Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szüzességi korhatár

sami0524
Létrehozva: 2007. december 27. 14:08
Sziasztok!
Nem szoktam topicot nyitni,igazából ez az első!
Viszont van egy téma,ami mostanában foglalkoztat.Épp most olvastam egy 26 éves lányról/nőről,aki még szűz!Nem értem ez manapság mért kell,hogy ciki legyen.Nekem is van egy 22 éves lányismerősöm,aki még nem volt fiúval.Sajnos manapság azt tapasztalom,hogy a fiatalok körében a szüzesség negatív dolog,amitől jobb gyorsan megszabadulni.Régen ez nem így volt,értéknek tartották!
Kíváncsi vagyok a véleményeitekre!Fiúkéra,lányokéra egyaránt!
Fiúk,ti mit tennétek,ha a lány,aki tetszik nektek bevallaná,hogy ő még nem volt fiúval?Cikinek találjátok??

Előre is köszi a hozzászólásokat!
Üdv.:Sami
  1. 2010. január 15. 08:05526.

    Ebben a korban pedig igenis nagyon nehéz dolog dönteni a továbbtanulásról, a legtöbbjüknek ugyanis fogalma sincs arról, mi akar lenni. Persze olyan akad, nem is kevés, hogy ezmegezmegez érdekel, de olyan iszonyú kevés van, aki konkrétan tudja, hogy én bizony ez és ez leszek, ez az álmom, vágyam.

     

    Az én életemben is jelen volt 2-3 szakma, de azok így nagyon-nagyon sok évig, és hogy én ezeket akarom, semmi mást. Ehhez képest végülis nagyon más lett belőlem. Viszont egyáltalán nem bánom, mert azért szeretem a munkámat.

     

    Amerikát lehet sok minden miatt szidni - jogosan, de abban nagyon egyetértek, hogy ott hivatalosan 21 éves kortól számítanak nagykorúnak. Van benne valami. Azt hiszem.

     

    Egyébként szerintem az emberek általában a saját tapasztalataik alapján formálnak véleményt. Így általában Te is, meg én is. Egyik sem pontos kép, mert mindenki találkozhat valami olyannal, amivel a másik nem. Hogy hová akarok kilyukadni:

     

    Az én egykori gimnáziumi osztálytársaim közül a lányok döntő nagy százaléka már nem volt szűz 15-16-17 évesen. (Érdekes módon az osztály fiú tagjainak viszont 2/3-a igen.) És ezek a lányok, hogy is mondjam... Nem épp az eszükről voltak híresek. És ahogy egy korábbi hozzászólásomban említettem is, többség nem is igazán tanult tovább, inkább az egyszerű utat választották. Levetkőztek minél lengébbre, és tessék, itt a seggem, a mellem, lehet fényképezni. Nekem ez a tapasztalatom a szüzességüket elvesztő lányok többségéről. Nem azt mondom, hogy ilyen mindenki, mert nem. De én velük találkoztam többségben.

     

    Ennyit szerettem volna...

    előzmény:
    nemérdekel (521)
    2010-01-14  22:43
  2. Torolt_felhasznalo_667442
    Torolt_felhasznalo_667442
    2010. január 15. 00:21525.

    "Komoly lesz  a kapcsolat,csak akkor szexeljenek?"

     

    Ne fogjatok már ilyesmit rám! Sosem mondtam ilyet!

    Azt mondtam, hogy 16-17 éves korban nemcsak a fiúk, hanem szerintem a lányok sem akarnak még komoly kapcsolatot. Nem mondtam, hogy ne szexeljenek! 

    előzmény:
    Lióra (524)
    2010-01-14  23:46
  3. 2010. január 14. 23:46524.

    Komoly lesz  a kapcsolat,csak akkor szexeljenek?De honnan lehet tudni,hogy ha elkezdődik egy kapcsolat,akkor az komoly lesz-é vagy sem?

    Velem előfordult már,hogy megismerkedés után egyből szex,kicsit megijedtem is,hogy akkor most lelép a fiú,mert ribancnak hisz és lett belőle mégis egy szép ,tartós,többéves  kapcsolat,meg olyan is volt,hogy egész sokáig tartogattam magam ,mégis viszonylag hamar végetért.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667442 (522)
    2010-01-14  23:25
  4. Torolt_felhasznalo_667442
    Torolt_felhasznalo_667442
    2010. január 14. 23:33523.
    Látom már hol volt a hiba! Az első mondat volt az idézet, amire reagáltam, de valamiért nem dőlt betűkkel hozzá át az idézetet, mint ahogy ezt a sort sem, amire neked válaszoltam. Bocs. A copy-paste-om sem akar működni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667442 (522)
    2010-01-14  23:25
  5. Torolt_felhasznalo_667442
    Torolt_felhasznalo_667442
    2010. január 14. 23:25522.

