni, mert irritálja a gyomrot. Én sós kenyeret, meg  kekszet ettem és sok vizet ittam. Még a reggeli kávét sem bírtam meginni.  Olyankor semmi zsírosat nem szabad enni.

    A fáslit sosem tudtam feltekerni. Talán 1-szer próbáltam, de pár óra múlva le kellett venni, mert nagyon fájt a lábam. Igazából én a kompressziós zoknit a trombózis miatt használom. Amikor Venezuelába utaztam a repülőn kaptam egy enyhe lefolyású trombózist és azért kell használnom. Sokat repültem, de a venezuelai út Rómából 11 és fél óra. Már nem repülök többet, pedig volna még hely ahová szívesen elmennék.Bekéredzkedtem egy kubai csoportba és ott nézegetek gyönyörű képeket. Fáj a szívem, hogy már nem tudok utazni. Majd talán egy másik életemben valamelyik Latin-Amerikai országban élek.  

    előzmény:
    Kövesdiági (82167)
    2020-05-29  12:46
  9. 2020. május 30. 07:4182168.

    A ZSELATIN - ami csontörlemény....az jó, az szívódik fel, épül be oda , ahova kell...Ezt még a BÜKKI FÜVESEMBER GYURI BÁCSITÓL TANULTAM  RÉGEN::...Most hogy mondtad, hát nekem is fájdogál a combcsontom a fekvéstől is - bekentem lóbalzsammal - jobb!


    MÁr úgy néz ki jobban vagyok. 


    Este már nem hánytam, éjjel ugyan mintha felébredtem volna, hogy hányingerem van..., de a "légzéssel", gondolateltereléssel megúsztam - visszaaludtam...


    Ma reggel már jobban érzem magam. 


    Tök üres a hasam, csak a tea zötyörög benne.....Majd csinálok rizst és rántottsajtot...ez lesz a diétás - hasfogós ebéd!Mert mióta napok óta/3 napja   csak  teát iszom, tök átmostam a bélredszerem....

    előzmény:
    Kövesdiági (82167)
    2020-05-29  12:46
  10. 2020. május 29. 12:4682167.

    Na . Lányok  , rendesen le vagyunk pukkanva!   Mindenkinek van valami baja....a tavaszi fáradtság, a bezártság, a félelem a bajoktól, és a meglévő bajok  -  kicsinálják az ember idegeit!!!


    Engem  is inkább a "gyomorideg", mint a gyomorrontás terített ki....Bár jövök-megyek, nekem kellett "rendet csinálni" miután összehánytam szőnyeget, ruhát,  lakás.....A férjem nem tud hajolni, emelni....így csináld magad, a szolgád nincsen....Azóta a kislavor mindig ott van , ahol én, mert nem tudom, mikor jön rám a hoppáré....


    Eddig sem csaptam nagy főzéseket, most aztán végképp nem. Tegnap csináltam 4 közepes krumpliból paparikáskkrumplit....még ma is azt esz a férjem...  Én nem eszem, csak piritóst, ha éhes  leszek , de nem vagyok, .....csak teázom....


    A legjobb az egészben, hogy bejött a fogyókúra ....már leadtam 2-3 kilót....biztosan...


    Ó, Via  - én is tudom milyen rossz az a fáslizás is a kompressziós harisnya fel- le tekerése - húzása....  Én is tekergettem a napokban/ a múlt héten .../, de mióta ennyit fekszem , mint most, vsak vadgesztebyekrémmel kenegetem a visszeremet..., meg a csontjaimat is...És a lóbalzsamot szeretem.....az tele van olyannal , ami jól felszívódik....Most nem jut eszembe a neve...

    előzmény:
    drvia (82166)
    2020-05-29  08:49
  11. 2020. május 29. 08:4982166.

    Ma korán keltem, mert annyira fájt a csípőm, hogy képtelen voltam az ágyban megfordulni. Inkább felkeltem. 
    2001-ben volt visszérműtétem, akkor az orvos írta fel a kompressziós zoknit, mert a fáslival nem tudtam volna dolgozni. Akkor csak I. fokozatú harisnyát írt fel és hordtam egy ideig. Később elhagytam. Nem kellemes, főleg nyáron a nagy melegben.

