Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tartós smink

buborék25
Létrehozva: 2003. október 13. 13:03
Sziasztok!

Lehet, hogy van már ebben a témában topic, akkor 1000 bocs, én nem találtam meg. Szóval véleményeket szeretnék kérni, kinek mi a véleménye, esetleg tapasztalata. Én a szemöldökömet szeretném tetováltatni, ha esetleg tud valaki jó szakembert, annak nagyon örülnék. Mindenképpen valami természeteset szeretnék, nekem ugyanis elég világosa bőröm, a hajam is szőke, ehhez elég hülyén nézne ki a csont fekete. Vagy tévedek? Köszi előre is mindenkinek.
  1. 2004. február 17. 20:2676.
    Ja, amúgy nem kell nekem koromfekete (a ceruza sem teljesen az), csak úgy értem, hogy nem barnát akarok, vagy vmi hasonlóan naturálisat:)
    De azért szürkét se. . . /
    (A 2 áthúzás elég?)
    előzmény:
    oreo (74)
     
  2. 2004. február 17. 20:2475.
    Szia!
    Drukkolok, hogy visszakapd! Egyébkén első lelkesedésemben írtam is e-mailt annak a nőnek, de akkor úgy néz ki, ezt most hanyagoljuk. . :)
    A lelkemre kötötték, hogy csak Long time liner contour make-up -technikával dolgozóhoz menjek, az ált. ban 19e Ft. Ez a 18ezres is olyan?
    Erre mindenképpen rááldozok inkább. .
    És mit mondott a csaj a telefonba, hogy reagált? Azt mondta, menj el, oszt ha tényleg szar, visszaadja?:)
    Kérdeznék is 1-2-t, ha nem bánod:
    Mennyi ideig dolgozott "rajtad"?
    Mennyire fájt? (Petra 22 halálra rémített. . :/)
    Mennyi ideig volt bedagadva a szemed?
    (Az jó, ha csak kicsit, volt aki azt mondta, hogy 1 hétig rohadtnagy volt neki. . . ehh. . )
    Az a Kata neked mutatott vmi referenciát? Nekem azt mondta, tud.
    Ez a Bartók Bélás érdekel! NAgyon köszönöm, és DRUKKOLOK! Csak keményen! :))
    előzmény:
    oreo (74)
     
  3. 2004. február 16. 21:4374.
    Nos most beszéltem a nővel aki elcs*szte a tetoválásomat, hogy szeretném visszakapni a pénzem.
    Pénteken megint elmegyek Csepelre a világ végére és megmutatom neki, remélem hozzámvágja a 10000-esemet.
    A kozmetikusom ajánlott most egy szalon ahol 2 áthúzás kb. 18000 Ft, és csinálnak korrigálást is bőrszínű festékkel. A Bartók Béla úton van.
    A kozmetikusom mesterének is ott csinálták a szemkontúrját, és állítólag nagyon szép lett neki, és egészen fekete.
    Ja amúgy Ágibogi, én úgy hallottam hogy semmilyen tetoválás nem lesz éjfekete, csak nagyonsötétszürke:(
    Bár lehet korrigálni, a tartós szempillafesték pl. befogja.
    előzmény:
    Ágibogi (67)
     
  4. Torolt_felhasznalo_860887
    Torolt_felhasznalo_860887
    2004. február 16. 19:0473.
    Az a borzasztó, hogy nem emlékszem a vezetéknevére, csak arra, hogy Veronikának hívják.
    VERONIKA (RONI) !
    Ha véletlenül itt járnál köztünk, és magadra ismernél, kérünk jelentkezz!!!
    előzmény:
    oreo (71)
     
  5. 2004. február 16. 18:4372.
    Nem dagadt be nagyon a szemem, egy dolog zavart, hogy 1-2 napig az egyik nagyobb volt mint a másik, és ez kicsit hülyén nézett ki. De nem biztos h a tetoválástól volt mert néha ha "elalszom" őket akkor is így néznek ki
    előzmény:
    Ágibogi (67)
     
  6. 2004. február 16. 18:4171.
    Na ilyen egy igazi tetováló.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860887 (70)
     
  7. Torolt_felhasznalo_860887
    Torolt_felhasznalo_860887
    2004. február 16. 14:5370.
    Ja, és menet közben folyamatosan megmutatta, hogy milyen, így bele tudtam szólni, ha valami nem tetszett.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_860887
    Torolt_felhasznalo_860887
    2004. február 16. 14:5169.
    Nekem Miskolcon csinálták, midkétszer ugyanaz a fiatal kozmetikus. Sajnos felkötözött Bp. -re! Máshoz még nem mertem elmenni!
    Egyébként nagy odafigyeléssel csinálta: először ceruzával megrajzoltatta velem, hogy kb. milyet szeretnék, azután ő kiigazította, és csak akkor kezdte el tetoválni, amikor mindketten elégedettek voltunk az ívvel, stb. .
    előzmény:
    Ágibogi (67)
     