    Azt hiszem, félreértettél.

    Én azt mondtam, hogy  a 16-17 éves lányok általában náluk idősebb fiúkkal járnak. Ennyi idős korban persze, hogy a fiúk nem vágynak komoly kapcsolatra, de szerintem a lányok sem. És nem is kell ilyenkor még komoly kapcsolat, szerintem.

     

    Szerintetek a szex valami bűnös mocsok,scak 25 felett és csak gyereknemzés céljából lehet szexelni.

     

    Ilyen csúnya dolgokat ne állíts rólam!

    előzmény:
    nemérdekel (518)
    2010-01-14  21:32
  6. 2010. január 14. 22:43521.

    Én 18 évesen már nem voltam gyerekd,e korábban sem.

    Általános iskola óta  dolgoztam suli mellett,18 évesen átjöttem egy szomszédos országból,dolgoztam,eltartottam magam,készültem a fősulira.

    16 éves gyerek?

    Akkro hogy várjuk el tőle,hogy 1 év múlva döntsön a továbbtanulásáról,régen 17-től már soorztak, 14 felett már büntethető az ember.

     

    És egy 20 éves,anya által eltartott egyetemista mivel felnőtteb,mint egy 18 éves dolgozó fiatal?:))

    Az a baj,hogy a számok bűvkörőben éltek,az életkor egy adat,de attól még hogy valaki 17 éves,lehet érett,komoly fiatal és attól még hogy valaki 24 éves,lehet egy lezser,nemtörődöm fiatal.

    Önmagából,az életkorból nem lehet senkinek levezetni a személyiségét.

    Tény: a fiatalok 90%-a nem érettségizik szűzkén,zakkor a fiatalok 90%-a semmirekellő lenne?Túldimenzionáljátok a szüzességet,azt hiszitek,ha 16 évesen valaki nem szűz,akkor nem jut be egyetemre, és nem lesz normális férje.

    Persze,van akit nem érdekel a szex,mert aszexuális.

    Az meg,hogy egy anya mittud,meg mit nemtud a tinilányáról,az megint egy másik kérdés.

    előzmény:
    script (519)
    2010-01-14  22:19
  7. Torolt_felhasznalo_106320
    Torolt_felhasznalo_106320
    2010. január 14. 22:28520.

    Én 16 évesen vesztettem el a szüzességem, néha bánom, néha nem. Egy biztos: évekbe telt "felépülnöm", de ez főleg a srác miatt volt. Azóta is bánja, amiket akkor művelt, változtatni viszont már nem tud a múlton. Nagy nehezen lezártam a múltam, most igyekszem új életet kezdeni.

    Mindenki élje az életét úgy, ahogy akarja, csak később ne bánja meg, amit tett.

    előzmény:
    script (519)
    2010-01-14  22:19
  8. 2010. január 14. 22:19519.

    De szerintem az önmagában kevés lett volna, hogy a fiúknak tetszel. Ha nem érdekeltek volna a fiúk, és általában a szex, akkor sokkal később próbáltad volna ki a szexet, és nem 16 éves korodban.

    Kb. 12 éves koromig főleg fiúkkal voltam körülvéve, fiúkkal játszottam. Ezek a fiúk tőlem idősebbek voltak, részben rokonok, részben az utcánkban lakó fiúk. Elmentek középiskolába, és a szünetekben már nem nagyon találkoztunk. Ha kint is lógtak az utcában, 13-15 évesen már nem szerettem azokkal a fiúkkal kint lógni, mászkálni. Rosszak voltak, semmi értelmeset nem csináltak, szóval nem nagyon voltam jó véleménnyel róluk, pedig többségük 2-3-4 évvel volt idősebb tőlem. Vagyis 16 éves koromban akár potenciális partnerek lehettek volna  számomra.

     

    Egyébként, ha tetszettem volna is valakinek tizenévesen, akkor sem megyek bele olyan korán egy kapcsolatba, a szexbe végképp nem.

