Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2004 első babái

veravera
Létrehozva: 2003. május 27. 14:06
Sziasztok! Tudom, hogy most mindenki utálni fog, hogy megnyitottam a századik hónap-topikot, de gondoljatok arra, hogy egy kismamát nem szabad felidegesíteni :-))
Aki pedig érintett a témában, jöjjön és osszuk meg a tapasztalatokt! :-)))
  1. 2009. március 17. 21:3879926.
    NA,EZ MOST OK....Lényeg, hogy már az új házikónkban vagyunk, ami nagyon klassz. Anikó rendkívüli módon élvezi az itt lakást és mi sem panaszkodhatunk.Lassan de biztosan el is készülnek a dolgok, bár most anyagilag meghanyatlani látszunk (megszűnt a melóm, a státusz megszűnése miatt, meg F.nál sem rózsás a helyzet, visszavették a bérét), de töretlenül álljuk a sarat:-))) Hitelünk nincs, a fűtési szezonnak meg remélem hamarosan már vége lesz!!!!!Nagyvonalakban ennyi van velünk. Most hajtok valami helyet magamnak, közben azért a mikrobit nyomom :-DManci már nagyon nagylány...elgondolkodtató, hogy rohan az idő.Na küldök egyet, hátha sikerül. Majd teszek képeket is, csak még le kéne tölteni a gépről.Pusszancs és TÖBBIEK IS ÍRJATOK!!!
    előzmény:
    perika (79925)
    2009-03-17  21:33
  2. 2009. március 17. 21:3379925.
    Hello lányok!Először is kösz az érdeklődést Ancsa:-)Pár napja már bepróbálkoztam, írtam egy überhosszú hsz.-t és nem jelent meg...így most ezt elküldöm, ha ok, akkor írok többet
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. március 10. 20:5279924.

    a második verseny....

    egy kimaradt a bárányhimlő miatt. Oda is volt nagyon Beni

    előzmény:
    kisklau (79923)
    2009-03-10  20:48
  4. 2009. március 10. 20:4879923.
    az első versenyünk.... :)
    előzmény:
    kisklau (79922)
    2009-03-10  20:42
  5. 2009. március 10. 20:4279922.

    sziasztoK!

     

    Én máris jelentkezem.

     

    Először is boldog Ildikó napot! :)

     

    Aztán meg valami furát csinál nekem az nlc, de lehet, hogy csak azért, mert régen voltam itt.

     

    Nálunk minden rendben :) zajlik az élet, néha kicsit talán túl gyorsan is. túl vagyunk bárányhimlőn, farsangon, két judo versenyen :) és céges síelésen

     

    Meglehetősen sűrű a hetünk. h-sz-p edzés van Benikének 6-fél 8-ig, így ezeken a napokon 8-kor kerülünk csak haza. viszont szeremcsémre, én is tudok addig aerobikra menni, mert fél 7-től fél 8-ig van. szóval fitt vagyok most nagyon.

     

    csütörtökön 5-ig dolgozom, akkor nagymamázik a fiam, de tetszik így neki. Ilyenkor szintén este megyek érte Fertőrákosra. Szóval marad szabadprogramra a kedd és ilyenkor derül ki, milyen sokmindent is lehet csinálni egy nap alatt: bevásárlás, közös vacsikészítés,, Minimanó és társai és az új kedvenc " az első szójátékom". A barátnőmtől kapta és nagyon-nagyon szereti. 

     

    Van egy aranyérme Benikéne az első versenyéről, ott 75 gyerek volt. most hétvégén pedig Zircen voltunk és 300 gyerek volt. Benike nem is nevezhetett volna, mert 2001-es születésűek lehettek a legfiatalabbak. Persze így is megpróbálta és bronzérmes lett.

    Nagyon büszke vagyok rá és annyira jó írányba viszi a sport, hogy csak na...

     

    főként, ha szembeállítom azzal, hogy az oviba már megint felfújtak egy piti lökdösödését és én meg teljesen lelkibeteg voltam miatta.

    Aztán persze másnapra már kiderült, hogy annyira nem gáz a helyzet, de akkor már mindegy volt. Elbeszélgettem vele este és sírdogált, hogy megy ez a barát-nem barát téma az ovitól, ami őt kikészíti. Nem csoda...én se bírnám. Szerencsére jót tett a beszélgetés neki, meg mondtam, hogy az ovin kívül is sok barátja van és milyen nagyok meg mindenféle..., de azért kemény volt ám.

