Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Féltékenyek ide!

monibonbon
Létrehozva: 2006. szeptember 25. 12:06

Sziasztok,

azoknak nyitom ezt a topicot, akik OK NÉLKÜL féltékenykednek (hülye komplexusok, régi sérelmek, stb miatt), és azon küzdenek, hogy ezt legyőzzék. A Wellness Caféban is van "ÉPP MOST..."  topic, ahová abban a pillanatban kell írni, amikor JÓTETTET (pl.épp most sportoltam) tudunk elújságolni, és nem csak ígérgetünk, hogy "majd holnap". Hasonlót szeretnék, pl.: "épp most győztem le magamban a hisztit, pedig a párom egy lánnyal emailezik, na és akkor mi van?"

Segitsünk rádöbbenteni egymást, hogy nem éri meg apró-cseprő ügyeken rágódni, és rossz érzéseikkel mérgezni a kapcsolatot,  az ezt követő lelkiismeretfurdalásról nem is beszélve.

Biztos ti is megbánjátok, amikor bizalmatlankodva hülyeségeket kérdeztek a párotoktól egy sms vagy telefonhivás kapcsán.

Próbáljuk fejleszteni az önuralmunkat és szép dolgokkal ápolni a szerelmünket  

Írjatok olyasmiket, hogy milyen jó megbízni a barátotokban, férjetekben...és milyen jó ez a férfinak. Milyen jó neki a szabadság, ha póráz nélkül is nagyon jól tudja, hol a helye.

Ilyesmiket osszunk meg egymással 

M.

  1. 2009. január 8. 16:4419151.
    Gratulálok nagyon  ügyes vagy!!!!!
    előzmény:
    leuchtturm (19150)
    2009-01-08  13:44
  2. 2009. január 8. 13:4419150.
    Megvan a vizsgám, 4-est kaptam!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. január 8. 07:3319149.

    A dátum sajnos nem jó!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. január 8. 07:3219148.
    Na itt jártam!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. január 8. 07:2519147.

    Sziasztok!

     

    Dotty: nagyon sajnálom ami Dantussal történt de ezek szerinte sajnos így volt mégis a legjobb. Én is könnyeimmel küzdöttem mikor olvastam a soraidat, hisz nagyon kutyás vagyok. Imádom őket minden kutyát "kutyagyereket" nagyon tudom sajnálni ha valami rossz dolog történik velük. Mi 5 éves kutyagyerekünket is imádom,  ilyen kedves kutyát én még nem is láttam és emellett nagyon jó fizikumú és jóképű kutya bár nem tudom hogy ilyen van-e egyáltalán.

     

    Pasi fronton nincs változás még egyelőre de lehet hogy nem is lesz hanem inkább belenyugszom abba hogy barátok legyünk lehet hogy aztán majd egyszer felfigyel rám de egyelőre jó így. a régi pasi meg van nincs vele semmi extra simán túl vészeltük ezt az egy hetet. mondjuk nagyon szép helyen voltunk. Úgyhogy csak ajánlani tudom mindenkinek hogy utazzon el erre a csodálatos helyre.  Szilveszter jó volt nagyon jó kis koncerten voltunk, pazar volt a zene. Teljesen feldobodva jöttem haza .

     

    Azért nagyon hiányzott a szívszerelmem, de most hogy már két napja látom teljesen el vagyok .

     

    A hétvégén meg megyek síelni, úgyhogy nekem jobban nem is kezdődhetett volna az új év.

     

    Pusszantok Mindekit és kívánok mindenkinek egy Boldog és olyan új évet amilyet szeretne. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. január 6. 15:5619146.

    bocs, csak roviden, melozom, de a kiscsajok most alszanak

    Adohivatalt erdemes ertesiteni, hogy kulfoldon tartozkodsz, es ott lesz jovedelmed, igy ott adozol

    TB-t nem kell otthon fizetni, ha kint biztositott leszel

    az onkomanyzatnal erdemes bejelenteni, hogy kulfoldon vagy, a nepessegnyilv.tartas szempontjabol

    a lakcimmel szerintem (otthonival) semmit sem kell csinalni

     

    előzmény:
    krimhilde (19144)
    2009-01-06  15:05
  7. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. január 6. 15:5019145.

    hát ja, amit Letti főnöke művel az tényleg nem méltó, de hát mindig is tudtuk, hogy nem egy intelligens fajta :)

     

    indíts topicot, vagy keress rá régebbiekre, biztos tudnak sokan segíteni, nekem sajnos ilyenekről fingom sincs.