    Az én érzékeny lelkemnek nem tett volna jót. A szex felnőtt embernek való, és én gyerek voltam még tizenévesen, nagyon gyerek. Az én lelkemet egy rossz szóval össze lehetett törni. Egy korai, meggondolatlan szexuális kapcsolat talán egy életre tönkretett volna.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354806 (512)
    2010-01-14  19:48
  9. 2010. január 14. 21:32518.

    Ilyen alapon a lányok 25 évesen sem szexeljenek,mert a 25 éves fiúk sem vágynak tartós kapcsolatra.

    Bár a nők áltralában kicsit idősebb fiúkkal járnak.

    Én 16 évesen a 20 év körülieket nézegettem:))))

    Elég sok pocsék házasságot láttam már,ami úgy kezdődött,hogy tapasztalatan nő férjhez ment élete első fiújához,aztán jött a feketeleves.

    Szerintetek a szex valami bűnös mocsok,scak 25 felett és csak gyereknemzés céljából lehet szexelni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667442 (517)
    2010-01-14  20:31
  10. Torolt_felhasznalo_667442
    Torolt_felhasznalo_667442
    2010. január 14. 20:31517.

    Főleg az anya aki figyelmeztetheti a lányt, hogy bizony a fiúk ebben a korban nem akarnak komoly kapcsolatot

     

    Azért  16-17 éves lányok ritkán járnak velük egyidős fiúkkal.

    előzmény:
    artemis11 (514)
    2010-01-14  20:00
  11. 2010. január 14. 20:11516.
    Sziasztok, én lassan 20 leszek és még mindig szűz vagyok, és nem tartom cikinek. 
    Majd eljön annak is az ideje, hogy megtörténjen de sztem nem kell siettetni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2010. január 14. 20:02515.
    Minden soroddal egyetrétek. Én is így látom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_131181 (507)
    2010-01-14  17:39
  13. 2010. január 14. 20:00514.
    Valóban sokat számít a családi háttér. Főleg az anya aki figyelmeztetheti a lányt, hogy bizony a fiúk ebben a korban nem akarnak komoly kapcsolatot mindössze trófeákat gyűjtenek, stigulákat amivel villoghatnak. Aztán ha a lány így is bevállalja akkor tegye, de fájni fog, főleg lelkileg. Tudom, láttam az említett lányokon. Irántam érdeklődtek, sőt, szexuálisan "tudatlanon" is komoly kapocslatom alakult ki (nem ez az oka, hogy az lett a vége ami). Ami pedig a sztereotipizálást illeti..sztereotipizálta valaki a korán kezdőket? Vagy esetleg saját maga sztereotipizálja magát?
    előzmény:
    script (506)
    2010-01-14  16:41
  14. Torolt_felhasznalo_354806
    Torolt_felhasznalo_354806
    2010. január 14. 19:58513.

    az egy nagy baromság hogy akik 16-17 évesen elvesztik csak kurvák lehetnek.........

     

    én lányosztályba jártam a gimiben ,  azok csajok nem voltak szüzek akiknek komoly kapcsolatuk volt / 2-3 éves / a többiek szüzek voltak........

     

    egyik nem szűz sem kurválkodott

    előzmény:
    gazpacho (508)
    2010-01-14  18:05
  15. Torolt_felhasznalo_354806
    Torolt_felhasznalo_354806
    2010. január 14. 19:48512.

    én a gimiben nem is randizhattam, nem csoda hogy szűz voltam 20 éves koromig.....

     

    az én szüleim vasmarokkal fogtak, ha elengedtek valahova akkor apám elémjött

     

    egyszer volt egy tök szar szitu, már 18 voltam mikor elmenem bulizni, és végre összejöttem azzal a sráccal akit évekkel korábban kinéztem magamnak, andalogtunk hazafele, mikor apám megjelent az utcán és leüvöltötte  a hajamata a srácot meg elzavarta:((((((((

     

    biztos vagyok  benne ha nem fognak ennyire szigorúan akkor 16-17 évesen elvesztem a  szüzességemet.......mert a fiúknak tetszettem

    előzmény:
    script (506)
    2010-01-14  16:41
  16. 2010. január 14. 18:44511.

    Nézd nem mindenki olyan szerencsés mint Te vagy.

    Én is értelmiségi családból származom, és én is szereztem diplomát, de férjem és gyerekem nincs. Van párom, aki talán majd elvesz feleségül, de gyereket már nem vállalunk.

