Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 első babái

veravera
Létrehozva: 2003. május 27. 14:06
Sziasztok! Tudom, hogy most mindenki utálni fog, hogy megnyitottam a századik hónap-topikot, de gondoljatok arra, hogy egy kismamát nem szabad felidegesíteni :-))
Aki pedig érintett a témában, jöjjön és osszuk meg a tapasztalatokt! :-)))
  1. 2008. november 13. 13:5579876.

    Mona, elhiszem mennyire fárasztó lehet. Milyen nehéz megtalálni az egyensúlyt, h ne érezze olyan nagyon tehernek, de ragadjon is rá valami. Durva, h már elsőben otthon kell velük tanulni.

    Mani okt. elején megbotlott a házunk előtt, ráesett a karjára, miközben a tenyerében volt az új BUSZ. Keservesen sírva jött fel a lépcsőn, mi történt édesem, eltört az új buszom, bömböli. Nem baj, kicsim, apa megjavítja. Nyugodj meg-közben húzom le róla kabátot és látom, h a bal alkarjában van egy törésszög. Ő is meglátja-Anya, hajlítsd vissza!  Heim Pál, törés+ficam, miért evett a baleset előtt 1 órával a gyerek? -kérdi az orvos.  Így csak éjszaka tudják műteni. Így is lett, altatásban tették helyre és gipszelték be, másnap hazajöhettünk.

    Ancsa, de téged is "látni" erre! Bradpittgeri mit sem változott.  Képzeld, voltunk nemrég megint Tatán, a Hotel Kissben, de eléggé csalódtunk. Pár hónap alatt lejjebb ment a színvonal.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. november 13. 13:4579875.

    Viksi, 1/4 éves felmérés? Jesszus, ez olyan durva. Legalábbis nekem. Szívesen megyünk hozzátok, he bevállaljátok. De jó lenne már talizni ennyi idő után!

    Moncsua, végül Eszti felvett téged?

    Klau, tuttti képek! Annyira megragadtad, amit én is imádok a meleg őszi napokban.  Beni nagyon helyes fiú, mondjuk mindig is az volt. A judoban a fizikai munka mellett van valamilyen filozófia is? Úgy értem, h a keleti küzdősportok nem csak a rúgásokról és az ütésekről szólnak, ennél összetettebb a dolog.

    Eszti, végül műtötték Borika szemét? Mit mondanak? Teljes lesz a gyógyulás? M-nál is ez van, mint Annánál, soha nem alszik az oviban, de már beletörödött, h mennyire unalams, és elszöttyög a cicájával, vagy adnak neki egy könyvet. Már nem lázadozik ellene. Visszaszoktattam, h itthon is pihenjen le délutánonként. És 50%-ban még aludni is szokott. Öreg vagyok már, nekem is kell egy kis csönd, h bírjam egész nap.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. november 13. 13:3679874.

    Sziasztok!

      De jó sokan írtatok! És olyan jókat, meg hasznosakat. Nálunk is a "rajz" egy tragédia, ha nagy ritkán rajzol valamit az oviban, az csak egy firka. Tami különbeket csinál. Viszont a matematika nagyon érdekli, hetek óta a sikidomokon agyal és kitalálta, h 2 szöge van a tűnek és a pont egyszögű.  Nem tudom, h ez jó vagy sem, de én egyáltalán nem "fejlesztem" őket. Azzal játszunk, ami jól esik, amihez kedvünk van. De nem fogunk rajzolni azért, mert nem tud. Én sem tudok, és mindig is olvashatatlan volt az írásom.

     

    Gyorsan elküldöm, mert szokás szerint sz.rakodik az nlc.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. november 13. 12:5879873.

    Ancsa, nálunk is örökletes lehet a dolog. Én sem tudok rajzolni, és nem is szeretek.

