Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2021. augusztus 12. 09:0482076.

    Sziasztok szép napot.


    Marcsi érthető így és nagyon örülök hogy sikerrel jártatok.Érthetetlen hogy a románok miért nem oltatják be magukat,?De ez valahol akor szerencse mert nálunk tényleg érthetetlen a hozáállás.Ráadásúl jelzik hogy az új mutácíó jön ki tudja annak milyen hatásai vannak.Nekem szerencsém volt mert én azt kaptam ami úgy néz ki hogy az új mutánsra is hasznos .Én is azt kaptam amit ti így a remény megvan hogy védet vagyok.A családban mindenki azt kapta. Azért tényleg bejelentkezek egy tesztre biztos akarok én is ebben lenni.Nálunk is sokan nem akarják beoltatni magukat sokan  ellenzik az oltást.


     


    Mindenkinek vidám gondtalan napot,ma visszatér a kánikula vígyázzatok magatokra.

    előzmény:
    totyogoka (82075)
    2021-08-12  06:59
  2. 2021. augusztus 12. 06:5982075.

    Jó reggelt!


    Szia Valcsi!


    Amikor már a csapból is az folyik, hogy a kínai vakcinával oltottak 60 felettiek nem védettek mert nem is ajánlották ennek a korosztálynak még maga a gyártó sem akkor azért kicsit elgondolkoztunk. ( Főleg én) Tagja lettem a facebookon egy csoportnak ahol egy nagyon agilis hölgy a szülei érdekében harcolt azért hogy védetté tegye Őket. Nagyon sok információt innen sikerült megszerezni.Az ingyenes tesztet a fővárosiaknak a Főpolgármester bocsájtotta rendelkezésre pontosan azért hogy a kínaival oltottaknál be lehessen bizonyítani , hogy mennyire volt hatékony az oltás. Erre időben sikerült regisztrálni és ez a Városház parkban volt. Ekkor derült ki , hogy az én szervezetemből nincs kimutatható ellenanyag koronavírus ellen.Apusnak volt valamennyi de ez is csak a minimális érték felett valamennyivel. gyakorlatban ez azt jelentette , hogy a két kínai oltás a nullával egyenlő mi oltatlannak számítunk és ha van rá lehetőségünk kezdjük előlről az egészet de valami komolyabb vakcinával. Ez ugye Magyarországon lehetetlen lett volna kivitelezni , mert itt aki két oltást kapott az már nem jelentkeuhetett 3.-4. oltásra. ( Akkor még) Ekkor jött a segítség , hogy Romániában regisztráció nélkül is beadják az oltást ha még nem vagy beoltva. Nem hazudtam bemutattam a magyar oltási könyvem , de amikor meglátták hogy kínai és nulla antitest akkor azt mondták , hogy akkor én nem vagyok beoltva. Így aztán ott helyben vérnyomásmérés hőmérőzés után azonnal megkaptam én is és Apus is a Pfizert / Telefonszámot drNő elérhetőséget már a csoport segítségével kaptam) Akkor beszéltük meg hogy ha védettséget szeretnék akkor kell második adag pfizer is 3 hét mulva. Mire letelt a 3 hét itthon is lehetett már jelentkezni a 3. oltásra de mi valahogy augusztus végére kerülhettünk volna sorra esetleg és akkor sem tudni mivel oltottak volna be. Ezért aztán a másodikra is kimentünk. Mert minden úniós ország ingyen oltja be az úniós állampolgárokat. Már foglaltam fizetős tesztre időpontot mert nagyon érdekelt , hogy az első pfizer után hogyan változott meg az elenanyag termelődés a szervezetemben ( Egy fizetős teszt kb 9000ft , de ahova én jelentkeztem az augusztus 10.-ig akciósan fél áron hirdette magát) A szerencse mellém állt mert alighogy lefoglaltam itt az időpontot hívtak a kerületi Önkormányzatból hogy van lehetőség a kerületi lakosoknak ingyenes tesztelésre szeretném-e kérni. Persze hogy kértem a másikat gyorsan lemondtam. Na ennek az eredménye lett biztató mert kb a százszorosa lett mint az első két kínai oltásé.