  9. 2004. február 15. 22:0968.
    Szia Ágibogi!Sajnos nincs garancia arra , hogy ha valaki egyszer szép tetoválást csináltatott vhol a tied is olyan lesz. Nálunk is van kozmetikus aki szépeket csinál, és láttam tőle olyat is ami borzalmas volt. Girbegurba, túlhúzott, egyenetlen stb.
    Nekem a számat tetoválták 3 hónapja, alig látszik valami , talán korrekció után jobb lesz.
    Azért a túl olcsó tetkósoktól jobb óvakodni, mégha az ár nem is garancia.
    előzmény:
    Ágibogi (67)
     
  10. 2004. február 15. 21:5167.
    oreo, neked nem dagadt be a szemed?

    papírzsepi, te hol csináltattad, hogy olyan gyönyörű lett?! Annyi elcseszett tetoválásról hallani, úgy félek tőle. .

    És akik fekete kontúrt kérnek, azoknak nem lesz olyan csúnya kékesfekete? Olyat is rengeteget látok, és nagyon nem tetsz.
    előzmény:
    oreo (64)
     
  11. 2004. február 15. 20:3366.
    Szia!

    Sajnos bőrtípustól függ, kinek meddig bírja a festék a bőrében, láttam már 5 éves szemkontúrt, ami szebb volt, mint másnak a 2 évese.
    Győrben a kozmetikusom (nagyon profi!) 26000 Ft-ért csinálja a felsőt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_860887 (65)
     
  12. Torolt_felhasznalo_860887
    Torolt_felhasznalo_860887
    2004. február 15. 19:2465.
    Sziasztok!
    Még új vagyok itt, de nekem is volt már kétszer tetoválva a szemem alul-felül, és sajnos nagyon hamar elhalványodott. 2-3 évnél tovább még nem maradt meg.
    Kíváncsi lennék, hogy ez reális időtartam-e? Egyébként gyönyörűen és igényesen volt megcsinálva.
    Az is érdekelne, hogy vidéken mennyi a körülbelüli ár egy felső szemhéj tetoválásnál?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. február 15. 18:2364.
    TILOS lehúzni a heget! Hagyni kell amíg magától leesik. Nem hiszem hogy kellemetlenebb lenne nyáron csináltatni, amúgy is elég kellemetlen télen is, nem hiszem hogy sok különbség lenne:). Amúgy nem gázos, 1-2 napig fáj, de én ugyanúgy "tudtam vele élni" mintha ott se lenne. Egyedül a sportolást szüneteltettem 3 napig.
    előzmény:
    Ágibogi (63)
     
  14. 2004. február 15. 17:3063.
    És mitől olyan kellemetlen?
    (Sejtettem, hogy óvni kell a naptól, csak az a abj, hogy nekem idén érettségi meg mittomén, gondoltam, jó lesz, miután letudtam ezeket a dolgokat. . . Meg nyáron legalább otthon tudok pihenni pár napot, ha nagyon gáz. . )
    Te hol csináltattad és mennyiért? Elégedett vagy vele? Neten meglehetősen használhatatlan információkat kaptam, sehol egy kép, néhol még cím se. . Na mind1.
    Ja, azt akartam még, hogy ez a heg-dolog hogy megy? Tényleg le lehet húzni róla egybe egy heget?
    És neked rendesen a szempilláid tövébe került a kontúr, vagy olyan elcseszetten mellé?
    Ági már megint mennyit kérdez. . :)
    Nagyon köszönöm!
    előzmény:
    Petra-22 (62)
     
  15. 2004. február 15. 07:4262.
    Szia!