    Dominak tegnap reggel az volt a feladata az oviban (1/4 éves felmérés) , hogy lerajzolja saját magát. Ma reggel már mondta az óvónő, hogy foglalkozzunk többet a rajzzal. Állítólag remeget keze-lába, izzadt és nagyon feszült volt míg rajzolt. Megnéztem a képet.. teljesen felismerhető volt. Egy nagy fej, pálcika kezek és lábak. De az tény, hogy voltak nagyon szép, színes a lényegre is kitérő rajzok..

     

    Mona, nagyon nehéz lehet még munka után tanulni is.  Ügyes Bence a rajzzal, csak meg kellett érnie rá. Biztos mindennel így lesz!!

    Már pár helyen érdeklődtem iskolák után Vecsésen, de az összes németes. Én angolt szeretném, ha tanulna, ezért lehet, hogy majd Lőrincre fogom hordani, ha meg tudjuk oldani. A Havannán van egy nagyon jó suli, viszont oda felvételizni kell.. és amiket hallottam a szülőktől elég kemény. Domi ovijában elvileg van iskolára felkészítés a nagycsoportban.. de majd kiderül, hogy ez mit takar...

     

    Moncsua, és akkor most állást keresel?? (Írtad, hogy Desztinél voltál állásinterjún)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832328 (79871)
    2008-11-13  11:31
  5. Torolt_felhasznalo_605821
    Torolt_felhasznalo_605821
    2008. november 13. 12:2679872.

    Teljesen egyetértek veled Ancsa.Beni is úgy ment idén suliba,hogy még a ceruát sem tanulta meg rendesen fogni.Persze,foglalkoztam vele,de ovónők mondták,hogy az iskolában úgyis megtanulja...Hát...mit mondjak, most iszom a levét.

    Semmi sulielőkészítést nem csináltak...pedig meg voltam győződve róla,illetve felmérőket is csináltak,és ott nagyon jól teljesített...

     

    Viszont.. rajzolásra visszatérve,2 hónappal ezelőttig SEMMIT nem tudott lerajzolni.Nem érdekelte,pálcikaemberek,felületes, nagyvonalas házkontúrok,autó az 3 kör volt (a kaszni és a 2 kerék ami látszk).És persze minden kék vagy fekete,semmi szín.Most meg mindenféle harci járműveket,terepeket,térképeket és csatamezőket rajzol,állatokat,házakat,udvarokat aprólékosan...Ledöbbentem.Ugye benti szünetben a suliban nincs játék,így kénytelenek hasznosan eltölteni az időt,és látta a többektől...Úgyhogy majd beérnek a tiéitek is a rajzhoz (én sem tudok rajzolni).

    Barni pedig most látja Bence rajzait és ő is akarja...Kezdetleges,néha nagyon elkeseredik,de mostmár tapasztaltam,majd belejön...

    Viszont a tanulásra jobban odafigyel mint a kedves bátyja.Lassan több betűt ismer és több szót németül ....Remélem azért Bence előbb meg fog tanulni olvasni mint az öccse...

    És minden nap suli-meló után tanulnunk kell...annyira kivagyok ettől...Úgyhogy még örüljetek az 5 éves korosztálynak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832328 (79871)
    2008-11-13  11:31
  6. Torolt_felhasznalo_832328
    Torolt_felhasznalo_832328
    2008. november 13. 11:3179871.

    Viki!