    Szóval kellett kicsit logisztikázni kellett pár órát eltölteni az internet előtt kellett hogy segítsünk abban a csoportban egymásnak is . Most is azt mondom nem csinálnám másképpen. Nem autóval mentünk, mert nem tudhattuk, hogy oltás utáni mellékhatások lesznek-e esetleg ( szédülés bágydtság láz magasvérnyomás stb) ezért 4-5 féle menetrendet állítottunk össze az utazáshoz. Végülis sikerült eljutni egyszeri átszállással a határig ott meg átbaktattunk az oltópontig ami kicsit húzósabb volt kb-3-4 km oda és vissza is ugyan ennyi. De a határon senki nem foglalkozott velünk még a személyinket sem kérték el egyik alkalommal sem.Az oltásért nem fogadtak el semmit illetve némi édességet amit vittünk, de borítékot nem fogadtak el. 


    Azonnal kaptunk igazolást is a beadott oltásról angol -román nyelvűt. itthon meg internetről le lehetett tölteni a QR kódos igazolást . A Románok nem oltatják magukat. Nehéz Őket rávenni hogy oltakozzanak. ( Ezt mondta a dr.-nő) Viszont oltóanyag van bőven a legjobbakból is. Ezért gondolták, úgy hogy az úniós állampolgárokat regisztráció nélkül oltják inkább minthogy kidobják vagy megsemmisítsék az oltóanyagot mert ennek is van szavatossági ideje és ha lejárt akkor már tényleg nem tudják felhasználni.


    Én azt mondom ehhez nem bátorság kellett hanem elhatározás és elszántság. Én már annyit féltem ettől a vírustól annyit tartóztattam m agam a találkozásoktól , hogy ennyi áldozatot igazán hozhattam hogy érte mentem amit tálcán kínáltak fel. 


    Kicsit hosszan írtam le bocsánat de rövidebben félre érthető lett volna ez az írás. 


    Mindenkinek szép éás kellemes napot kívánok!

    előzmény:
    precon (82074)
    2021-08-12  00:08
  3. 2021. augusztus 12. 00:0882074.

    Marcsi örülök hogy végre ti is megnyugodhatok.


    Nem semmi hogy kimentetek,ezt honan tudtátok hogy lehet és hogyan,?Mined esetre bátrak vagytok,hogy útra keltetek.


    Ma olvastam hogy a Németeknél  majdnem 7000 ezer embert kell újra oltani egy egész falút mert sóóldattal oltották be őket.Véletlen derűlt ki mert eldicsekedet a nővér hogy kicserélte a vakcínát, folyamatosan mert ő oltás ellenes.Na ez sem semmi,és van olyan ország ahol szintén a vakcína helyet sóóldatott kaptak (a gyártótól)áll a bál a világban.


    Hol csináltatatok tesztetés menyibe kerűl,én is megnézetném hátha én is sóóldatott kaptam kétszer is

    előzmény:
    totyogoka (82073)
    2021-08-11  16:42
  4. 2021. augusztus 11. 16:4282073.

    Mindenkinek szép napot kívánok!


     


    Kicsit szégyenlem magam mert elég régen írtam a topikra de össze jöttek a dolgok.Az elmúlt héten is minden napra volt valami meg ezen a héten is. 


    Azért nagy nagy örömömre sikerült megkapni a két kínai oltás után a két pfizer oltást is. Még a két kínai oltás után lényegileg nem volt kimutatható antitest a véremben ( 37,7 volt és 50 a minimális érték) addig az első pfizer után 3 héttel a teszet eredményem közel százszorosára emelkedett 3883,9 . De közben hétfőn megkaptuk a második pfizert is. Igaz Romániába mentünk érte de nemzetközi angol-román nyelvű oltási igazolásunk van ami QR kóddal is el van látva tehát 2022 június 30.-ig érvényes . Nekem ez nagyon fontos volt mert már annyit féltem rettegtem és ebben a mi kis hazánkban nehezen akarták beismerni hogy a kínai oltást 60 év felettieknek nem lett volna szabad adni mert sokkal kevésbé hatékony mint a többi vakcina.Nagylakon olyan szeretettel fogadtak bennünket és a drnő semmilyen ellenszolgáltatást nem fogadott el. Tömegközlekedve mentünk, nem autóval úgy hogy jó kis kirándulásnak is felfoghattuk . Reggel mentünk este jöttünk, közben meg Makón is szét néztünk, volt pár óránk.


