Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem bírom az illatokat

wiolet
Létrehozva: 2007. Április 24. 21:04

 

   Egy érdekes problémám van:nem bírom az illatokat,ill. nagyon kevés olyan van,amit szeretek,ill. el tudok viselni. Sajnos néha elég egy perc egy illatos ember közelében és estére fejfájás,iszonyú rosszullét,nem ritkán hányás gyötör.Nem vagyok terhes,mielőtt bárki ezt írná,évek óta megvan ez.Érdekesség,hogy a természetes szagoktól(legyen az bármilyen&nbsp nincs ilyen bajom. Hallott valaki valamit arról,hogy ez mitől lehet és lehet-e tenni ellene ? Esetleg van rajtam kívül olyan,aki szintén ilyennel küzd?

  1. 2020. január 24. 22:3553.

    Szia, igaz régen írtad magadról de helyre jött a szaglásod? Sajnos nekem is ez a problémám, felerősödött a szaglásom és ideges leszek bizonyos szagoktól. Mi volt a megoldás neked? Üdvözlet. 

    előzmény:
    lilamari (34)
    2007-04-24  22:58
  2. 2020. január 24. 22:2552.

    Szia, igaz régen írtad magadról de helyre jött a szaglásod? Sajnos nekem is ez a problémám, felerősödött a szaglásom és ideges leszek bizonyos szagogtól. Mi volt a megoldás neked? Üdvözlet. 

    előzmény:
    lilamari (34)
    2007-04-24  22:58

Címlap

top