    Ádám sem rajzolt és most sem szeret. Talán emlékszel tavaly a rajz miatt nem lett kitűnő, idén meg közölte vele a rajztanár, hogy ötödikes létére úgy rajzol, mint egy óvodás! Kicsit elkeseredett, de sikerült megvigasztalni. Én sem tudok mind a mai napig rajzolni, sőt semilyen kézműves pepecselés nem köt le és nincs is sikerélményem, így inkább hanyagolom. Így lehet, hogy örökölték is! Én csak azért aggódom, mert középsőben még nem tesznek semmit a fejlesztés érdekében, aztán nagycsoport elején felméri őket a fejlesztőpedagógus és 6-ból 5-nek azt mondja, hogy nem iskolérett a gyerek, mert fejletlen a finommotorikája, kötött a csuklója stb... a szülő aggódik, elbizonytalanodik, gyereket még egy évig az oviban tart, ahol túl sokat továbbra sem fejlődik....stb.stb.stb...A tanító nénik szerint ez mind túllihegett dolog és nagyrészt az óvónők azok, akik a legtöbbet tehetnék, mert nem csak rajzzal fejleszthető a gyerek ezen képessége, hanem tépkedéssel, legózással, göngyfűzéssel, gombválogatással stb..., de azt a legegyszerűbb, hogy leültetik rajzolni, színezni és közlik, hogy nincs türelme a gyereknek hozzá.....  Bocsi, hogy kicsit hosszúra sikeredett, de kicsit visszaesett az óvodai színvonal... Ádiékkal még sokkal sokrétűbben foglalkoztak és az óvodai foglalkozásokból merítettünk ötletet otthonra is, most a gyerekek nagy része csak kallódik az ovikban és ha otthonról nem visz jó példát, ötletet, akkor unatkozik is!

    előzmény:
    G.Viksi (79869)
    2008-11-12  20:52
  7. 2008. november 12. 21:4579870.

    Sziasztok!

    Nem hiszem el....teleírtam az oldalt,és nem mentette el....:(

    Holnap újra kezdem,ma már belebukok a klaviatúrába....

     

    Jó éjt Mindenkinek!

     

    Eszti!

    Jobbulást a csajoknak!

     

    Viki!

    Igazad van,a kertes ház sokmindent megér.

    Remélem,holnap megjön a pénzetek,és minden rendben lesz.

     

    Léha!

    A joghurtot megnéztem volna:)  Én is borítottam már magamra....:(

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. november 12. 20:5279869.

    Látom gyülekezünk lelkesen. Klau, Eszti, Moncsua, Ana, Ancsa, Mona.. szuper!!

     

    Klau, képeid eszméletlen szépek. Gratulálok, mert nagyon ügyes vagy!!

    Ne is mondd a hiteles dolgot, itt izgulok már hetek óta, hogy amikor elutalja a bank a hitelt, milyen árfolyamon lesz a CHF.. Szerencsék volt, mert szinte utolsóként tudunk felvenni CHF hitelt a CIB- banktól.. már minden rendeben van, már csak az utalásra várunk.. remélem holnap már megtörténik.

     

    Eszti, szerintem se izgasd magad Anna "különcködésén" Ahogy Klau írta az alapzaj adott. Gondolom a kötelező foglalkozásokban részt vesz, ha lesz rá igénye biztos fogja keresni mások társaságát is. Az alvásról nem tudok mit írni. Domi még alszik itthon is, és az Oviban is.

    Tudom nem egyszerű, főleg munka mellett, de ha tehetitek vágjatok bele a kertes ház projektbe. Mi is mérlegeltünk sokat, anyagilag is, kényelem miatt is. Az anyagi oldala főleg nagy teher, de mindig meg tudom magam győzni, hogy inkább fizetem a hitelt, mint a panelban a horror fűtést és tsait.  És a gyerekek szempontjából sem mindegy.. A Havannán már nehezen tudtam megmagyarázni Dominak, hogy miért nem járunk a kedvenc játszóterére hónapok óta.. (az összes suhanc tizenéves ott dekkolt, és nem mind volt magyar) Nem akartam, hogy azt lássa.., hogy festékpatronos pisztollyal lövik egymást a játszótéren, ahol kisbabákkal is vannak, azt, hogy üvöltöznek, verekednek mindenki szeme  láttára, és  a fű szagától néha én is elkábultam..

     

    Mona, sajnálom, hogy Beni nehezen szokik bele  a tanulásba. De van még ideje, biztos bele fog rázódni.