    Most ebben a nagy melegben meg a Dagály fürdőbe járunkhogy a bérletünk is fel legyen használva. Még így is van 12 alkalom. Közben a Barátokkal is voltunk egy egynapos Balaton körüli túrán. Még Kapolcson is voltunk a Művészetek völgyében. A jövő hét megint olyan mászkálósabb lesz van egy két időpontom amit még le kell járni aztán majd vége is lesz a nyárnak. Szeptember elején van egy Egerszalóki foglalásunk és szeptember közepén meg egy Szekszárdi 2 napos kirándulásunk. reméljük, hogy ez a járvány helyzet engedi majd hogy mehessünk is.


    Mindenkinek kívánok nagyon jó egészséget! Sokat gondolok Rátok!

  5. 2021. augusztus 11. 09:0182072.

    Te még akkor nagyon fiatalos vagy hogy eljársz dolgozni.Szeretnék én is de olyan vacakok a térdeim hogy néha alig bírok menni.Pedig én is 74 éves vagyok.


    Nagyon szép családod van,nem lehetett könnyű ápolónőként nevelni négy gyereket.


    Nekem két gyerekem van egy fiú aki velem él a lányával négy éves kora óta én neveltem.,és egy lányom van.Sajnos nekem nincs ennyi unokám három lány és két fiú unokám van.A két fiú az nem vérszerinti a fiam nevelte őket a volt menyem hozta a családba 3-5 évesen.12 évig éltek eggyüt a fiúk azóta is jönnek és apjukként szeretik a fiamat,így én is maradtam nagyi nekik.


    Sajnos az én férjem is meghalt nagyon hírtelen még a mai napig nem tudtam elfogadni négy éve de még mindig várom hogy belép az ajtón.Megállt a szíve minden előzmény nélkül.


    Az első nagylány unokám nekem is műtősnővér a középső művész lélek remélem egyszer ő is megtalálja a helyét eddig nem sikerűlt volt már pincér Angliába most könyves boltba dolgozik imádja a könyveket ,a legkisebb lány az mentőstísztnek tanúl ez az útolsó éve.

    előzmény:
    cinkepanka (82058)
    2021-08-06  18:14
  6. 2021. augusztus 11. 08:2582071.

    Gittám azt hittem hogy csak nálunk van ez hogy én sem tudok beállni a garázsba,a fiam nálunk is tele rakot mindent.A bosszantó az hogy olyan dolgok is vannak amiket a barátai kértek hogy ideglenesen had tegyék le ide aztán évek óta itt maradtak.Igérgeti mindenki hogy már viszi de csak igéret maradt.Most én is megfenyegettem a fiam hogy ide hívok cigányokat és mindent oda adok .Na hátha így elfogy egy két dolog mert attól fél hogy tényleg ide hívom őket és elvisznek olyan dolgokat is ami a kezük ügyébe kerűlNálunk az udvar is tele van álvánnyal keverővel hordókkal fém munkaasztallal és ezek egy sem a mieink csak ide raktározták ideglenesen.Szóval tele van a hócípőm nekem is.

    előzmény:
    dundori (82065)
    2021-08-07  22:47
  7. 2021. augusztus 11. 08:1982070.

    Erzsike bizony alig van idő a felélegezhetésre újra itt a kánikula.Jó lenne ha egyforma meleg de nem forró napok lennének olyan igazi régi nyár.

    előzmény:
    er54 (82067)
    2021-08-10  20:41
  8. 2021. augusztus 11. 08:1782069.

    Ibolyka jó útazást .


    Hid el jobb lesz éjjel útazni nem lesz meleged és aludhatsz a vonaton csak nehogy tovább útaz.Jó pihenést fürdőzést.

    előzmény:
    Ibolyka43 (82066)
    2021-08-08  09:38
  9. 2021. augusztus 11. 08:1582068.

    Sziasztok vidám ébredést.


    Lassan megint vége a hétnek,nagyon gyorsan szaladnak a napok.Megint jön a kánikula hétvégére.Színte alig lehet kint lenni ,főleg nekem aki nagyon nem bírja a meleget.Hiába téli gyerek vagyok.Felénk sincs semmi érdemleges.Olvasom a világban is menyi borzalom történik a sok tűz előte meg az árvíz.Mi itt elég jó helyzetben vagyunkszerencsére a nagy viharok eddig elkerűltek.