     

    de izgi lesz az új lakás, majd tegyél fel fotókat, olyan kíváncsi vagyok.

    bátyám ex barátnője most költözik Bécsbe, ott kapott munkát, már meg is beszéltük, hogy megyünk hozzá Édessel, ha kicsit jobb idő lesz. már tökre várom. Schönbrunn mellett, a park bejáratától 5 percre lesz a lakása. tök jó :)

     

    Lettike neked jobbulást, egyél sok Cvitamint. mikor betegek vagyunk, mi mindig bekapunk egy 1000 mg-os Cvitamint esténként, az szokott segíteni sokat, ajánlom neked is. nagyon sok, nem is szabad állandóan szedni, de két-három napig nyugodtan és tényleg használ. 

    előzmény:
    krimhilde (19144)
    2009-01-06  15:05
  8. 2009. január 6. 15:0519144.

    Szia Letti,

     

    jobbulást kívánok Neked, remélem sikerül annyira kilábalnod a takonykórból, hogy tudj tanulni. Majd drukkolunk!

     

    A főnöködre meg csak ennyit:  Ez olyan kicsinyes bosszúállás, ami nem méltó egy intelligens ember szintjéhez. Remélem, hogy az új helyeden jól fogod magad érezni és jó lesz a közösség is.

     

    Nekem jelenleg folyik a munkaválallási engedélyre tett kérelmem beadása / elbírálása. Amint megkapom a papírokat, már kezdhetek is. (szóval remélhetőleg februárban)

    A költözés az kicsit necces dolog lesz, mivel a lakás elvileg csak márciustól szabadul fel (de lehet, hogy korábban kiköltöznek belőle és akkor mi is korábban költözhetünk be), viszont a párom mindenképpen februárban kezd a munkahelyén, és valószínűleg én is (ahogy már említettem). Ezért a pasi akié a lakás felajánlotta, hogy amig felszabadul a lakás addig lakhatunk nála a hotelben kedvezményes áron. (van neki egy hotelje, egy étterme és most télen az étterem előtti - eredetileg sörkertként működö - részen megrendezte a saját karácsonyi vásárát - szóval nem semmi egy fickó...) 

    Szóval ez még egy érdekes dolog lesz. Na mindegy. Utána nagyon jó lesz, mert a lakás nagyon király!

     

    Legalább annyira félek (főleg az új munkahelytől), mint amennyire már várom.

     

    Egyébként tudja valaki, hogy ilyenkor miket és hol kell itt Magyarországon elintézni? (adóhival, tb, lakcím-ügyintézés stb.) Ha valaki tudna erről valamit mondani, az nagyon sokat segítene, mert én az ilyesmihez nem nagyon értek.

    előzmény:
    leuchtturm (19142)
    2009-01-06  13:49
  9. 2009. január 6. 13:5119143.
    előzmény:
    leuchtturm (19141)
    2009-01-06  13:36
  10. 2009. január 6. 13:4919142.

    Hát az én évem sem kezdődött túl jól, bár Dotty bánatához képest semmiség ami velem történt.

     

    Ott kezdődött, hogy 20-a óta nem sikerült kigyógyulnom egy fránya megfázásból. Annyira köhögtem-még picit most is, hogy legjobb esetben is csak ülve tudtam aludni, de volt, hogy úgy sem. Mindeközben az orrom folyt de mégsem ürült ki stb. A dokin kicsit ledöbbentem, mert meg se hallgatott azzal a bigyóval.

    Szóval ilyen állapotban 2 vizsgára el se mentem mert képtelen voltam tanulni. Aztán mikor kicsit jobban lettem megpróbáltam 2 nap alatt magamba tolni a Büntetőjog és a Szabálysértési jog gyönyörűségeit. Az eredmény, hogy tegnap megbuktam úgy, hogy visszaadtam a tételt, ugyanis azt el se olvastam.

    8-án megyek újból, de addigra se fogok teljesen a végére érni és nagyon parázok. Harmadszor vettem fel, ha nem sikerül úszik az egész sulim.

     

    Ezenkívül megtörtént a felmondásom, az új helyen 2 hét múlva kezdek. A volt főnököm persze még most is cseszeget és gonoszkodik...Most a tavalyi szabimat töltöm, így elvileg ide már be sem kellene mennem, csak átadni az irataimat, meg a nevem lévő dolgokat. Persze ez túl egyszerű lenne, ezért még kitalálta hogy folyamatban lévő ügyem van...ami nagy mennyiségő szóróanyag kipostázását jelentené...Hát normális?? Bárki meg tudja csinálni, ebben mi a folyamatban lévő ügy??? Szóval lesz még vele egy harcom, de tegnap amikor eflhívott nem akartam vitatkozni, mert a vizsgámra kell figyelnem most. De mindenki csak röhög rajta akinek meséltem...