    Felőlem talizhatunk. Ha van kedvetek gyertek át megnézni minket. Akár hétvégén is!!! (munka után gondolom hulla vagy már).

     

    Azért valahol jó olvasni, hogy nem csak az én fiam nem tud rajzolni. Ancsa, és Ádám se rajzolt ennyi idősen?? Domi nagyon alap dolgokat tud csak. De, ha kérem, hogy rajzoljunk, egyből ellenkezik, vagy kijelenti, hogy csak egyet rajzol. Nem merem erőltetni.

     

    Linsyékről tudtok valamit??? Párszor próbáltam neki írni msn-en, de sose válaszolt. Ma írtam neki Iwiwen. Sokat gondolok rájuk...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. november 12. 14:5879868.

    sziasztok!

     

    Mona! 

    na a sulira még rá se bírok gondolni...pedig Beni mondja, hogy menne, de majd gonolom akkor mi lesz... 

    a görbe tükör meg eléggé érdekesen bír alakulni, na, de nem csak a gyerekek tanulnak tőlünk, hanem mi is tőlük :)

     

    Ancsa!

    örülök, hogy ennyire tetszenek a képek :) szólj ám majd időben :)))))

    Amúgy még mindig nem érzem a műfajt  a magaménak, de gyakorlok, aztán majd talán.

    Hogy kinek is lehet hinni? ez elég érzékeny kérdés. Alapvetően elégedett vagyok Beni dolgaival,bár persze nézhetném olyan szemmel is, hogy vannak nála jobbak is. Fantáziája van, talán nem olyan nagy baj, ha kimegy a vonalakon. Egyébként is annyi-féle foglalkozás és játék van, mindegyik gyereket más érdekli, szerintem.

    A memori, na az egy szégyen :) eddig kétszer nyertem. De nem gondoljátok ugye, hogy csak néhányszor játszottunk. egy éve szerintem minden nap :)))) 

     

    Deszti!

    huhh, ennyire ügyes a kiscsajszi? akkor lehet, hogy könyveket fog írni és rajzolni. Szerintem az nagyon jó, legalább kifejezi magát Nálunk is vannak művészlelkek az oviban, akik annyira nem vesznek részt a közösségi munkában, de én úgy gondolom, hogy akkor is fontos a közösség. előbb-utóbb szembesül vele. lehet, hogy ő csak másképp áll hozzá. vannak, de jó, de jól elvagyok nélkülük is. (alapzajnak viszont már biztos megszokta a többieket :)))

     Alváshoz nem nagyon tudok hozzászólni. Én minden ovis délutánomra emlékszem, mert sosem aludtam.... Benike időnként alszik, de többnyire pihen, majd beszámol róla, hogy ki nem aludt. (nyilván, ha ő aludt volna, akkor nem tudná :))))

    előzmény:
    itzsed (79867)
    2008-11-12  14:37
  10. 2008. november 12. 14:3779867.

    Sziasztok!

     

    Én is kedvet kaptam. Olyan jó volt olvasgatni a soraitokat! Örülök, hogy jól vannak a mindenféle méretű gyerkők mindenütt. Én már szinte "nem is emlékszem" milyen volt itthon lenni, de bevallom én szeretek dolgozni. Bár ez az ősz olyan sűrű lett, hogy van hogy hetekig még csak zug-se olvasok. Sok melo volt, meg itthon is sok minden történt, szóval leginkább azt se tudom hova pislogjak annyira el vagyok maradva az "életünkkel". Most kényszerpihenek a csajokkal, tegnap még csak Bori volt beteg ma már mindketten. De közben is azért dolgozom itthonról, vagyis ma kettő mellett nem megy, tegnap Borival még egész sokat megcsináltam.

