Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Féltékenyek ide!

monibonbon
Létrehozva: 2006. szeptember 25. 12:06

Sziasztok,

azoknak nyitom ezt a topicot, akik OK NÉLKÜL féltékenykednek (hülye komplexusok, régi sérelmek, stb miatt), és azon küzdenek, hogy ezt legyőzzék. A Wellness Caféban is van "ÉPP MOST..."  topic, ahová abban a pillanatban kell írni, amikor JÓTETTET (pl.épp most sportoltam) tudunk elújságolni, és nem csak ígérgetünk, hogy "majd holnap". Hasonlót szeretnék, pl.: "épp most győztem le magamban a hisztit, pedig a párom egy lánnyal emailezik, na és akkor mi van?"

Segitsünk rádöbbenteni egymást, hogy nem éri meg apró-cseprő ügyeken rágódni, és rossz érzéseikkel mérgezni a kapcsolatot,  az ezt követő lelkiismeretfurdalásról nem is beszélve.

Biztos ti is megbánjátok, amikor bizalmatlankodva hülyeségeket kérdeztek a párotoktól egy sms vagy telefonhivás kapcsán.

Próbáljuk fejleszteni az önuralmunkat és szép dolgokkal ápolni a szerelmünket  

Írjatok olyasmiket, hogy milyen jó megbízni a barátotokban, férjetekben...és milyen jó ez a férfinak. Milyen jó neki a szabadság, ha póráz nélkül is nagyon jól tudja, hol a helye.

Ilyesmiket osszunk meg egymással 

M.

  1. 2008. november 19. 14:2119076.

    Igen már pedzegetem és érzik is hogy nincs rendjén, igen talátam a csaj telójába a férjemtől származó smst is hát nem voltam boldog tőle de ezek ált sablon sms ek nincs semmi mondani valójuk csak mindig oda teszi hogy szeretlek pl: mindjárt ott vagyok szeretlek

     

    ilyenek vannak.

     

    Jogaik nem nagyon vannak, a csajnak legalábbis semmi a férjjel meg talán menthető a dolog.

     

    Lelkileg szerintem birom ha annak idején a családom 4 év alatt nem bírt kikészíteni pár hónap nem tesz talán.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19072)
    2008-11-19  12:48
  2. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 19. 13:4719075.

    szia, örödögöd van, én tudok egy módszert. legalábbis nekem mindig bejön, mikor érzem, hogy beteg leszek: neocitran (már ha nem vagy rá allergiás). beveszek egy tasak port, de úgy, hogy forró teába keverem, a citrom maga a Neocitran, cukor helyett pedig rengeteg mézet rakok bele, így nagyon finom lesz (egészséges már kevésbé, mert egy méhész bácsi mondta, hogy forró teába rakva nem érvényesülnek azok a vitaminok, amik egyébként benne lennének). no és akkor ezt megiszod kora este, aztán be a paplan + pléd alá, izzadni fogsz, mint egy ló, de reggelre kutya bajod. akkor még megihatsz egy mézes teát a torkodra (langyosat).

     

    de fontos, hogy ha befeküdtél az ágyba, akkor már ne rohangálj és izzadj minél többet. ez Dotty tuti receptje ÉS nem kapok részesedést a Neocitran iparból :)

     

    ügyesen a zh-kal ám!!! és milyen kis protekciód van??? de ugye semmi erkölcstelen dolgot nem kell bevetned???

    előzmény:
    vinicky (19074)
    2008-11-19  13:35
  3. 2008. november 19. 13:3519074.

    Nah visszatértem!