     

    Szóval én jelen pillanatban azt se tudom hol áll a fejem, kétségbe vagyok esve és alig várom, hogy február legyen, remélem addigra minden elsimul és megoldódik.

     

    Pasi téren jól vagyok, jól megvagyunk mostanában.

    lehet tényleg azért láttam annyira borúsan a dolgainkat, mert minden munkahelyi gondomat rá vetítettem

     

     

    Na húzok vissza tanulni, BUÉK MINDENKINEK!

     

    És szorítsatok csütörtökön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

     

     

    Gongi: Milyen volt a Szilveszter? Új pasi? Régi Pasi?

     

    Krim: Megvolt a költözés már?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. január 6. 13:3619141.

    Megnéztem azt a videofelvételt, amit Danturól készítettem. Az én emlékezetemben a kis plüss teknősbékájával fog megmaradni, ahogy édesen cincálta!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19136)
    2009-01-05  17:24
  12. 2009. január 6. 11:0919140.

    Szegény Dantus. Kár hogy csak ennyi idő jutott neki. De legalább az a 6 év szépen telt és biztos, hogy ő is nagyon boldog volt veletek és nagyon szeretett Titeket! Valószínűleg jobb ez így, hogy nem kellett keresztülesnie még több műtéten és gyógyszeres kezelésen, hiszen ezek a beavatkozások nemcsak az életét hosszabbították volna meg, hanem a szenvedését is. Bár ő ezt is biztosan vállalta volna értetek.

    Olvastam a soraidat és komolyan mondom végig a bőgés kerülgetett. Ezt szerintem mindenki át tudja érezni, akinek van otthon egy "szőrös négylábú kisgyereke"(mindegy, hogy kutya, macska, göri vagy más egyéb), aki egyben a legjobb barátja is. Hihetetlen, hogy ezek az állatok mennyire tudnak ragaszkodni az emberhez és feltétel nélkül szeretni és hálás lenni egy életen át a gondoskodásért. Dantus is biztosan ilyen volt.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19139)
    2009-01-06  10:02
  13. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. január 6. 10:0219139.

    sziasztok!

     

    nem szomorkodni járunk a fórumra, úgyhogy tessék jó híreket is mondani ám!!!

     

    hát Dantus végül nagyon kezdett lefogyni, a pocakja meg dagadni, bágyadt volt, kedvetlen, mikor mentem haza, már csak az ágyról ugatott, és aztán pénteken már véreset pisilt és hófehér volt az ínye, úgyhogy elvittük dokihoz, aki első ránézésre úgy gondolta, babézia (tudjátok, ezt a fertőzött kullancsoktól lehet elkapni, s nálunk minden tele van velük), el is kezdte rá kezelni, de azért elküldött hasi ultrahangra és persze vártuk a vérvizsgálat laboreredményét. hasi ultrahangra már nem jutottunk el, mert csak hétfőre volt időpont s a vérvizsgálat eredményét is csak tegnap délután kaptuk meg. de tulajdonképpen akkor már mindegy volt, és kiderült, hogy nem babézia volt, hanem egy nagyon csúnya rákfajta, ami csak kutyusoknál van, valami vérrák, ami daganatot növeszt a lépen. legalábbis valószínűsíthető. ez végülis nem lett volna gyógyíthatatlan betegség, ha korábban észreveszik, mert újabb műtéttel kivehetik a lépét, s utána kemoterápiával a túlélés még 3-12 hónapig valószínű. de akkor már nem olyan az életminősége a sok gyógyszer miatt. az orvos azt mondta, ő ilyenkor az elaltatást szokta javasolni. úgyhogy tulajdonképpen még így a legjobb, hogy békésen álomba szenderült, mert így nem kellett a szörnyű döntés előtt állnunk, amit úgyse tudtunk volna meghozni, akkor meg újabb műtét, és már nem ugyanaz az ugrándozós kutya lett volna, és minden nappal azzal kellett volna élnünk, hogy bármelyik másik nap meghalhat. persze ezek mind önző okok, mert minddel magunkat védtük volna, s lehet, Dantus úgy döntött, hogy nem tesz ki minket ennek. vagy nem tudom.  mindenesetre most már jobban nyugodt vagyok, mióta megvan a labor, mert úgy gondolom, így volt a legjobb neki. nagy az űr, és nem is akarjuk még sokáig betölteni, de most már tényleg tudunk a szép dolgokra emlékezni és nem csupán halála előtti hetekre, amikor már nem volt a régi. tudjátok, nekünk Dantu több volt, mint kutya, nekünk már családtag volt, s épp ezért nehéz most, de inkább mosolygunk és arra gondolunk, hogy legalább 6 évet megszépített. azért ez se kevés! :)

