Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szextelefonos munka

vörösjudit
Létrehozva: 2007. június 24. 14:30
Kérlek adjatok egy tippet hogyan lehetnék"szex-telefonos kisasszony"Komolyan ezt a munkát szeretném csinálni,akinek van tapasztalata segítsen!!!KÖSZI!!!   
  1. 2016. március 31. 00:1830.

    Elkepzelem a 80 eves Malcsi nenit amig kejelegve liheg......csak torokerosito cukor kell hozza...


    Wendy,es most banod?Meg mindig nem keso..

    előzmény:
    brondesbury (8)
    2007-06-24  14:55
  2. 2007. június 24. 20:0329.

    ja!! igaz láttam azt is eccer!!! most is volt ilyen délutén, az is ő volt?

    ha van rá kereslet, akkor legyen!!!! éjjjjjen a lehetőséggel, de ne panaszkodjoin 30 év múlva, hogy nincs nyögdíja!!!! tb-t és egybeket biztos nem fizet ebből!!

    haha

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_605220 (15)
    2007-06-24  16:24
  3. 2007. június 24. 18:5828.

      

    tapsztalatom van!...csak nem, mint munka! 

    ha komoly a topic....akkor szerintem előbb teszteld le magad olyanokon, akik számodra nem jelentenek semmit!

    "keménymeló" lehet....ez nyílván azt is feltételezi,h imitálnod kell amikor elélvezel....nekem tuti nem menne...munkából..... 

    előzmény:
    vörösjudit (1)
    2007-06-24  14:30
  4. 2007. június 24. 18:0727.

    jahaaaj, erről most az jut eszembe, hogy pár éve, mikor még fiatal voltam és bohó, nagyonszettem chatelni, és előfordult, hogy telefonon is beszélgettem egy-egy sráccal. Ugyan nem szexuális jellegű beszélgetések voltak ezek, de többen is mondták, miért nem megyek szextelefonos csajnak a hangom miatt!  

     

    Egy pillanatra az én agyamon is átsuhant, hogy könnyű pénzszerzési lehetőség arc és név nélkül.....de kinek van gusztusa ronda állatok fülébe duruzsolni meg lihegni?????? 

     

    Nem is gazdagodtam meg! 

    előzmény:
    vörösjudit (1)
    2007-06-24  14:30

Címlap

top