     

    Voltam síelni :)))) (nem, nem láthattatok a fókuszban :)))

    minden rendben ment, nem estem ki-le-fel-hátra :) semmi. egész jól ment. Igaz a páromtól is ez volt a szülinapi ajeszom, hogy három napig oktatott síelni, így nem mentem teljesen rutintalanul.

    Szóval jól sikerült és fel is töltött nagyon.

     

    sokmindent tudnék írni, legalább is most olyan kuszán jut eszembe minden.

     

    tényleg tessék jelentkezni, így nem lehet rendesen zúgolvasni :))))

     

    puszik

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832328 (79921)
    2009-03-05  07:25
  6. Torolt_felhasznalo_832328
    Torolt_felhasznalo_832328
    2009. március 5. 07:2579921.

    Hahóóóóóóóóóóóó!

     

    Végképp el kell búcsúzni a Fórumtól?

     

    Hiába nézegetem sehol senki!!

     

    Pedig jó lenne friss híreket olvasgatni......

     

    Perika! Már az új helyen laktok?

     

    Léha! Mizujs a barikkal? Elűztétek őket? Kipihented a vizsgaidőszak fáradalmait?

     

    Linsey! Remélem jól alakulnak a dolgok, az alkotásaid gyönyörűek!

     

    Távirányító! Milyen a házasélet? Máté jól van?

     

    Többiek???????? Mindenki írhatna pár sort, legalább negyedévente, hogy tudjuk ki merre, hogy van stb...

     

    Rólunk: Éljük rohanó hétköznapjainkat, Geri próbálgatja határait, néha észveszejtő dolgokat művel. Továbbra is nagy csibész és nagy színész. Ádám hazajött élete első sítáborából és ismét talált egy sportot, ami nagyon bejön neki. Szerintem a küzdősportokon és  tornán kívül mindenevő....

    Mi  Apával dolgozgatunk, de egyre nehezebb a megnövekedett törlesztőrészleteket kigazdálkodni... Nem baj, legyen egészségünk és munkahelyünk, a többit, majd megoldjuk.....

     

    Remélem Mindenki jól van és ír pár sort magukról....

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_605821
    Torolt_felhasznalo_605821
    2009. január 28. 10:5279920.

    Sziasztok !

     

    Én is teljesen meghatódtam Ancsa, Geri szülinapi kívánságától :) Ééédes lehetett.

    BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK ÉN IS ELŐRE IS ÉS UTÓLAG IS MINDEN 5 évesnek :)

     

    Nálunk a múlt előtti  hétvégén lezajlott a közös szülinapi buli, 14 db fiúgyermek(3,5-8 évesek) ünnepelte együtt az 5 és 7 éves fiaimat :) A lakás is egyben maradt,hiszti sem volt és nagyon jól sikerült.Tény,hogy a barátaim nélkül ez nem jöhetett volna létre, végig ott voltak velem és koordinálták a kaját-piát míg én a rendet tartottam fenn. Egyedül nem vállaltam volna be.

     

    Szösszenetről : Beni jár hittanra a suliban, és év elején tanulták ,hogy hálát aduk a Jóistennek,stb.stb. És mindenkinek mondani kellett valamit,hogy miért hálásak.És meséli a Beni, hogy a gyerekek hálát adtak a tanítónéniért,hogy van mit enni és van sok játékuk, szép házuk.És mondja,hogy "Anya, én azt mondtam: Édes Istenem, hálát adok neked ,hogy nekem ilyen anyukám van ". szerintetek elbőgtem magam ???Annyira kis édes volt !

     

    Csak Ancsa beírásáról eszembe jutot és gondoltam megosztom veletek !

     

    Jó lenne, ha jelentkeznétek... így zugolvasni sem lehet :(

    Mellesleg mindkét kölyök most otthon van anyukámékkal, mert betegek ( na jó azért annyira nem) ,de a doki az influenzia miatt a héten nem engedte őket.Beni fej és hasfájós 5. napja,Barni meg taknyos,köhög... és félt a doki,hoyg elkapnak valamit.