     

    de tényleg nem akarok mindenkit szomorítani, inkább meséljetek, milyen az Újév Írhonban, és milyen Németországban? mi Ausztriában voltunk síelni és jó sok Gutes Neues Yahr-t kellett mondanom a háziaknak :)

    előzmény:
    krimhilde (19138)
    2009-01-06  07:14
  14. 2009. január 6. 07:1419138.

    Jaj Dotty, annyira sajnálom!

     

    De mi történt? Hiszen úgy volt, hogy rendbe fog jönni a műtét után, nem?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19136)
    2009-01-05  17:24
  15. 2009. január 5. 22:5619137.

    Jajjj....miert?

    Boldog Ujevet neked is...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_775050 (19136)
    2009-01-05  17:24
  16. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2009. január 5. 17:2419136.

    Kedves MIndenki!

     

    szeretnék Boldog Új Évet kívánni mindenkinek, remélem jó lesz, sok boldogsággal.

    A mi új évünk szomorúsággal kezdődött, mert Dantus tegnap hajnalban elaludt és már a kutyamennyországban ébredt. de remélem, aki találkozott vele, sok szép emlékkel gazdagodott és emlékezni fog rá úgy, amilyen ugrabugra idétlen blöki volt, mi is ezt tesszük. Arra a nagyon szép 6 évre emlékezünk, míg ő volt anyukám unokája és az én kicsi dilidodóm, aki a világ legszebb legaranyosabb és legokosabb kutyusa volt. A kedvenc mogyoróbokra alá fogjuk eltemetni a kedvenc focilabdájával, hogy mindig velünk legyen. 

     

    csak ezt akartam mondani és remélem, hogy mindenkinek tényleg nagyon szép lesz ez az új év, sok izgalommal (ugye Krim), sok új szerelemmel (ugye Bonbon...és a "sok" alatt nem a mennyiséget értem ;)) és sok régi szerelemmel (ugye mindenki más) :)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. december 25. 20:5119135.

    Boldog Karácsonyt csajok!

     

    Teljesüljenek álmaitok,és mindenkinek békésen teljenek az ünnepek!Én nem kaptam meg a hőn áhított jeggyűrűt,de biztosított a szerelméről,és azt mondta mindennek eljön az ideje

    Ez a féltés dolog,meg "csak az enyém" nálam is működik,bár akaratomon kívűl...Ez ellen nemtudom,hogy lehet-e egyáltaán tenni valamit.És jóhír,nem fáj a gyomrom,mert mértékletes voltam,elkerül az ünnepi haspuffadás

    Ja duplatriplajóhír,csak hogy ti is úgy szórakozzatok mint én,anyósom nálunk tanyázik már 3 napja(ugy tűnik már haza se akar menni...) Mivel már nincs senkije,ezért velünk karácsonyozik,apámmal olyan jól elvannak,hogy drága megállás nélkül huginak hiv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2008. december 24. 08:5319134.

    Drágák, nagyon szép Karácsonyt kívánok Nektek, és remélem még sokáig megmarad nekünk ez a fórum - és nem a "Büdös gyapjútakaró" topicban botlunk majd egymásba

    Újból felteszem a költői kérdést...amit a topic elején, bizony,  én még mindig a választ keresem Azon veszem észre magam, hogy ismét kezd aktuálissá válni a problémakör... Úgy látszik, ha tényleg szeretek valakit, akkor nagyon féltem is őt. Szerintem a természet nagyon mélyen belénkültette ezeket a törvényszerűségeket, a féltést, és az "enyém, csak az enyém" érzést... mivel ezek nem agyban dőlnek el, ezért aggyal elég bajos irányítani.

    Kívánom ettől függetlenül mindenkinek, hogy legyen olyan boldog, mint most én

    Imádlak Titeket!

    Bonbon

    előzmény:
    monibonbon (1)
    2006-09-25  12:06
  19. 2008. december 23. 21:5819133.

     

     

    Szeretnék Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyi Ünnepet kívánni és legyetek nagyon boldogok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. december 23. 19:5519132.

    Kedves Drága Topiclakók!