     

    Dotty örülök,hogy jól sikerült a konferencia,remélem azóta a vízhiány is emgoldódott.Én most jöttem a manikűröstől 3ra megyek fodrászhoz,rámfér egy kis wellnes az elmult napok fáradalmai miatt

    Ma reggel is irtam egy Zh-t a tegnapi nem sikerült valami jól,de van egy kis protekcióm hát bevetem magam

    Egyvalaki remélem mihamarabb megoldódik a helyzeted,ami bevallom engem nagyon dűhít,én nem birnám a helyedben

    Jelentem alig tudok beszélni,olyan szinten fáj a torkom, hogy az nem emberi

    Totál kész vagyok,egy forró fürdő és egy ágy kell,na meg sok tea

    Tudtok valami jó gyógymódot amitől reggelre makk egészséges leszek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 19. 12:5619073.

    ja, és megint hatalmas problémám van. hátha tudtok segíteni.

    szóval az van, hogy tudjátok, én igyekszem környezettudatosan élni, szemetelni. és most úgy látszik, végre nem csak szelektív hulladékgyűjtő szigetek lesznek nálunk, hanem a házunkba is kihelyeztek külön szelektív kukákat. bár úgy tűnik, egyelőre csak a műanyagoknak és a papíroknak, de remélem idővel másik két kukát is kapunk (vagyis van másik kettő, de azok is sárgák...úgyh kicsit tanácstalan vagyok, hogy akkor most azok mire is valók). a műanyagpalackokat eddig is zsugorítottam és külön kivittem őket Budaörsre, mert ott még vannak olyan tárolók, amik nem telnek meg, de most azért még ennél is többet szeretnék tenni.

     

    szóval szeretnék olyan kukát, ami több rekeszes, direkt ilyenre való. találtam a neten, de baszki, 15 rugóba kerül ez: http://koblibutor.hu/shop_artdet.php?shop_id=7849&cikk=282139

    vagy 20 rugóért, ami ráadásul randa is. azt nem linkeltem be, mert szétcseszné itt az oldalt, olyan hosszú maga a link.

     

    tudom, hogy szörnyű problémáim vannak, de most mit csináljak??? pasim már előirányozta, hogy összecsavaroz nekem 4 külön kukát, de hát azért már az milyen???  

     

    szóval nem tudtok valami hasonló alkalmatosságot megfizethető áron? mondjuk 8 rugóig elmegyek. na jó, még 10-be is belefér...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 19. 12:4819072.

    jja, jeges feles is bejött, meg a csokipohár. olyat sztem kap karira a kolleganőm, csokimániás, úgyhogy remélem, finomból van.

     

    őszintén, lehet hogy számító vagy, de legalább ennyi jár. lehet, én is ezt csinálnám. persze kérdés, hogy bírnám-e. vigyázz, nehogy lelkileg rámenj erre az egészre. meg azon is gondolkodj, hogy ha befejeződnek a dolgok, akkor ki tudod-e rakni őket a lakásból, milyen jogaik vannak, s egyáltalán. tényleg lezárul-e két hét alatt az autóeladás, vagy húzódik majd hónapokig, s rámegy az egészséged. azért már picit pedzegesd a dolgokat, hogy ez nem jó így a kislánnyal, sztem mindenképp költözz vissza a szobádba, nehogymár még te biztosíts nekik szabad terepet. kezdj el beszélgetni már most a férjeddel, hogy nem érzi-e hogy baj van. lehet, még menthető a dolog. egy 16 éves fruska sok pasit megörjítene...persze más tészta, hogy a legtöbbnek lenne annyi esze, hogy mégse menjen bele a játékba. de hát ezt nem tudhatjuk biztosan, ugyebár. hiszen a kiscsaj írogathat neki ilyen sms-eket, attól még a párod nem biztos, hogy bűnös. már ha jól értettem, hogy a csaj sms-ét találtadmeg, s nem azt, amit a férjed írt...

    előzmény:
    egyvalaki2 (19070)
    2008-11-18  20:59
  6. 2008. november 18. 21:5519071.

    Látom már nincs senki ilyenkor erre.

     

    Én a Jeges felesre szavazok ha lehet whískyvel.

     

    Jó éjt.

    előzmény:
    egyvalaki2 (19070)
    2008-11-18  20:59
  7. 2008. november 18. 20:5919070.