    Lassan kezdődik a suli megy az unokám koleszba persze ha nem lesz megint távoktatás.Tavaly kifizetteék feleslegesen az albérletet aztán nem lehetett bejárni az egyetemre.Tavaly nem kapot koleszos elhelyezést a vírús miatt a fél koleszt lezárták aztán a végén az egész sulit.


    Erzsike az unokáidnak is kezdődik a suli keveset lesznek otthon.


    Gitta reméljük végre helyreáll nálatok is a rend és végre mindenki  egészséges lesz ,gondtalanúl élveszhetitek a baba növekedését.


    Marcsi merre útazgattok?mentek még Görögbe?most nagyon rájuk  jár a rúd sokfelé van tűz


     

  10. 2021. augusztus 10. 20:4182067.

    szép estét


    A héten  az unokák  anyájukkal   a másik mamáéknál  messze  vannak .


    Nagyon furcsa  nélkülük nagyon hiányoznak .


    Gitta  nagyon sokat  dolgozol  ,nehéz a fiadéknak kisunokád biztos  szépen fejlődik .


    Valika  megint jön a meleg ,kánikula .


    Marcsika merre jártok .


    Ibolyka  jó pihenést és pancsizást .


    Mindenkire szeretettel gondoltam .


  11. 2021. augusztus 8. 09:3882066.

    Szervusztok


    Koszonom a nevnapi koszonteseket.


    Nalunk is meleg vokt a jukius,mara mar lehult a levego.


    Aug,vegen megyek furdeni,csak az a baj,hogy csak ejjeli vonat van.,de az sem tolunk,eleg messze visz a fiam,ott feltesz,hiszem,hogy szerencsesen megjarom ezt a kirandulast.


    Elegge fajnak a terdeim,de azert lassan elvegzem a dolgaimat.


    Legyen szep vasarnapunk.


     

  12. 2021. augusztus 7. 22:4782065.

    Totyi! Az előzőekben adtam hírt a családról, kicsit rezeg a léc, de mikor nem? Az előzőekben írtam már (de lehet, elszállt az is, nem néztem utána), a fiam, mint a mérgezett egér szaladgál napok-hetek óta hol a menyemmel, hol a kutyákkal, és a munkáját sem hanyagolhatja el. Látom, hogy idegileg teljesen padlón van. Ráadásul elszánta magát, hogy az általa ide hordott töménytelen mennyiségű felesleges lomot kitakarítja a garázsomból. Nem tudom elmondani, hány kocsival vitt már el különféle lerakóhelyre (szinte mindent máshová kell elvinni), de még alig látszik, hogy ürült a garázs. Mivel lakótelepi lakásban laknak és most teljesen "átépítették" a belső tereket, ide hurcolt mindent, amit onnan kidobtak. Ebben is volt hűtőszekrény, ajtó, ajtókeret, felszedett járólap és levert csempe, konyhabútor, maradék cement és a többi...


    Az utóbbi hónapokban már ott tartottam, hogy nem fértem hozzá a saját szekrényeimhez, ahol a dolgaimat tartom, annyira el volt torlaszolva minden. Igaz, Lilla unokám is rávett, hogy rövid időre ide hozhasson 3 dobozt, ez 2019. telén történt, azóta még nem vitte el őket, de nem ez a lényeg, hanem a 3-ból 23 lett. Ezek azok a nagyméretű OBI-s dobozok, ezen kívül napágy, szánkó, gyerekágy, bőrönd, babaház, roller és hasonlók, amik nem fértek dobozba. Itt megjegyzem, hogy az anyjának három garázsa van, amiket kiad. Eladták a lakásukat, valamint a nyaralót, és a dolgaikat ide hozták hozzám. Anyjának eszébe nem jutott, hogy az egyik garázsát tölti meg ezekkel a cuccokkal. Az új lakás, amit vettek, már 2019 nyarán el kellett volna, hogy készüljön, most még remény sincs arra, hogy hamarosan átadják.