    Úgy látom a leírásokból, hogy Anna a többiek ellentéte, ha rajta múlna 24 órában rajzolna, alig lehet elrángatni a papír mellől, mindenütt cetlik, saját gyártmányú könyvek vannak a lakásban. Ha elrámolom a papírokat 10 perc múlva újra tele minden vele. Egész kompozíciókat rajzol, s mostanában meg "ír". Képes akár oldalakat teleírni sűrűn betűkkel. Szereti ő is az újságokat, meg legozni, de pl. puzzle, vagy memóriajáték láttán inkább elszalad, neki ehhez nincsen türelme. Az oviban se csinál szinte semmit csak rajzol, bánatomra szinte egyáltalán nem játszik a többiekkel, olyan kis magánakvaló ott. Itthon pedig Borival nagyon tudnak együtt játszani, imádják egymást, sosem feledkeznek el egymásról , veszekszenek persze sokat, de 3. féllel szemben iszonyúan védik egymást.

    Az ovi egyre nagyobb fejtörést okoz nekem: egyrészt szeret járni, szereti az óvónőket, a foglalkozásokat, imádja a néptáncot, másrészt alig játszik a többiekkel, és elég sok gondja van az alvással. Más nem alvó gyerekeknek nem okoz ez gondot? Látom rajta mennyire sok neki az a 2 óra csendben lenni és "semmit sem csinálni", így vagy rendetlenkedik, vagy 100x kimegy vécére, vagy nagyon próbál jó lenni pár napig, aztán meg inkább nem akar oviba menni az alvás miatt. Semmi ötletem sincsen hogyan segíthetnék. Tény hogy nem a türelem bajnoka egyébként sem.

    Mi zeneovira járunk még, nagyon szeretik mindketten.

    Bori szeret bölcsibe járni, s eszméletlen szövege van, minden másnap az aranyköpéseivel fogadnak. A szeme is szépen javul.

     

    Jó olvasni, hogy többen kertes házba költöztök. Mi is egyre jobban szeretnénk költözni, de még agyalunk a megvalósíthatóságon. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_605821
    Torolt_felhasznalo_605821
    2008. november 12. 13:4979866.

    Sziasztok !

     

    Na ,de örülök,hogy lassan mindenki visszatér :))

    Jó volt olvasni titeket !!!

     

    Viki,szomszédasszony lettél,és nem is szólsz ???Ejnyebejnye...Pedig partyzhatnánk a könykökkel :)

     

    Klau,nagyon ügyi Beni . Sajnos nekem is ismerős a görbe tükör...de mr én is fejlődök... rossz magamat látni sokszor bennük..

     

    Perika,nektek is gratula az új kecóhoz :) 

     

    Léha... sokszor eszembe jutsz a 3 gyerekkel amikor az Adyn gurulok a városba...

     

    Ildi,mit csinált Mani a kezével ?(Bocsi de csak átfutottam a hozzászólásokat,lehet,hogy írtad .)

     

    Ana,nagyon örülök,hogy írtál Te is !!!!Jó lenne,ha visszaállna a kis topik...

     

    Moncsua,elhiszem,hogy nincs kedved visszamenni.bár én már nagyon unnám magam ennyi ideig otthon...

     

    Mi van Linseyékkal,Bettyékkel és a többiekkel.

    Heckáékat futólag láttam valamelyik bev.központban,és megdöbbentem,hogy mekkorák a gyerekek már..

     

    Mi küzdünk az elsőben Benivel.Nagyon nehezen veszi fel a ritmust,lassan alakul ki a kötelességtudata...Elég rendesen megvisel,hogy nem egy jó tanuló és nem érdeklődő... :( Esze lenne hozzá,de rettenetesen szétszórt,felületes...Játszana még nagyon.

    Barni meg megszenvedi,hogy minden délután tanulnunk kell,és ő szegénykém hanyagolva van:( Eljátszik addig,elvan egyedül,defolyamatosan "anyahiánya" van...-ő szavaival...

     

    nagyon bízom benne,hogy ez csak egy átmeneti állapot,és Beni átlendül és hiperszupertanuló lesz :))Esküszöm,Barnit jobban érdeklik az iskolában tanultak mint Benit...(betűk,számok...)

