Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Divat 2008

harmony001
Létrehozva: 2007. december 27. 12:43
sziasztok!

Mivel lassan lezárjuk a 2007-es évet, ezért arra gondoltam, hogy megnyitom ezt a topikot. Beszélgessünk a divatról, akár ruháról van szó, kiegészítőkről, cipőkről, hajdivatról, minden jöhet, ami belefér...

Divatra fel!
  1. 2011. október 3. 18:524001.

    köszönöm előre is!!

    Szóval van pár ruhadarabom,és nem igazán tudom eldönteni,h hordhatóak-e vagy sem..ill.h eladjam-e őket vagy sem..

    Pl.balerina cipő és csizma közötti átmenet:van egy converse-m,szürke..ez olyan sportos,de szerintem manapság már a tornacipőt is simán fel lehet vennic sjosabb cuccokkal,így akár nőies is lehetek egyben.

    Vettem én is fűzős most divatos cipőt(vki töltött fel hasonlót)..

    ezen kívül van egy magassarkú bokacipő féleségem..De van egy bokacsizmám is,ami kb.5cm-rel magasabb szárú,ill.bélelt belül..

    Na most ezt a 4db cipőt soknak érzem..(főleg azért is akarok csökkenteni rajtuk,hogy némi bevételhez jussak)Csak hát nem tudom melyiket száműzzem.A tornacipőt semmiképp!!

     

    Jajj..és egy nagyon fontos kérdés:bézs nacit keresek,vmi falul buggyosabb,szárnél szűkebb/passzés fazont.

    Köszi Nektek!!

    Harmony!A H&m felsőd érdekel,de tuti csak 32 a mellbősége?Ezt hol mérted?75b-s mellbőségre szerinted jó lehet? 

     

    előzmény:
    harmony001 (3998)
    2011-10-03  18:33
  2. 2011. október 3. 18:414000.

    ha már kérdés: mivel nem igazán hordok szoknyát, fogalmam sincs ezeket a feszülős ceruzaszoknyákat mivel kell viselni.... jól gondolom hogy inkább valami bővebb felsővel? vagy mit javasoltok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. október 3. 18:353999.
    köszi szépen, határozottan jók a képei....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_531206 (3996)
    2011-10-02  19:18
  4. 2011. október 3. 18:333998.

    sziasztok!

     

    szia nikibaba, simán vállaljuk.... de én spec felelősséget nem vállalok érte....

     

    jöhetnek a kérdések!

    előzmény:
    nikibaba27 (3997)
    2011-10-03  18:09
  5. 2011. október 3. 18:093997.

    Sziasztok!!!

    Segítségetekre lenne szükségem!:)Épp ruhatár átalakítást/szanálást végzek..ill.néhány új cuccot is be kéne szereznem,de teljesen tanácstalan vagyok:(

    Szóval ha vállaljátok az online tanácsadást jövök a kérdésekkel:)

    Köszi mindenkinek!:) 

    előzmény:
    harmony001 (1)
    2007-12-27  12:43
  6. Torolt_felhasznalo_531206
    Torolt_felhasznalo_531206
    2011. október 2. 19:183996.
    Jó, dobok egy linket privátban....... elég sok képe van, én végig sem bírom nézni őket.
    előzmény:
    harmony001 (3994)
    2011-10-02  17:20
  7. 2011. október 2. 17:283995.

    szia FiatalVok! de örülök neked... hogy mi van velem? hú azt ha mind elmesélném itt.... és veled mi van?

     

    nem gond a link, miért lenne az?!! hátha rátalál valaki valamire... 

     

    ---------------------------------------

     

    hoztam még képeket nektek:

     

    1. amisu szoknya - tegnap kaptam születésnapomra

    2. tally weijl táska  - szintén a születésnapomra...

    3. tally weijl felső  

    4. noname kardigán 

    előzmény:
    FiatalVok (3993)
    2011-09-30  14:43
  8. 2011. október 2. 17:203994.

    sziasztok!

     

    Balma, nem tudom te hol laksz (amúgy tudom), hogy hideg volt, mert itt nálam még mindig nagyon meleg van és az egész szeptember ilyen volt, mint írtam kb. 2 hete hordok zárt cipőt... de most jött haza anyum németből és mondta hogy ott már hordanak a nők csizmát, úgyhogy tegnap én is felvettem az új csizmám (a fekete velúrt) szoknyához!  :)

     

    a kérdésedre a válasz pedig nem, már jó ideje nem, viszont nagy lookbook és chictopia nézegető vagyok

     

    Vikyca: a hím rokonodat belinkelhetnéd (legalább privát üzenetben ha nyilvánosan nem akarod) - hadd gyönyörködjem!

     

     

     

     

    előzmény:
    Balma6 (3987)
    2011-09-29  17:01
  9. 2011. szeptember 30. 14:433993.

