Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

SIMS függők!

Torolt_felhasznalo_277274
Torolt_felhasznalo_277274
Létrehozva: 2003. augusztus 12. 13:16
Helló vannak olyanok akik imádják a SIMS nevű játékot? Aki nem ismerné: olyan játék, amelyben embereket kell nevelni+ családot alapítani stb. ! Mondjuk régi dolog ez, 2000-ben jelent meg!
Esetleg trükkök?
  1. 2003. augusztus 12. 15:4851.
    Sziasztok!

    Na a kód amivel pénzt lehet csinálni : ctrl+alt+c. megjelenik egy szürke sáv, oda beírod, hogy rosebud ;!; ;!; ez 2000 ad a pénzedhez és annyiszor nyomod le amennyi pénzre szükséged van.
    Kérdés: az unleashed-ben mi a nyavalyát kell csinálni hogy vihesd a kutyát kiállításra?
    Ha vkinek kérdése van szívesen válaszolok, ha tudok, elég régóta játszok vele :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. augusztus 12. 15:4850.
    én ismerem az állatosat, ott pl. kisállatkereskedést is lehet nyitni, de a gyerekek akikkel játszani szoktam (ők játszanak én meg nézem) megalomániásak, és irtó hatalmas házakat akarnak mindig, és mire azt berendeznénk, már menni kell aludni:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2003. augusztus 12. 15:4649.
    Hogy lehet egyszerre többen? Én kipróbálnám. . .
    előzmény:
    Nicki (48)
     
  4. 2003. augusztus 12. 15:4448.
    Játszottatok már egyszerre többen? Ez is vicces lehet még :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. augusztus 12. 15:4347.
    A randizóshoz ajánlatos egyedülálló Simeket beköltöztetni, mert ilyenkor minden kapcsolata lerombolódik, pl. van alapból a párja, és meglátja, hogy másik pasival flörtöl, akkor nagyon sok mínuszt kap.
    Ja, és a kedvelést azt már két szinten mutatja: általában, egész életedre mennyire kedveled (ez természetesen nehezebben nő vagy csökken), és hogy az adott pillanatban mennyire csíped a másikat.
    Erről az Unleashedről még nem is hallottam :) De a kertészkedést nem is szeretem, mindig kertészt hívatok :))
    előzmény:
    aditte (43)
     
  6. 2003. augusztus 12. 15:3946.
    Hú, dejó, köszi, remélem sikerül letölteni, ha nem, akkor esteleg nem tud nekem írni vki cd-t?
    előzmény:
    drast (44)
     
  7. 2003. augusztus 12. 15:3845.
    Szijja! :) Simseznék, ha meg lenne a többi verzió is, pl. a Vacation :)
    előzmény:
    drast (42)
     
  8. 2003. augusztus 12. 15:3744.
    ja, a sorrend:
    1. the sims
    2. livin large
    3. house party
    4. hot date
    5. vacation (nyaralni mennek)
    6. unleashed (háziállatok, kertészkedés)
    7. superstar
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2003. augusztus 12. 15:3743.
    :))))) Nekem pedig pont ezek lennének jók, mert nekem már túl könnyű volt. . . emlékszem, volt, hogy 8 embert költöztettem be és mindenkit összehoztam mindenkivel. . . de nekem kevés. . . a randizós milyen? Az melyik?
    előzmény:
    Nicki (40)
     
  10. 2003. augusztus 12. 15:3642.
    sziasztok.
    nekem megvan mind, csak a superstar nem müxik, biztos rosszul lett átírva.
    nincs valakinek meg véletlenül átírt cd-n?

    Nahát, aditte, te is simsezel? :-)

    letölteni szoktatok?
    (sims. lap. hu)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. augusztus 12. 15:3341.
    House Party, igen! :)
    előzmény:
    aditte (38)
     
  12. 2003. augusztus 12. 15:3140.
    A letöltésben sajnos nem tudok segíteni :/
    Én a simát vagy a Livin' Large-ot kedvelem a legjobban, én is a berendezésért vagyok nagyon oda :)
    A nyaralós és a randizós azért nem tetszik, mert ott már talán kicsit túl nagy a választék, és sokba kerül a dolog - már ha nem szerez ilyen mindenféle galád módon egy "kis" extra pénzt az ember, ugye :)
    Meg ha egyszer ilyen kiterjedt játékkal kezd játszani az ember, akkor fel nem kel előle 5-6 órán belül. Kéne mellékelniük valami figyelmeztetést a játék mellé :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. augusztus 12. 15:3039.
    jujjj, de jó!!! Este meg is próbálom letölteni a Kazaaval!!!
    előzmény:
    Nicki (36)
     