     

     

    Mindenkinek Nagyon Boldog Békés Karácsonyi Ünnepket Kívánok!!

     

     

    Puszi

     

     

    Letti

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. december 22. 12:3719131.

    Draga vagy, koszonom..alakulgat

    Neked is mindenfele jokat, amire vagysz! puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_445391 (19130)
    2008-12-22  11:55
  22. Torolt_felhasznalo_445391
    Torolt_felhasznalo_445391
    2008. december 22. 11:5519130.

    Sziasztok drágáim

    Sajnálom hogy így eltűntem..meg hogy ilyen kapkodós lett az életem, hogy még a fórumot is elhanyagoltam.

    De szeretlek benneteket nagyon, még ha nem is beszélünk. Ezúton is szeretnék nagyon Boldog karácsonyt kívánni mindenkinek. Sok süteményt, bort, B-t békességet, boldogságot, nagy nevetéseket, álmaitok megvalósulását. És köszönöm neketek az elmúlt éveket, hogy segítettünk egymásnak ha baj van

    Senkit sem felejtek..remélem azok is jól vannak akik eltűntek már egy ideje...Napsugár például neki is kellemes ünnepeket. Nem felejtem akik távol vannak mint Dina...édes szivem legyen nagyon Boldog az évvége számodra is. Boának adj piát sokat

    Puszi drágáim..sok..sok...sok...sok...sok...csók

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_775050
    Torolt_felhasznalo_775050
    2008. december 19. 18:2819129.

    Szia Krim és köszi a jókívánságokat! :)

     

    egyébként ez tök természetes, hogy most még jobban parázol, mert most már aztán tuti a tuti, nincs visszaút. :)

     

    remélem minden a legnagyobb rendben fog menni és el ne felejts kintről is bejelentkezni :))

     

    sok puszi és neked is - no meg Zizounak is - sok boldogságot, vidámságot és szerelmet az ünnepekre :)

    előzmény:
    krimhilde (19127)
    2008-12-19  14:41
  24. 2008. december 19. 15:3519128.

    Jaj, de draga vagy, koszonom, ez jolesett

     

    vinicky, en egyszer (megboldogult 20 eves korom tajekan) ugyanigy gyurut vartam, kaptam is, csak nem karikagyurut.

     

    Kb. felev volt meg utana...Bar igy utolag egyaltalan nem banom.

    előzmény:
    krimhilde (19127)
    2008-12-19  14:41
  25. 2008. december 19. 14:4119127.

    Kedves Leánykák!

     

    Mivel a következő két hétben valószínűleg nem tudok majd netezni, ezért már most mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok! Remélem békében és boldogságban telnek majd az ünnepek és mindenki megkapja majd azt a meglepetést amire titkon vágyott.

    Vinicky, ha papucsot kapnál, az se rontsa el a kedved. Ez még nem jelenti azt, hogy nem akar a kedvesed eljegyezni, csak éppen lehet, hogy nem most. Hogy ennek vajon mi lehet a hátterében, arra biztosan választ ad majd az idő. Mindenesetre kár lenne ezért rosszkedvűen tölteni az ünnepeket.

     

    Gongi, Neked azt kívánom, hogy sikerüljön letisztáznod az érzelmeidet és akár egyedül akár a pároddal, de jó legyen "otthon lenni".

     

    Dotty, remélem Dantus jobban van és már nem lesznek fájdalmai a jövőben.

     

    Rózsival kapcsolatban azt kívánom, hogy jövőre találjon egy munkahelyet, ahol kedvesek lesznek a kollégái, lesz ideje internetezni, egész nap itt fog lógni a fórumon és emellett annyi pénzt fog keresni, hogy a bankok sorban fognak állni nála, hogy hadd adjanak neki lakáskölcsönt!

     

    Dinának azt kívánom, hogy maradjon mindig ilyen és őrítse meg az összes ír pasit!

     

    Bonbon-anyánk pedig pihenje ki az év fáradalmait!

     

    Remélem nem hagytam ki senkit...

     

    Nálam jelenleg az a helyzet, hogy tegnap felmondtam a jelenlegi munkahelyemen, és hogy ha az osztrák illetékes hatóság nem torpedózza meg a munkavállalási engedélyre irányuló kérelmemet, akkor februárban kezdhetek az új helyemen. Érdekes módon most még jobban tele van a gatyám... Nem könnyű feladat előtt állok, félek nagyon, hogy kudarcot vallok, de majd meglátjuk...

     

    Puszi Lányok, legyetek jók!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top