    Szia Harmony, mi van Veled :) ? Régen még én is őshonos voltam itt, de ez az NLC fórum egyre rosszabb.

    Van pár eladó ruhám, belinkelem ide, remélem nem baj !

     

    http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=Gittab

    előzmény:
    harmony001 (3986)
    2011-09-29  14:15
  10. Torolt_felhasznalo_531206
    Torolt_felhasznalo_531206
    2011. szeptember 30. 00:343992.
    Szia! Van benne persze C&A-s is.... az egyik oldalon meg két kivágható 50% DM-kupon... sminkre, meg hajfestékre. A magazin online oldalán megtudod nézni h. a településeden mely kuponok jók.
    előzmény:
    fata (3990)
    2011-09-29  19:38
  11. 2011. szeptember 29. 21:083991.
    Van benne, 20%-os :)
    előzmény:
    fata (3990)
    2011-09-29  19:38
  12. 2011. szeptember 29. 19:383990.

    Szia!

     

    Jó, hogy szóltál Glamour ügyben. :) Megnézem, lehet-e még kapni. Remélem, van benne C&A kupon, ott néztem ki valamit. ;)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_531206 (3988)
    2011-09-29  17:17
  13. 2011. szeptember 29. 19:353989.

    Az ELLE járt, hosszú éveken át, az első előfizetők között voltam, de most a tulajdonosváltásnál elvesztettek, a nemtörődömség, fejetlenség, szervezetlenség miatt. :( Kár, de így jártak.

     

    Én még nyitott cipőket hordok. :) De ugye, kocsiban...  

     

     

     

     

    előzmény:
    Balma6 (3987)
    2011-09-29  17:01
  14. Torolt_felhasznalo_531206
    Torolt_felhasznalo_531206
    2011. szeptember 29. 17:173988.

    Sziasztok!

     

     

    Örülök h. újra élet van itt. :-)

     

    Balma jók a képeid, egyik rokonom is fent van ezen az oldalon, csak ő hím.:-)

     

    Én láttam már nőkön csizmát esténként, nem bundásat persze.

     

    Nem vettem mostanában sok dolgot, nyáron vettem egy szandit, ezt megmutatom. Már féláron volt, nekem tetszik, nagyon kényelmes, és bőr, élőben szebb. Alkalmi, nem városban sétálós.

    Egy hete meg vettem egy őszi cipőt a Deichmannban, de nem tudok most fotózni... a szandiról van netes képem, mellékelem.

    Ez az indián nyár október közepéig tart... azt mondják. Nem bánom, jobb, mint vacogni.

     

    Csajok vegyetek Glamourt ha még nem történt meg, megint vannak benne kuponok.

     

    Divatmagazint én már ritkán veszek, a neten is beletudok olvasni mindenbe+zavar a reklám ami minden 2-3. oldalon van. Képeket nézni neten is lehet. Ami a szöveget illeti még az Elle a legszínvonalasabb szerintem.

     

    Remélem jól vagytok... . 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2011. szeptember 29. 17:013987.

    :)

     

    Én bokacsízmát már a hidegebb napokon hordtam. Sajnos szeptemberben volt is jó sokszor rá indok annyira hideg volt 

     

    Amúgy ti szoktatok divatmagazint olvasni? Ha igen, melyiket/melyikeket? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. szeptember 29. 14:153986.

    hello csajok!

     

    Balma.... művésziek a képek :)

     

    gondolom a kék szoknya tetszik, rám sem stimmel a méret, nagy lett... tartogattam, mert gondoltam majd varrónővel beszűkítettem, aztán nem lett belőle semmi, most inkább felraktam...

     

    igen,ahogy fata is írja, érdekes lehet a modellkedés, egy külön világ... de az a lényeg hogy te élvezd!!!

     

     

    kérdés: csizmát mikortól hordtok? mert még elég meleg van, cipőt is csak kb. 2 hete vettem fel először....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. szeptember 27. 19:243985.
    Fú, nagyon jók a fotók, és nagyon jól nézel ki. :) És annyira sok arcod van, meg sem ismernélek, ha nem tudnám, hogy te vagy. Érdekes világ lehet a modellkedés.
    előzmény:
    Balma6 (3984)
    2011-09-27  18:14
  18. 2011. szeptember 27. 18:143984.