    Sziasztok, annyit de annyit gondolkodtam ezen az egészen de nem tudok rájönni miért és hol kezdődött ez az egész. Lehet hogy ennyire hülye vagyok de én azt gondoltam minden rendben van velünk és tessék nesze neked egy kamionnyi probléma.

     

    Igaz a szentestét tavaly egyedül töltöttem állítólag dolgozott de most már hatalmas kérdőjelek tátonganak mindenhol. Ez az Andi a  kérdőjelek rengetegében.

     

    Most amit irok ki ki döntse el hogy számító dögnek fog e tartani vagy sem de kb 2 hét amig a nagyobb horderejü dolgaink lerendeződnek( hitel betörlesztés, autó eladás) addig maradhatnak aztán eldönthetik hogy együtt folytatják vagy sem. Osztottam szoroztam egyedül is fenn tudom tartani az életem. Nem fogok megijedni egy kis magánytól a társas magány rosszabb.

     

    A csajszinak nincs kulcsa még csak az kellene.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19065)
    2008-11-18  14:00
  8. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 18. 14:1719069.
    ez nagyon jó ez az oldal...a láncos bortartó és  boratos fürdőgatya viszi eddig a pálmát nálam :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (19064)
    2008-11-18  14:00
  9. 2008. november 18. 14:1219068.

    2004/2005 szilveszterén az akkori barátnőm tesója elvitt minket egy társaságba. Volt ott egy gyerek a csajával.

    Ma már mi sem vagyunk együtt, ők sem, a volt bnőm éppen hevesen keszül összejönni a csávóval.

    Már nem érint, de szerintem sok féltékenységnek van olyan alapja, hogy nem is az zavar, hogy lefekszenek, hanem hogy előtted kerületik egymást, flörtölgetnek meg ilyenek.

    Hát, ez pont bejött volna:) (úgy emlékszem nem voltam féltékeny) Elrettentő példának szántam:)

    előzmény:
    monibonbon (1)
    2006-09-25  12:06
  10. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 18. 14:1019067.

    akkó nem! valaki megelőzött

     

    vazz, annyira pipa vagyok, ma egész nap próbáltam bejelentkezni a nőgyogyimhoz, 3 telszám van megadva, de kettő foglalt, egy meg a végtelenségig közli velem, hogy "készítse elő tajkártyáját" majd zenél valami idiótát és ezt addig, míg le nem teszem vagy szét nem kapcsol.

     

    nem igaz, hogy senki nincs az egész rohadt házban!!! ráadásul már nincs vezetékes telefonunk, ergo ezt az egészet mobilról kell bonyolítanom. király!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19066)
    2008-11-18  14:07
  11. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 18. 14:0719066.

    csak nem te is már a karácsonyra gyúrsz?

    én már most tiszta ideg vagyok, jó lenne még novemberben letudni mindenkit, mert utána már nem szeretem betenni a lábam sehova, ahol karácsonyi zene megy, márpedig dec-től ez kb. minden boltra igaz, én meg megőrülök ettől

     

    én most ezt néztem ki a barátnőmnek: http://www.stileinterio.hu/termek.php?id=1995

     

    egy ismerősömnél láttam, kva aranyos, benyomod a fejét és kijönnek a fogpiszkálók :)

     

    megsasolom a tiédet is majd, de most megbeszélek picit. pfujj

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (19064)
    2008-11-18  14:00
  12. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 18. 14:0019065.

    szia, hát nagyon durván felmérgelődtem a történeteden, csak aztán röhögnöm kellett Rózon, de azért most újra felmérgelődtem.

     

    szerintem első körben a csajt tedd lapátra okos-ügyesen. mire hazaér, várja ott a csomagja (asszem, ezt pont te is így tervezted ) és hussantsd ki. kulcsot mindenképpen vedd el tőle!!!

    az lenne a legjobb, ha a férjed nem lenne ott, mikor kidobod a csajt és lehetőleg ne tudja, hogy mire készülsz.