    Amit mindebből ki akarok hozni, az, hogy én az utóbbi időben a saját kétállásos garázsomba úgy legóztam be a kocsimat, hogy néha alig tudtam kiszállni, a csomagtartóhoz pedig hozzá sem fértem. De már látszik azért valami, remélem, hamarosan birtokba vehetem a saját garázsomat, mert voltak és vannak terveim, amiket nem tudtam megvalósítani helyszűke miatt. Aminek nagyon örülök, hogy végre kikerült a garázsból a fiam veterán Szamarája, ami úgy 7 évig foglalta a legnagyobb helyet. Ezzel együtt 4 autó váltógumija is nálam landolt már évek óta. A sajátom, a Szamara, a menyem kocsija és az új autójuké. Így már csak három autó gumiját kell tárolnom, ami ugye 12 db, ami nem is gumi csupán, hanem felnivel együtt értendő, tehát dög nehéz, ha odébb kell pakolni (takarítás miatt). Ennyit az én örömömről, bánatomról.

    előzmény:
    totyogoka (82047)
    2021-08-05  08:37
  13. 2021. augusztus 7. 22:1882064.

    Ibolyka! Igaz, már vége a napnak, sőt mondhatni éjszaka van, de ezúton kívánok én is sok örömöt, boldogságot névnapod alkalmából. Neked is kitartást, nem könnyű egy beteg ember gondozása, kívánom, hogy mielőbb gyógyuljon és neked is könnyebb legyen a mindennapi teendőd.

  14. 2021. augusztus 7. 22:1682063.

    Kedves Margaret!


    Sajnálom, hogy a férjed ilyen beteg lett, kívánok mielőbbi gyógyulást, neked pedig kitartást a gondozáshoz. Én is nagyon lelassultam, de biztosan meg van ennek is az oka. Tudod, az a bizonyos kéményseprő betegség: a korom. Ez utóbbi mondat egy vicc lenne, remélem megérted. Vigyázz magadra, hogy tudj vigyázni a férjedre. 

    előzmény:
    margaret3711 (82052)
    2021-08-05  15:42
  15. 2021. augusztus 7. 22:0882062.

    Szervusztok Barátok!


    Nem jártam erre mostanában, kicsit összecsaptak a fejem felett a hullámok. Kérdezhetnétek, hogy mikor nem, erre válaszolnám, hogy ez általában így van. Nagyon sokat dolgoztam mostanában a kertemen, mármint a "zöld" kertemen, ami alakulni látszik, de még maradt tenni való bőven. Ma végre megjött az "ember", aki lenyírta a sövényt, úgy örültem neki, mint aki kincset talált. Aztán ahogy végzett, már nem voltam annyira jókedvű, szóval nem olyan, mintha én csináltam volna. De ne legyek elégedetlen, hiszen én már nem bírom, ezért ezt kell elfogadni.


    A családról röviden: A menyem, mint írtam túl van azon a bizonyos veszélyt elhárító műtéten, de a hazajövetel utáni napokban bizony nem érezte jól magát egyáltalán. Azóta sincs teljesen jól, a házi orvos szerint vissza kellene mennie Szombathelyre a kórházba. Természetesen a babával nem feküdhet be, a fiamnak már minden szabadsága elfogyott, most úgy döntöttek, nem megy vissza, inkább kibekkeli addig, amíg itthon majd megműtik és kiveszik az epehólyagot is. Ennek két oka van: az egyik, hogy a babát nem bízza senkire az apján kívül, a másik pedig az, hogy nálunk szinte nincs már orvos, minden valamire való orvos felmondott.


    A baba már jól van, sajnos megsínylette az anyatejről való átállást (egy hétig nem volt széklete). Aztán kapott kúpot, az meg egy óra elteltével úgy jött vissza, ahogy bement, tehát volt sírás-rívás. Tündérke, mosolygós, kedves kisbaba.


    Kincsike! Örülök, hogy megjártad a kötelező EÜ-t, minden rendben van és biztosan novemberben is rendben lesz minden. Igaz, hogy a stressz miatt adódnak gondok, mondhatjuk százszor, hogy ne stresszelj, ezt nem lehet kiküszöbölni - sajnos. Az unokák nagyon kedvesek, hogy ilyen kicsik még és mégis mennyire melletted állnak. 


    Valikám! Valóban lehetett a napokban sütni-főzni, amit én is hanyagoltam ebben a nagy melegben, de a minap almás pitét sütöttem, aminek Adél unokám igen örült. A főzéssel most amúgy is bajban vagyok, a menyem szigorú diétán van, s persze mi ketten egyforma ételeket szeretünk, amit most magamnak nem készítek (főzelékfélék). Így aztán most a nászasszonyom igyekszik jobban ellátni őket, bár én is küldök ezt-azt, leginkább azért, mert bízom benne, hogy valaki majd megeszi. Ma pl. chilis babot készítettem, azt mindenki szereti (Adél bab nélkül!!??), a menyem nem eheti, ezért amit magamnak hagytam, két napig fogom enni, a nagy részét elvitték.