    Egyébként jobb is, ha nem lesz gyerekem, mert ha rám hasonlítana, akkor 20 évesen még szűz lenne, és kiközösítenék a mai hülye világban.

    Az elitgimi, elitosztályában, ahova jártam, talán 3-4 lány nem volt szűz, amikor érettségiztünk. 23 lány volt az osztályban, és 8 fiú.

    előzmény:
    gazpacho (508)
    2010-01-14  18:05
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. január 14. 18:44510.

    Vannak olyan nők, akik fordosak a hájtól, de a férjük imádja őket.

     

    mendemondak is vannak de ritkan igazak,, es persze neha kivetelek

     

    amiota ennyire dominal a sex az elvezni az emberekben

    na pont azota zullik egyre lejjebb a csalad a eszmelye

     

    mint mar a tortenelem is igazolja a sexualitas erosodese a csalad es a gyerekek rovasara megy

     

    akiknel a sex nagyon fontos tenyezo azok altalaban kudarcolnak sorozatban minden tarsukkal

     

    nem tudnek megfelelo egyensulyra receptet

     

    csak azt latom gaz van es nagy gaz

     

    es valodi jo tarsat megtalalni is ma mar nagyo eselytelen ugy

     

    előzmény:
    Kalesa (509)
    2010-01-14  18:30
  18. 2010. január 14. 18:30509.

    Szióka!

     

    Lehet, hogy félreérthető, amit mondtam.

     

    Persze, a legjobb, legszuprebb, legideálisabb lenne, ha két "ártatlan" ember összeházasodna és boldogan élnének, amíg meg nem halnak, csak a mostani életünk - úgy általában - nem így működik.

     

    Nekem egy kicsit nyomasztó úgy belemenni valamibe, hogy kimondom a boldogító igent EGY ÉLETRE (mert szerintem csak így érdemes) és aztán a nászéjszakán döbbenek rá, hogy "Te jó ég, ebben semmi örömöm nincs", nem tudunk összhangba kerülni, nem működik.

     

    A szex tényleg nem futóverseny, de az örömokozó technikáknak évszázados irodalma van, ezek szerint van technikája. A szex önmagában

    nem szakma, de a "feleségség","anyaság" igenis az és ebbe az örömszerzés is beletartozik, nem? A kölcsönös, összhangra épülő örömszerzés, amiért a nők csinos hálóinget vesznek a férfiak meg illatos

    arcszeszt használnak. Egymást tisztelete, egymás igényeinek követése...

    Ez azért tudást igényel, nem? (Ezt én ugye nem tudom megválaszolni...)  És ezért vagyunk gátlásosak, ezért nem uborkával, vagy az ujjunkkal segítünk a gátlásainkot, mert az tényleg óvodás...

     

    A "csődöt mond" alatt nem azt értem, hogy nem jutok el a Nagy Célhoz, hanem hogy hiába szeretem, imádom, értek vele egyet, nem tudok a testére nézni, nem tudok nem kötelességként tekinteni arra

     

    Vannak olyan nők, akik fordosak a hájtól, de a férjük imádja őket. Akkor ők a királylányok. És vannak olyan nők, akik gyönyörűek, de csak azért "dugják" őket, mert jó trófeák. Ők békák akkor is, amikor csúnyák. Legalábbis én így képzelem...

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_131181 (507)
    2010-01-14  17:39
  19. 2010. január 14. 18:05508.

    Sziasztok.

    Érdekes ez.

    Evárják a sokáig szüzek,hogy ne sztereotipizálják őket,de ők sztereotipizálják a szüzességet korán,vagy időben elvesztőket(egy kalap alá veszik a 12 évesen átesett és a 17 évesen átesetteket,ja és mindig csak  a nőkről van szó,a fiúkról sosem)

    Én értelmiségi családból származom,már gimiben elvesztettem a szüzességem,közben kitűnő tanuló voltam egy elitgimiben,két nyelvvzsigát szerezve sokszoros túljelenkezés mellett elsőre bejutottam az ország legjobb gazdasági főiskolájára,azt az előírt időre elvégeztem,lediplomáztam,multicéghez kerültem,majd  beszálltam  későbbi   férjem válalkozásába és közösen visszük a céget, közben férjhez mentem ,most a közös családi házunkban neveljük 2 gyerekünket egy vidéki nagyváros mellett.

    29 leszek,16 évesen vesztettem el.   Férjem is értelmiségi.