    Megyek,mert meló van,és nagyon örülök nektek !!!!!!

     

     

    előzmény:
    G.Viksi (79850)
    2008-11-11  18:02
  12. Torolt_felhasznalo_832328
    Torolt_felhasznalo_832328
    2008. november 12. 13:4679865.

    Juhéééééééééééj! Már megérta ma felkelni és benézni hozzátok! Örülök, hogy kicsit felélénkül itt az Élet!

     

    Klau: a képek cépek, ha még ecccccer férjhez mennék, Te lennél a fotósom! De majd az aranylakodalmamon!

     

    Rólunk: Élünk, rohanunk és rohanunk és rohanunk...

    Geri nálunk is szám-mániás és memóriában veri a családot! Rajzolni, színezni viszont egyaránt nem szeret. Türelmetlen hozzá és elég labilis a ceruza fogása is. Épp tegnap beszélgettem az óvónénikkel, mert Márton napi lampionos felvonuláson voltunk. Az egyik el van ájulva tőle, hogy milyen okos-ügyes-önálló ( csak eleven ) a másik szerint túl játékos és fejletlen a finommotorikája. Na bumm...egyrészt még csak középsős, másrészt meg kinek higgyek??

    Egyébként továbbra is igazi kis csibész és dumagép, néha amikor zsongó fejjel hazaesünk olyan jó lenne pár perc CSEND, de ez  Gergő mellett elképzelhetetlen....

    Apa most vált munkahelyet, végre abbahagyja  a műszakozást! De üröm az örömben, hogy aggódunk, amikor elkezdtük az egész pályázgatást stb... még se híre se hamva nem volt a válságnak... Reménykedünk, de azért bennünk van a félsz, mert ugye kölcsönünk az van és az egyéb számláink is emelkednek, tehát a munkahely az létkérdés!

     

    Hát röviden ennyi rólunk...

     

    Remélem a többiek is kedvet kapnak ( Linsey, Betsie, Betty, Tücsi.......és folytathatnám a sort ) és írnak magukról pár sort!

    előzmény:
    kisklau (79864)
    2008-11-12  12:26
  13. 2008. november 12. 12:2679864.
    Nekem annyi kedvenc képem van, hogy most már be is fejezném a feltöltögetést, mert tele lesz velem az oldal :)
    előzmény:
    kisklau (79863)
    2008-11-12  12:21
  14. 2008. november 12. 12:2179863.
    Szemptemberben volt a fodrászom és kozmetikusom esküvője. Persze a nap nem sütött és szerintem az egyetlen hideg hétvége volt az ősz során...
    előzmény:
    kisklau (79862)
    2008-11-12  12:19
  15. 2008. november 12. 12:1979862.
    Na akkor néhány kép (1000 készült) a fertőrákosi szomszéd lány esküvőjéről:
    előzmény:
    kisklau (79861)
    2008-11-12  12:03
  16. 2008. november 12. 12:0379861.
    Néhány kép, mikor Benike küzd. szerintem ezek mindent elmondanak :)
    előzmény:
    kisklau (79860)
    2008-11-12  11:57
  17. 2008. november 12. 11:5779860.

    szijjja!

     

    Oh, joghurtos pakolás reggelire? Ti aztán tudtok élni. A bőrnek biztosan remek volt, na, de a lépcsőnek...

     

    Örülök, hogy tetszenek a képek. Kipróbáltam magam egy kicsit másban is. Két baráti párnak is fotóztam az esküvőjén. Annyira be voltam szarva, mintha soha életemben nem kattintottam volna egyet sem. Lehet, hogy meg is mutatom mindjárt. Pánikoltam, hogy az unokáik is ezt fogják látni.... (amúgy csendben megjegyzem, hogy szívszerelmem szerint nagyon klausak lettek, de mit csináljak? :)

     

    Ez a banki világ így is elég fura egyébként, pedig benne vagyok... Öcsémék is vettek fel hitelt, két hétig totyogtam rajta, hogy mikor is vegyék fel, de nem bírták cérnával meg én sem... nem bírom követni már az árfolyamokat meg a hogy is jobb nekünk.