    Cinkepanka! Én is köszöntelek itt a topicon, remélem jól fogod érezni magad a társaságunkban. Nagyon jó, hogy társra találtál, és minden elismerés, hogy még mindig dolgozol. Bizony a következő covid hullám állítólag már "itt áll az ajtajaink előtt", ahogy a miniszter fogalmazott, de szerintem ezt minden épelméjű ember is tudhatja, mivel a környező országokban már igen szigorú szabályozásokat hoztak. 


    Most befejezem, mert a végén megint nem tudom elküldeni - szokás szerint.

  16. 2021. augusztus 7. 21:4682061.


    Ibolyka 


    Névnapodon szeretettel  köszöntelek


  17. 2021. augusztus 6. 20:5282060.

    légy üdvözölve  Cinkepanka


    előzmény:
    cinkepanka (82058)
    2021-08-06  18:14
  18. 2021. augusztus 6. 18:1582059.

    Szervusz.. hol?, melyik topikban vagyklubban?

    előzmény:
    margaret3711 (82051)
    2021-08-05  15:23
  19. 2021. augusztus 6. 18:1482058.

    Köszönöm szépen..


    És igyekszem magamról egy kis bemutatkozást irni.


    Régen voltam én is itt az oldalon sőt volt egy nagyon kedves kis csapatunk csak aztán valami oknál fogva szét széledtünk


    74 éves vagyok; nyugdíjas, ápolónő.. négy felnőtt gyerekem akik már házasok.14 unoka.


    Jelenleg is dolgoztam, itt a helyi egészségházban recepciós nővérként.. egy évet, most egy hónap szabadság.. remélem nem lesz negyedik hullám, mert akkor ismét vissza megyünk szeptemberbe.


    Férjem négy éve meghalt.. nagyon beteg volt, 10 évig ápoltam,


    Jelenleg vagy egy csodálatos párom, akinek szintén meg halt a felesége, szinte majdnem egy időbe a férjemmel.


    Igyekszem majd egy kicsit olvasni, is-hogy képbe legyek..


    Addig is kívánok Mindenkinek kellemes -és panaszmentes hétvégét.

    előzmény:
    precon (82053)
    2021-08-05  21:13
  20. 2021. augusztus 6. 12:1582057.

    Legyen szép napotok .


    Nagyon kedves volt a  doktornéni  kedvesen fogadott  sokmindent  megbeszéltünk .


    Novemberbe  kell mennem megint .


    Unokázom  hiába  van itthon  az anya  velük sokat  vannak  velem  nagyon örülök  nekik ,még ha meghallják  hogy megyek  a temetőbe  ők is jönnek  velem  pedig  buszozni  és gyalogolni is  kell .


    Most  kellemes  az  idő .


    Mindenkire  szeretettel  gondoltam  ,vigyázzatok magatokra .


  21. 2021. augusztus 6. 12:0982056.

    Férjednek mielőbbi  felépülést  kívánok


    előzmény:
    margaret3711 (82052)
    2021-08-05  15:42
  22. 2021. augusztus 5. 21:1682055.

    Sajnálom biztos nagyon nagy sokk lehetett a férjed szívrohama,mielőbbi teljes gyógyúlást kívánok.

    előzmény:
    margaret3711 (82052)
    2021-08-05  15:42
  23. 2021. augusztus 5. 21:1482054.

    Sajna nem lett semmi a kerítésfetésből esett az eső.Viszont nincs fullasztó meleg.Lehet sütni főzni


     

  24. 2021. augusztus 5. 21:1382053.

    Sziasztok .


    Gyere szívesen látunk mesélj magadról,a mi kis csipet csapatunk sajnos nagyon megfogyatkozott.


     

    előzmény:
    cinkepanka (82050)
    2021-08-05  12:04
  25. 2021. augusztus 5. 15:4282052.

    Szervusztok!


    Levelem eltunt amiben irtam az utolso honapokrol.


    Ferjem sajnos korhazban volt/sudden cardiac arrest/ szivroham.


    Jelenleg jobban van.


    Huseggel olvasom irasaitokat. Sajnos idohianyban vagyok.Lelassultam.

Címlap

top