     

    Szép napot mindenkinek!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_832328
    Torolt_felhasznalo_832328
    2009. január 27. 17:0679919.

    Gondolhatod...Nekem is mindig könnybelábad a szemem ha rágondolok!

     

    Imádom őket!

     

    A nagyfiam kezd "titokban" szeretni, hisz ő már kiskamasz és az érzelmek kimutatása kezd ciki lenni, de a kicsi őszinte imádattal vesz körül. Apa szerint Gerinél nem lesz olyan időszak, mint most Ádinál van, mert őt nem érdekli senki véleménye, csak az ösztönei és érzései.........

    ( Apára is "gyilkos szemmel" néz, ha megcsókol!  )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_419942 (79918)
    2009-01-27  08:38
  9. Torolt_felhasznalo_419942
    Torolt_felhasznalo_419942
    2009. január 27. 08:3879918.

    Sziasztok, szia Ancsa,

     

    bakker ettől elsírtam magam  Büszke is lehetsz a két rosszcsont angyalkádra

     

    Puszi

    Fanni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832328 (79917)
    2009-01-26  13:20
  10. Torolt_felhasznalo_832328
    Torolt_felhasznalo_832328
    2009. január 26. 13:2079917.

    Hahóóóóóóóó Mindenki!

     

    Nagy a csend....

     

    Minden már 5 évesnek és hamarosan 5 évesnek nagyon
    BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

     

    Remélem jól van Mindenki és "csak" a szülinapi készülődések miatt nem jelentkeztek!

     

    Léha! olvastam a blogot és nagy-nagy gratula a vizsgákhoz, Nándinak is!!!

     

    Szösszenet: Szülinap, buli, torta ( kívánság szerint Micimackó fej diós ízesítéssel .. ), égő gyertyák ( szám szerint 5 ), Geri készül elfújni....

    Ádám rákiált: - Ne fújd el, előbb kívánj valamit és gondolj valami szépre!

    Geri ( gondolkozás nélkül ): - ANYA!!!!!!!!!!!!!

     

    Kell ennél szebb, több.........NEM!!! Örök életemben emlékezni fogok az 5. szülinapjára!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. január 9. 21:1379916.

    Léha!

     

    Ilyen a mi ovinkban is volt...van olyan csoporttársa,aki be lett oltva,és az elsők között kapta el....A lefolyása gyengébb ugyan,de elkapható így is....

    Az első 24 óra volt nekünk nagyon kritikus....a hab aztán bevált (a guta megütött volna,ha 3000-ért semmit se ért volna...),de az első 24 órában semmi nem volt jó....Akkor éjjel nagyon rossz volt,a pöttyök jöttek,lázas volt,vakarózott,és egész éjjel harcoltunk....

    Viszont már száradnak lefele.

    A mentolos hintőport szinte nem is használtuk.

    Ja,és szedjük a fenistil cseppeket is,ami gondolom szintén segít.

     

    A nagy gázhiányra való tekintettel,ma visszaraktuk a kandallót....ami azt jelenti,hogy újra szétvertük a lakást....viszont nagyon fincsi meleg van

     

    Annyi mindent szeretnék még írni,és kérdezni....de annyira kiestem a történésekből....sajnálom....hiányzik a fórum...

     

    Szegény apát ma kinyírtam....

    Ma temetés,és utána családi tor volt(vagy hogy nevezik...)...egész nap lefoglalt a vendégek kiszolgálása,és a törődés...aztán apa szétrobbantotta a kecót,takarítottam,és a vacsiról elfeledkeztem....főztem gyorsan virslit neki,és szegény tök rosszul lett tőle...jó kis asszony vagyok,mi?

     

    Kellemes hétvégét mindenkinek!

    előzmény:
    Magdaléha (79915)
    2009-01-07  17:45
  12. 2009. január 7. 17:4579915.

    Szia Moncsua!

     

    Örülök, hogy már jobban van Réka! Végül mi vált be a pöttyökre?

     

    Hűűű, hát igen ezek a nagy kérdések. Juju mostanában fiú szeretne lenni. Nem érdekli, hogy mi lánynak szeretjük ;)

     

    Ma mondta a védőnő, hogy a bölcsi tele van olyan beteg gyerkőkkel, akik be vannak oltva. Igaz nem olyan pöttyösek...