    Amikor nyugdíjba mentem és már nem jártam dolgozni, egyre többet dagadt be a lábam. Lymphoedema ez egy nyirokbetegség. Akkor ismét fáslizni kellett volna a lábam, de nem egyszerűen csak rátekerni, hanem van egy technikája és én a lábam nehezen értem el, főleg a jobb lábam. Akkor az érsebész írta fel a II. fokozatú kompressziós zoknit. Ez egy nagyon erős gumis térdzokni. Nyáron borzalmas meleg, de ha nem akarom, hogy bedagadjon a lábam, muszáj volt viselni. Nem egyszerű felhúzni sem és levenni is macerás. Mivel műszál, simán el lehet benne csúszni a járólapon, ezért még zoknit is kell ráhúznom. Vettem egy zoknifelhúzót és avval tudom a jobb lábamra felhúzni. Avval sem könnyű, de legalább a lábfejemnél feljön, a többit óvatosan fel tudom húzni. Levenni sajnos sokkal rosszabb, mert a csípőm miatt nehezen tudom a sarkamnál letolni. Szóval van vele gond. 

    Ma nem főzök semmit, van még tegnapról paprikás krumpli uborkasalátával. A hétvégére kell majd alkotni valamit, lehet megcsinálom a töltött paprikát, amit a héten akartam. 

    A fiamnak összeírtam ami kell, mert én már sajnos nem tudok elmenni sehová.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82165)
    2020-05-29  06:43
  12. 2020. május 29. 06:4382165.

    Szervusztok


    Agi


    Hogy erzed magad ?elmult a hasmenesed?


    Nalam,inkabb a szekrekedes formul elo,mindket eset kellemetlen..


     


    Via


    Begyogyult a labad?a viszerek miatt hordol gumiharisnyat?


     


     


    Esos,hideg idonk van ,ilyenkor jobban faj a derekam es a terdem.,kenegetem,de meg nem vettem elo a gyulladascsokkento tablettaimat.


    Ebedre a leves  melle,prezlislaskat keszitek.


    Legyen szep napunk.

  13. 2020. május 28. 11:0482164.

    Szervusztok


    Agi


    Kimerultel,pihenj,a minka megvar,..


    Tudom ,hogy szereted a rendet,de neha kell pihenni,senki nem vegezni el helyettunk...


    A fiad nem tud besegiteni a funyirashoz?


     


    Via


    Teged is biztos idegesit a sok zaj es por.,kulonosen,mert  regota keszul es ki tudja,mikor lesz kesz.


     


    Hozzak is szokott jonni evente 2x egy no,de meg nem fogyott neki a takaritasoknak, hazakhoz jar,szepen dolgozik,csak mar nagyon lassan,nert velem egyidos.


    Ma Koran 7 kor mentem vasarolni,tobb mindent vettem,egret,sargavarackot,fustolt csontnelkuli csulkot,tejtermekeket,ujkrumplit.


    Spent,criss kapiszta,paradicsom,zoldhagyma,leveszoldseg,tojas,kenyer,to bb mint 10 ezer ft.


    Remelem keddig eleg lesz.


     


    Lassan en is kimereszkedek messzebb,par utcaval,Gaza bitten egyvarckremet.


    Nem is gondoltam,Hogg ilyen sokan hivtak,ilyen veszhelyzetben is szukseg van a kenceficere.


    Via.nalatok 3 vagy 4 hetente van uj katalogus,nalunk mar a 8 as van.


    Szombaton rendelek.

  14. 2020. május 28. 10:4482163.

    Borzalmas amikor az ember tehetetlen. Én is el vagyok keseredve, hogy nem tudok semmit csinálni és rá vagyok kényszerülve mások segítségére. A főzés is megterhelő, de szépen lassan megcsinálom. A takarítás már nem olyan egyszerű. Rettentően rossz, hogy nem tudok semmit csinálni.  Sajnos idővel csak rosszabb lesz. Kitartás neked Ági. A betegségnél nincs rosszabb a földön. 

    előzmény:
    Kövesdiági (82161)
    2020-05-28  10:11
  15. 2020. május 28. 10:4282162.

    Ó...nem tudtam, hogy már vettél.  Én most ismét használom, mert a pedikűrös kicsit megsértette a görbe ujjam és a kompressziós zokniban fájt. Így most sokkal jobban tudok járkálni, mert nem fáj.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82160)
    2020-05-27  21:10
  16. 2020. május 28. 10:1182161.