  14. 2003. augusztus 12. 15:2938.
    Nekem a sima van, mostmár biztos, de volt vmi party is, nem? Én azzal szórakoztam, mert nem telepítette föl rendesen, pedig azt nem a netről szereztem. . .
    előzmény:
    Nicki (36)
     
  15. 2003. augusztus 12. 15:2837.
    :))) Remélem azért írnak vmit. . .
    előzmény:
    jullantyu (35)
     
  16. 2003. augusztus 12. 15:2836.
    Az első úgy tudom, a sima, The Sims. Ezt követte talán a Livin' Large, volt a Hot Date, ahol már be lehetett menni a városba, aztán volt az On Vacation, amivel nyaralni lehetett menni, a legújabb a Superstar, de ezt még nem ismerem. Van még pár kiegészítő, de hirtelen csak ennyi ugrik be.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. augusztus 12. 15:2335.
    na hát ez az, amit én nem tudok, én is ezt kérdeztem a többiektől, de úgy látszik mostanra, csak mi, tudatlanok maradtunk. . . szerintem az enyém az eslő, tök sima verzió volt, a neve the sims, ennyi, de nem vagyok benne biztos. Majd hétvégén tudok csak töltögetni, addig türlemetlenkedem. . . .
    előzmény:
    aditte (34)
     
  18. 2003. augusztus 12. 15:1734.
    Sztem ez nem az a verzió, ami nekem volt, mert nekem csak sima ;! -t kellett írni, erről a rosebudról sosem hallottam. . . ti melyik változattal játszotok? Megírjátok nekem a pontos nevét, hogy le tudjam tölteni őket? Szerintetek melyik a legjobb?
    előzmény:
    jullantyu (33)
     
  19. 2003. augusztus 12. 15:0733.
    ez a cheat, amit mesélni akartam. ezt kell beírni, rosebud;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!;;;;;;;;; ;;;

    és így lesz sok pénzecskéd
    előzmény:
    aditte (32)
     
  20. 2003. augusztus 12. 15:0632.
    Mi az a Rosebud?
    előzmény:
    jullantyu (30)
     
  21. 2003. augusztus 12. 15:0431.
    Nekem csak az alapverzió van meg, a többit sajna nem tudtam megszerezni, sőt, volt olyan is (asszem a party-s), hogy feltelepítettem és nemhogy azt, de még az alapot sem tudtam megnyitni, úgyhogy az alapot is újra kellett telepítenem. . . :/
    előzmény:
    Nicki (29)
     
  22. 2003. augusztus 12. 14:4330.
    Tényleg, ez az a Rosebud!! Tehát tulajdonképpen nem emlékeztem semmi használhatóra. . . . Na, én is megszerzem újra, letöltöm a Kazaa-ról. Melyik verzió az alap? nekem néha a kazaa-ról lejönnek olyan file-k is, amiket nem tudok semmire használni, mert csak upgrade-k, de az eredetit nem találom. Így jártam egy lakber programmal is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. augusztus 12. 14:4129.
    Szóval, a mondatból is kimaradt pár szó:) Nincs meg néhány része a Simsnek. A legutóbbi , Superstar sincsen meg, Nektek?
    előzmény:
    Nicki (28)
     
  24. 2003. augusztus 12. 14:3928.
    Sziasztok!
    Csatlakozom én is :)
    Új kedvet adtatok, hogy hozzákezdjek megint a játékhoz azzal, hogy a cheatet leírtátok. Rosebud, ez a szó, amit be kell írni abba a sávba, azt hiszem.
    utána jöhetnek a felkiáltójelek és pontosvesszők, mert azok csak megismétlik az előző parancsot.
    Az nem tetszett benne, hogy nincs idejük semmire, mert mindig munkában vannak, -- viszont érdekes a munka is, mert akkor mindig van vmi feladat, hogy hová fejlődjenek. Nekem kimaradt pár, mert kölcsönadta vkinek vmelyik családtagom, azóta sem láttam, pedig nekem kell az a kétszemélyes szíves ágy :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. augusztus 12. 14:3627.
    Igen, ez így van, de 7*: vhogy így:

    ;!;!;!;!;!;!;!

    De nem biztos, így nagyon sok pénzed lehet, de nekem nem tetszett, mert sosem dolgoztam így, mindig otthon ültek. . .

    Csajok!!! Hogy lehet összeverkedtetni őket? Nekem sosem sikerül! Mindig csak 1-1 pofont adnak egyásnak!!! :(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277274 (21)
     

Címlap

top