    Frankó.

     

    előzmény:
    moncsua77 (79914)
    2009-01-06  21:17
  13. 2009. január 6. 21:1779914.

    Sziasztok!

     

    Sajnálom,hogy rossz híreket kell olvasno Linsey...

    Az ovit is sajnálom,hisz biztos Larának is kellene az ovi,főleg az iskola miatt majd...kitartást,hogy találjatok valami megoldást...

    A férjeddel pedig remélem rendbejönnek a dolgok,hisz (én legalábbis úgy tartom) a család mindennél többet ér.És úgy érzem mostmár,hogy nekünk,nőknek kell tennünk ezért.De lehet,hogy ebben tévedek,akkor bocsi....

     

    Mona,élvezd az apró kis szerelmeket is,és majd ha nem számítasz rá,akkor úgyis jön valaki,aki Neked  lesz szánva....

     

    Léha,nagyon szép kis család vagytok...

     

    Ui:

    Réka jobban van,a pöttyök mostmár száradnak lefele...

    Más...ma megkérdezte tőlem,hogy szeretem-e....mert Ő úgy érzi,hogy nem....a szívem szakadt meg...hogy is gondolhat ilyet,hisz a világon Őt szeretem a legjobban....pedig én igyekszem annyi időt tölteni vele,amennyit tudok....

     

    És megkérdezte valamelyik nap,hogy mi szoktunk apával csókolózni??? és hogy vele miért nem csinálom??? hát....elég nehéz volt megmagyarázni....

     

    Akinél esetleg esett nagy hó,legyen szives,küldjön ide is,mert a kis bárányom már nagyon várja....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_605821
    Torolt_felhasznalo_605821
    2009. január 6. 13:4379913.

    Sziasztok csajok !

    Először remélem mindenkinek jól telt a Karácsony, és a Szilveszter:)

    Sajnálom, hogy  azt kell olvasnom (tiszt. a kivételnek) többnyire, hogy mindenhol valami bibi van...:(

    Remélem Réka is jobban van már!!!

    Linsey, én lemaradtam teljesen rólatok :( Mi történt ?

    Léha,örülök, hogy ti jól vagytok,aranyosak a gyerekek nagyon.

    Perika, tündérke a csajod :)

    Jó lenne még képeket látni :) 

    Azért visszagondolva pont 5 éve milyen nyugodt volt az életünk.. izgultunk a szülés miatt, örültünk egymásnak... mennyi minden változott azóta pozitív és negatív értelemben.Nagyon gyorsan elmúlt ez az 5 éve, szerintetek nem ?

     

    Nálunk is zajlott az élet rendesen az elmúlt időben.Kb 1,5 hónapja Barnikám a varicella vírustól herpeszes lett ,a fél háta tiszta herpesz volt.Mivel ő már volt bárányhimlős, így jött ki rajta a járvány :( Nagyon sajnáltam szegényt,de jól viselte.Kis hősöm.Amúgy egy drága aranyos,huncut anyátkiborító ördögfajzat.Még leszúrni sem lehet,mert vigyorog tovább a hülyeségén....

    Bence most kezd beilleszkedni a suliba (kopp-kopp-kopp) ,kezdi(!) felfogni,hogy kötelezettsége van.Nagyon kemény hónapok vannak mögöttünk,nagyon nehéz volt.Rengeteget veszekedtünk,büntettem,motiváltam,szeretgettem.. csak hogy tanuljon,hogy megértse, hogy iskolás.Talán...talán .. mostmár.

    Nekem meg rengeteg munkám volt,úgyhogy kimerültem teljesen az év végére.Egyetlen dolog volt, ami nagyon jóóó,hogy összeverődött egy nagyon jó baráti társaság/szomszédok,akik mellettem álltak,állnak. Végre nem érzem magam egyedül itt:)

    Na meg mellette persze próbálkoztam némileg a magánéletemet is rendbe hozni,kicsi szerelmet lopni magamnak dehát ismét sikertelenül...De nem vagyok elkeseredve, jól érzem magam a bőrömben most :) Majd talán ez is megadatik .... :)

     Szép napot és mindenkinek sok-sok pozitív energiát :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. január 6. 12:5479912.