    Sziasztok!


    Már lassan kimászok a gödörből....bár még most sem vagyok olyan virgonc , mint szoktam lenni....


    Talán nem is gyomorrontásom volt...., hanem inkább az idegeim merültek le ebben az állandó orvoshoz járástól, meg attól, hogy látom, hogy a férjem hogy gyengül  - és oltári lassan megy minden, ami egy kicsit segítene...


    Szóval lemerültem!


    Tegnap egész nap csak teáztam, feküdtem....Ma már remélem hasznosabb dolgokat is csinálok....

    előzmény:
    Ibolyka43 (82160)
    2020-05-27  21:10
  17. 2020. május 27. 21:1082160.

    Via


    Koszonom,nar eleg reg vettem,mikor meg nem volt tyukszemem,nert 3 labujjam el van gorbulve,nyomja a cipo.

  18. 2020. május 27. 20:0082159.

    Ibolya. Hogy van a lábad? 
    Már régebben is akartam neked írni, hogy van egy szilikonos lábujjgyűrű amit a gyógyszertárban vagy gyógyászati segédeszköz üzletekben lehet beszerezni. Nekem is van, mert az egyik ujjam kicsit görbe és néha nyomja a cipő. 
    Most, hogy itt volt a pedikűrös és kicsit megsértette az egyik ujjam én is használom. 
    A tyúkszemes ujjadra ha ráhúzod nem fáj a cipőben a lábad. Többféle van, kérdezz rá a gyógyszertárban. Napközben használod, este le kell venni és reggel amikor felöltözöl visszaveszed. Többször használható, nem kell kidobni.

    Így néz ki:   https://harmoniagyogyaszat.hu/szilikon-gellel-parnazott- labujjgyuru-sg302-gmed



  19. 2020. május 27. 18:5982158.

    Sziasztok Lányok!


    Ági! Hát az nem jó ha gyomorrontást kaptál. Valami olyat ettél amit nem szeret a gyomrod. Lehet valami zsíros volt, vagy nem jól mostad meg az alapanyagot. Nagyon rossz amikor az embernek émelyeg a gyomra. Néha én is túleszem magam és olyankor szidom magam, hogy mi a fenének kellett annyit ennem.

    Tegnap mostam, az ágyneműt amit lehúztam, de szokásomhoz híven addig halogattam a kiszedést, hogy este lefekvéskor jutott eszembe, hogy a gépben van a ruha. Ma reggel szedtem ki. Semmi baja nem lett, még az illata is jó volt az öblítőtől.

    Ma nem főztem, még volt tegnapról sült oldalas, este pedig valami hideget eszem. Majd holnap kitalálok valamit. Lehet paprikás krumplit főzök mert van salátám és ennék egy kis salátát. 

    Ibolya!
    Most találtam ezt a BubblePop játékot és elég gyorsan haladtam vele. Most leragadtam egy helyen, ez elég macerás, de már jóval 400 felett vagyok. Amikor sikerül előbbre jutni sokszor kapok ingyen 2-4-6 óra játékot. Persze nem játszom 6 órán keresztül, de akkor gyorsabban haladok, mert egyébként csak 5 életem van.

    Már 2 hónapja csinálják az alattam levő lakást. Hétfőn már lementem megkérdezni, kb. meddig kell még hallgatni a fúrást, vésést, csiszolást, flexelést, mert már fáj a fejem tőle és félő, hogy a konyhámban a csempe lepotyog a falról, annyira rezeg az egész épület. Még mindig csak bontanak, mert még semmi látszata nincs, ahogy elnéztem. Még nem cseréltek ablakot és bejárati ajtót sem. Ott is fognak vésni és fúrni is. Egyik nap még a zene is bömbölt náluk, de valószínű valaki szólhatott, mert elhallgatott a zene. Üres a lakás és jobban felhallatszik a zaj, a beszélgetés. Remélem túlélem még ezt az 1-2 hónapot és vége lesz. 

  20. 2020. május 27. 18:0182157.

    Agi


    Nem toled kerdeztem a jatek,hanem Viatol,mert o tobbet latszik,mint mi.