     

    aztán este szépen beszélgess el a férjecskéddel, hogy akkor hányas a kabát. és hogy a nő többet ide nem teszi be a lábát. valószínűleg a férjed is meg fogja kicsit húzni magát s akkor jöhet a rendbetétel. hogy azért mégis hogy s mint volt ezzel a lánykával, s mégis hogyan gondolta.

     

    sok kitartást és mindenképp gyere és írd meg, mi volt, különben keresőcsapatokat kell küldetnünk érted, hogy mérgedben felrobbantál-e vagy sem.

    előzmény:
    egyvalaki2 (19045)
    2008-11-17  22:06
  13. Torolt_felhasznalo_445391
    Torolt_felhasznalo_445391
    2008. november 18. 14:0019064.

     És ismét rácáfoltál

     

     

    Amúgy ajánlom figyelmetekbe

     

    www.bigyoshop.hu

     

    A világ legidiótább és legfeleslegeseb ajándékai nagyon jó

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19063)
    2008-11-18  13:51
  14. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 18. 13:5119063.

    BASZKI RÓÓÓÓÓZ

     

    ez nagyon kemény volt. bepisilek a röhögéstől (pedig nem szabad, mert nincs víz nálunk és nem tudok megmosakodni) plusz a könnyeimet törölgetem

     

    és persze megint úgy jelentkeztem be, hogy mennyi mesélnivalóm van. totál kész

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (19021)
    2008-11-17  14:45
  15. Torolt_felhasznalo_445391
    Torolt_felhasznalo_445391
    2008. november 18. 13:4519062.
    Jóval olcsóbb nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19061)
    2008-11-18  13:32
  16. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 18. 13:3219061.

    húúú, köszcsi Rózzz, nagyon tulli vagy...illetve bocsi, nagyon tuti vagy :)

     

    körül is nézek minnyá Karira magamnak :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (18938)
    2008-11-17  11:40
  17. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 18. 12:4219060.

    Ez vicces, hogy leírtad, milyen niki vagy, aztán meg egyből ilyen butaságokra vagy féltékeny...pedig hát te is tudod. a múltra nem lehet féltékenynek lenni, legfeljebb arra, ahogy kezelik egyes pasik azt.

     

    de örülök, hogy te jófej niki vagy :) azért tényleg durva, amit a csaj csinál.

     

    én is angyal voltam. bár lassan azért már nem jár angyalka jel, ha nem vagyok féltékeny erre a bizonyos exére a pasimnak, mert úgy tűnik, ebből tényleg kigyógyultam. de azért csak elmondom, hátha mégis jár nekem valami  szóval az ex kislányát végre felvették oviba, s oda fog járni a mi házunk feletti oviba. és beírta pasimat is, mint olyan személyt, aki elviheti a csajszit haza az oviból.

     

    na? és erre én: tök természetes. na? semmi? SEMMI??? na jó, igazatok van, ez tényleg nem érdemel dícséretet, tényleg teljesen igaza volt. és a tök jó, hogy tényleg úgy érzem én is. bár kicsit meg vagyok bántva, hogy engem nem írt be, mert pasi rohadtul nem fogja tudni elhozni a kiscsajt, mert 6-ig dolgozik és 6-kor zár az ovi. max. ha előtte szól egy nappal, akkor bemegy korábban. de én viszont otthon vagyok már f5-től, nyugodtan elhozhatnám. na mindegy, még nem vagyunk puszipajtások :) bár nem is nagyon leszünk sztem már

     

    dolog van, majd jövök...

    előzmény:
    leuchtturm (18935)
    2008-11-17  10:17
  18. 2008. november 18. 11:3719059.

    meglestem a képeket, nagyon jók!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19058)
    2008-11-18  10:57
  19. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 18. 10:5719058.

    ja, nekem is jönnek itt, hogy ezt meg azt még intézzem el. meg vegyem fel a telefont??? még mit nem...vazze :)

     

    amúgy képek fenn a wiwen, ha éppen unatkoztok, aki nem látja, az szóljon, mert elvileg úgy állítottam be, hogy a "topic" csoport (akik ti vagytok) láthassa.