    Szia Lányok!

    Léha:köszi:-) Még sajna mindig nem ott lakunk, anyóséknál tengetjük kis életünket Gárdonyban, de remélhetőleg minden nappal közlebb leszünk a beköltözéshez. Majd ha aktuális, teszek képet is.

    Gyerekek csudaszépek, nagyfiad sármőr:-)))

    Linsey: én nagyon le vagyok maradva belőletek, még ott tartottam, hogy kinn vagytok. MIndenesetre remélem, hogy rendeződik minden a lehető legjobban!!! Lényeg, hogy élvezz minden percet a csajszikkal, az talán feledteti egy kicsit a napi gondokat.

    Mindenki: remélem mihamarabb ház és nettulaj leszek újból és én is sűrűbben jelentkezem majd....

    képek: sk képeim most nem elérhetőek, így az oviban készültből teszek párat

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. január 6. 09:0279911.
    izé, ennyi képet sikerült karácsonykor készíteni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. január 6. 08:5479910.

    Sziasztok!

     

    Boldog új esztendőt Mindenkinek!!! /bocsi, hogy én is folyamatosan el vagyok tűnve/

     

    Nálunk minden OK. A szokásos standard takonykórt már észre sem veszem :-))))

    Csinálom a sulit, és ezáltal még kevesebb időm van, de nem panaszkodhatok, mert ahhoz képest amiket Ti átéltek nálunk az ég világon semmi nincs. mondhatni eseménytelen az életünk -maradjon is így!!!!!xxxx/

     

    Linsey, én is követem a blogod, és gyönyörűek a munkáid! örülök, hogy a lányok kiegyensúlyozottabbajk, és Lara egészséges és kész! Az ovi hihetetlen :-( Elvileg e hótól fel kellene venniük, nem?

     

    Egyébként a mi környékünkön is annyi gyerek lett, hogy már nem az van, hogy körzetesnek kell lennie, ahhoz, hogy bekerüljön, hanem körzetesnek és kistesónak. felemelték a csoportlétszámot is 27-re, és az otthonlevő anyukák gyerekei félnaposak....

     

    Nem emlékszem mikor írtam utoljára. Perika, ha nem tetem volna, akkor grat a házhoz, nagyon szép! Kérünk majd saját képeket is!

     

    mennem kell, mert a személyi trénerem, és egy személyben házi hárpiánk, nyúz!

    pussz:M

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_832328
    Torolt_felhasznalo_832328
    2009. január 6. 07:3079909.

    Szia!

     

    Nagyon örülök, hogy végre jelentkeztél! Remélem az szeretet és a türelem átsegít Benneteket ezeken a nehézségeken és újra igazán boldogok tudtok lenni! A lányok továbbra is gyönyörűek, igazi kis királylányok! Larának nagyon drukkolunk, remélem túl vagytok a betegségen és a jövőben minden rendben lesz!

    A scrapblogodat nyomon követem, gyönyörűek a munkáid! Hogy Larát nem vették fel még az oviba az szinte hihetetlen, 5 éves kortól úgy tudtam kötelező felvenni, ha van kistestvér, ha nincs.... ráadásul idán már Jázmin is 3 lesz! Bezzeg a kissebbség még pénzt is kap érte, ha beíratja a gyerekét! No comment, mert csak ideges leszek tőle!

    Feri most akkor otthagyta a londoni munkát és újra itthon dolgozik?

     

    A múlt héten mentünk Visegrádra és Lábatlanon áthaladva sokat gondoltam rátok!

     

    Millió puszi Mindenkinek!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_702856 (79908)
    2009-01-05  15:34
  19. Torolt_felhasznalo_702856
    Torolt_felhasznalo_702856
    2009. január 5. 15:3479908.

    Sziasztok!