    Teljesen rendben az életem.

    Szerintetek,aki 25 előtt veszti el,csak félrecsúszott drogos lehet,mulatságos.

    előzmény:
    script (506)
    2010-01-14  16:41
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2010. január 14. 17:39507.

    Sosem akartam megvárni az esküvőmet, legalább is tudatosan, direkt nem.

     

    miert???? nem tudod mi az eskuvo torvenye???

    ha pl. legyen huseges az uram torvenyt elvarod AKKor neked is meg kell felelni

    :-)

     

     

     Már egyre több olyan fiúval találkozom, aki tartós kapcsolatot, meg házasságot szeretne.

     

    AMEDDIG nem tudnak megdugni!!! barmit lehazudnak az egrol

    a pasasok donto tobsege is csak egy darab hazudos szar

    nefeledd :-)

     

     

     komoly kapcsolatba úgy, hogy fogalmam sincs, "milyen vagyok az ágyban", mit tudok adni és mit várhatok el.

     

    ba@szod!! ez nem futoverseny ahol etalonok vannak felallitva

    es ha jol futsz akkor kozeli az eredmenyed

     

    a sex nem szakma

    aki nem fapinanak szuletik vagy hulye komplexusos picsa lesz belole

    annak zsigerbol megy a sex,,,  es pontosan erzi mi a jo,, es olyan sorozatokat elvez ami egesz lenyeben megrazza

     

     mégis csődöt mond? 

    aki azt a parkapcsolatos format valasztja ami a multbol talan hallomasbol meg el

    AZ nagytobbsegben csodot mond,, es nem csak 1 x sorozatban

     

     "elszakítom az ujjammal" - sajnos - nem sojkat segít... :-).

    EZ ovodas beszed

     

     hogy béka-lány sorrend ne foduljom meg. :-)

     

    ha csunya rosszalaku no vagy akkor mindig beka leszel

    akkor is ha 30 mar megdugott,, MERT a bekakat is dugjak

     

    ha szep sexy csinos okos vagy, akkor mindig lesz kiralyfid

    HA nem teszel par balkezrol gyereket a hatadra pupnak

     

     

    előzmény:
    Kalesa (503)
    2010-01-14  14:45
  21. 2010. január 14. 16:41506.

    Van benne valami...

    A családi háttér sem mindegy. Én nem mertem volna lefeküdni 16 éves koromban egy fiúval. Nekem otthon semmit nem mondtak, de valahogy úgy éreztem, hogy ezt nem szabad, mert gyerek vagyok. Ezért nem is kerestem fiúk társaságát, és a fiúk sem az enyémet, láthatták rajtam, hogy velem nem fognak menni semmire. Magyarul nem rajtam fognak gyakorolni 16 évesen.

    Persze vannak szülők, akik még büszkék is arra, ha a 15-16 éves lányukat már fiúk kísérgetik. És még a szülők is szinte lenézik azokat a lányos anyákat, akiknek nem jött össze az, hogy 18-20 éves lányuk férjhez ment stb. Csak éppen azt nem tudják, hogy van ám, aki ezt másképp gondolja, pl. ráér 20 év felett megtudni milyen is a szex. Az más kérdés, hogy előfordulhat, hogy nem minden megy majd könnyen, és esetleg nehéz partnert találni.

     

    Tizenévesen nem érdekeltek a fiúk, nem érdekelt a szex. Nem bántam meg, hogy fiatalon nem volt egy halom ideig-órig tartó kapcsolatom. 

    Ahogy mindent az életben, úgy a társkeresésben is tudatosan cselekedtem. Én nem voltam/vagyok kíváncsi a fiúk/férfiak hülye dumájára, amitől egyes lányok majd elolvadnak. Nálam a sok beszéd soha nem volt nyerő, sőt ki nem állhatom a nagy dumás, világolós fiúkat/férfiakat.

     

    Soha senki, még a párom se mondta nekem, hogy "halálosan szeretlek".

    A tizenévesek, sőt huszonévesek "szeretlek", "puszi-puszi" dumája csak színjáték. Hallottam én már telefonban, hogy a fiú mondja a lánynak szeretlek, puszi-puszi stb. Alig egy hónap múlva a fiú úgy küldte el a lányt, mint  akit soha nem ismert, és mint akivel soha nem szexelt. A lány pedig úgy vágta be az ajtót dühében, hogy majd kiesett a helyéről.