     

    Legkisebb gyermeked se semmi hallod :) szép szál :)

    Benike most 18 kg, de olyan hasizma van, amilyen nekem szerintem sosem volt és nem is lesz :) 

    előzmény:
    Magdaléha (79859)
    2008-11-12  10:57
  18. 2008. november 12. 10:5779859.

    Hello!!!!!!!!!

     

    Annyira jó, hogy megint írtok!

     

    Anababa, a múltkori elszállt hosszúm hsz-omban külön írtam Neked, hogy milyen jó, hogy jelentkeztél, és hogy majdnem minden nap eszembe juttok!!! Gondolom érted miért! Jó lenne, ha te is tennék fel képeket magatokról!!!

     

    Moncsua! A danone-nál vagy? Anyud vigyáz addig Rékára, amíg dolgozol /ha éjszakás vagy?/

     

    Klau! Gyönyörűek a képeid! Művésziek :-)))) És te is nagyon szép vagy! És Bénike is :-D Az uram is dolgozik, és náluk most vannak megszorítások is :-S Pedig az egyik legstabilabb bank /állítólag/...

     

    És az élet is, sállálá... :-D

     

    Rólunk: ma voltunk oltáson. Legkisebb gyermekem hozza a tesói formáját: 3 hónaposan 8160 g és 67 cm :-D. Nálunk most Juju a főrosszcsont. minden nap kitalál valamit. /ma reggel egy pohár joghurtot kent fel magára és a lépcsőre... Persze mindig szopi alatt... ;)

     

    pussz! Írjatok!!! Zugolvasók is!!! :-D

    ML

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. november 12. 08:5179858.

    köszi Ana!

     

    imádom az őszt, amikor még a nap is süt... :) 

    előzmény:
    Anababa (79857)
    2008-11-11  22:26
  20. 2008. november 11. 22:2679857.
    Klau egyszerűen gyönyörűek a képeid!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. november 11. 21:4979856.
    kösziiii :)
    előzmény:
    moncsua77 (79855)
    2008-11-11  21:47
  22. 2008. november 11. 21:4779855.
    Nagyon klasszak a képek Klau...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. november 11. 21:2779854.
    kép...
    előzmény:
    kisklau (79852)
    2008-11-11  21:21
  24. 2008. november 11. 21:2679853.

    Sziasztok!

    Gratulálok az új lakásokhoz!Nagyon klassz lehet.

    Vecsés tényleg közel van,kocsival pikk-pakk bent vagy a városban.

     

    Egy pici rólunk:

    rajzolás:nekünk sem megy...mindíg meg kell kérdeznem:de szép drágám...mit rajzoltál???

    és sajna a szinezés sem igazán megy a vonalakon belül...kapkodós,és néha igencsak hisztis.Vagyis műhisztik...

    Az ovódát imádja.Engem kissé megzavart most,hogy kedden reggel hittan van az oviba,amire Réka imád járni.(nem vagyok igazán vallásos,és Réka meg sincs keresztelve).Még összetett kézzel imádkoznak is....vajon nem túl korai ez?

    Munka:be kell látnom,hogy még 1gyerekkel is néha nehéz munka mellett.Én most is 3műszakozom,de nagyon nehéz.

    Léha,remélem sikerül majd találnod valamit,de ez még messze van...addig élvezd a gyerkőcöket....Ők a legjobb dolgok az életben.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. november 11. 21:2179852.

    Olyan szépen tördeltem a mondanivalómat, itt meg semmi sem látszik belőle...

     

    bocsika 

    előzmény:
    kisklau (79851)
    2008-11-11  21:18

Címlap

top