     

    Elnézést, hogy így eltűntem.. nem nagyon volt kedvem írni..
    Köszönöm mindenkinek a sok kedves szót és támogatást, amit kaptam tőletek!!!
    Adok még egy utolsó esélyt magunknak. Erre jutottam a hosszas vívódás után. Majd eldől jó döntés volt-e. A dolgaink még nem rendeződtek, így a napokra rányomja a bélyegét ez még mindig. Igyekszem túllenni a rossz dolgokon és előre nézni. Feri visszaköltözött, azóta a lányok is kiegyensúlyozottabbak.
    Lara logopédushoz jár és még mindig nem ovis . Izgulunk érte, novemberben kórházban voltam vele, vesemedence gyulladással. Péntek reggel panaszkodott, hogy csíp, ha pisil, azonnal bevittük a Heimbe, ahol benn is fogták rögtön. 4 hétig antibiotikumozták. Előfordulhat, hogy van egy veleszületett/vagy szerzett betegsége(hólyag reflux). Abba kellett hagynia az rsg-t is ez miatt. Karácsony előtt volt kontroll, újra tornázhat, de a vizes dolgoktól el lett tiltva (fürdés, strand, úszás+ küzdősportok). Áprilisa kaptunk időpontot újabb vizsgálatra, akkor fog eldőlni, hogy most akkor beteg-e, vagy sem. Reméljük, hogy nem.
    Jázmin nő, mint a gomba, elmúlt 2 éves. Nagyon nőcis, dobálja  a haját, duzzog, csivitel. Kis tündérke. Minden naposak  a veszekedések köztük, emellett imádják egymást.
    Jómagam próbálok valami munkát találni és reménykedek, hogy Jázmint nem 5 évesen veszik be oviba. Közben belemerültem a scrapbookba, akit érdekel, itt tudja megnézni:
    linseyscrap.  blogspot.  com (szóközök nélkül)
    Akadnak már igazi megrendeléseim is(képesapok, naptárak, digitális munkák).
    Most hirtelen ennyi...

     

    Sok puszi minden elmaradt név és szülinaposnak(tök ég  a képem..)

    Sok boldogságopt az ifjú párnak!

    Drukkolok a kávézgatós férfiemberhez is...
    Betegeskedőknek jobbulást. Idén igyekszem többet jönni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_419942 (79904)
    2009-01-01  17:40
  20. 2009. január 2. 13:2479907.

    Ma reggel felhívtam az ügyeletet.

    Fenistil cseppel ecseteljem,az állítólag jót tesz.

    Hát,most ezt próbálom ki.

    Eléggé csúny szegénykémnek,és még jönnek-jönnek a pöttyök....

    Még javasolták az aloe vera first-öt,azt még nem próbáltam,és a cinkes rázókeverék is most bevált....

    mennem kell....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_419942 (79906)
    2009-01-02  10:14
  21. Torolt_felhasznalo_419942
    Torolt_felhasznalo_419942
    2009. január 2. 10:1479906.

    Sziasztok,

     

    én csak olvasom és nagyon sajnálom a lányod. Mi se bárányhimlősök nem voltunk és ráadásul puncink sincs ... de azt hiszem ez borzasztóan rossz lehet, nem tudsz felhívni gyerekorvost, védőnőt, kórházat, hátha tudnának okosat mondani??

     

    Puszi nektek és kitartást!

    Fanni

    előzmény:
    moncsua77 (79905)
    2009-01-02  00:49
  22. 2009. január 2. 00:4979905.

    Sziasztok!

    Ha valaki olvassa,és tudna segíteni,kérem válaszoljon.

     

    Réka bárányhimlős lett,és sajnos a legtöbb,és legrondább pötty a nunijában van....

    A hab nem használ,a mentolos hintőpor csípi neki....

    tanácstalan vagyok....

    annyira sajnálom szegényt,alig bír aludni,és én tanácstalan vagyok.

     

    kérlek,ha van tapasztalatotok,segítsetek nekünk!

     

    előre is köszönöm,Réka nevében is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_419942
    Torolt_felhasznalo_419942
    2009. január 1. 17:4079904.

    Sziasztok,

     

    nagyon boldog, békés, egészségben és mosolyban gazdag új évet kívánunk!

     

    Sok puszi mindenkinek

     

    Tündi, mesélj hogy vagytok, örülök, hogy Te is előkerültél, a lányok még mindig gyönyörűek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_702856
    Torolt_felhasznalo_702856
    2008. december 31. 23:4379903.
    Boldog Új Évet Kívánunk!:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. december 31. 17:2079902.

    Nagyon boldog,sikerekben gazdag új évet kívánunk mindenkinek!

     

    Réka,Móni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top