    Csak azert kerdeztem tole,nert en amikor neki foztem a puzzlenak,solar jatszodram,neg ejjel is a kueakossal almodtam.ma is kiraktam egyet,tobbet bem fogok,esetleg holnap is egyet.

    előzmény:
    Kövesdiági (82156)
    2020-05-27  17:46
  21. 2020. május 27. 17:4682156.

    Ibolya  - nem vagyok én függő....én csak KÉT MELÓ KÖZT  ülök le a gép elé...., az a pihenőidőm...Ki sem kapcsolom a gépet, de nem ülök én előtte egész nap...A  PUZLEt is csak legfeljebb kettőt rakok ki...nem is bírnám szemmel...


    Ma nálunk is vacak idő van....bár kell az eső, mert nagy volt a szárazság....de tegnap is, ma is volt egy -egy 5 perces borsónyi- jégeső...nem használ semminek ...


    Persze maszkkal vagyunk....vigyázunk magunkra....de nem tudunk beteget Kövesden, nincs nagyon mitől félni....Már hétvégén megnyílik a FÜRDŐ, a szállodák.....Beindul az élet...


     

    előzmény:
    Ibolyka43 (82155)
    2020-05-27  17:08
  22. 2020. május 27. 17:0882155.

    Szervusztok


    Nalunk ma borus es hideg ido van,nem szeretem.


    Delelott mostam,majd ebedre csirkemajat sutotottem hirtelen. 


    Agi


    A ferjed minden heten kell menjen a dializisre?


    A tegnapi tanc elmaradt,de azert jo volt talalkozni AZ ismeroseiddel,betartottatok a tavolsagot es maszk,kesztyu is volt rajtatok?vagy nem veszik komolyan?nem buntetnek?


    Azert egy kicsit megnyugodtal a mai napra?


    Via


    Lattam,ma is jatszodtal a Facebookon,jol haladtal?ez a jatek is fuggoseget okoz?

  23. 2020. május 27. 08:5982154.

    Sziasztok!


    Tegnap nem kezdődött jól a napom ....és rémesen  végződött . Nem akarom részletezni  - de gyomorrontás+ idegkimerülés totál kiütött estére...


    DE jól aludtam ...igaz, hogy azt álmodtam, hogy vírusos vagyok....de nem hiszem, mert már ahhoz képest jól vagyok...


    Délután még elmentem táncolni  - de nem tánc volt, hanem a "barátaimnak a barátinak "  volt név és születésnapja...kb- , 85éves....Oda indultunk szerenádot adni...DE elkezdett esni az jégeső...ott ültünk a kocsikba , míg zuhogott...Aztán elállt, énekeltünk, totál meglepetés voltunk...nagyon meghatódtak....


    Ma sem vagyok még túl jól...


    A férjem 1 napos sebészeten lesz megműtve a sérve....nem nagy...1 éjszakát bent tölt...mert másnap majd beültetik neki a kanürt a művesekezelésre....


    Ma nem főzök semmit, csak teázom....Maradt tegnypról kifőtt tészta/laska....majd sajtostészta lesz a menú....

    előzmény:
    Ibolyka43 (82153)
    2020-05-26  15:03
  24. 2020. május 26. 15:0382153.

    Szervusztok


    Nálunk is szomorú idő van.reggel főztem.fejtettbablevest és pizzát.


    Ma pihentem,tegnap sokat.dolgoztam.


    Ági


    Mikor műtik a férjedet,nálatok hány napig tartják a műtött beteget a kórházban?


     


    Nálunk most látogatási tilalom van a kórházakban.


     


    Fia


    Megjött a zöldség rendelésed és friss termékeket visznek?


    Én jobban szeretem ha magam válogatom,de cipelni már nehezemre esik.


    Legyen szép,tartalmas délutánotok.

  25. 2020. május 26. 10:2482152.

    Nincs jó kedvem nekem se....Én is öregszem.../haha.../, fáj a vállam a cipekedéstől, a kerti munkától....stb...., ÉRZEM a visszeremet...., befásliztam....Telefondoktor van...megbeszéltük, felírja - ill. elküldi a felhőbe a gyógyszereket....Ma EGERBE megyünk a sebészhez, a nefrológushoz....


    Másból sem áll az éeltem , csak a betegségek...


    DE - azért ma TÁNC!!!!

    előzmény:
    Ibolyka43 (82151)
    2020-05-25  18:40

Címlap

top