    Húha. Suli mellett elég nehéz :) Casting casting hátán, ha kiválasztanak nagy öröm, ruhapróba (4-5 óra), a show napján reggeltől estig gyakorlás, koreográfia betanulás, smink, haj, majd a show :) Meg persze a fotózások, amik 3-12 órás hosszúságúak, mikor hogy... :) Enni nincs nagyon idő, néha-néha bekap az ember egy pár falatot. De az istenért se hagynám abba! :D

     

    Meg persze sokszor kapcsolatok kellenek... ha egyszer beloptad magad egy divattervező vagy fotós szívébe újra és újra hívni fog :)

     

    Ha érdekel titeket a képeimet itt tudjátok meglesni: http://www.modellonline.hu/photo/albums/kepeim- 9

     

    Néhány fashion videó:
    http://www.youtube.com/watch?v=cJlcp0QkR_4 (elég gé vontatott és hosszú...)
    http://www.youtube.com/watch?v=5lyO3RmIzR4&feature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=_C8O9XDACnM&feature=related

     

    Harmony néztem a cuccaid, nagyon tetszik az egyik szoknya, kár hogy a méret nem stimmel.

     

    Hehe, nem vagy vele egyedül, ráadásul én most vagyok összeköltőfélben barátommal, szóval képzelhetitek... fele ruhám,cipőm,ékszerem stb. a közös lakásban, fele itthon... aztán ha valami nincsen nálam megy a hiszti  Tegnap nézelődtünk IKEA-ban ruhásszekrények után, hát lányok én szerelembe estem! Néhányat még Carrie Bradshaw is megirigyelhetne 

     

    Egy dolog miatt szeretem az évszakváltást... hogy persze van indok miért vásárolni, hiszen a múlt évit már lehordtam, kiment a divatból, és eleve már elavult... :D És ilyenkor jöhet a bűntudat nélküli vásárlás :)

     

    Harmony le a kalappal előtted és óriási taps, nekem majd most jön a téli "nagybevásárlás" :)  

     

    előzmény:
    harmony001 (3983)
    2011-09-27  17:30
  19. 2011. szeptember 27. 17:303983.

    Balma, te kis modell-lány.... milyen a modell-élet? mesélj nekünk!

     

    és hozd a képeket, hadd gyönyörködjünk mi is

     

    az időt még jól viselem, mivel még meleg van. a téltől depis leszek (főleg ha nyirkos, sötét, borongós). de ki nem?! :)

     

    egy kicsit reklámoznám az aukciós oldalon szereplő cuccaim.... akit érdekel keressen ki, ugyanezen a néven vagyok (TV), folyamatosan töltöm fel a ruhákat, rengeteg gyűlt össze amit nem hordok már, ill. sosem hordtam, csak összevásároltam. sajnos mostanra ott tartok hogy a lámpáról is ruhák lógnak a lakásban és már nagyon elegem van belőlük, meg akarok szabadulni tőlük. hátha találtok nektek tetszőt, szóval nézzetek fel, ill. nézzetek vissza is majd, mert még csak most fogom feltölteni a dzsekiket, kabátokat, remélhetőleg vasárnapig feldobálok mindent... 

     

    és igyekszem ide is hozni még képeket...

     

    írjatok!

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Balma6 (3979)
    2011-09-25  17:58
  20. 2011. szeptember 27. 17:203982.

    sziasztok

     

    fata: láttam kalapos képeket lookbook-on úgyhogy csak hajrá ;)

     

    igen, idén kivételesen nem az utolsó pillanatra hagytam a télre való felkészülést. jelenleg úgy érzem nincs másra szükségem, max. pulóvert fogok még venni. aztán ugye sose tudni mire csábulok el :D

     

    én is örülök annak hogy még jó az idő... bár párszor úgy érzem nem tudok normálisan felöltözni mert vagy melegem vagy hidegem van...

     

    majd dobok képet a hajszínről, most úgyis épp aktuális lesz a következő festés (az enyém is világosítva van, másképp nem lehet). te meg légy merész! :)

    előzmény:
    fata (3978)
    2011-09-25  15:46
  21. 2011. szeptember 25. 18:053981.

    Sziasztok!

    De örülök, hogy újra éled a topic!


    Fata: a cipők isteni kényelmesek, imádom őket! A 2. cipőd pedig totális szerelem, egyszerűen gyönyörű!!

     

    Harmony: oké, majd ha felveszem őket dobok fel képeket! :)

     

    Amúgy modell lévén igen sok fotóst ismerek, ha gondolod tudok mondani neveket, akik szép fotókat csinálnak!

     

    Képzeljétek MaxMara divatbemutatón leszek szerdán modell, jövő hét hétfőn pedig Náray Tamáson :) Majd hozok képeket a rucikról. Náray-hoz már megvolt a ruhapróba, gyönyörűek! De majd beszéljenek a képek :) 

     

    Majd ha megjött a fizum megyek vásárolni, most imádom a belül bélelt, kötős, magasított talpú csízmákat, ki is néztem egy hasonlót, mint amilyen Neked van Harmony :)

     

    Én úgy sajnálom, hogy jön a rosszidő... én nagyon nyárpárti vagyok, ti hogy viselitek ezt az időd?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2011. szeptember 25. 18:053980.