    Én pedig mondtam a páromnak, hogy mikor fogod már mondani nekem a telefonban, hogy puszi-puszi....azóta se mondja...

    Szóval sok mindenről, sok nagy dumáról lemaradtam.....

     

     

     

     

    előzmény:
    artemis11 (504)
    2010-01-14  16:01
  22. 2010. január 14. 16:11505.

    Olyan lányról hallottam, akinek ez gátfutásnál sikerült.

     

    De nem a fizikai rész a lényeg, hanem az első alkalom. :)

    előzmény:
    BastaDeTi (501)
    2010-01-14  07:55
  23. 2010. január 14. 16:01504.
    Egyetértek veled:) Ráadásul azoknak az okoknak amiket felsoroltál semmi közük a valósághoz. Pont azért érezhetik ,esetleg ezt néhányan, mert, azok akik nem "prűdek" kóstolgatják folyton azokat akik később válnak felnőtté, ezen a téren mint ők. Általánosban barátnőm bátyja és azok barátai nagyon csajozós típusok voltak (persze, 14-15 évesek voltak már), azok akiknek "udvaroltak" többnek, szebbnek, okosabbnak, nőiesebbnek hitték magukat nálunk, "senkineknemkell" szüzeknél. Azt, hogy ezek a fiúk, hogyan dumálták ki őket, -melyik mit tud, mennyi időbe telik, hová lehet vinni,stb- ők nem tudták...A hallllálosan szeretlek pedig úgy jött belőlük mint a csókolom vagy jó napot. Ezért tanácsolom, hogy 20 felett érdemes elkezdeni, hiszen akkoriban már nem ennyire átverhető egy nő, szerintem. Tehát nem erkölcsi okai vannak hanem nagyon is prózai. Persze még mindig azt mondom, hogy legyen joga eldönteni mindenkinek azt hogy mikor kezdi anélkül, hogy bárki is megbélyegezné.
    előzmény:
    script (498)
    2010-01-13  21:54
  24. 2010. január 14. 14:45503.

    Mindenkinek köszönöm a megnyugtató szavakat :-).

     

     

    Az "átesés" nekem azért tűnik fontosnak, mert egy idő után az ember kapcsolatai megváltoznak.

     

    Örülök, hogy sokan vannak, akik nem kamasz korukban "esnek túl a tűzkeresztésgen"... Sosem akartam megvárni az esküvőmet, legalább is tudatosan, direkt nem.

     

    Az zavar igazán, hogy ha az ember nő, akkor valószínűleg idősebb partnert választ, engem meg ráadásul az apatípus is nagyon vonz. Már egyre több olyan fiúval találkozom, aki tartós kapcsolatot, meg házasságot szeretne.

     

    Azt hiszem, hogy én sem lennék az a kalandozós típus, de nem tudom, bele merjek-e menni egy komoly kapcsolatba úgy, hogy fogalmam sincs, "milyen vagyok az ágyban", mit tudok adni és mit várhatok el.

     

    Praktikus oldalról lenne jó túllani a dolgon, azért, hogy ha jön valaki, aki aranyoskedvesszépszeműokosintelligensjajésnagyonszeret, akkor ne ezen múljon.

     

    Egy kapcsolat, szerintem, akkor működik jól, ha mindenki megtesz annyit a másikért, amennyit tud. És mi van, ha az ember megtalálja a tökéletes partnert, aki elmegy azoknak a határoknak a végéig, ami még önfeladás nélkül vállalható, aztán ő mégis csődöt mond? 

     

    Hogy testileg mi van, az mindegy, de a lelki oldalon, az odaadás oldalán a tampon, a biciklizés, meg az "elszakítom az ujjammal" - sajnos - nem sojkat segít... :-).

     

    Tényleg nem drámázni szeretnék, mert a lelkem mélyen tudom, hogy szőke herceg, meg fehér ló biztosan mászkál bőven. Csak ha nagyon szeretek valakit, az megcsókol és a békából királylány lesz. Csak most azon igyekszem, hogy béka-lány sorrend ne foduljom meg. :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_131181 (489)
    2010-01-13  20:05
  25. 2010. január 14. 14:20502.

    Igen.

     

     múltkor pont én röhögtem ki valakit, aki azt mondta, hogy gyorsabban gépel, mint "helyesír". De asszem, most velem is előfordult. :-P.

    előzmény:
    nemérdekel (487)
    2010-01-13  20:04

Címlap

top