    Inkább most csináltasd, mint nyáron! A friss sminktetoválást óvni kell a naptól. Én szeptemberben csináltattam meg a szemem körbe, akkor szerencsétlenségemre épp nyári meleg volt, és nagyon kellemetlen volt! Hidegben könnyebb elviselni.
    előzmény:
    Ágibogi (59)
     
  16. 2004. február 14. 23:4161.
    De nem tudok honnan tájékozódni, ez a baj! Nekem senkim nem csináltatott még ilyesmit, ezért kérlek titeket!
    Egyébként én is pont ettől félek, hogy alá kerül a kontúr, "távol" a szememtől, holott én csak olyan hatást szeretnék, minha sötétek lennének a pilláim tövei. .
    Azért megírhatod priviben, hogy hová NE menjek, nehogy én is így járjak. (Ez a gáz, hogy aannyira rizikós. . )

    A pénzedet meg kérd vissza feltétlenül! Csak határozottan, fogyasztóvédelem, meg minden!! :))
    előzmény:
    oreo (60)
     
  17. 2004. február 14. 21:1460.
    Hát én csak annyit tudok mondani hogy nagyon válaszd ki hogy kinél csináltatod!!! Ha Csepelen akarod csináltatni tudok adni tippet hogy hova NE menj.
    Én most januárban csináltattam felső kontúrt, aztán amikor lejött a heg, rádöbbentem hogy nem is a szempilláim között van a csík hanem jóval fölötte (pedig közéjük kértem és a nő mondta hogy ha lejön a heg majd ott lesz), tök halvány, foltos, és girbe-gurba, ráadásul csinált valami hülye felívelő vonalat a végére. . .
    Pedig nagyon jónak tűnt és régóta tetovál!
    10000 Ft-ot fizettem. . .
    Még nem hívtam fel a nőt, de a héten tervezem hogy visszamegyek hozzá és visszakérem a pénzem mert ez felháborító!!!. . . És még így is ki kell majd fizetnem egy csomót hogy bőrszínű festékkel átüssék, mert ez gusztustalan, így nem maradhat. . .
    Ezért leutaztam Csepelre a II. kerület legszéléről (3-3, 5 óra oda-vissza). . .
    Szóval nagyon tájékozódj, és csak oda menj ahonnan már láttál tetoválást és tetszett.
    előzmény:
    Ágibogi (59)
     
  18. 2004. február 14. 18:2659.
    Nna, ezt a topicot keresem! Régóta gondolkodom rajta, de most -legkésőbb nyárig- rá is szeretném szánni magam egyre!
    Valaki csináltatott már alsó szemkontúrt? Az azért elég gázos lehet, ha elrontják. .
    Utána ilyen fényérzékenység (ne menj napra), stb nincsen?
    Írjatok lécci elérhetőségeket!! Amúgy XX kerületi vagyok, de a világ végére is elmegyek! :))
    Árat is írjon, aki tud!
    Előre is nagyon köszönöm!
    Sziasztok!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. január 29. 19:0158.
    CONY, nekem ma csinálták meg a szemöldökömet, és egyáltalán nem szedték ki a sajátomat! Ami kilógott az ívből, azt természetesen igen, de azt én magam is kiszedtem volna.
    előzmény:
    CONY (55)
     
  20. 2004. január 27. 22:1457.
    Szia Katka!

    Én nagyon tudom ajánlani az én kozmetikusomat, de ő győri. Ha így is érdekel, írj!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_822799 (56)
     
  21. Torolt_felhasznalo_822799
    Torolt_felhasznalo_822799
    2004. január 27. 12:5056.
    Sziasztok!
    Szeretnék elérhetőségeket kérni tőletek priviben. Tapasztalt, szépen dolgozó kozmetikust keresek, a szememet szeretném tetováltatni. Előre is köszi.
    előzmény:
    Petra-22 (51)
     
  22. 2004. január 19. 00:1955.
    Szioasztok. Én a szemöldököm szeretném tetováltatni, de nem akarom, állandóan szedetni az egészet. Azt tudom , hogy első alkalommal kiszedik, berajzolják, és utánna csinálják. Én csak ívet szeretnék, ezt hogyan oldják meg?Értitek mit akarok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_147763
    Torolt_felhasznalo_147763
    2004. január 15. 14:1754.
    Óóó, de hát ezeket max. 4-5 évente újra kell csináltatni! Ez kozmetikai, nem hagyományos tetkó
    előzmény:
    jazika (52)
     
  24. 2004. január 15. 14:0153.
    Szia!

    Gyógynövényes és EPAVIR a neve én is azt szedtem.
    Elég húzós az ára de jó.
    előzmény:
    silver21 (44)
     
  25. 2004. január 15. 12:3852.
    Eltekintve attól, hogy jól sikerült-e vagy sem, gondoljátok meg, hogy fogtok kinézni mondjuk úgy 60 éves korotok körül. Negyven fölött ám gyorsan változik az arc karaktere. Hatvan felé a haj is elkezd ritkulni, hiába festeti az ember, már nem olyan mint rég. Egy markáns szemöldök mégha világos is nem biztos hogy jól mutat. A szájkontúrt meg képzeljétek el a kis függőleges ajak fölötti ráncokkal együtt. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top