    Sziasztok!

    De örülök, hogy újra éled a topic!


    Fata: a cipők isteni kényelmesek, imádom őket! A 2. cipőd pedig totális szerelem, egyszerűen gyönyörű!!

     

    Harmony: oké, majd ha felveszem őket dobok fel képeket! :)

     

    Amúgy modell lévén igen sok fotóst ismerek, ha gondolod tudok mondani neveket, akik szép fotókat csinálnak!

     

    Képzeljétek MaxMara divatbemutatón leszek szerdán modell, jövő hét hétfőn pedig Náray Tamáson :) Majd hozok képeket a rucikról. Náray-hoz már megvolt a ruhapróba, gyönyörűek! De majd beszéljenek a képek :) 

     

    Majd ha megjött a fizum megyek vásárolni, most imádom a belül bélelt, kötős, magasított talpú csízmákat, ki is néztem egy hasonlót, mint amilyen Neked van Harmony :)

     

    Én úgy sajnálom, hogy jön a rosszidő... én nagyon nyárpárti vagyok, ti hogy viselitek ezt az időd?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2011. szeptember 25. 17:583979.

    Sziasztok!

    De örülök, hogy újra éled a topic!


    Fata: a cipők isteni kényelmesek, imádom őket! A 2. cipőd pedig totális szerelem, egyszerűen gyönyörű!!

     

    Harmony: oké, majd ha felveszem őket dobok fel képeket! :)

     

    Amúgy modell lévén igen sok fotóst ismerek, ha gondolod tudok mondani neveket, akik szép fotókat csinálnak!

     

    Képzeljétek MaxMara divatbemutatón leszek szerdán modell, jövő hét hétfőn pedig Náray Tamáson :) Majd hozok képeket a rucikról. Náray-hoz már megvolt a ruhapróba, gyönyörűek! De majd beszéljenek a képek :) 

     

    Majd ha megjött a fizum megyek vásárolni, most imádom a belül bélelt, kötős, magasított talpú csízmákat, ki is néztem egy hasonlót, mint amilyen Neked van Harmony :)

     

    Én úgy sajnálom, hogy jön a rosszidő... én nagyon nyárpárti vagyok, ti hogy viselitek ezt az időd?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2011. szeptember 25. 15:463978.

    Szia!

     

    Barátnőm pont most csináltatott profi képeket magáról. :)

     

    Kalapot eddig csak nyáron hordtam, mert nem bírom a tűző napot, de most elcsábultam az őszire. Fogalmam sincs (még) mihez fogom felvenni. :) Majd kitalálom. Mostanában annyi jó kalapot látni, megint divat. 

     

    A csizmik-cipők jó melegnek tűnnek. Mivel így felszerelkeztél a hidegre, tuti soká jön a tél. :) Azért én örülök ennek a kései nyárnak. 

     

    A világosbarna hajad is biztos jó.  Gondolkodtam én is a váltáson (szintén vörösről:), de nem merek, mert ahhoz világosítani kellene a hajam.

     

     

    előzmény:
    harmony001 (3977)
    2011-09-25  15:32
  25. 2011. szeptember 25. 15:323977.

    szia fata!

     

    így van, éledezzünk... 

     

    köszi a kérdést, az állást sajnos nem én nyertem el, de nem bánkódom. a ruhát sem vettem meg, mert nem lenne hova felvennem...csak azért kacérkodtam vele, mert szerettem volna fotóssal profibb képeket készítettni és gondoltam jól mutatnék egy ilyen csipkeruhában!!!

     

    amúgy még mindig szeretnék, szóval még nem esélytelen a dolog, bár a színt továbbra sem tudnám eldönteni

     

    a hajamban van némi változás, aki még emlékszik rá, az tudja hogy jujvörös volt, de azóta váltottam világosbarnára és nagyon tetszik!

    na a mese után merészkedem véleményt írni a cuccaidról..

    az első cipő nagyon cuki, a második vadítóan dögös.

     

    a kalapban megnéznélek, sose látok senkit kalapban, mert errefelé nem olyan merészek az emberek. te hova veszed fel?  a fekete felső meg egyszerűen szépecske. örülök hogy hoztál fotókat.....

     

    az enyémek minőségéért bocsi, de már ki akartam kapcsolni a gépet mikor eszembe jutott hogy ígértem képeket, úgyhogy gyorsan kattintottam párat... 

     

    a nike cipőm augusztus közepén vettem, azóta 3x volt rajtam,mert az idő még nem nagyon engedte...

    a fekete velúr csizma tegnapi szerzemény deichmannból, a bundás szürke pedig múlt heti (kínais).

     

    mindenkinek szép hetet, jövök még amint tudok!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top