     

    no, aztán most már megvárom az ebédidőt a visszaolvasással :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (19055)
    2008-11-18  10:27
  20. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 18. 10:3619057.

    no, szóval képzeljétek el, hogy ez a bemutatás-megtapsolás combó már szerdán, a konferencia első napján megtörtént, így hát onnantól kezdve nagyon nem kellett hordani a névkártyánkat, mindenki tudta, kik vagyunk. leültünk ebédelni (nagy kerek asztalok voltak, hogy kicsit keveredjen a társaság) és egyből mindenki: ugye ti vagytok azok? gratulálunk! - hát szóval ez annyira nem zavart, szeretem, ha ismernek :)) de hát ez még nem volt elég nekünk, rátettünk egy lapáttal. ja, nem mondtam, hogy 4-en mentünk, ebből 3 lány, egy a főnököm és én egy szobában voltam a közvetlen kedvenc kolleginával, akivel nagy spanok vagyunk. és a szerda esti buli a retró jegyében zajlott, elvileg retró cuccban kellett volna menni. gondolhatjátok, hányan voltak abban...ööö 3-an...MI! :)) de stílusosan ám :) mi kisdobosnak öltöztünk, még a tavalyi raktárselejtezésből elhoztunk pár cuki kisdobos inget, tudjátok, aminek a gombjain kis zászló van, beleírva: előre :)) szóval ezt vettük fel farmerrel és fehér tornacipővel. kolleginának még volt úttörőnyakkendője otthon, én meg elhoztam apám cuki (egyesek szerint szörnyű) kockás nyakkendőjét. :) és hát másnaptól kezdve természetesen azt súgták össze a hátunk mögött: ott vannak az úttörők! :)) szóval helyi körökben roppant népszerűek lettünk. olyannyira, hogy mikor épp pihenni indultunk táncolás után, odajött hozzánk három fickó, hogy nincs-e kedvünk velük csocsózni.

     

    kiderült, hogy már kinéztek maguknak minket, hogy milyen jól táncolunk és egyáltalán, mi vagyunk az egyetlen épkézláb lányok itt. úgyhogy elmentünk velük játszani és onnantól már vissza se mentünk a buliba, csináltunk privát bulit :) a srácokkal tök jól lehetett játszani, ha ellenük voltunk, mindig szarrá vertük őket, aztán vegyes csapatokban már jobb volt a felállás. meg kicsit jó is volt flörtölgetni ártatlanul, jó pasik voltak  olyannyira jó pasik, hogy meghívtak vodkázni a szobájukba is. aztán nyakára hágtunk az üvegnek és utána vissza csocsózni, egészen hajnali 2-ig :)) másnap reggel meg 8-kor mentem futni a hotel kertjébe. mert én ilyen kis sporty vagyok. büszke is voltam magamra, meg pasi is ám!

     

    na szóval ezek történtek. aztán volt még egy buli, a bankett, de ott nem maradtam, mert eléggé betegnek éreztem magam. de valleg csak fáradt voltam, meg hiányzott Dáv meg az otthon. de picit maradtam, olyan 11-ig, mert egyrészt vacsi volt, aztán meg tombola. ott ültünk 7 pasival mi hárman lányok, s ebből a 10 emberből természetesen ketten nem nyertek semmit a tombolán, a kolleganőm meg én :( ( na jó, hazudok, másik két pasi se nyert, de ők nem számítanak) szóval kicsit elszontyolodtunk, mikor körülöttünk ketten kétszer is nyertek...de aztán az urak lovagok voltak, mert elkezdték osztogatni a nyereményük egy részét :) egy másik úr meg kihúzkodta a mi tombolaszámainkat, hogy azért a látszat meglegyen :) szóval én nyertem egy tekerős elemlámpát (tudjátok, nem kell bele elem, csak fel kell kurblizni), kolléganőm meg egy csipogós ébresztőórát + elkunyiztuk a nagyon szép ajándékszatyrot és ráadásnak egy másik úrtól kaptunk egye levendulacsomagot (tudjátok ilyen kis fonott kosárkában potpurri, meg illóolaj meg levendulaszappan.). pedig próbáltuk visszautasítani, hogy a felesége biztos jobban örülne neki, de ő azért ragaszkodott hozzá, hogy mi megérdemeljük :) úgyh most itt van benn az irodánkban és csinálja a jó illatot.

     

    szóval összességében - leszámítva, hogy tök ciki volt kinn állni a plénum előtt - kva jól éreztük magunkat :)

    mindjárt teszek fel wiwre képeket, ha érdekel titeket a retró outfitünk :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19054)
    2008-11-18  10:14
  21. 2008. november 18. 10:3319056.
    Ez ám aztán a pofátlanság netovábbja ugye?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (19055)
    2008-11-18  10:27
  22. Torolt_felhasznalo_445391
    Torolt_felhasznalo_445391
    2008. november 18. 10:2719055.
    JövökPill..csak azt akarják hogy dolgozzak.. munkahelyen...
    előzmény:
    krimhilde (19053)
    2008-11-18  10:04
  23. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 18. 10:1419054.

    no, teja kész. mesedélután indul :)

     

    szóval képzeljétek el, lenn voltunk három napos konferencián Siófokon. az emelbékáté (magy. log.i besz.i és készl.i társ.) ugyanis az én főnökömnek ítélte idén az év besz.i managere címet. persze nekünk kellett őt jelölni, de azért megkapta, ami azzal járt, hogy kellett tartania egy kicsiny beszédet, amiben megköszönte a csapatának az eddigieket + kihívott minket a pódiumra és megtapsoltattuk magunkat. és ugyebár, mivel ott dolgozom, ahol, ezért kijött egy kamerás arc is és benne voltunk az esti Híradóban :) felvetettem pasival, hát kb. fél másodperces kép van bevágva arról, ahogy ott állunk, akkor is épp vmi fura képet vágok, mert sokáig álltunk ott és elkezdünt unatkozni és hülyülni a kolleganőmmel :)) na mindegy, egyrészt úgyse látta senki, másrészt tényleg csak fél mp. de azért mókás, hogy benne voltam a tévében :) ez utoljára 7 éves koromban fordult elő velem, akkor a gazdagréti tévében voltunk benne, mert kijöttek a nyári napközis táborba forgatni, s meginterjúvoltak minket, akik éppen papírzacskókból csináltunk bábokat és játszottuk el a szegény legény/gazdag legény mesét. és akkor kérdezték tőlünk, hogy hozzá mennénk-e a szegény legényhez. és én meg mondtam, hogy igen, mert mert ő is ember és nem a pénz számít. és mindeközben folyamatosan a hajamat harapdáltam :) akkoriban ez idegesítő szokásom volt, hogy rágtam a hajam végét ( tudom, én sem értem), aztán anyám levágatta :)))

     

    oops, pici dolog van, minnyá visszatér a konferenciabeszámoló 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19052)
    2008-11-18  10:00
  24. 2008. november 18. 10:0419053.
    Nektek aztán nem könnyű a kedvetekre tenni! Ha nem írunk az a baj, ha sokat írunk az sem jó...
    előzmény:
    dinamiqs (19051)
    2008-11-18  09:54
  25. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. november 18. 10:0019052.

    Jó reggelt kisasszonyok és asszony! hö :)

     

    mit csináltál éjszaka, hogy nem aludtál??? jelentem, visszatértem a konferenciáról, minnyá csinálok egy teát magamnak, és leülök regélni. aztán, de csak azután, hogy mindent leírtam, visszaolvasok, mert rendesen termeltetek ám :)

     

    pedig benéztem asszem pénteken, mikor hazajöttem, de nem tudtam írni, mert vmi gebasz volt a gépünkkel. az e-mailjeimet se tudtam megnyitni. szörnyű érzés volt :)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (19049)
    2008-11-18  09:05

Címlap

top